Telefonie:
Als ik mijn voicemail wil instellen en inspreken, dode lijn, ik hoor niets.
Plopperdeplop,ik weet niet wie kabouter plop op mijn lijn heeft losgelaten,maar haal die gek met die puntmuts weg.
Voor de test gebeld met de huisarts, eerste 2 seconden weg.
De eerste 2 gesprekken gingen wel goed.. het gekraak dat ik nu heb wordt door beide partijen gehoord..
Ik zie resumerend,dus geen enkele verbetering.... nou heb ik ook geen beeld telefoon.. maar goed.
Overzetten naar Ziggo is ook geen optie,want dan verbreek ik mijn abonnement en wordt mijn internet duurder.
En over portering naar Ziggo heb ik griezelverhalen gehoord waar ik niet aan denken wil.
Al met al kost telefonie maar een paar euro maar als je iets aanbied,ongeacht de prijs,moet het wel werken,de prijs bepaal ik niet, en het is nu alleen slechter.
En dan bedoel ik even niet de misschien aanloop problemen van het nieuwe platform,maar de telefonie in het algemeen.
Verkoop/marketing:
Buurman wil terug naar XMS, o.a. eredivisie is goedkoper.
Daar wordt hem verteld dat,omdat zijn aanmelding nog voor 31 december was,hij standaard op 100 mbits komt ipv 50 omdat hij het abonnement laat in gaan per 1 februari vanwege een actie.
Dit is natuurlijk fout, ten eerste loopt zijn abonnement niet door en ten tweede is de 100 mbits maar tijdelijk terwijl hem is verteld dat de 100 mbits blijft.
Iemand heeft het bij de afdeling verkoop duidelijk niet goed begrepen.
Tevens is hem verteld dat hij DVB-C krijgt zodat hij zijn ziggo kastje kan houden voor boven.
Helaas gaat dat niet,want zijn Ziggo "kastje" is het interactieve ding van Ziggo, de cisco en ten tweede is het DVB-C signaal hier niet beschikbaar.
[
Voor 6% gewijzigd door
Nick39 op 12-01-2011 16:14
]