zojuist overgestapt van 4.1 op mn iPhone4 naar 4.2.1 met 0.9.7b6.
de bugfixes waren voor mij nu voldoende (als het goed is geen bugs meer zoals BT of iPod of Skype, maar het is alsnog een beta)
tot nu toe geen problemen! alles vlekkeloos verlopen.
had eerst een upgrade gedaan, met behoud van alle files/apps etc, maar zit me toch niet lekker. Veel directories worden ernaast nieuw aangemaakt (bijvoorbeeld /../applications en /../applications.34Af2K )
en ook al zijn het vooral virtuele links... ik zag continue de wirwar van dubbele directories. Maar eigenlijk werkte de iPhone ondanks dit gewoon goed
Huidige situatie is een schone installatie van 4.2.1, daarna 0.9.7b6 geJB-ed en daarna de monte untethered eroverheen (wel 4.2b3 hashes EN de IPSW voor nodig!)
Ook hier is alles vlekkeloos verlopen.
Enige puntjes zijn,
-activator weet nog niet of hij 100% compatible is met 4.2.1 (tot nu toe niets raars opgevallen)
-themes die verwijzen naar mn lockscreen of SB wallpaper werken nu niet meer omdat 4.2.1 nu opeens cpbitmaps maakt ipv png of jpg's, (is wel op te lossen door gewoon zelf te verwijzen naar een png of jpg in de themes, maarja...ik verander liever mn wallpapers op de iPhone manier)
edit:
toch nog een bug gevonden
, namelijk het zetten van een alarmtoon, deze laat mijn clock/wekker applicatie crashen. Als ik gewoon marimba aanhoud, doet de wekker het wel gewoon.
edit2:
de wekkertoon 'bug' komt door playawake (cydia programma om muziek uit de medialibrary als wekkertoon te kunnen gebruiken). Programma is nog niet compatible met 4.2.1
[
Voor 12% gewijzigd door
randje op 11-01-2011 16:17
]