steam: mr_sar1 / Battle.net : mrsar#2189 / xbox : mrsar1
Klopt, alleen als ik op buy / rent klik, krijg ik een melding dat mijn firewall niet goed ingesteld staat of iets dergelijks. Hebben jullie die melding ook?Mils schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 10:39:
In 4.7 is nu ook een marketplace toegevoegd waar je tot nu toe alleen video's kan kopen.
En de eerste ads verschijnen aan de andere kant van de wereld:
http://www.engadget.com/2...7-device-appear-in-telst/
[ Voor 19% gewijzigd door IntoDevel op 11-10-2010 11:27 ]
De software ziet er goed uit, maar ik ben nog aardig aan het stoeien om alles goed te krijgen. Het helpt echter ook niet echt dat mijn MP3 collectie niet de meest geordende ter wereld is...
Groot genoeg voor 2 hoofdletters
http://www.engadget.com/2...dows-phone-7-launch-quic/
http://webcache.googleuse...imus-7/&ie=UTF-8&oe=UTF-8
Ziet er mooi uit.
[ Voor 38% gewijzigd door IntoDevel op 11-10-2010 11:59 ]
Ik vind het alleen jammer van de rondingen aan de boven en onderkant. De streepjespatroon aan de achterkant is dan wel weer heel mooi. Ik had een tijd terug een foto gezien waarop te zien was dat de Dell Lightning dit ook heeft.IntoDevel schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 11:59:
LG Optimus 7 is officieel:
http://www.engadget.com/2...dows-phone-7-launch-quic/
http://webcache.googleuse...imus-7/&ie=UTF-8&oe=UTF-8
Ziet er mooi uit.
Heeft die 'streepjespatroon' nog een bepaald benaming?
Hmm, ik snap je even niet,die marketplace zat er bij mij altijd al inMils schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 10:39:
In 4.7 is nu ook een marketplace toegevoegd waar je tot nu toe alleen video's kan kopen.
Verder zie ik vooral wat veranderingen in de opdeling bij bv foto's (per folder structuur nu aan de linkerkant) en bij video's staat er bij mij nu drm-free (was volgens mij eerst niet zo.
mischien dat het ermee te maken heeft dat ik dus voor het gebruik mijn win taal en plaats etc naar US heb gezet
zag verder niet echt iets veranderd.
[edit] ah kijk, onder apps kan je al door de 7 phone apps heen browsen
[ Voor 13% gewijzigd door mrsar op 11-10-2010 13:00 ]
steam: mr_sar1 / Battle.net : mrsar#2189 / xbox : mrsar1
Verwijderd
http://www.engadget.com/2...ed-screen-to-windows-pho/
http://www.samsung.com/ru...q=20806&gltype=globalnews
Hier de vertaling:
http://translate.google.n...806%26gltype%3Dglobalnews
[ Voor 31% gewijzigd door Verwijderd op 11-10-2010 13:56 ]
Levertijd: 6-8 weken.
http://www.bol.com/nl/p/e...05000010714753/index.html
Hopelijk vandaag (of deze week) ook te vinden bij de Nederlandse telco's
Nu maar hopen dat de stream er alsnog komt.
De site verandert langzaam zie ikManuel schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 14:56:
Nog maar 29 minuten en nog steeds geen live stream.. Met de release van VS2010 was er al meer dan anderhalf uur van te voren een live stream beschikbaar.
Nu maar hopen dat de stream er alsnog komt.
edit: Eigenlijk nog belangrijker. Er staat een release date
edit: De stream is live: http://www.microsoft.com/...ndowsphone/liveEvent.aspx
[ Voor 28% gewijzigd door IntoDevel op 11-10-2010 15:16 ]
Verwijderd
ps: multitouch op je pc emuleren is toch ook mogelijk met twee muizen, is wel onhandig, maar goedkoper dan een multitouch beeldscherm erbij kopen. Ik hoorde dat van een ontwikkelaar die met 'gewoon' WPF/Silverlight applicaties bezig was.1. Het eerste is waar: Nederlands is geen O/S taal versie bij de eerste fase. Zodoende gaan de fabrikanten Engelstalige toestellen op de Nederlandse markt brengen. Het is onwaarschijnlijk dat de bezitters van een Engelstalig toestel zullen kunnen updaten naar een Nederlands talige versie (maar dat is tegen die tijd ook aan de fabrikant). Wel zijn dan de genoemde diensten ook beschikbaar voor de gebruikers met Engelstalige versie. Dat staat dus onjuist in het Tweakers artikel.
2. Door het ontbreken van de Nederlandse taalversie zal Marketplace als dienst in Nederland in eerste instantie niet ondersteund worden. Niet met betaalde en ook niet met gratis apps. De in de update op het Tweakers artikel besproken methode om toch toegang te krijgen tot Marketplace wordt niet door Microsoft Nederland ondersteund. Het gaat hier namelijk om de login met een in Nederland geregistreerd ID, wat nu nog niet werkt.
Groeten,
Martin
Dan ben ik wel blij dat ik een extra Live ID heb die niet in Nederland is geregistreerd.Verwijderd schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 15:10:
Maar er is nog steeds geen bevestiging of de toestellen naar Nederland komen aangezien de officiele launch pas rond april is. En volgens Microsoft kun je (voorlopig) met en een Nederlands geregistreerd Live Id geen apps downloaden, ook geen gratis. Dit was het antwoord wat ik kreeg van een Microsoft medewerker:
Ja inderdaad, mijn gezeur heeft geholpen.IntoDevel schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 15:09:
[...]
De site verandert langzaam zie ikDe videos aan de onderkant zijn verdwenen (Chrome + Page Monitor
)
Stream: http://www.microsoft.com/...ndowsphone/liveEvent.aspx
Overzicht: http://www.engadget.com/2...t/?sort=newest&refresh=60
Verwijderd
Jongens:
wie maakt ff een apart slowchat topic voor de presentatie, dan blijft dit topic zo lekker clean.
[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 11-10-2010 15:20 ]
Wel: nieuws: LG, HTC en Samsung brengen WP7-smartphones dit jaar naar NLVerwijderd schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 15:10:
Maar er is nog steeds geen bevestiging of de toestellen naar Nederland komen aangezien de officiele launch pas rond april is.
Dat is bevestigd door dezelfde Microsoft-medewerker als jij waarschijnlijk gemaild hebt.
Edit:
En dit is nu al meerdere malen uitvoerig in dit topic besproken. Ook kun je "gewoon" toegang verschaffen tot de Marketplace door simpelweg een USA of UK adres in te stellen in je Live-account. Alleen betaalde apps gaat voorlopig nog niet lukken.
Lees de volgende keer even het topic door, het staat zelfs in de startpost. Laat dit de laatste keer zijn dat we dit hoeven melden, 5 keer is genoeg.
[ Voor 37% gewijzigd door HyperioN op 11-10-2010 15:22 ]
Gedaan: [Windows Phone 7] Microsoft's Windows Phone 7 Launch EventVerwijderd schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 15:18:
Jongens:
wie maakt ff een apart slowchat topic voor de presentatie, dan blijft dit topic zo lekker clean.
En dan begin 2011 ook nog copy & paste! Wat ben ik blij dat ik nog even gewacht heb met het aanschaffen van een toestel. Ik ben nu alleen nog wel meer benieuwd wat e.e.a. moet gaan kosten!
Daarnaast 'begrijp' ik Vodafone nu een klein beetje beter (ben het er nog niet mee eens) dat ze een datalimiet op hun abonnementen hebben gezet. Al die cloud services zijn mooi, maar als dit succesvol gaat worden, dan mogen ze wel heel snel wat aan hun infrastructuur gaan doen (net als alle andere providers btw)
Groot genoeg voor 2 hoofdletters
Wat ik niet snap is waarom betaalde apps niet mogelijk zouden zijn? Creditcard is toch juist internationaal en daardoor overal in de wereld mee te betalen? Ik blijf stiekem toch hopen dat het betalen van apps mogelijk zal zijn.HyperioN schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 15:18:
[...]
Wel: nieuws: LG, HTC en Samsung brengen WP7-smartphones dit jaar naar NL
Dat is bevestigd door dezelfde Microsoft-medewerker als jij waarschijnlijk gemaild hebt.
Edit:
En dit is nu al meerdere malen uitvoerig in dit topic besproken. Ook kun je "gewoon" toegang verschaffen tot de Marketplace door simpelweg een USA of UK adres in te stellen in je Live-account. Alleen betaalde apps gaat voorlopig nog niet lukken.
Lees de volgende keer even het topic door, het staat zelfs in de startpost. Laat dit de laatste keer zijn dat we dit hoeven melden, 5 keer is genoeg.
Een experimentele community-site: https://technobabblenerdtalk.nl/. DM voor invite code.
De browser is door sommige websites al gereviewed en deze is zeker niet slecht te noemen. De snelheid is vergelijkbaar met iphone 4 / Android en dus erg snel.mOrPhie schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 17:09:
Het ziet er goed uit inderdaad, maar helaas geen echte verassingen tijdens de keynote. Het enige nieuwtje was de aankondiging van Copy/Paste begin 2011. Ik vind het jammer dat er weinig is verteld over de browser en de mogelijkheden van de browser. Het bevestigd mijn vermoeden dat de browser momenteel geen echte rol speelt in WP7. Ik hoop dat ze daar toch mee bezig zijn, want als je ziet hoe IE9 aan de weg timmert met html5-support, dan verwacht je toch dat de mobiele browser daar een beetje in mee gaat.
Voor de rest schijnt het wel handig te werken. Pocketnews had volgens mij zelfs een test.
Omdat jouw creditcard gekoppeld is aan een Nederlands adres... Dat is tenminste wat ik begrepen heb van een enkele Zune HD eigenaar hier, kan het nu ff niet voor je terugzoeken (post dit mobiel in de trein).Wat ik niet snap is waarom betaalde apps niet mogelijk zouden zijn? Creditcard is toch juist internationaal en daardoor overal in de wereld mee te betalen? Ik blijf stiekem toch hopen dat het betalen van apps mogelijk zal zijn.
Ik vraag mij eigenlijk af wanneer deze telefoons in Nederland worden verkocht...
Dat is de HTC Hub, dus een losse appIntoDevel schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 17:38:
Wat moet ik van deze foto denken:
[afbeelding]
[ Voor 77% gewijzigd door Relief2009 op 11-10-2010 18:04 ]
Trouwens weten jullie of 800x480 softwarematig het maximum is?
Dat is de standaard-resolutie voor Windows Phone 7. Ik denk dat support voor hogere resoluties pas later komt, wanneer het misschien ook naar tablets gaat?HollovVpo1nt schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 18:48:
Ik ben verliefd op de HD7. Moet. HD. 7. Hebben!
Trouwens weten jullie of 800x480 softwarematig het maximum is?
Over iets anders:
Misschien wordt het interessant om een HD2 te scoren en daarop Windows Phone 7 te gooien. Gezien de specs zou het niet moeilijk moeten zijn
[ Voor 17% gewijzigd door Relief2009 op 11-10-2010 18:58 ]
YouTube: HTC 7 Trophy — First Look
YouTube: HTC HD7 — First Look
YouTube: HTC 7 Mozart — First Look
[ Voor 45% gewijzigd door IntoDevel op 11-10-2010 18:59 ]
Als het gaat om WP7 niet veel schokbarende dingen voor ons, degenen die WP7 al een tijdje volgen. De belofte van copy/paste begin 2011 is wel interessant.
Wel erg leuk is om nu alle toestellen definitief te zien. Geen vage leak-foto's meer maar tientallen mooie hands-on foto's op diverse blogs. Dat soort real-life foto's vind ik altijd interessanter en mooier dan al die opgesmukte pers-foto's.
Ik kan Engadget en Slashgear aanraden voor veel mooi beeldmateriaal!
Dus, wat vinden jullie ervan?
Je kan merken op de reacties van de frontpage dat de meeste tweakers nog niet warmlopen voor WP7. Op zich begrijpelijk, gezien WM6 niet echt geliefd is hier.
Ik reageer bewust niet op de frontpage omdat daar echt geen tussenkomen mogelijk is. Het staat bol van de Apple en Android-fanboys die WP7 al afkraken voordat ze ook maar iets hebben gezien van de werking.. Men verwacht van Microsoft dat men hier *BAM* in één keer een 100% volledig OS neer zet, wat Android en iOS moet doen vergeten. Dat is natuurlijk een onmogelijke opgave en totaal geen eerlijke vergelijking.
Met name Android wordt door veel tweakers de hemel in geprezen, terwijl dat bij launch ook nog helemaal niet goed was. Android 1.5 en 1.6 waren echt niet fantastisch om mee te werken; wat ook te lezen viel in de reviews van T.net van de G1 (eerste Android-toestel) en de Hero (eerste breed verkrijgbaar Android-toestel in NL).
Dat WP7 nog een tijdje nodig heeft om in de markt te groeien, zoals ook Android en iOS dat hebben moeten doen, lijken de meesten niet in te zien. Sterker nog, op een of andere manier zijn er hier zoveel mensen met een afkeer voor alles dat Microsoft maakt, dat het lijkt alsof ze WP7 niet eens een kans gunnen.
Maar goed, ik ga me niet druk maken over wat de meerderheid vind. Mijn nieuwe toestel wordt bijna 100% zeker een WP7-toestel. Ik ben van de interface gaan houden, zelfs zonder dat ik daadwerkelijk een toestel in eigen handen heb gehad. Dat de meeste tweakers MS verafschuwen en de kat uit de boom kijken; so be it. Stiekem vind ik het ook wel leuk om niet met de massa mee te lopen, en als een van de weinigen (hopelijk uiterlijk) begin 2011 met een WP7-toestel rond te lopen.
Hopelijk slaat het OS bij de "gewone" gebruiker (niet-tweaker) wel aan; zodat het OS in ieder geval niet flopt. Maar ik verwacht dat dat wel goed komt.
Op andere sites (Slashgear, Engadget) lees ik enorm veel positieve reacties. Tegen de tijd dat WP7 hier in Nederland komt is er al veel meer bekendheid over, ook in NL. Een gewone gebruiker heeft dan misschien een keer een WP7-toestel gezien in de handen van een early-adopter, en besluit zo'n toestel aan te schaffen. Of gewoon omdat de toestellen er mooi uit zien (heel veel gewone gebruikers kiezen een toestel, niet het OS).
Goed, genoeg daarover van mijn kant (reageren mag uiteraard, graag zelfs).
Over de vandaag gepresenteerde toestellen: wat zitten daar machtig mooie apparaten bij zeg!
Voor mij, stiekem wist ik het al, is de Samsung Omnia 7 definitief een winner. Wat een mooi apparaat. Ik vind de rechte hoeken echt mooi, en ook veel beter bij de vierkante Metro UI passen dan de toestellen van de andere fabrikanten die toch veelal ronde vormen tonen.
Ook lijkt dit toestel lekker dun, en volgens Engadget is hij ook niet zwaar
Oordeel zelf: http://www.engadget.com/p...omnia-7-hands-on/#3456076
http://www.slashgear.com/samsung-omnia-7-hands-on-11107121/
Nu nog even kijken hoe er hier in Nederland aan te komen is. Ik hoop eigenlijk dat Hi een aantal toestellen opneemt in hun assortiment, maar misschien is dat te veel gevraagd. In dat geval zou ik verlengen met een sim-only en het toestel ergens simlockvrij moeten halen.
In dat geval lijkt bestellen via bol.com mogelijk; maar dat duurt nog een tijdje als de 6-8 weken klopt. Op zich woon ik vlakbij de grens dus na de 21e naar Duitsland rijden is ook een mogelijkheid, als ze daar simlockvrij en brand-vrij aan te schaffen zijn. Dat moet ik nog even uitzoeken.
Ben benieuwd naar jullie voorkeur van toestel (graag met argumentatie).
Ben benieuwd hoe WP7 het op gaminggebied gaat doen, daar ligt echt nog een mark want Android haakt daar ook (nog) niet echt op in. Ik hoop dat WP7 een beetje dezelfde kant op gaat als de PSP wat betreft games
Hier een idee van een aantal games:Cubic X schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 19:13:
De HTC Trophy geniet toch mijn voorkeur, mooi toestel.
Ben benieuwd hoe WP7 het op gaminggebied gaat doen, daar ligt echt nog een mark want Android haakt daar ook (nog) niet echt op in. Ik hoop dat WP7 een beetje dezelfde kant op gaat als de PSP wat betreft games.
http://www.engadget.com/2...7-launch-day-app-roundup/
Ik vind de Omnia 7 een mooi toestel, maar net te groot. 3,5 - 3,8 inch vind ik nog ok, maar groter wordt gewoon te lomp. Om die reden wilde ik voor de HTC Mozart gaan. Helaas zit die er voor Nederland niet in. Dus tenzij ik een bevlieging krijg en naar bijv. Duitsland tuf, wordt het de HTC Trophy voor mij.HyperioN schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 19:03:
Goed, launch party is geweest.
Als het gaat om WP7 niet veel schokbarende dingen voor ons, degenen die WP7 al een tijdje volgen. De belofte van copy/paste begin 2011 is wel interessant.
heel verhaal
Groot genoeg voor 2 hoofdletters
Die had ik al gezien inderdaadIntoDevel schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 19:15:
[...]
Hier een idee van een aantal games:
http://www.engadget.com/2...7-launch-day-app-roundup/
http://www.microsoft.com/.../windowsphone/glance.aspx
En eh die High Res images zijn ECHT high res
http://www.microsoft.com/...images/HTC7_Trophy_lg.jpg
[ Voor 37% gewijzigd door IntoDevel op 11-10-2010 20:24 ]
Dat zijn Launch Day games (games die door microsoft worden gepromoot), dus niet de enige games beschikbaarIntoDevel schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 19:15:
[...]
Hier een idee van een aantal games:
http://www.engadget.com/2...7-launch-day-app-roundup/
Omnia 7 heeft trouwens een niet al te positieve batterijduur. 3 uur vergeleken met de 5 uur van andere toestellen en zelfs de 6 uur van de Trophy.
[ Voor 43% gewijzigd door Relief2009 op 11-10-2010 21:31 ]
Ja ik heb zelf een HD2 en volg de recente ontikkelingen rondom WP7 op de HD2 maar het schijnt niet zo makkelijk te zijn... En al zou het mogelijk zijn zou ik wel volledige fuctionaliteiten van het toestel willen gebruiken en ik weet niet of dat wel gaat gezien WP7 niet officieel op de HD2 is. Ik denk dat het als een soort DRM werkt.Relief2009 schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 18:54:
[...]
Dat is de standaard-resolutie voor Windows Phone 7. Ik denk dat support voor hogere resoluties pas later komt, wanneer het misschien ook naar tablets gaat?
Over iets anders:
Misschien wordt het interessant om een HD2 te scoren en daarop Windows Phone 7 te gooien. Gezien de specs zou het niet moeilijk moeten zijn
Overigens vind ik de HD7 het mooiste WP7 toestel. Ik weet niet hoe ik hem moet omschrijven maar dat toestel is de enige die mij de wow factor heeft bezorgd. Ik vind mijn HD2 het mooiste toestel op de markt en de HD7 is op gelijke hoogte.
Trouwens ik moet echt weten wie die chick met zonnebril is die standaard in de foto map van HTC zit, dayum!
[ Voor 5% gewijzigd door HollovVpo1nt op 11-10-2010 21:29 ]
Ben erg benieuwd als de eerste toestellen uitkomen hoe het in RL werkt. Heb nu een Galaxy S. Maar als die HD7 in DL uitkomt ga ik er maar eens eentje halen.
Zucht...
Dat viel mij ook al op, zou dat alleen komen door het S-Amoled scherm? Want de rest van de specs is uiteraard vergelijkbaar, ook de accu aangezien 5.5Wh 1500 mAh is bij 3.7 Volt. Dit heeft mij helaas weer terug doen bewegen naar HD7/Mozart die er in mijn ogen minder mooi uit zien en dus Amoled missen.Omnia 7 heeft trouwens een niet al te positieve batterijduur. 3 uur vergeleken met de 5 uur van andere toestellen en zelfs de 6 uur van de Trophy.
Verwijderd
De Trophy is al te preorderen.
Verwachte levering: 21-10-2010
En meer info op de HTC UK site:
http://www.htc.com/uk/
[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 12-10-2010 00:44 ]
Dat valt me mee zeg! 'Gratis' bij een Vodafone 200 abonnement en 500 euro los. Nu maar hopen dat dit soort zaken ook de andere toestelen gaan importeren o.i.d.Verwijderd schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 00:33:
http://www.pdashop.nl/pro...aign=frontpageproductinfo
De Trophy is al te preorderen.
Verwachte levering: 21-10-2010
En meer info op de HTC UK site:
http://www.htc.com/uk/
Groot genoeg voor 2 hoofdletters
Iemand enig idee? Dit zou namelijk wel heel nice zijn, ik maak ook gewoon gebruik van de Amerikaanse App store op mijn iPhone.
[ Voor 23% gewijzigd door Zyanox op 12-10-2010 16:38 ]
Als ik dat zo bekijk hebben de Dell Venue Pro en de LG Quantum/Optimus 7Q een QWERTY toetsenbord. Alleen de een is nog lelijker dan de andere. Vind ik wel jammer, zit al tijdje te kijken naar nieuwe telefoon en WP7 maakt een goeie kans. Toch maar afwachten of er misschien meer telefoons met QWERTY komen of toch maar met alleen een touchscreen.IntoDevel schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 20:23:
Mooie samenvatting van de beschikbare toestellen:
http://www.microsoft.com/.../windowsphone/glance.aspx
En eh die High Res images zijn ECHT high res
http://www.microsoft.com/...images/HTC7_Trophy_lg.jpg
XBL: Sgt Rik NL
HTC HD7Pro heeft een qwerty toetsenbordRik027 schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 11:16:
[...]
Als ik dat zo bekijk hebben de Dell Venue Pro en de LG Quantum/Optimus 7Q een QWERTY toetsenbord. Alleen de een is nog lelijker dan de andere. Vind ik wel jammer, zit al tijdje te kijken naar nieuwe telefoon en WP7 maakt een goeie kans. Toch maar afwachten of er misschien meer telefoons met QWERTY komen of toch maar met alleen een touchscreen.

http://www.mobilecrunch.c...-on-with-the-htc-hd7-pro/So, what’s so great? The keyboard.. it’s glorious. To geek out more than normal for a second: take the clicky-ness of the Sidekick II, and mix it with the near-perfect layout of the Touch Pro II. For landscape keyboard fans, it really doesn’t get better than this.
Trouwens, de Samsung Focus heeft ook een qwerty toetsenbord, maar die vind ik zelf niet zo mooi
[ Voor 4% gewijzigd door HollovVpo1nt op 12-10-2010 12:58 ]
XBL: Sgt Rik NL
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
http://www.engadget.com/2...f-europe-early-next-year/
De officiele pagina's van HTC zijn ook up and running
http://www.htc.com/uk
Dat klinkt als heel goed nieuws! Hij komt dan denk in in maart/april als ze zeggen early next year. Maar dat maakt niet uit, ik kan nog een tijdje prima door met m'n huidige telefoon.IntoDevel schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 13:18:
HTC 7 Pro komt bij nader inzien ook naar Europa:
http://www.engadget.com/2...f-europe-early-next-year/
De officiele pagina's van HTC zijn ook up and running
http://www.htc.com/uk
Had de Samsung Focus niet kunnen vinden met Qwerty toetsenbord, alleen met zonder.
XBL: Sgt Rik NL
[ Voor 5% gewijzigd door IntoDevel op 12-10-2010 16:52 ]
Mijn volgende telefoon wordt iig wel 100% zeker eentje met WP7, ben echt helemaal weg van die interface. Ik ben op zich ook wel gecharmeerd van de Mozart. Dat hij niet in Nederland beschikbaar zal zijn maakt 'm voor mij alleen maar exclusiever (ben zelf best bereid even naar Duitsland te rijden).
Wel blijf ik alle aangekondigde toestellen aardig groot vinden. Ik heb nu een HTC Diamond en die is nu eenmaal echt klein. Als er al wat kleiners aangekondigd was zou ik daar graag op wachten, maar volgens mij hoef ik er niet op te rekenen dat er binnen een jaar een toestel met WP7 en het formaat van de Diamond zal verschijnen. Dan maar wat groter.
Ik zeg ook niet dat het een trage browser is. Ik heb de browser gezien en gebruikt. Hij is niet traag. De snelheid is zeker vergelijkbaar met Safari op een iPhone.Relief2009 schreef op maandag 11 oktober 2010 @ 17:13:
[...]
De browser is door sommige websites al gereviewed en deze is zeker niet slecht te noemen. De snelheid is vergelijkbaar met iphone 4 / Android en dus erg snel.
Echter, de rendering engine is een verouderde engine die gebaseerd is op IE7's rendering engine. Deze heeft dus nog niet eens de standards mode die op IE8 zit. Het gemis van HTML5 vind ik ook erg zwaar wegen. Veel website maken mobiele html5 versies van hun site, waarin video via de video-tag wordt geserveerd. Iets wat erg goed werkt op de iPhone bijvoorbeeld. Die ervaring heb je dus niet op Windows Phone 7. Juist nu MS zo goed bezig is met IE9 zou je verwachten dat ze ook wat meer werk hadden gemaakt van de browser voor Windows Phone 7.
Een experimentele community-site: https://technobabblenerdtalk.nl/. DM voor invite code.
Het lijkt me niet geheel onlogisch dat ze de kennis die opgedaan is tijdens de ontwikkeling van IE9 later wordt verwerkt in Windows Phone 7 door middel van verschillende updates.mOrPhie schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 17:39:
[...]
Ik zeg ook niet dat het een trage browser is. Ik heb de browser gezien en gebruikt. Hij is niet traag. De snelheid is zeker vergelijkbaar met Safari op een iPhone.
Echter, de rendering engine is een verouderde engine die gebaseerd is op IE7's rendering engine. Deze heeft dus nog niet eens de standards mode die op IE8 zit. Het gemis van HTML5 vind ik ook erg zwaar wegen. Veel website maken mobiele html5 versies van hun site, waarin video via de video-tag wordt geserveerd. Iets wat erg goed werkt op de iPhone bijvoorbeeld. Die ervaring heb je dus niet op Windows Phone 7. Juist nu MS zo goed bezig is met IE9 zou je verwachten dat ze ook wat meer werk hadden gemaakt van de browser voor Windows Phone 7.
Ik weet nog de dag dat ik de HD2 uit het doosje haalde.. &*$#&* dat is groot!!1DarkFlow schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 17:25:
Wel blijf ik alle aangekondigde toestellen aardig groot vinden. Ik heb nu een HTC Diamond en die is nu eenmaal echt klein. Als er al wat kleiners aangekondigd was zou ik daar graag op wachten, maar volgens mij hoef ik er niet op te rekenen dat er binnen een jaar een toestel met WP7 en het formaat van de Diamond zal verschijnen. Dan maar wat groter.
Ergens raak je er makkelijk aan gewent en hij past nog steeds makkelijk in m'n broekzak, maar vooralsnog de grootste telefoon die ik ken. Ik dacht wel dat WP7 aan resoluties gebonden is, dus om het formaat kleiner te krijgen zullen ze de DPI moeten verhogen van het scherm.
Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Ik vraag me dus af hoe het zit met amerikaanse toestellen. Kunnen we de phones die later pas in Europa komen niet gewoon via Amerika bestellen? Of zijn er bepaalde redenen om dit niet te doen?
ComputerUniverse.net - HTC HD7 Black
Amazon.de - HTC HD7
Oeh, had ik nog niet gezien. Laatste beetje twijfel is bij mij nu weggenomen. Bedankt!Soundless schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 17:59:
@DarkFlow en IntoDevel zie Soundless in "Windows Phone 7 - Informatie en verwacht..."
Verwijderd
Inderdaad.Relief2009 schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 18:46:
Als jullie nou gewoon de zoekknop gebruiken, hebben jullie kunnen lezen dat er wel toegang is tot de market place, maar dat betaalde apps downloaden niet mogelijk zou zijn.
Gratis muziek heb ik al kunnen downloaden. Gewoon even je local settings op amerika zetten.
Om apps te downloaden vraagt Zune om een WP7 toestel en die ontbreekt natuurlijk nog
Rest nog de vraag of je ook betaalde apps kan kopen en downloaden met een amerikaanse creditcard.
Ik meen dat dat wel mogelijk moet zijn als je ergens een fake amerikaans adres vandaag haalt.
Software ziet er goed uit, vind de Samsung alleen tegen vallen.... HTC is Samsung qua toestel ver voorbij...... Ik blijf overigens van meningen dat je bij WM7 WP7 beperkter bent in je vrijheid dan bij een Android telefoon....Verwijderd schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 18:59:
Als dit een toonbeeld is van hoe snel en soepel WP7 is![]()
@1080p
[video]
[ Voor 1% gewijzigd door Bullet NL op 12-10-2010 19:36 . Reden: Foutje, krijg ik nu een boze Microsoft op m'n dak?? ]
Cogitationis poenam nemo patitur
PSN: McMillan0984
Bij nader inzien valt dit eigenlijk helemaal niet zo mee. Bij de verlenging van mijn Vodafone bel+sms+weg 200 krijg ik nu bijvoorbeeld de Samsung Galaxy S of een HTC Desire 'gratis'. Voor de Trophy moet gewoon goed bijbetaald worden! grr..ppaddo schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 06:53:
[...]
Dat valt me mee zeg! 'Gratis' bij een Vodafone 200 abonnement en 500 euro los. Nu maar hopen dat dit soort zaken ook de andere toestelen gaan importeren o.i.d.
Is er overigens al wat bekend over welke providers bij ons in Nederland nu de WP7 toestellen gaan leveren en vooral wanneer? Ik zag Vodafone in het partnerlijstje van Microsoft staan, maar de website en de winkel aan de Lijnbaan in Rotterdam weten nog niets over de beschikbaarheid van WP7 toestellen.
Ik ga morgen maar eens bellen met de klantenservice. Misschien zijn zij beter op de hoogte?!
Groot genoeg voor 2 hoofdletters
Ja dat gaat gebeuren. Is hier gemeld (kan het nu alleen ff niet vinden)Victor schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 19:34:
Is er al bekend of er met de officiële introductie van WP7 volgend jaar in Nederland ook een update voor de bestaande toestellen komt waarmee de Nederlandse taal geïntroduceerd wordt? De interfacetaal is hierbij wat mij betreft nog niet eens zo heel belangrijk, maar een Nederlands woordenboek ter ondersteuning van de tekstinvoer zou wel prettig zijn.
Groot genoeg voor 2 hoofdletters
Hmm oke, ik had namelijk ergens anders gelezen (volgensmij op tweakers) dat er ook geen niet betaalde apps gedownload kunnen worden. Maargoed my badRelief2009 schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 18:46:
Als jullie nou gewoon de zoekknop gebruiken, hebben jullie kunnen lezen dat er wel toegang is tot de market place, maar dat betaalde apps downloaden niet mogelijk zou zijn.
Edit: Ik dacht dat met:
hij bedoelde als in: Geen apps what-so-ever in holland. Maar heb ik verkeerd begrepen danMS: helaas, maar dat kunnen we niet bevestigen. Door het ontbreken van de Nederlandse taalversie zal Marketplace als dienst in Nederland niet ondersteund worden. Niet met betaalde en ook niet met gratis apps.
[ Voor 26% gewijzigd door Zyanox op 12-10-2010 20:28 ]
Het zal niet ondersteund worden, dat is pas vanaf medio 2011. Maar als je je locatie en taal veranderd, kun je wat meer mogelijkheden unlocken.Zyanox schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 20:24:
[...]
Hmm oke, ik had namelijk ergens anders gelezen (volgensmij op tweakers) dat er ook geen niet betaalde apps gedownload kunnen worden. Maargoed my bad. Thanks for the info iig!
Edit: Ik dacht dat met:
[...]
hij bedoelde als in: Geen apps what-so-ever in holland. Maar heb ik verkeerd begrepen dan
Vind je het gek dat het zo duur is. De Galaxy S was bij introductie ook helemaal niet goedkoop, maar dat is standaard bij lancering van nieuwe telefoons. Na 2/3 maanden kun je ze vaak veel goedkoper halenppaddo schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 19:18:
[...]
Bij nader inzien valt dit eigenlijk helemaal niet zo mee. Bij de verlenging van mijn Vodafone bel+sms+weg 200 krijg ik nu bijvoorbeeld de Samsung Galaxy S of een HTC Desire 'gratis'. Voor de Trophy moet gewoon goed bijbetaald worden! grr..
Is er overigens al wat bekend over welke providers bij ons in Nederland nu de WP7 toestellen gaan leveren en vooral wanneer? Ik zag Vodafone in het partnerlijstje van Microsoft staan, maar de website en de winkel aan de Lijnbaan in Rotterdam weten nog niets over de beschikbaarheid van WP7 toestellen.
Ik ga morgen maar eens bellen met de klantenservice. Misschien zijn zij beter op de hoogte?!
Dat heb je altijd met early adopters.
Verder staat PDAshop niet bepaald bekend om haar goedkope producten. Ik denk dat andere winkels er flink onder gaan zitten.
Ik heb liever iets meer beperking en een smoother/unieker OS. Heb zelf de SGS en bij nader inzien vind ik dat hele gedoe van widgets en Launcher Pro niet bepaald mooi uitzien.Bullet NL schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 19:10:
[...]
Software ziet er goed uit, vind de Samsung alleen tegen vallen.... HTC is Samsung qua toestel ver voorbij...... Ik blijf overigens van meningen dat je bij WM7 WP7 beperkter bent in je vrijheid dan bij een Android telefoon....
[ Voor 40% gewijzigd door Relief2009 op 12-10-2010 20:35 ]
600 euroknallertjes (vink lekker..)
http://www.belsimpel.nl/HTC/HTC-Trophy
454
Kijk eens aan, like i said de prijzen zullen nog dalenCheeky schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 20:49:
http://www.belsimpel.nl/HTC/HTC-HD7-EU
600 euroknallertjes (vink lekker..)
http://www.belsimpel.nl/HTC/HTC-Trophy
454
Alleen klopt er iets niet? Nederlandse taal, menu en handleiding? Is dit een fout?
[ Voor 13% gewijzigd door Relief2009 op 12-10-2010 20:56 ]
Dat is smaak; en daar valt niet over te twisten. Ik vind de Samsung _absoluut_ het mooiste WP7 toestel wat uitgebracht is.Bullet NL schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 19:10:
[...]
Software ziet er goed uit, vind de Samsung alleen tegen vallen.... HTC is Samsung qua toestel ver voorbij......
Nu nog even wachten op verkrijgbaarheid en prijzen in NL of vlak over de grens. Hoop uiterlijk half november het toestel toch wel te hebben
Verwijderd
Bij sommige toestellen kun je nu blijkt het geheugen wel uitbreiden.
Stond ook al cryptisch op de MS site.
Wel alleen vanaf een hard reset gezien de 2x SD geheugen in RAID0 draait.
Dus dan gewoon vanaf het begin een grotere SD kaart plaatsen.
http://wmpoweruser.com/ex...-7-required-a-hard-reset/
2. Het valt me op dat je NL en BE ook andere toestellen kan kopen behalve de nu aangegeven 3 types.
Zal dan niet via de importeur gaan, maar via side import.
Zoals de HD7 bijvoorbeeld op http://www.belsimpel.nl/HTC/HTC-HD7-EU
Wat extra info over het (SD) geheugen van een Windows Phone,Verwijderd schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 23:45:
1. Ik heb aan 8GB genoeg, maar voor wie meer storageopslag wil.
Bij sommige toestellen kun je nu blijkt het geheugen wel uitbreiden.
Stond ook al cryptisch op de MS site.
Wel alleen vanaf een hard reset gezien de 2x SD geheugen in RAID0 draait.
Dus dan gewoon vanaf het begin een grotere SD kaart plaatsen.
http://wmpoweruser.com/ex...-7-required-a-hard-reset/
2. Het valt me op dat je NL en BE ook andere toestellen kan kopen behalve de nu aangegeven 3 types.
Zal dan niet via de importeur gaan, maar via side import.
Zoals de HD7 bijvoorbeeld op http://www.belsimpel.nl/HTC/HTC-HD7-EU
http://pocketnow.com/wind...-cards-in-windows-phone-7
Het is dus niet zomaar mogelijk om met SD kaartjes te gaan wisselen....
Cogitationis poenam nemo patitur
Ai. Dit was bedoeld als reactie op... ja, wie ook weer. Oh well: in het algemeen: liever een SIMlockvrij toestel uit België dan uit Duitsland.
[ Voor 26% gewijzigd door eeheinen op 13-10-2010 01:27 . Reden: Reactie misgelopen. ]
Heb je hier misschien enig argument voor? Aangezien ik nu op het punt sta om de HD7 alvast te kopen in Duitsland (wat bij elkaar onder de €600 is). Deze telefoon is zonder abonnement zoals je wellicht kunt raden en ook Simlock vrij.eeheinen schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 01:25:
Ai. Dit was bedoeld als reactie op... ja, wie ook weer. Oh well: in het algemeen: liever een SIMlockvrij toestel uit België dan uit Duitsland.
Ja, zoals ik in het stukje daarboven aangeef, is er wel een Duitse versie van het Windows Phone 7 OS, dus zit je in dat geval met een Duitse interface en een QWERTZ-toetsenbord opgescheept. En of dat zomaar te veranderen is: ik weet het niet.Manuel schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 01:33:
[...]
Heb je hier misschien enig argument voor? Aangezien ik nu op het punt sta om de HD7 alvast te kopen in Duitsland (wat bij elkaar onder de €600 is). Deze telefoon is zonder abonnement zoals je wellicht kunt raden en ook Simlock vrij.
In België kun je er in ieder geval van op aan dat er voor de Vlamingen een Engelstalig toestel te koop zal zijn.
Van dat laatste zou ik maar niet geheel uit gaan...... Ik denk eerder en frans toestel......eeheinen schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 01:39:
[...]
Ja, zoals ik in het stukje daarboven aangeef, is er wel een Duitse versie van het Windows Phone 7 OS, dus zit je in dat geval met een Duitse interface en een QWERTZ-toetsenbord opgescheept. En of dat zomaar te veranderen is: ik weet het niet.
In België kun je er in ieder geval van op aan dat er voor de Vlamingen een Engelstalig toestel te koop zal zijn.
De gemiddelde vlaming heeft meer met frans dan met engels, denk daarom ook dat de franse versie in belgie verkocht gaat worden. btw. Waarom zouden ze een belgie voor de vlamingen wel een engelse versie gaan voeren en in ons land niet. Als ik me niet vergis is de totale afzet markt voor nederlanders groter, helemaal wanneer je het ook uitsplitst in mensen walonie of vlamingen.
gokje, belgie is frans........
Cogitationis poenam nemo patitur
De taal kan je gewoon veranderen, ik weet niet of je al de Windows Phone 7 rom hebt geprobeerd maar dat is gewoon mogelijk, dus dat zal het probleem niet zijn. Btw: Ach België met hun AZERTY toetsenbordeeheinen schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 01:39:
[...]
Ja, zoals ik in het stukje daarboven aangeef, is er wel een Duitse versie van het Windows Phone 7 OS, dus zit je in dat geval met een Duitse interface en een QWERTZ-toetsenbord opgescheept. En of dat zomaar te veranderen is: ik weet het niet.
In België kun je er in ieder geval van op aan dat er voor de Vlamingen een Engelstalig toestel te koop zal zijn.
Verwijderd
Lees deze review maar eens. Dit kon je mening wel eens veranderen:Bullet NL schreef op dinsdag 12 oktober 2010 @ 19:10:
[...]
Software ziet er goed uit, vind de Samsung alleen tegen vallen.... HTC is Samsung qua toestel ver voorbij...... Ik blijf overigens van meningen dat je bij WM7 WP7 beperkter bent in je vrijheid dan bij een Android telefoon....
http://www.gsmarena.com/s..._omnia_7-review-522p1.php
Verwijderd
Via google kom ik er niet achter en bij HTC verwijzen ze me door naar de specs van hun toestellen waar het dus niet bij staat!
[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 13-10-2010 11:37 ]
Elke WP7 telefoon kun je gebruiken om te ontwikkelen. Wat je daarvoor wel nodig hebt is een developer account. Deze kun je bestellen op http://create.msdn.com/ Dit account kun je dan gebruiken om je toestel te 'developer unlocken' vanaf dat moment kun je je eigen applicaties op het toestel zetten en testen/debuggen etc.IntoDevel schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 11:26:
Iemand trouwens een idee van hoe het zit met het ontwikkelen van apps straks? Ik ben de laatste tijd al een beetje aan het bouwen geweest en zou het straks graag gaan testen op een fysiek toestel.Maar moeten developers daar nog extra voor betalen ofzo, omdat de phone geen apps ondersteunt die niet van de marketplace komen? Of kan ik hem straks gewoon inpluggen, debug aanklikken en gaan? En wanneer ik mijn app af heb, hoe kan ik hem dan installeren? Moet ik hem dan zelf gaan kopen via de marketplace of is hij direct ter beschikking omdat ik hem gemaakt heb? Geen idee of iemand hier iets van weet eigenlijk, misschien uit ervaring met andere platformen zoals Apple iPhone?
Ik had al eens gelezen dat WP7 geen tethering zal hebben en ik las het net weer dus mijn vraag. Is dit bevestigd door MS? Is er gezegd of dit er met een update toch wel bijkomt (net al C/P)/
[ Voor 46% gewijzigd door Soundless op 13-10-2010 13:15 ]
Verwijderd
Is het mogelijk om met Windows Phone 7 eigen apps te installeren? BV. Mijn buurjongen heeft een dev kit. Hij maakt een game, en zet die op een usb en geeft die aan mij, kan ik die dan gewoon installeren via mijn computer op de telefoon?
Dat is eigenlijk het enige wat ik nog moet weten voordat ik een WP7 koop.
BVD
Verwijderd
Nee dit kan niet zo maar.Verwijderd schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 15:54:
Hallo,
Is het mogelijk om met Windows Phone 7 eigen apps te installeren? BV. Mijn buurjongen heeft een dev kit. Hij maakt een game, en zet die op een usb en geeft die aan mij, kan ik die dan gewoon installeren via mijn computer op de telefoon?
Dat is eigenlijk het enige wat ik nog moet weten voordat ik een WP7 koop.
BVD

[ Voor 89% gewijzigd door IntoDevel op 13-10-2010 16:04 ]
Verwijderd
Dus als ik het goed heb werkt het precies hetzelfde als de appstore?
Is er een kans dat het ooit mogelijk zal zijn om eigen apps te draaien? Want daarvoor wilde ik net van ios naar wm/wp gaan.
Verwijderd
Denk het niet. Overigens is het voor bedrijven wel mogelijk om in-house eigen apps te verspreiden, moet je ff opzoeken. Android is wat dat betreft een stuk flexiber.Verwijderd schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 16:14:
Bedankt,
Dus als ik het goed heb werkt het precies hetzelfde als de appstore?
Is er een kans dat het ooit mogelijk zal zijn om eigen apps te draaien? Want daarvoor wilde ik net van ios naar wm/wp gaan.
[ Voor 18% gewijzigd door Verwijderd op 13-10-2010 16:52 ]
http://www.mobilecowboys.nl/toestellen/13066
http://www.golem.de/1010/78574.html
Nog eventjes geduld hebben dus
Dit is trouwens wel erg jammer van geen Nederlandse taalondersteuning:

Natuurlijk kun je de auto-correctie wel uitzetten.. Maar dat wordt natuurlijk lastiger typen. Alle goede reviews van het toetsenbord waren deels gebaseerd op de goede autocorrectie (in het Engels). Nu heb ik dus geen flauw idee hoe fijn (of niet) het werkt zónder autocorrectie.
Bovendien blijft je toestel altijd een Engelstalig toestel, dus je zult er echt aan moeten wennen en waarschijnlijk altijd die NL auto-correctie moeten missen, terwijl Nederlandstalige modellen het wel zullen hebben vanaf medio 2011.
Ik kan me vergissen, maar ik heb ergens filmpjes gezien waar je een taal kan kiezen. Is dit niet ook mogelijk voor het toetsenbord?HyperioN schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 19:11:
De Omnia 7 lijkt "pas" in November leverbaar te gaan worden in NL en DE.
http://www.mobilecowboys.nl/toestellen/13066
http://www.golem.de/1010/78574.html
Nog eventjes geduld hebben dus.
Dit is trouwens wel erg jammer van geen Nederlandse taalondersteuning:
[afbeelding]
Natuurlijk kun je de auto-correctie wel uitzetten.. Maar dat wordt natuurlijk lastiger typen. Alle goede reviews van het toetsenbord waren deels gebaseerd op de goede autocorrectie (in het Engels). Nu heb ik dus geen flauw idee hoe fijn (of niet) het werkt zónder autocorrectie.
Bovendien blijft je toestel altijd een Engelstalig toestel, dus je zult er echt aan moeten wennen en waarschijnlijk altijd die NL auto-correctie moeten missen, terwijl Nederlandstalige modellen het wel zullen hebben vanaf medio 2011.
Jawel, maar geen Nederlands.IntoDevel schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 19:35:
[...]
Ik kan me vergissen, maar ik heb ergens filmpjes gezien waar je een taal kan kiezen. Is dit niet ook mogelijk voor het toetsenbord?
Zie: http://www.mobilecowboys.nl/nieuws/13064
http://www.mobilecowboys.nl/toestellen/13071

Uit de emulator.. naar beneden scrollen gaat niet meer, dit zijn alle opties.
Volgens deze medetweaker en een medewerker van Microsoft moet dat dus wel mee gaan vallen. Vergis je niet, het is dit keer Microsoft die de updates voor het OS doet, niet de telefoonbakker (had ik ergens gelezen).HyperioN schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 19:11:
De Omnia 7 lijkt "pas" in November leverbaar te gaan worden in NL en DE.
http://www.mobilecowboys.nl/toestellen/13066
http://www.golem.de/1010/78574.html
Nog eventjes geduld hebben dus.
Dit is trouwens wel erg jammer van geen Nederlandse taalondersteuning:
[afbeelding]
Natuurlijk kun je de auto-correctie wel uitzetten.. Maar dat wordt natuurlijk lastiger typen. Alle goede reviews van het toetsenbord waren deels gebaseerd op de goede autocorrectie (in het Engels). Nu heb ik dus geen flauw idee hoe fijn (of niet) het werkt zónder autocorrectie.
Bovendien blijft je toestel altijd een Engelstalig toestel, dus je zult er echt aan moeten wennen en waarschijnlijk altijd die NL auto-correctie moeten missen, terwijl Nederlandstalige modellen het wel zullen hebben vanaf medio 2011.
Soundless in "Windows Phone 7 - Informatie en verwacht..."
Groot genoeg voor 2 hoofdletters
Dat lees ik eerlijk gezegd niet in die mailconversatie?ppaddo schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 19:49:
[...]
Volgens deze medetweaker en een medewerker van Microsoft moet dat dus wel mee gaan vallen. Vergis je niet, het is dit keer Microsoft die de updates voor het OS doet, niet de telefoonbakker (had ik ergens gelezen).
Soundless in "Windows Phone 7 - Informatie en verwacht..."
Daar staat dat de (online) diensten Marketplace en Xbox live beschikbaar komen. Maar niet dat je een volledige update met NL-taalondersteuning kunt krijgen.
En aangezien je keyboard en de autocorrectie-woordenboeken ingebakken zitten in de firmware, en dus geen dienst zijn, moet je echt een update kunnen krijgen met de NL-taal.
En dat had ik eerder al gevraagd aan Microsoft en toen was letterlijk dit het antwoord:
HyperioN in "Windows Phone 7 - Informatie en verwacht..."
Aangezien het toestenbord een deel van de interne software is, en geen dienst, maak ik hieruit dus op dat je toestenbord van een 1st-gen toestel nóóit NL-taalondersteuning zal krijgen.HyperioN:Zal het mogelijk zijn om kostenloos te upgraden naar de Nederlandstalige versie?
MS: dit is vooral een vraag aan de fabrikanten, maar het is niet waarschijnlijk. Het zal dus eerder een Engelstalig toestel blijven met ondersteuning van de diensten in Nederland.
En in mijn mailconversatie komt ook naar voor dat er hoogstwaarschijnlijk geen firmwareupdate komt met de Nederlandse taal vanuit de fabrikanten..
Althans, dat is zoals ik het lees.
[ Voor 41% gewijzigd door HyperioN op 13-10-2010 20:34 ]
Verwijderd
Ik wacht tot medio 2011. Het is net met beta's...in het begin even leuk en spannend, maar na een paar weken loop je toch tegen de beperkingen op. En een goeie telefoon is belangrijk...m'n telefoon gebruik ik dagelijks, dus ik wil ook alles er mee kunnen doen zoals het hoort. Dus ik wacht op de full NL release. Hopelijk importeert een Tweaker / T.net-redactie binnenkort zo'n toestel, dan krijgen we ook uitsluitsel.IntoDevel schreef op woensdag 13 oktober 2010 @ 20:19:
Hehe het ene moment denk ik: ja ik koop hem (htc 7 trophy) en het volgende moment, hmm misschien toch maar even wachten tot er meer duidelijkheid is. Ervaren jullie dit ook of zijn jullie al zeker over jullie keuze?
[ Voor 36% gewijzigd door Verwijderd op 13-10-2010 20:24 ]
Dit topic is gesloten.
Voor het bespreken van individuele Windows Phone 7-toestellen graag individuele topics openen.