Nou.. ik heb net even met de HTC Desire van mijn broertje gespeeld, en dan met name berichten typen.
Oke het is Android en dus niet 100% te vergelijken, maar wel ook een capacitief touchscreen toetsenbord dus toch wel te vergelijken lijkt me. Maar mijn conclusie is dat je dat woord-correctie _absoluut_ nodig hebt..
Zonder correctie kun je wel typen, maar dat gaat ontzettend langzaam omdat je precies de goede vlakjes moet raken; en dat is vrij lastig omdat je vingers/duimen toch relatief groot zijn op zulke kleine vakjes. Met correctie maakt het niet uit dat je bijv. "hsllo" typt, er wordt automatisch "hallo" van gemaakt (ik hoef het idee van autocorrectie jullie natuurlijk niet uit te leggen).
Het scheelt echt 200% in snelheid ofzo, laat staan de frustratie die het meebrengt.
Toegegeven, ik ben onervaren en het went waarschijnlijk wel iets, toch is dit autocorrectie iets wat ik absoluut niet zo willen missen op een touchscreentelefoon (zonder hardware qwerty).
Dit is wel een _major_ letdown voor mij.. Typen is een van de belangrijkste dingen op een smartphone voor mij, bellen doe ik eigenlijk amper. Sms'en, e-mailen en forumberichten schrijven daarentegen is dagelijkse kost.
In het beste geval kun je halverwege 2011 je toestel flashen met NL-ondersteuning (waar ik overigens nog niet van overtuigd ben; lijkt mij zeker niet vanzelfsprekend). Maar dan zit je dus nog tot die tijd (halfjaar) met een niet-goed functionerend toetsenbord...

Dat is voor mij reden genoeg om het inderdaad niet te doen want dan zou ik binnen dat halfjaar waarschijnlijk zo gefrustreerd raken dat het ding allang a) in de la ligt; b) op V&A staat; of c) uit het raam geflikkerd is; afhankelijk van de mate van frustratie

.
Jammer.. nu twijfel ik weer enorm, net als IntoDevel zegt. Mijn abo loopt óók in december af; dus de timing zou perfect geweest zijn. Maar hier moet ik toch nog eens goed over nadenken.
Wil niet van een koude kermis thuiskomen.