Zijn de DK's gebuffed? ik doe nu constant tussen de 8-11K DPS selfbuffed in een HC.
Nette UI gebruik je trouwensRichardvdD schreef op maandag 01 november 2010 @ 19:47:
Haha, de tweede fase van het Cataclysm event is dus bezig. Het nieuws spreidde als een lopend vuurtje en iedereen was het dus aan het ontdekken/questen in Stormwind City. Maar de horde besloot rond deze tijd een 'For The Horde' achievement te doen op Stormwind.. wat een sukkels, want dan krijg je dit:
[afbeelding]
Verwijderd
Het less is more principe. Volgens mij werkt het niet. maar Blizzard denkt van wel. Ik denk dat we een hele hoop cookie-cutter builds gaan krijgen. Straks op level 85 heb je 5 punten of zo om mee te spelen.SinergyX schreef op maandag 01 november 2010 @ 17:09:[...]
Beter in term van vrijheid/keuzes, absoluut. Echter mijn 'funfactor' van de Paladin is ook enigzins weg, waar je eerst dmv je build andere keuzes kon maken (SoCommand/corruption, party shield), is dat nu enkel nog van de beschikbare skills geworden.
Denk je dat dit zo blijft? Ik verwacht dat op level 85 CS beter is op single target.Crusader tegen Hammer, enkel als Crusader een betere threath-modifier zou hebben, zou ik Crusader nog single target gebruiken, maar op dit moment (met 232 tank wapen) doet HotR gewoon meer damage, ook single target (43% weapon plus goeie 1300 dmg, terwijl Crusader enkel 1200ish dmg doet).
Ik gebruik het ook als aoe threat.Word of Glory is eigelijk de vroegere absorb shield (proc, 600dmg absorb ofzo?), welke compleet optioneel was en eigelijk hoofdzakelijk gebruikt werd door Holy. In 90% van de gevechten ga ik geen 9sec opbouw weggooien aan een aborb shield, die in mijn geval een krappe 8k dmg kan aborben, terwijl ik ook een enorme vracht threat en damage kan uitdelen (crit gaat tegen de 12k op het moment).
Dat is een keuze. Het verschil tussen een spammer en iemand die zijn procs/cooldowns goed gebruikt is dat de tweede meer threat doet. Op dit moment maakt dat niets uit, we overgearen alle content. Ik hoop dat dat straks in Cataclysm wel uit gaat maken.Per saldo sta ik nog steeds met HotR te spammen, judgement, wrath en shield op cooldown, consecration als extra.
Volgens mij was het 12% dodge. Als het goed is gaat het nu meteen 3 holy power geven.Nu de damage van SotR naar beneden gaat (60% AP?), hoop ik wel dat ze dus de snelheid waarmee je Holy Power kan opbouwen via andere procs laten lopen. (nu heb je dacht ik nog T10 4P voor Devine, 10sec 15% block ofzo?).
Probleem is dat de damage en dus ook de threat van Sotr wel erg generfd gaat worden. Het wordt dus kijken hoe dit uit gaat pakken. Holy Power wordt door Blizzard gebruikt om prot paladins keuzes te geven als straks blijkt dat twee van deze keuzes niet de moeite waard zijn dan is er helemaal niets te kiezen en is er ook niets veranderd.
Daarom ben ik blij dat je dit met Auctioneers niet kan doen, want daar kan je niet bij komen. Zou mooi zijn als Blizzard hier iets op verzint, want ik zie dit soort grapjes veel te vaak.
Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh
Ik weet niet meer bij welk spel het was maar als je daar ALT inhield kreeg je de namen van NPC's te zien en kon je hem zo aanklikken.Rakkerzero schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 09:46:
[...]
Daarom ben ik blij dat je dit met Auctioneers niet kan doen, want daar kan je niet bij komen. Zou mooi zijn als Blizzard hier iets op verzint, want ik zie dit soort grapjes veel te vaak.
There are 10 kinds of people in the World...Those who understand binary, and those who dont!
Je kan volgens mij de V indrukken voor de name-plates.. (of was het de C?)Xenomorphh schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 09:48:
[...]
Ik weet niet meer bij welk spel het was maar als je daar ALT inhield kreeg je de namen van NPC's te zien en kon je hem zo aanklikken.
5 punten maken geen wereldveranderingen. Met 5 punten kan je maximaal tier2 halen van een andere talenttree, variatie is minimaal waar speelstyle gelijk blijft (zie tijdje terug met de warrior builds).Verwijderd schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 09:41:
Het less is more principe. Volgens mij werkt het niet. maar Blizzard denkt van wel. Ik denk dat we een hele hoop cookie-cutter builds gaan krijgen. Straks op level 85 heb je 5 punten of zo om mee te spelen.
Diverse classes hebben nog steeds een slechte tree-layout, zoekend naar een nuttig puntje voor je talenttree, hele gedachte achter 'survival talents' werkt niet, zal nooit werken.
De een is weapon-based, de ander weapon/AP based. In de lengte van die gedachte schalen die 2 nagenoeg gelijk, uitzondering is op dit moment de tier-bonus (20% afaik op T10).Denk je dat dit zo blijft? Ik verwacht dat op level 85 CS beter is op single target.
Dat maak jij er nu van, ik zeg enkel dat ik HotR loop te spammen, de enige manier om je Holy Power binnen te halen. De overige skills gebruik je waar het nodig is, er zit weinig variatie in het spammen. Zelfs de seals zijn nu vrij simpel geworden, een solo/healer, een tank, een pvp en een .. nouja, iets wat je mischien op lage lvls zou gebruiken.Dat is een keuze. Het verschil tussen een spammer en iemand die zijn procs/cooldowns goed gebruikt is dat de tweede meer threat doet. Op dit moment maakt dat niets uit, we overgearen alle content. Ik hoop dat dat straks in Cataclysm wel uit gaat maken.
Op een dag, outgearen we ook Cataclysm, net zoals LK bij release een enorme uitdaging leek, zal ook Cataclysm een uitgekauwt outgeared dungeonfarm worden. En dan is het wachten tot de volgende expension.
Wat blizzard ook 'denkt', you can change the game, but you cant change the player.
[ Voor 7% gewijzigd door SinergyX op 02-11-2010 10:15 ]
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Ja maar dan zie je toch alleen de naam en kan je hem alsnog niet aan klikken als er 20 noobs boven op staan?Macchill schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 10:00:
[...]
Je kan volgens mij de V indrukken voor de name-plates.. (of was het de C?)
There are 10 kinds of people in the World...Those who understand binary, and those who dont!
Als je rechts op een nameplate klikt dan kan je ook gewoon met een NPC praten.
Dit klopt trouwens niet. Als level 80 kan je ook gewoon in Outland / Azeroth rifts vernietigen en toch nog de feat of strength krijgen.* You have to kill rifts of your own levels to get the achievements, if you're level 80 look for them in Northrend.
yup, daarom kill ik altijd de auctioneers in ogri ^^Rakkerzero schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 09:46:
[...]
Daarom ben ik blij dat je dit met Auctioneers niet kan doen, want daar kan je niet bij komen. Zou mooi zijn als Blizzard hier iets op verzint, want ik zie dit soort grapjes veel te vaak.
Daar kan je ook bij komen hoorRakkerzero schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 09:46:
[...]
Daarom ben ik blij dat je dit met Auctioneers niet kan doen, want daar kan je niet bij komen. Zou mooi zijn als Blizzard hier iets op verzint, want ik zie dit soort grapjes veel te vaak.
Edit: en in het ergste geval kun je compleet inzoomen en IN de NPC gaan staan, dan kun je overal klikken en klik je hem altijd aan
[ Voor 16% gewijzigd door porn* op 02-11-2010 10:32 ]
Bnet pindle#2913
Gister de hele avond gewhiped op LK 
Heeft iemand nog tips mbt de defiles? Dat is ons grootste probleem. Doordat ze vaak in het midden vallen worden we te snel van het patform af gemieterd...
Heeft iemand nog tips mbt de defiles? Dat is ons grootste probleem. Doordat ze vaak in het midden vallen worden we te snel van het patform af gemieterd...
10 of 25 ?CyCloneNL schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 10:33:
Gister de hele avond gewhiped op LK
Heeft iemand nog tips mbt de defiles? Dat is ons grootste probleem. Doordat ze vaak in het midden vallen worden we te snel van het patform af gemieterd...
Verwijderd
Ik weet niet wat jullie doen, toen wij eraan begonnen stond overal dat je moest stacken voor de valkyrs en wegrennen voor defile. Dat werkte voor geen meter, we hebben dat toen dus omgedraait. Allemaal verspreid staan en vlak voor de valkyr stacken. Dat ging een stuk eenvoudiger. Blijf je alleen nog met het probleem Valkyr en defile tegelijk zitten. Dat blijft een kwestie van snel reageren en is geen probleem zolang je defile maar niet onder of in het pad van de valkyr dropt.CyCloneNL schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 10:33:
Gister de hele avond gewhiped op LK
Heeft iemand nog tips mbt de defiles? Dat is ons grootste probleem. Doordat ze vaak in het midden vallen worden we te snel van het patform af gemieterd...
(Op 10 man maakte het overigens geen drol uit wat we deden, dat is gewoon veel makkelijker en een kwestie van hard lopen, je hebt dan zoveel ruimte en geen zorgen over welke kant de valkyr op gaat)
De cinematics zitten ook gewoon in de Digital Download.We’d like to take a moment to clarify how we’ll be delivering World of Warcraft: Cataclysm cinematics to players who purchase the expansion digitally through Battle.net or download the installer from the web in the future.
Prior to the December 7 launch of Cataclysm, all current World of Warcraft players will receive the Cataclysm intro cinematic as part of an upcoming patch. In addition, all other in-game cinematics (including previous ones such as the Wrathgate movie) will be available for download to players who have not previously installed them. These cinematics will be automatically downloaded in the background while you play the game, after other critical game data has been received. (Source)
[ Voor 6% gewijzigd door Metian op 02-11-2010 10:48 ]
Rupsen, Rapsen.
10 man. Die Defile cast echt heel rap, hij heeft maar een cast-tijd van 2 seconden ofzo. Bovendien hadden we ook problemen met de Val'kyr op tijd neer te krijgen, meestal was het (letterlijk) op het randje.
Voor de defiles doen wij stacken (voor de valkyr) en de timer in de gaten houden, vlak voordat defile komt begint iedereen te rennen.
Focus zetten op LK helpt ook overigens omdat je altijd kan zien wie targetted wordt.
Focus zetten op LK helpt ook overigens omdat je altijd kan zien wie targetted wordt.
Na aantal pogingen hadden we eindelijk de valkyr op tijd neer, maar defile bleef gewoon een probleem. We zijn door 2 defiles gekomen, maar toen miste we de valkyr (die precies over zo'n defile plek vloog) en was het afgelopenCyCloneNL schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 10:48:
10 man. Die Defile cast echt heel rap, hij heeft maar een cast-tijd van 2 seconden ofzo. Bovendien hadden we ook problemen met de Val'kyr op tijd neer te krijgen, meestal was het (letterlijk) op het randje.
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Ok bedankt
Hopelijk gaat het de volgende week beter.
We merken wel dat met de 30% het behoorlijk faceroll is... we kwamen bijna in phase 3 zelfs zonder tactics te kennen!
We merken wel dat met de 30% het behoorlijk faceroll is... we kwamen bijna in phase 3 zelfs zonder tactics te kennen!
Die is er, cooking dalies doen, baby spice looten en die op die etters kieperenRakkerzero schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 09:46:
[...]
Daarom ben ik blij dat je dit met Auctioneers niet kan doen, want daar kan je niet bij komen. Zou mooi zijn als Blizzard hier iets op verzint, want ik zie dit soort grapjes veel te vaak.
Gistere nacht om 0200 voor de laatste wind elemental.
Ik & 2 pally's & 1 gladiator druid & een warrior vs 2 Lock's & pally & warrior & hunter & shammy.
We hebben ze echt alle hoeken van het veld laten zien van 0100 tot 0200, en toen uit eindelijk hebben ze de rift gemist
.
Warrior in ze PvP gear zou me helemaal haaten, nadat ik hem met een pyro van 16k ff onderuit haalde.
En ze Maatje de warlock vanuit de lucht neer poefde met living bomb en slowfall etc.
Ik & 2 pally's & 1 gladiator druid & een warrior vs 2 Lock's & pally & warrior & hunter & shammy.
We hebben ze echt alle hoeken van het veld laten zien van 0100 tot 0200, en toen uit eindelijk hebben ze de rift gemist
Warrior in ze PvP gear zou me helemaal haaten, nadat ik hem met een pyro van 16k ff onderuit haalde.
En ze Maatje de warlock vanuit de lucht neer poefde met living bomb en slowfall etc.
Voordeel daarvan is dat je in korte tijd 2x de afstand hebt ...
De aoe-nerf van de sproest is trouwens goed merkbaar op de 3e fase
De aoe-nerf van de sproest is trouwens goed merkbaar op de 3e fase
nog leuker is er een trainset onder donderen, dan worden mensen echt geirriteerd :-)
Ja, mensen irriteren is echt cool man.
dan sloopt me robotje de trainset welDrFlash schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:18:
nog leuker is er een trainset onder donderen, dan worden mensen echt geirriteerd :-)
Best handig die nieuwe streaming downloader/installer, maar vroeger kon je (met een torrent) de complete installer downloaden. Best handig om te hebben als je op meerdere PC's World of Warcraft wilt installeren. Is die mogelijkheid er nog met patch 4 eigenlijk? Ik kan hem nergens vinden namelijk: http://www.wowpedia.org/Patch_mirrors#Playable_client
Op meerdere PC's is het makkelijker gewoon de geinstalleerde client over te kopieren, scheelt je ook weer eventueel gezeur met de error meldingen (welke ik grappig genoeg nog steeds krijg).
Dan wacht ik wel tot er een usenet versie komt, met de 4.0.1 patch ging dat ook lekker rap.
Dan wacht ik wel tot er een usenet versie komt, met de 4.0.1 patch ging dat ook lekker rap.
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Je kan tegenwoordig de installatie gewoon downloaden van blizzard zelf, eu.battle.net -> download game client.posttoast schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:22:
Best handig die nieuwe streaming downloader/installer, maar vroeger kon je (met een torrent) de complete installer downloaden. Best handig om te hebben als je op meerdere PC's World of Warcraft wilt installeren. Is die mogelijkheid er nog met patch 4 eigenlijk? Ik kan hem nergens vinden namelijk: http://www.wowpedia.org/Patch_mirrors#Playable_client
Ik ben met mijn shaman (lvl71) nu bezig met quests in Howling Fjord. Alleen vind ik bijna geen quetsts hier.... op het moment dat ik een gebied verder ga (Grizzly Hills) dan zie ik daar ook geen quests alleen zijn de beesten daar wel van rond mijn lvl. Waar kan ik nu het beste heen gaan om te questen lvl'en dan???
Mensen irriteren die mensen irriteren is niet irritant.Inferno schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:19:
Ja, mensen irriteren is echt cool man.
Sja, vermaak me anders prima als iemand denkt me te kunnen ganken en vervolgens maak ik hem elke x af en dat je hem dan ziet uit loggen.kleefei schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:33:
[...]
Mensen irriteren die mensen irriteren is niet irritant.
Dat ziet er altijd grappig uit ./dance
Je kan richting de andere kant van northend gaan zitten, daar zit ook complete content en wordt je wat makkelijker doorgestuurd. In Grizzle zou je naar Conquest Hold kunnen gaan, daar begint weer een chain quest, of in Howling nog naar Camp Winterhoof.Dyoma schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:33:
Ik ben met mijn shaman (lvl71) nu bezig met quests in Howling Fjord. Alleen vind ik bijna geen quetsts hier.... op het moment dat ik een gebied verder ga (Grizzly Hills) dan zie ik daar ook geen quests alleen zijn de beesten daar wel van rond mijn lvl. Waar kan ik nu het beste heen gaan om te questen lvl'en dan???
Je bent toch al 80? Hoe kan je dan nog ganken?Mektheb schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:36:
Sja, vermaak me anders prima als iemand denkt me te kunnen ganken en vervolgens maak ik hem elke x af en dat je hem dan ziet uit loggen.
Dat ziet er altijd grappig uit ./dance
http://www.gamer.nl/nieuw...elkaar-geslagen-na-ganken
Toch gevaarlijk hoor
[ Voor 24% gewijzigd door SinergyX op 02-11-2010 11:38 ]
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
ganken kan je ook doen door te wachten tot iemand nog 10% health heeft tijdens questen en hem dan te one-shotten.SinergyX schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:37:
[...]
Je bent toch al 80? Hoe kan je dan nog ganken?
http://www.gamer.nl/nieuw...elkaar-geslagen-na-ganken
Toch gevaarlijk hoor
Ganken kan iedereen toch ?, hoeft toch niet laatste 10% te zijn.
Ganken zie ik als iemand killen en weer killen en weer corpskampen ganken w/e
Ganken zie ik als iemand killen en weer killen en weer corpskampen ganken w/e
Verwijderd
Wat ik normaal zelf doe is Howling Fjord -> Borean -> Dragonblight -> Grizzly Hills -> Zul Drak(?) tegen die tijd zit ik meestal al wel rond de 80. De overige zones gebruik ik dan vaak om wat gold te verzamelen.Dyoma schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:33:
Ik ben met mijn shaman (lvl71) nu bezig met quests in Howling Fjord. Alleen vind ik bijna geen quetsts hier.... op het moment dat ik een gebied verder ga (Grizzly Hills) dan zie ik daar ook geen quests alleen zijn de beesten daar wel van rond mijn lvl. Waar kan ik nu het beste heen gaan om te questen lvl'en dan???
Ja, maar ook dan haal je die streaming downloader dus binnen. En ik wil gewoon de complete installer downloaden. Maar ik vraag me dus af of die überhaupt nog bestaat.DrFlash schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:26:
[...]
Je kan tegenwoordig de installatie gewoon downloaden van blizzard zelf, eu.battle.net -> download game client.
Dat is gewoon tactisch spelendefiler1974 schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:44:
ganken kan je ook doen door te wachten tot iemand nog 10% health heeft tijdens questen en hem dan te one-shotten.
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Ik kreeg ook elke keer nog error's, speel nu zonder addons(wat erg vervelend is) en heb na dat ik dat gedaan heb geen error's of vastlopers met error melding gehad.SinergyX schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:24:
Op meerdere PC's is het makkelijker gewoon de geinstalleerde client over te kopieren, scheelt je ook weer eventueel gezeur met de error meldingen (welke ik grappig genoeg nog steeds krijg).
Dan wacht ik wel tot er een usenet versie komt, met de 4.0.1 patch ging dat ook lekker rap.
Edit:
Typo
Hallo, ik heb problemen gehad met patch 4.0.1, deze wilde maar niet downloaden. Uiteindelijk heb ik de patch handmatig moeten downloaden, en een paar andere bestanden van helpende users op dit forum moeten gebruiken. Dit wil ik voorkomen in Cataclysm of met de volgende patch, maar de background downloader werkt nog steeds niet.
Ik heb op de forums naar een oplossing gezocht, maar daar heeft men het telkens over BackgroundDownloader.exe, welke in de WoW map moet staan. Ik heb echter helemaal geen BackgroundDownloader.exe in mijn map staan, en de repair tool levert ook niets op. De enige bestanden die ik er voor terug krijgt zijn Blizzard Downloader.exe, en Blizzard Updater.exe, welke beiden niet werken.
Zou iemand misschien voor mij zijn BackgroundDownloader.exe willen inpakken en uploaden, zodat ik deze handmatig in de map kan zetten om te zien of het iets uithaalt? Want de Blizzard Downloader en Blizzard Updater doen helemaal niets voor mij. Alvast bedankt.
Ik heb op de forums naar een oplossing gezocht, maar daar heeft men het telkens over BackgroundDownloader.exe, welke in de WoW map moet staan. Ik heb echter helemaal geen BackgroundDownloader.exe in mijn map staan, en de repair tool levert ook niets op. De enige bestanden die ik er voor terug krijgt zijn Blizzard Downloader.exe, en Blizzard Updater.exe, welke beiden niet werken.
Zou iemand misschien voor mij zijn BackgroundDownloader.exe willen inpakken en uploaden, zodat ik deze handmatig in de map kan zetten om te zien of het iets uithaalt? Want de Blizzard Downloader en Blizzard Updater doen helemaal niets voor mij. Alvast bedankt.
nah , dat is voor beginners , pro gankers rammen ze neer tot 5% en laten dan de (quest) mob het werk afmaken ^^defiler1974 schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 11:44:
[...]
ganken kan je ook doen door te wachten tot iemand nog 10% health heeft tijdens questen en hem dan te one-shotten.
Durability loss ftw ;p
.Quod me nutrit me destruit.
Ik geloof zelf heilig in de quote: Do unto others as you would that they should do unto you.
Oftewel, als ik geganked/corps camped wordt dan pak ik ze 10x erger terug. Log even in met mijn full wrath pvp spec warlock en zorg dat ze gaan janken totdat ik klaar met ze ben.
[ Voor 6% gewijzigd door defiler1974 op 02-11-2010 12:40 ]
Het feit alleen dat iemand zijn 'main' gaat halen enkel voor zo'n actie is al winst an sichdefiler1974 schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 12:40:
Ik geloof zelf heilig in de quote: Do unto others as you would that they should do unto you.
Oftewel, als ik geganked/corps camped wordt dan pak ik ze 10x erger terug. Log even in met mijn full wrath pvp spec warlock en zorg dat ze gaan janken totdat ik klaar met ze ben.
* SinergyX mist oude tijd in Outlands
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Trust me you wont like it.SinergyX schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 12:42:
[...]
Het feit alleen dat iemand zijn 'main' gaat halen enkel voor zo'n actie is al winst an sich
* SinergyX mist oude tijd in Outlands
Nadeel is als ik op me alt ben en een 80 komt me ganken, kom ik ook op me mage maar dat niet alleen, ik log ook in op me tegenhanger horde die je dan aan zefriendslist toevoegd.
Zodat nadat ik je in mekaar gebeukt heb, je de dag erna weer kan vinden en de dag erna weer.
totdat ik bored ervan ben, en ik hou dat echt uren vol
En ja niet iedereen win ik het van, maar dan heb ik wel wat vriendjes die graag komen helpen
van simpel tot gladiators
[ Voor 8% gewijzigd door Mektheb op 02-11-2010 12:47 ]
Juist meer dat ik het leuk vind, de extra moeite die iemand neemt om even mij terug te pakken
Terwijl ik nog een arsenaal aan alts heb, waar ik dan rustig op verder ga.
Tijd van de beginnende DK's in Outlands was leuk, massaal gingen mensen main halen om even hun gelijk te halen bij een bepaalde actie.
Tijd van de beginnende DK's in Outlands was leuk, massaal gingen mensen main halen om even hun gelijk te halen bij een bepaalde actie.
[ Voor 28% gewijzigd door SinergyX op 02-11-2010 12:52 ]
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Het aller triest van dat gank gebeuren is denk ik mij overkomen.
Ik sta daar, in strangletorn in het kamp met goblins, Beetje met m'n paladin die mobjes te slopen voor een quest, verder niks aan de hand, was rond een level of 40 ofzo. Ineens zomaar uit het niets sta ik daar te tollen met m'n hoofd, dus ik weet alweer hoe laat het is. een rogue in de buurt prima. Aangezien ik toch al veel pvp gespeeld had met m'n pala wist ik wat ik moest doen, niet heel veel later lag de rogue ook op de grond zich af te vragen waarom die mij in godsnaam had uitgekozen om aan te vallen. Ondanks dat hij 2 levels hoger was had ie geen kans. Maaarrrr dat hield hem niet tegen om het gewoon 5 minuten later nog een keer te proberen, uiteraard met hetzelfde resultaat.. Ik /laugh nog even op em en ga weer verder met questen. Toen had ik het wel gedaan...
dezelfde knakker kwam even terug op z'n level 80 om mij eens even te laten zien dat ie me wel kapot kreeg. Nadat ie dat 2x voor mekaar had ben ik maar gelogged. had helaas geen level 80 zelf op die realm anders had ik em daarmee ook gepakt, erg triest vond ik zelf wel zowiezo al dat ie het niet kon winnen met z'n level 42 rogue tegen mijn 40 paladin.
Ik sta daar, in strangletorn in het kamp met goblins, Beetje met m'n paladin die mobjes te slopen voor een quest, verder niks aan de hand, was rond een level of 40 ofzo. Ineens zomaar uit het niets sta ik daar te tollen met m'n hoofd, dus ik weet alweer hoe laat het is. een rogue in de buurt prima. Aangezien ik toch al veel pvp gespeeld had met m'n pala wist ik wat ik moest doen, niet heel veel later lag de rogue ook op de grond zich af te vragen waarom die mij in godsnaam had uitgekozen om aan te vallen. Ondanks dat hij 2 levels hoger was had ie geen kans. Maaarrrr dat hield hem niet tegen om het gewoon 5 minuten later nog een keer te proberen, uiteraard met hetzelfde resultaat.. Ik /laugh nog even op em en ga weer verder met questen. Toen had ik het wel gedaan...
dezelfde knakker kwam even terug op z'n level 80 om mij eens even te laten zien dat ie me wel kapot kreeg. Nadat ie dat 2x voor mekaar had ben ik maar gelogged. had helaas geen level 80 zelf op die realm anders had ik em daarmee ook gepakt, erg triest vond ik zelf wel zowiezo al dat ie het niet kon winnen met z'n level 42 rogue tegen mijn 40 paladin.
Ik heb er ook last van inderdaad..junglebeast schreef op maandag 01 november 2010 @ 16:16:
Hmm krijg net een vage inlog error dat mijn pre-paid op zou zijn. Niet dat ik het gebruik.
En het opnieuw instellen van de auto incasso werkt ook niet meer. Zijn er meer die er nu last van hebben?
Gister kon ik nog spelen en vandaag niet. Mijn abo liep ook in de avond af, waar ik alleen de middag heb gespeeld. Nu kan ik ook geen automatische incasso instellen. Via iDeal betalen kan wel.
PSN: Redrafted
Wij tanken LK bij de frozen paladin.CyCloneNL schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 10:33:
Heeft iemand nog tips mbt de defiles? Dat is ons grootste probleem. Doordat ze vaak in het midden vallen worden we te snel van het patform af gemieterd...
Op deze manier zal de valkyr maar 2 kanten op kunnen, te weten Noord of Zuid.
2s voordat we defile gecast gaan zien worden spreiden we al. Bij voorkeur proberen we de defile zoveel mogelijk achter de ijsblok te plaatsen zodat het midden vrij is van defiles.
Wat helpt is door alvast de kant op te draaien die je zou willen rennen als je defile krijgt. Hierdoor hoef je niet meer te keren en is het gewoon een kwestie van vooruit rennen.
* dagverslag *
Gisteren met de guild verder gegaan met onze extended lock in ICC10. Op onze mains hebben we al 10 personen met kingslayer, nu was het de beurt voor de 2de groep. Waarvan 5 alts van mains waaronder mijn warrior. We hadden alleen nog bloodqueen en sindy over voor de LK.
Op BQ een whipe doordat een healer shadowflame kreeg, met 1s daarna de lightning dat je naar alkaar toe moet rennen. Daarna een kill terwijl we ondertussen nog een een dps-warrior af moesten maken omdat hij obsessed was geworden.
Daarna door naar sindy, voor alle healers een nieuwe ervaring dus begonnen al over testruns etc. Niets testrun, gewoon gaan en een 1-shot.
Daarna door na LK, en daar begon de ellende. healer dc-ed om de haverklap en omdat we niet veel tijd over hadden maar 3 tries kunnen doen. Eerste try zag ik hunter de desease krijgen, 5s later dode hunter. Bleek onze healer met x-pearl de deseases niet te kunnen zien. Dus paladin gaat zich maar bezighouden met het cleansen van de desease.
2de try kwamen we tot eerste transition. echter nog veel adds op en doordat we de enraged spirits niet neer kregen was het 10s later een whipe.
3de try ging eerste fase eigenlijk perfect en gingen met 1 enraged spirit op 30% health de 2de ronde in. Helaas prioriteiten verkeerd ingesteld dus een whipe. Maar 3 tries vlekkeloos naar P2 is wel aardig. Nu kunnen de nieuwelingen de movies bekijken van P2-LK en hoop ik woensdag weer kingslayer te kunnen worden maar nu op mijn warrior ipv mijn priest.
* einde dagverslag *
WoW Argent Dawn alliance :lvl60 Sabriell (Innovation)
1 van de beste lore figuren en dan die pally zeggen >.<
[ Voor 11% gewijzigd door Mektheb op 02-11-2010 14:05 ]
Nou moe, zoveel helpt 'ie ook niet. Beetje daar in z'n iceblock staan, dat deden wij met z'n 10e beter bij Sindy
Zonder hem was je ziel toch echt van de LK gebleven na 10%CyCloneNL schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 14:14:
Nou moe, zoveel helpt 'ie ook niet. Beetje daar in z'n iceblock staan, dat deden wij met z'n 10e beter bij Sindy
Ach tis toch zijn zwaard die ff frostmourne inmekaar chopt, en zijn verhaal lijn en de meneer van het lichtCyCloneNL schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 14:14:
Nou moe, zoveel helpt 'ie ook niet. Beetje daar in z'n iceblock staan, dat deden wij met z'n 10e beter bij Sindy
is echt uber
LK is een pauperd
Die pally ja. Die pally die 10 minuten staat te niksen, zich dan bedenkt dat hij met diverse manieren heeft om uit het iceblock te komen, om op het allerlaatste moment (als de helden die hij persoonlijk geslecteerd heeft al dood zijn en op het punt staan anti-helden te worden) met één klap een einde aan het wereldbedreigende gevaar te brengen. Had dat dan 10 minuten eerder gedaan gast... en met die health-pool en die van Saurfang/Koning Wimp had je de andere bazen binnen ICC ook wel effe voor ons om kunnen leggen.
We spend our years as a tale that is told
Nu mis ik wel 1 deel in het verhaal, waar is Sylvanas als je het gevecht met LK aangaat? Of eigelijk, waar is Sylvanas uberhaubt tijdens de ICC raid? Hoop geblaat van haar tijdens ICC dungeons, uiteindelijk zet je het op een lopen en ga je dat schip op.Mektheb schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 14:20:
Ach tis toch zijn zwaard die ff frostmourne inmekaar chopt, en zijn verhaal lijn en de meneer van het licht
is echt uber
LK is een pauperd
Maar als is er 1 persoon die een appeltje te schillen heeft met LK, is het Sylvanas toch wel?
Ik bedoel, tijdens LK gevecht had Sylvanas nog wel voor de 2de keer die curse of darkness kunnen casten, iedereen met zo'n mining hammer onze happy Paladin vrij meppen en ondertussen half Horde/Ally erbij halen om daarna met een paar klappen hem neer te maaien.
Leukste moment was nog wel met een raid bij LK, we gingen naast LK staan en zagen Bolvar daar hangen. Paar screenshots etc, 1 gast opeens helemaal freaking 'OMG BOLVAR IS STILL ALIVE!'. En inderdaad, hij knippert met z'n ogen
[ Voor 28% gewijzigd door SinergyX op 02-11-2010 14:38 ]
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Ik denk ook steeds in het begin van het gevecht:Dutchman! schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 14:21:
Die pally ja. Die pally die 10 minuten staat te niksen, zich dan bedenkt dat hij met diverse manieren heeft om uit het iceblock te komen, om op het allerlaatste moment (als de helden die hij persoonlijk geslecteerd heeft al dood zijn en op het punt staan anti-helden te worden) met één klap een einde aan het wereldbedreigende gevaar te brengen. Had dat dan 10 minuten eerder gedaan gast... en met die health-pool en die van Saurfang/Koning Wimp had je de andere bazen binnen ICC ook wel effe voor ons om kunnen leggen.
The Lich King yells: So...the Light's vaunted justice has finally arrived. Shall I lay down Frostmourne and throw myself at your mercy, Fordring?
Highlord Tirion Fordring yells: Yes!
The Lich King says: Oh, ok..... shall we have a cup of tea after this? Kinda frosty over here, you dont believe how cold that sword really is. The heating bill of this place is really killing me...... (Tirion and Arthas fade in the distance).
/point /laughDrFlash schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 12:55:
Het aller triest van dat gank gebeuren is denk ik mij overkomen.
........
dezelfde knakker kwam even terug op z'n level 80 om mij eens even te laten zien dat ie me wel kapot kreeg. Nadat ie dat 2x voor mekaar had ben ik maar gelogged. had helaas geen level 80 zelf op die realm anders had ik em daarmee ook gepakt, erg triest vond ik zelf wel zowiezo al dat ie het niet kon winnen met z'n level 42 rogue tegen mijn 40 paladin.
inloggen met lvl1 character en smack talk over dat figuur in stormwind of local.
Weet wat ik me afvroeg? Hij hangt daar precies boven de lich king met zn lendedoek om. Wat als hij naar de wc moet?.............SinergyX schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 14:34:
[...]
Nu mis ik wel 1 deel in het verhaal, waar is Sylvanas als je het gevecht met LK aangaat? Of eigelijk, waar is Sylvanas uberhaubt tijdens de ICC raid? Hoop geblaat van haar tijdens ICC dungeons, uiteindelijk zet je het op een lopen en ga je dat schip op.
Maar als is er 1 persoon die een appeltje te schillen heeft met LK, is het Sylvanas toch wel?
Ik bedoel, tijdens LK gevecht had Sylvanas nog wel voor de 2de keer die curse of darkness kunnen casten, iedereen met zo'n mining hammer onze happy Paladin vrij meppen en ondertussen half Horde/Ally erbij halen om daarna met een paar klappen hem neer te maaien.
Leukste moment was nog wel met een raid bij LK, we gingen naast LK staan en zagen Bolvar daar hangen. Paar screenshots etc, 1 gast opeens helemaal freaking 'OMG BOLVAR IS STILL ALIVE!'. En inderdaad, hij knippert met z'n ogen
Zo zijn er meer van de onlogische dingen. Waar slapen alle inwoners van Azaroth? In die paar huisjes van Orgrimmar?defiler1974 schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 14:40:
Weet wat ik me afvroeg? Hij hangt daar precies boven de lich king met zn lendedoek om. Wat als hij naar de wc moet?.............
En als Crossroads steeds wordt aangevallen door lvl80's, waarom zetten ze er dan gewoon niet wat gepensioneerde lvl85 elite guards neer?
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Verwijderd
Het leukste is dan natuurlijk als er een main met full pvp gear aan komt om die dan ook nog maar ff te gaan corpse campen. Tot je of een rage whisper hebt of dat ze het gewoon op geven.defiler1974 schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 12:40:
[...]
Ik geloof zelf heilig in de quote: Do unto others as you would that they should do unto you.
Oftewel, als ik geganked/corps camped wordt dan pak ik ze 10x erger terug. Log even in met mijn full wrath pvp spec warlock en zorg dat ze gaan janken totdat ik klaar met ze ben.
Waar betaal je als samenleving uberhaupt 10 beveiligers per inwoner van? En wie wil er in zo'n politiestaat leven?
We spend our years as a tale that is told
Hmm, die gasten bij de professions zijn altijd wel 24h per dag bezig. Je ziet ze altijd wel iets doen. (de blacksmiths dan, de rest staat een beetje te wachten).Dutchman! schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 15:00:
[...]
Waar betaal je als samenleving uberhaupt 10 beveiligers per inwoner van? En wie wil er in zo'n politiestaat leven?
Daar word het mee terug verdient. Die gasten eten en slapen ook nooit! Werken werken werken...defiler1974 schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 15:09:
[...]
Hmm, die gasten bij de professions zijn altijd wel 24h per dag bezig. Je ziet ze altijd wel iets doen. (de blacksmiths dan, de rest staat een beetje te wachten).
Zij compenseren voor het gelantefanter van de rest van de bevolking.
Weet niet hoe het zit bij de allys maar bij ons horde hoeft nooit iemand te poepenVerwijderd schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 15:19:
Dalaran heeft wel een sewer, maar geen toiletten. Toch zwem ik er liever niet
oh ja over world pvp : was een keer aan he question voor mijn netherdrake op mijn retri pala ( offspec en gear is gwoon rommel (was ) . Toen kwam ik een andere pala tegen in icc gear retri, natuurlijk wint die van mij.
Ik spec prot en prot gear ( was ook rond icc10 niveau toen ) en zie die gast rennen
[ Voor 36% gewijzigd door HStyles op 02-11-2010 15:33 ]
En hoe is Thunderbluff in eerste instantie opgebouwd (dus voordat die kekke liftjes er waren). Koeien kunnen geen boompje klimmen.
Vragen vragen vragen
(volgens mij kun je hier wel een website aan wijden. . . . ik heb het vermoeden dat die er ook al wel is)
Vragen vragen vragen
(volgens mij kun je hier wel een website aan wijden. . . . ik heb het vermoeden dat die er ook al wel is)
Take life with a grain of salt. . . . add a slice of lime and a shot of tequila.
Door de Orcs gebracht met de ZeppelinSeraphin schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 15:34:
En hoe is Thunderbluff in eerste instantie opgebouwd (dus voordat die kekke liftjes er waren). Koeien kunnen geen boompje klimmen.
Verwijderd
Daar hebben ze, net als in thousand needles, de grond omThunder Bluff heen gewoon weggegraven, da's toch logisch...Seraphin schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 15:34:
En hoe is Thunderbluff in eerste instantie opgebouwd (dus voordat die kekke liftjes er waren). Koeien kunnen geen boompje klimmen.
Vragen vragen vragen
(volgens mij kun je hier wel een website aan wijden. . . . ik heb het vermoeden dat die er ook al wel is)
Heeft er iemand een link/tip voor disc Priest (guide). Wil de mijne weer uit het stof halen maar moet er weer even inkomen als healer zijnde
Met zappelins bijvoorbeeld?Seraphin schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 15:34:
En hoe is Thunderbluff in eerste instantie opgebouwd (dus voordat die kekke liftjes er waren). Koeien kunnen geen boompje klimmen.
Vragen vragen vragen
(volgens mij kun je hier wel een website aan wijden. . . . ik heb het vermoeden dat die er ook al wel is)
Er staan genoeg outhouses verspreid over de zones. Die quest in Grizzly Hills voor de allies is erg grappig.HStyles schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 15:29:
[...]
Weet niet hoe het zit bij de allys maar bij ons horde hoeft nooit iemand te poepen
..
http://www.wowhead.com/quest=12227
"Master Woodsman Anderhol: Alright Ben. We retrieved the amberseeds again. You know the drill.
Benjamin Jacobs: I know, I know. Back in the bucket...."
B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde
Door druids met flightform!Seraphin schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 15:34:
En hoe is Thunderbluff in eerste instantie opgebouwd (dus voordat die kekke liftjes er waren). Koeien kunnen geen boompje klimmen.
Vragen vragen vragen
(volgens mij kun je hier wel een website aan wijden. . . . ik heb het vermoeden dat die er ook al wel is)
Kan me ook nog een q in vanilla (Searing Gourge) herinneren met een Outhouse, zat iemand opgeloten ofzojunglebeast schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 15:45:
[...]
Er staan genoeg outhouses verspreid over de zones. Die quest in Grizzly Hills voor de allies is erg grappig.
http://www.wowhead.com/quest=12227
"Master Woodsman Anderhol: Alright Ben. We retrieved the amberseeds again. You know the drill.
Benjamin Jacobs: I know, I know. Back in the bucket...."
![]()
[ Voor 40% gewijzigd door porn* op 02-11-2010 15:55 ]
Bnet pindle#2913
Yep, deze http://www.wowhead.com/quest=4449 en eentje in WPL waar je een zombie of zo moest killen voor een key.http://www.wowhead.com/quest=5059
B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde
http://www.bol.com/nl/p/g...04004010527935/index.html
Mocht het nog niet genoemt zijn snel bestellen mocht je de CE nog willen
Mocht het nog niet genoemt zijn snel bestellen mocht je de CE nog willen
"Allow me to shatter your delusions of grandeur."
Verwijderd
En besteld.ShadowBumble schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 16:16:
http://www.bol.com/nl/p/g...04004010527935/index.html
Mocht het nog niet genoemt zijn snel bestellen mocht je de CE nog willen
Mijn dank is verpletterend
En bestelling omgezetShadowBumble schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 16:16:
http://www.bol.com/nl/p/g...04004010527935/index.html
Mocht het nog niet genoemt zijn snel bestellen mocht je de CE nog willen
En ook besteld.ShadowBumble schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 16:16:
http://www.bol.com/nl/p/g...04004010527935/index.html
Mocht het nog niet genoemt zijn snel bestellen mocht je de CE nog willen
Ga voornamelijk voor de CD en het boek
Jeez, wat zijn die Elemental rifts kut zeg. Probeer ze maar eens op tijd te vinden
.....
Ah een map gevonden. Is wel een heel stuk makkelijker
Klikkerdeklikster
Ah een map gevonden. Is wel een heel stuk makkelijker
Klikkerdeklikster
[ Voor 47% gewijzigd door Zeror op 02-11-2010 17:02 ]
Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh
Ze komen elke 50ste minuut. x:50, kortom 15:50, 16:50, 17:50 enz enz. En ze blijven dan (dacht ik) z'n kleine 20 a 30 min staan, en verdwijnen dan weer. Mits iemand sneller is.Rakkerzero schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 16:46:
Jeez, wat zijn die Elemental rifts kut zeg. Probeer ze maar eens op tijd te vinden.....
Ah een map gevonden. Is wel een heel stuk makkelijker
Klikkerdeklikster
[ Voor 10% gewijzigd door Metian op 02-11-2010 17:07 ]
Rupsen, Rapsen.
Let erop dat ook de low level rifts tellen voor de achievement. Je hebt dus alleen een level 80 rift nodig voor de daily quest.Rakkerzero schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 16:46:
Jeez, wat zijn die Elemental rifts kut zeg. Probeer ze maar eens op tijd te vinden.....
Ah een map gevonden. Is wel een heel stuk makkelijker
Klikkerdeklikster
Voor zover ik kan zien is het zo dat:
- rifts een respawn timer hebben van 50 ~ 60 minuten
- ze despawnen nadat mobs gekilled zijn of na ongeveer 10 minuten
- de spawnpoints afzonderlijke timers lijken te hebben (niet helemaal zeker)
Kaartje voor een aantal spawns (popups!): http://img811.imageshack.us/f/rifth.jpg/
Daarnaast zullen er veel meer elementals spawnen in de volgende fase, dus de achievement wordt steeds makkelijker. Als je naar Outland gaat is het vinden van rifts een eitje.
[ Voor 15% gewijzigd door Morrar op 02-11-2010 17:13 ]
20 min ? maak er maar 5 van.Metian schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 17:06:
[...]
Ze komen elke 50ste minuut. x:50, kortom 15:50, 16:50, 17:50 enz enz. En ze blijven dan (dacht ik) z'n kleine 20 a 30 min staan, en verdwijnen dan weer. Mits iemand sneller is.
ze spawnen namelijk altijd vlakbij andere npc's en die killen de elementals easy, dus is het zo voorbij.
Je moet dus bijna 4uur wachten in totaal.
Want ik ben ook van A naar B gegaan binnen 3 min en dan waren ze al weg overal
Niet waar, ik heb mijn rifts gedaan in outland. Had er 3 tegelijk gehaald, de eerste had ik al toevallig in barrens.Mektheb schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 17:12:
[...]
20 min ? maak er maar 5 van.
ze spawnen namelijk altijd vlakbij andere npc's en die killen de elementals easy, dus is het zo voorbij.
Je moet dus bijna 4uur wachten in totaal.
Want ik ben ook van A naar B gegaan binnen 3 min en dan waren ze al weg overal
Dus hoe ik het gedaan heb:
- Wind at Cenarion Ticket (Terrokar forest)
- Water at Deadmire (Zangarmash)
- Earth at Windyreed village (Nagrand)
Werkte perfect
Gisteren had ik er anders al 3 van de 4 vier in 15 minuten. En vandaag de vierde gehaald zonder teveel moeite.Mektheb schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 17:12:
[...]
20 min ? maak er maar 5 van.
ze spawnen namelijk altijd vlakbij andere npc's en die killen de elementals easy, dus is het zo voorbij.
Je moet dus bijna 4uur wachten in totaal.
Want ik ben ook van A naar B gegaan binnen 3 min en dan waren ze al weg overal
Dat ging helaas voor mij niet op, aangezien op elke spawn plek er + 50 tot 100 mensen stondenRichardvdD schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 17:18:
[...]
Gisteren had ik er anders al 3 van de 4 vier in 15 minuten. En vandaag de vierde gehaald zonder teveel moeite.
behalve bij de wind dan.
heb het dus om 2300 1gedaan
2400 de 2e
0100 de 3e
0200 de 4e
en ps shadowbubble
I love you

[ Voor 12% gewijzigd door Mektheb op 02-11-2010 17:22 ]
Stone en Fire zijn vrij makkelijk. Je pakt de Stone elementals ten noordwesten van K3 (Storm Peaks). Daarna vlieg bij K3 naar het zuiden Zuldrak in en dan heb je in het camp daar (Thryms End) de Fire Elementals zitten.
Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh
Kom net dat stuk tegen van Sylvanas en Hellscream, lijkt erop dat Sylvanas leuke rol gaat spelen in Cataclysm
Met de Val'kyr nu onder Sylvanas commando, vraag ik me af of die 'master' (battle for undercity) nog een beetje gaat zitten kloten bij de undead/forsaken.
Hoe bad-ass kan je zijn, als je de krachten van LK himself kan na doen?
Hoe bad-ass kan je zijn, als je de krachten van LK himself kan na doen?
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Verwijderd
Outland , rondje om shat vliegen.
Waren gisteren met 3 man en hadden ze alle 4 in 7 min tijd.
Nagrand - Laughing skull ruins
Zangramarsh - op weg naar cenarion refugee
Helfire - Falcon Watch
Terokaar forest - in tureem
In die vole gorde zijn ze makkelijk alle 4 te doen , Tenzij het te druk is natuurlijk.
Wij waren bij ons de enige in outland.
Waren gisteren met 3 man en hadden ze alle 4 in 7 min tijd.
Nagrand - Laughing skull ruins
Zangramarsh - op weg naar cenarion refugee
Helfire - Falcon Watch
Terokaar forest - in tureem
In die vole gorde zijn ze makkelijk alle 4 te doen , Tenzij het te druk is natuurlijk.
Wij waren bij ons de enige in outland.
Wat nou, je kan niet van Northrend naar Kalimdor toe vliegen? Het is mij net gelukt in een zekere zin. 
Ik was richting het zuiden aan het vliegen in Northrend. Ter hoogte (horizontaal) van Undercity was ik door fatigue dood in Northrend. Bij release van mn char bij de spirit healer stond ik ineens in op de graveyard in The Barrens
Ik was richting het zuiden aan het vliegen in Northrend. Ter hoogte (horizontaal) van Undercity was ik door fatigue dood in Northrend. Bij release van mn char bij de spirit healer stond ik ineens in op de graveyard in The Barrens
Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zerora#21213 :: Twitch: ZERORAh
Dat klopt dat heb ik dus al geprobeerd, maar dan zijn de fire's al dood als ik net earth heb gedaanRakkerzero schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 17:25:
Stone en Fire zijn vrij makkelijk. Je pakt de Stone elementals ten noordwesten van K3 (Storm Peaks). Daarna vlieg bij K3 naar het zuiden Zuldrak in en dan heb je in het camp daar (Thryms End) de Fire Elementals zitten.
zal wel aan de server zijn of tijdstip
en heb outland niet geprobeerd.
Voor Horde chars schijnt het zo te zijn dat als je dood gaat op een plaats waar je practisch niet naartoe kan corpsewalken je dan bij Xroads in de barrens terecht komt..... maar als ghost....Rakkerzero schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 17:39:
Wat nou, je kan niet van Northrend naar Kalimdor toe vliegen? Het is mij net gelukt in een zekere zin.
Ik was richting het zuiden aan het vliegen in Northrend. Ter hoogte (horizontaal) van Undercity was ik door fatigue dood in Northrend. Bij release van mn char bij de spirit healer stond ik ineens in op de graveyard in The Barrens
Dus of spirit rezzen... of helemaal naar corpse proberen te lopen....
Ik heb zelf ook eens gehad en GM wist het soort van te bevestigen.
Alliance heeft Westfall.Triqster schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 20:00:
[...]
Voor Horde chars schijnt het zo te zijn dat als je dood gaat op een plaats waar je practisch niet naartoe kan corpsewalken je dan bij Xroads in de barrens terecht komt..... maar als ghost....
Dus of spirit rezzen... of helemaal naar corpse proberen te lopen....
Ik heb zelf ook eens gehad en GM wist het soort van te bevestigen.
Viel eens door Dalaran en bleef maar vallen. Alt F4 en na opnieuw inloggen kon ik mooi Spirit rezzen in Westfall.

World of Warships proberen ? Klik hier voor Recruit a Friend Benefits !
Waar beginnen die quests eigenlijk ?Verwijderd schreef op dinsdag 02 november 2010 @ 17:34:
Outland , rondje om shat vliegen.
Waren gisteren met 3 man en hadden ze alle 4 in 7 min tijd.
Nagrand - Laughing skull ruins
Zangramarsh - op weg naar cenarion refugee
Helfire - Falcon Watch
Terokaar forest - in tureem
In die vole gorde zijn ze makkelijk alle 4 te doen , Tenzij het te druk is natuurlijk.
Wij waren bij ons de enige in outland.
Heb de hele reeks in Stormwind gedaan maar kon (zo snel) in Dalaran niets meer vinden
Verwijderd
Daar ben ik idd ook wel benieuwd naarDice schreef op woensdag 03 november 2010 @ 07:16:
[...]
Waar beginnen die quests eigenlijk ?
Heb de hele reeks in Stormwind gedaan maar kon (zo snel) in Dalaran niets meer vinden
(en geen goodie+achievement zoals in de Dark portal event en Scourge event?)
en ik hoor jullie steeds over 7 minuten,moet je van iedere soort elemental er 1 wacken binnen 7 min?
en tenslotte: zijn die dingen te soloen?
Thx...
p.s. @ Mektheb : Nog Hordies Geganked op je Wrath-Lock?ik heb gisteren weer gejaagd rond Warsong Hold
"Ganking: if you Can't win a Fair fight...Just Bring your friends"
Dat zijn geen quests. Voor achievement moet je alle 4 de soorten elementals killen. Voor de achievement kan dat elementals van elk level zijn.Dice schreef op woensdag 03 november 2010 @ 07:16:
[...]
Waar beginnen die quests eigenlijk ?
Heb de hele reeks in Stormwind gedaan maar kon (zo snel) in Dalaran niets meer vinden
Daarnaast kunnen de elementals van je 'eigen' level een Mysterious Object droppen die in kan leveren voor een daily (object geeft de quest).
Ach binnenkort kom je om in de elementals. Er gaan er steeds meer spawnen en vaker. Dus heb geduld. Straks word je er gek van
[ Voor 23% gewijzigd door alwinus op 03-11-2010 08:21 ]
Ik neem aan dat je deze 4 soorten niet op dezelfde dag hoeft te killen voor achiev?alwinus schreef op woensdag 03 november 2010 @ 08:20:
[...]
Dat zijn geen quests. Voor achievement moet je alle 4 de soorten elementals killen. Voor de achievement kan dat elementals van elk level zijn.
Daarnaast kunnen de elementals van je 'eigen' level een Mysterious Object droppen die in kan leveren voor een daily (object geeft de quest).
Ach binnenkort kom je om in de elementals. Er gaan er steeds meer spawnen en vaker. Dus heb geduld. Straks word je er gek van
Ik zie wel waarneer en of ik het doe. Hoef niet alle achievs te halen, lukt me toch niet omdat ik niet mee heb gedaan met Vanilla en TBC, speel nu net half jaar ofzo.
Daarnaast loopt mijn sub af op 9 nov en heb geen zin/geld om dat te herstarten voor cata
Daarnaast loopt mijn sub af op 9 nov en heb geen zin/geld om dat te herstarten voor cata
Dit topic is gesloten.