randje schreef op zaterdag 30 oktober 2010 @ 19:11:
in het stukje tekst voor de tekst die jij van me quote staat er ook dat ik denk dat het komt door de extra cydia apps. (Zoals jij het neerzet is de jailbreak zelf niet hetgeen wat de batterytijd naar beneden haalt, maar de (cydia) apps die je (zeer waarschijnlijk) installeert en dat is precies wat ik al zei te vermoeden)
ik vraag me dus af of de accuduur onder dezelfde omstandigheden met uitzondering van jailbroken of niet-jailbroken (dat betekent dus geen cydia apps in JB staat, omdat dat dan al niet onder 'dezelfde omstandigheden' valt) even lang meegaat tussen een JB en niet-JB apparaat.
Ik snap wel wat je bedoelt, maar het is eigenlijk niet zo interessant om te onderzoeken. Als je jailbreakt en dan niks installeert, kan je net zo goed niet jailbreaken.
Technisch, denk ik alleen dat het booten iets meer stroom kost. Er moet immers code geinject worden en dat kost CPU time. Daarna is er verder niks actiefs meer, dus zou het geen stroom meer
mogen kosten. Als de jailbreaktool een niet perfecte injectie heeft, dan zou er een service constant aan het restarten kunnen zijn. Dat kost wel stroom. Unlocken kost ook iets meer stroom, er moet namelijk een daemon draaien in de Baseband en daardoor kan die niet in zijn laagste powerstate.
Hero Of Time schreef op zondag 31 oktober 2010 @ 01:16:
Zo heb ik nu nog 22% over en ik weet zeker dat als ik morgenochtend (zal eerder middag zijn

) ga kijken hoe ver de accu is, dat dit op +/- 20% is. Ik verlies geen 30% zoals Vanx, maar dat zal ook wel komen omdat mijn iPhone nieuwer is dan de zijne en een ander model (geloof ik, je hebt toch geen 3Gs?).
Gister tot 99% laten opladen en vanochtend was er nog 93% over

Met een 1 week oude Pwnagetool jailbreak. Mijn iPhone 3GS is nu een paar maandjes oud. Ik heb hem al 2x naar T-mobile gebracht voor een nieuwe, en ik ga het in de meivakantie weer doen
Het volumeknopje zit te laag in de behuizing namelijk, nou kan ik volume niet wijzigen terwijl de iPhone in mijn zak zit. Best irritant, maar voor de meeste mensen geen reden om hem op te sturen. Voor mij wel
Heerlijk zon krasvrije iPhone met een batterij die
beter wordt na de eerste weken gebruik.
Ik denk dat de AppleTV de jailbreak community weer een grote boost kan geven. Het is toch allemaal een beetje minder de laatste tijd, veel dingen heeft Apple in iOS 4.0 toegevoegd. Alleen de warez scene blijft groter worden...