Gamertag: Kapstokman (360, One); PSN ID: Kikuichimonji_87 (PS3)
Verwijderd
Wat nou je moet het topic niet lezen als je hem nog niet uitgespeeld hebt... Wat nou als je, zoals ik, het spel overweegt te kopen, dan is het toch wel handig om wat ervaringen te lezen...Gunner schreef op donderdag 22 juli 2010 @ 21:00:
[...]
Je moet het topic ook niet lezen als je het spel nog niet hebt uitgespeeld, heb ik ook gedaan. Je kan verwchten dat mensen iets onbewust spoilen.

Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
Verwijderd
Volgens mij heb je me daar niet boos om zien worden, aangezien dat mijn eerste reactie in dit topic was. Maar het ging in dit geval niet om dat er per ongeluk iets tussendoor glipte, maar dat er gezegd wordt dat je pas moet lezen als je hem uitgespeeld hebt, wat natuurlijk dikke bullshit is.v8power67 schreef op donderdag 22 juli 2010 @ 23:23:
dan moet je niet bang zijn dat je iets leest wat je niet wou weten want een forum is voor het delen van vragen en antwoorden. en dat kan wel eens verkeerd gaan, en dan is het balen. je kan moeilijk boos worden op iemand omdat hij een foutje maakt.
Verwijderd
De volgende update, die volgende maand op Xbox Live en PlayStation Network verschijnt, zal volgens Rockstar maatregelen bevatten tegen hacken en valsspelen.
Bron: nu.nl
Ja maar vind jij het leuk als je al leest hoe de verhaallijn verloopt? dat ontmeemt mij het plezierVerwijderd schreef op donderdag 22 juli 2010 @ 23:17:
[...]
Wat nou je moet het topic niet lezen als je hem nog niet uitgespeeld hebt... Wat nou als je, zoals ik, het spel overweegt te kopen, dan is het toch wel handig om wat ervaringen te lezen...
Elect a clown, expect a circus.
Verwijderd
Nee, dat vind ik inderdaad niet leuk. Zouden die spoiler tags dan toch nog érgens voor zijn?Slasher schreef op vrijdag 23 juli 2010 @ 08:54:
[...]
Ja maar vind jij het leuk als je al leest hoe de verhaallijn verloopt? dat ontmeemt mij het plezier
Anyway, ik hoop het spel vandaag binnen te krijgen, ben erg benieuwd. Voor zover ik gezien heb ziet het er best tof uit.

720, er zijn maar erg weinig spellen die native 1080p zijn.Verwijderd schreef op vrijdag 23 juli 2010 @ 09:00:
[...]
Nee, dat vind ik inderdaad niet leuk. Zouden die spoiler tags dan toch nog érgens voor zijn?
Anyway, ik hoop het spel vandaag binnen te krijgen, ben erg benieuwd. Voor zover ik gezien heb ziet het er best tof uit.Kan iemand me vertellen of het 720p of 1080p is?
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
Verwijderd
Ik heb begrepen dat ze het spawn-killen tegen willen gaan, en hebben hier best een leuke oplossing voorbedacht:Verwijderd schreef op vrijdag 23 juli 2010 @ 08:33:
Rockstar gaat valsspelers in Red Dead Redemption weren van de onlinemodus. Dat schrijft de uitgever van het spel op zijn officiële blog.
De volgende update, die volgende maand op Xbox Live en PlayStation Network verschijnt, zal volgens Rockstar maatregelen bevatten tegen hacken en valsspelen.
Bron: nu.nl
- De player die gekilled is kan zelf bepalen waar op de map hij terug komt.
- De player die aan het killen is krijgt een bounty op zijn hoofd zodra hij een killstreak van 6 heeft.
spawn killing is echt irritant en een van de redenen waarom ik de MP niet echt lang heb gespeeld. SinglePlayer daarintegenVerwijderd schreef op vrijdag 23 juli 2010 @ 10:28:
[...]
Ik heb begrepen dat ze het spawn-killen tegen willen gaan, en hebben hier best een leuke oplossing voorbedacht:
Elect a clown, expect a circus.
dat spawnkillen is echt mega irri. keertje gewoon 25x achtermekaar. en ik kon gewoon niets doen.
das echt irritant. had de hoop hem te kunnen killen maar, thats a no go.
zodra de patch er is ga ik weer lekker free roamen
Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!
Wel spijt dat ik te veel "bounty hunten" tot het eind had uitgesteld. Na 10 achter elkaar ben je dat wel zat.

If our brain was easy to understand, we would be too dumb to understand.
Die kan je pas afhalen na het uitspelen van de verhaallijn.Joosie200 schreef op zaterdag 24 juli 2010 @ 09:45:
Ik heb nu dus ook de US Marshal outfit maar nu kan ik hem kopen bij de tailor in Blackwater. Echter die geeft aan "unavailable"
Still warm the blood that courses through my veins. | PvOutput | ARSENAL FC
Zoiets dacht ik al. Afijn, het uitspelen van het verhaal laat nog mooi op zich wachten. Er zijn nog zelfs 3 outfits unknown bij mij. Verder moet ik nog maar op schattenjacht gaan. En natuurlijk die verrekte bevers vinden. Vind ik een bever, knal ik hem overhoop met bijv. de winchesterGunner schreef op zaterdag 24 juli 2010 @ 10:11:
[...]
Die kan je pas afhalen na het uitspelen van de verhaallijn.

Heb een aantal weken geen tijd gehad om met RDR verder te gaan. Maar het blijft even leuk als altijd. Rockstar heeft de game goed ingedeeld. Tuurlijk zijn er minpunten om te noemen, maar de basis is gewoon goed. Als ze dan nog een beetje sleutelen aan de multiplayer zodat ie tenminste leuk blijft vind ik deze game zeker een 8,0/10 waard.
Echt he, ik zit nu op 99,6% en het enige wat ik nog moet doen is bounty hunten. Had bijna nog geen bounties gedaan, dus heb er ook al zo'n stuk of 10 gedaan voor 1% richting de 100%.Tourniquet schreef op zaterdag 24 juli 2010 @ 01:31:
Eindelijk!
[afbeelding]
Wel spijt dat ik te veel "bounty hunten" tot het eind had uitgesteld. Na 10 achter elkaar ben je dat wel zat.![]()
Verwijderd
Ik vond Abigail ook wel een interessant personage. Vooral dat weerzien met John dat was zo 'koud' (al warmt dat later wel weer op) dat ze blijkbaar ook al veel iets heeft meegemaakt. Ook niet bekend hoe ze overlijd, wellicht opengelaten voor een DLC.
Nog iets leuks in Tall Trees: Ben aan het jagen daar, kom ik een klein kamp tegen met 2 gasten. Hoor ik ze zo zeggen in de trend: "Well those explosives are all settled up". Hadden ze daar hun kamp met tig kratten TNT staan. Dus ik loop rustig weg bij dat kamp hoor ik achter me eentje zeggen: "Well I could use a cigar now, got a lighter?". Dan voel je hem al aankomen, draai me om: KABOOM, kamp weg

Maranello schreef op zondag 25 juli 2010 @ 02:26:
Ik vond Abigail ook wel een interessant personage. Vooral dat weerzien met John dat was zo 'koud' (al warmt dat later wel weer op) dat ze blijkbaar ook al veel iets heeft meegemaakt. Ook niet bekend hoe ze overlijd, wellicht opengelaten voor een DLC.[/spoiler]
rclahsen schreef op zondag 25 juli 2010 @ 08:24:
[...]
spoiler:Waarschijnlijk zag iedereen het al van mijlenver aankomen, maar ik vind eigenlijk dat John Marston de verkeerde keuze heeft gemaakt. Bonnie McFarlane zou toch echt een betere keuze geweest zijn. Bovendien zag ik daar toch echt een kans, toen John en Abigail het graan langs kwamen brengen.
If our brain was easy to understand, we would be too dumb to understand.
Voor slechts € 47,95
Best een mooie prijs dacht ik zo, krijg hem morgen of woensdag.
Het lijkt me echt een super spel.
Net de laatste missie van Gta 4 lost and damned ook uitgespeeld. GTA 4 zelf heb ik ook uitgespeeld.
En dan ooit nog eens The ballad of gay tony downloaden.
Kan niet wachten op Read Dead.
Mars Game Events organiseert FIFA en FORTNITE toernooien op de Playstation 5 ! Ook voor Bedrijfs of groepsarrangementen
Lijkt me zooooooooo tof! Worden er btw ook soms posses gemaakt met GoT-mensen onderling of coop gedaan? Lijkt me erg leuk om gezamenlijk de boel onveilig te maken!
[ Voor 3% gewijzigd door Thrace Grumble op 26-07-2010 21:12 ]
XB: Thrace Grumble | FFXIV: Riku Neneh @ Moogle (SnR) | Switch (o.a. MHGU): SW-1221-6759-0029 | Steam: thracegrumble
Na het verhaal uitspelen kan je Strangers nog doen, althans die Deadalus (ofzo) staan bij mij nog op de kaart.Joosie200 schreef op dinsdag 27 juli 2010 @ 07:59:
Daarna die california stranger task en die opiate is the love o.i.d. voltooien en dan heb ik weer twee outfits erbij. Kan ik daarna het verhaal uitspelen

Vond het niet zo'n leuke ervaring en snap er verder de ballen van... kzal wel iets verkeerds doen
Heb je je uberhaupt verdiept in hoe de multiplayer werkt voordat je 'm aanzette? Staat allemaal gewoon in de handleiding namelijk.Thrilled schreef op dinsdag 27 juli 2010 @ 18:43:
Pff gisteravond multiplayer geprobeerd maar snapte er geen drol van... na 5 minuten vond ik het al wel behoorlijk irritant dat iedereen die je tegen kwam een kogel door je kop wilt jagen.. dus dan maar geprobeerd om iets van een missie ofzo te doen met anderen.. kreeg ik gelukkig een invite om een posse te maken met iemand, gejoined en toen geteleport naar een of ander fort? Moest ik daar ook ineens mensen neerschieten waarna mijn eigen posse ook ineens aan teamkills begon te doen..
Vond het niet zo'n leuke ervaring en snap er verder de ballen van... kzal wel iets verkeerds doen
Je komt standaard in free roam terecht. De naam zegt wat dat betreft genoeg, en net zoals bij GTA uit free roam zich (helaas) vooral in andere omver schieten, vermoedelijk door het grote aantal kinderen dat beide games online speelt.
Rockstar heeft geprobeerd te voorkomen dat men niets anders doet dan elkaar omschieten door een soort co-opmissies in te bouwen in de free roam mode. Het fort waar je het over hebt is er waarschijnlijk eentje van. Verder fungeert free roam als HUB voor andere spelmodi zoals team deathmatch e.d.. Dat wordt notabene in iedere free roam sessie duidelijk aangegeven.
[ Voor 7% gewijzigd door ElBarto op 27-07-2010 19:22 ]
Gamertag: Kapstokman (360, One); PSN ID: Kikuichimonji_87 (PS3)
Wat dit betreft staat er in de guide ook een megaspoiler op de eerste pagina!v8power67 schreef op donderdag 22 juli 2010 @ 22:07:
zo er wordt haast gedaan alsof hij een moord heeft begaan, als je googled op RDR, krijg je waarschijnlijk ook meteen van alles te zien wat je niet wou zien. moet google dan maar spoiler tags doen
Daar kom je echt na 75% van het spel pas achter!
En de guide is het m.i. ook echt niet waard. Het spel is vrij straight forward, met weinig secrets en consequenties. Ik had 'm niet moeten kopen, want heb 'm amper nodig gehad...
Maar tof spel. Uiteindelijk uitgespeeld in 78 uur met 97,4% gedaan.
Ik denk niet dat ik 'm op 100% afmaak. Ik moet nog een paar bounties, nog Sharpshooter Rank 10 en nog wat outfits vrij spelen. Maar daar gaan al snel een aantal uren inzitten.
Ik zal 'm wel weer gaan spelen als er single player DLC uit gaat komen... komt dat er eigenlijk wel?
Jobbie schreef op woensdag 28 juli 2010 @ 10:19:
[...]Wat dit betreft staat er in de guide ook een megaspoiler op de eerste pagina!
spoiler:Dat z'n vrouw en kind vast worden gehouden.
Daar kom je echt na 75% van het spel pas achter!
Tot het moment dat je aangeeft aan die agenten dat je Bill Williamson vermoord hebt. Dan vat je pas dat het allemaal is omdat John nog wat 'af te betalen' heeft, ofterwijl 'redemption'.
uhm,volgens mij wordt dat veel eerder bekent hoor??Jobbie schreef op woensdag 28 juli 2010 @ 10:19:
[...]
Wat dit betreft staat er in de guide ook een megaspoiler op de eerste pagina!
spoiler:Dat z'n vrouw en kind vast worden gehouden.
Daar kom je echt na 75% van het spel pas achter!
En de guide is het m.i. ook echt niet waard. Het spel is vrij straight forward, met weinig secrets en consequenties. Ik had 'm niet moeten kopen, want heb 'm amper nodig gehad...
Q: Can we keep politics out of punkrock pls? A: FUCK NO YOU FASCIST PIECE OF SHIT!
Elect a clown, expect a circus.
Jep, volgens mij wordt het zelfs ergens helemaal aan het begin van de game al genoemd.L1nt schreef op woensdag 28 juli 2010 @ 12:04:
[...]
uhm,volgens mij wordt dat veel eerder bekent hoor??
Gamertag: Kapstokman (360, One); PSN ID: Kikuichimonji_87 (PS3)
FCG
Ik wist vanaf het begin al dat vrouwlief & kindjes (of kind) gegijzeld worden en dat je ze pas terugziet als je al hun rotklusjes opgeknapt hebt. Dus ergens zul je een keer een storyline geskipt hebben, denk ik zo.jeka schreef op woensdag 28 juli 2010 @ 15:49:
Ik ben nu bezig met missies in mexico en ben het volgens mij nog niet tegengekomen. Je weet wel dat hij familie heeft maar volgens mij verder niet's...
I mentioned it once, but I think I got away with it.
FCG
hmmm... ik weet zeker van niet, omdat ik het spel maar één keer doorspeel en dan natuurlijk geen verhaal skip.brama schreef op woensdag 28 juli 2010 @ 16:19:
[...]
Ik wist vanaf het begin al dat vrouwlief & kindjes (of kind) gegijzeld worden en dat je ze pas terugziet als je al hun rotklusjes opgeknapt hebt. Dus ergens zul je een keer een storyline geskipt hebben, denk ik zo.
Aan het begin zie je 'm alleen uitstappen met die bolhoedjes en vervolgens zie je die pas in aan het einde van het verhaal in Mexico terug. Ook dan wordt niets gezegd over z'n familie.
Verder heeft ie het de hele tijd over z'n vrouw en kind "back home" en wordt pas in Blackwater duidelijk dat ze z'n vrouw en kind gegijzeld hebben en dat ie maar beter doet wat 'm gevraagd wordt, anders ziet ie ze niet meer terug.
Ik vond het ook een stuk spannender dat je z'n beweegredenen niet precies weet. Waarom doet ie wat die doet...
en dat wordt dus pas in Blackwater duidelijk.
[ Voor 19% gewijzigd door SqueakyClean op 29-07-2010 10:16 ]
Something something
Spoiler over laatste missie:SeenD schreef op donderdag 29 juli 2010 @ 10:37:
Heb je wel een groot gedeelte gemist in t begin als je dat van je vrouw en kinderen niet weet.)
spoiler:Ik heb nu, denk ik, de laatste missie gespeeld… het was wel dramatisch… en wel apart, in de dead eye schoot ik die governement kerel met die snor en sigaar dood, what's his name, alleen in de cutscene erna was ie nog levend. BASTARD!! Maar heb ik m nu uitgespeeld? Want ik speel nu als Jack en ik heb verder geen missies, Letters in de map, alleen nog die "strangers(?-icon)" missies die weinig met het werkelijke verhaallijn hebben te maken. Ook wel prettig als Jack heb ik wel alle inventory en vlees die ik als John had verzameld, blijft verbazingwekkend goed in mn reuzen rugzak.
Mag jij mij vertellen waar...SeenD schreef op donderdag 29 juli 2010 @ 10:37:
Heb je wel een groot gedeelte gemist in t begin als je dat van je vrouw en kinderen niet weet.)
In een van de allereerste Bonnie missies al. Zoek hier maar eens het script van 'Women and cattle' op.
Gamertag: Kapstokman (360, One); PSN ID: Kikuichimonji_87 (PS3)

Multi = meerdere platformen. En ik geloof toch echt dat de PS3 en Xbox niet hetzelfde platform zijn.Blue-Tiger schreef op donderdag 29 juli 2010 @ 18:31:
Toch vraag ik me af waarom in de titel "Multi" vermeld wordt, afaik lijkt deze game helemaal niet naar de PC te komen evenals zijn voorgangen (blijkbaar) en dus alleen maar te spelen is op de PS3 en X360
Uitgespeeld. Nu nog alles op 100% krijgen.
Something something
Geinig, complete teksten!ElBarto schreef op donderdag 29 juli 2010 @ 18:26:
[...]
In een van de allereerste Bonnie missies al. Zoek hier maar eens het script van 'Women and cattle' op.
..
Marston: Sure, and I've suffered for it. And that's the life I left, or tried to leave. I've said too much, Bonnie. I'm an uneducated killer sent here to do all I can do well, kill a man in cold blood so that another man may do his part to cut crime in an area, and a rich man can be elected governor on the back of these promises.
Dat laatste stuk is wat vaag over zijn reden, al valt dat er nog wel uit te halen, maar je weet nog steeds niet wat er met zijn vrouw en zoon is.
Het staat er nergens letterlijk, dus je weet pas achteraf wat John met bovenstaande teksten bedoeld. Bonnie weet dat het gevoelig ligt en vraagt niet op door waar John's vrouw en zoon precies zijn.
We zeggen meestal multi als een titel op de drie grote platformen; pc, ps3 en x360 uit zijn (afaik)... dus vandaarmonnick schreef op donderdag 29 juli 2010 @ 19:43:
[...]
Multi = meerdere platformen. En ik geloof toch echt dat de PS3 en Xbox niet hetzelfde platform zijn.
Verwijderd
eergisteren gaan halen begonnen met gamen nu en dan wat geslapen en verder gegaan...
bloeddoorlopen ogen, paarse wallen... en een killer game... rockstar heeft er WEER werk van gemaakt!!
over het spel zelf:
woooow... alles zit er gewoon in... ben nog ni al te ver, zit net in mexico. 30% ongeveer als ik me goed herinner, en wat ik hier allemaal lees heb ik het nog niet allemaal gehad... het is echt een te mooi spel...
wat mij betreft.. GTA killer !
De opmerking was dat je pas op 75% te weten komt dat je wat 'af te betalen (redemption)' hebt. Dat klopt dus niet, want dat weet je al veel eerder. Of zijn vrouw & zoon nou letterlijk gegijzeld worden maakt op zich weing uit daarvoor; je weet dat als je niet doet wat ze zeggen, dat ze wat aangedaan worden.Maranello schreef op donderdag 29 juli 2010 @ 23:42:
Het staat er nergens letterlijk, dus je weet pas achteraf wat John met bovenstaande teksten bedoeld. Bonnie weet dat het gevoelig ligt en vraagt niet op door waar John's vrouw en zoon precies zijn.
I mentioned it once, but I think I got away with it.
Gamertag: Kapstokman (360, One); PSN ID: Kikuichimonji_87 (PS3)
Ging helemaal niet over de topic start, maar over de Brady Games Official Guide.....Jobbie schreef op woensdag 28 juli 2010 @ 10:19:
[...]
Wat dit betreft staat er in de guide ook een megaspoiler op de eerste pagina!
spoiler:Dat z'n vrouw en kind vast worden gehouden.
Daar kom je echt na 75% van het spel pas achter!
M.i. echt een onnodige super spoiler...
En dat vind ik jammer...
PSN Headless_Pumpkin
Ik heb de xbox360 nog maar sinds dit spel, dus ik zit soms nog wel in de knoop met de knoppen.
Iets wat de die hard xboxer kan dromen natuurlijk, wat de locatie is van de knoppen.
Something something
idd heb gewoon blind naar me controller zitten staren en drukken en toen was het (achteraf) erg gemakkelijk !monnick schreef op maandag 02 augustus 2010 @ 12:24:
Die fingerfilet in Torquemada is heel makkelijk. Je moet gewoon ff het ritme onthouden en dan niet naar het scherm maar naar je controller kijken. Zo is hij mij erg snel gelukt
PSN Headless_Pumpkin
Voor Legend of the West moet je alle vier de challenges (treasure/master hunter, sharpshooter & survivalist) helemaal voltooien. Heeft niets met fame en honor te maken.Joosie200 schreef op maandag 02 augustus 2010 @ 20:27:
Ik had telkens moeite met de tweede in de rij. Dan had je een combinatie die je 3/4x achter elkaar moest doen. En elke keer dat je van rondje naar driehoekje moest doen verwisselde ik ze met elkaar. Had het maximale ingezet wat kon, 100 dollar dacht ik. Ging me wel beter af dan met minimale inzet van 10. Ik las trouwens een guide door hoe je 100% kan halen met de bijbehorende achievement/trophy: redeemed. En toen lieten ze kort alle outfits zien. Zo ook legend of the west. Las ik het nu goed dat je die vanzelf haalt wanneer je de outlaw der outlaws bent? M.a.w. fame en honor dik in de min hebt? En je dus juist berucht bent? Heb tot dusver namelijk niks anders gedaan dan fame/honor vol te krijgen. Mis nog wel een paar wapens die nodig zijn voor 100%. En ik moet maar eens die survivalist/hunter e.d. voltooien. Want ook die tellen mee.
Gamertag: Kapstokman (360, One); PSN ID: Kikuichimonji_87 (PS3)
Verwijderd
onderstaand verklaard het wel
je speelt heel het spel met John door en uiteindelijk speel je verder met Jack...
is het enkel mijn mening? of zijn er anderen die dit k*t? je speelt toch constant alles op 100% met je "main character"...
dus ik veronderstel dat John niet meer terug komt?
Verwijderd schreef op woensdag 04 augustus 2010 @ 02:59:
net het spel uitgespeeld (enkel de missies.)
onderstaand verklaard het wel
spoiler:op het einde zie je dat John word neergemaaid door t leger, dus vanaf nu speel je met Jack...
je speelt heel het spel met John door en uiteindelijk speel je verder met Jack...
is het enkel mijn mening? of zijn er anderen die dit k*t? je speelt toch constant alles op 100% met je "main character"...
dus ik veronderstel dat John niet meer terug komt?
Verwijderd
Armada. schreef op woensdag 04 augustus 2010 @ 03:32:
[...]
spoiler:Meestal is het zo dat iemand die dood is inderdaad niet meer terug komt.Verder vond ik het erg verrassend, maar ook wel weer jammer.

ik vind het een vreemde/verrassende wending en geeft natuurlijk wel een ander einde dan de meeste games...
Life is complicated
Wat ik wel bewonderingswaardig vind, is dat ze alle sidemissions 2x ingesproken hebben. Zowel met zoon als met pa
Wat ik trouwens erg vervelend vond aan de game, is het richten tijdens het paardrijden. Ik kan A niet ingedrukt houden tijdens het richten. waardoor mijn paard stopt met rennen.
Edit:
[ Voor 20% gewijzigd door Magic op 07-08-2010 12:00 ]
Steam: Brainfrz82 | PSN: Brainfrz | Discord: Brainfrz
Gamertag: Kapstokman (360, One); PSN ID: Kikuichimonji_87 (PS3)
En whiskey zuipen tot de barman zelf de fles maar weg zet, erg leuk gedaan
Ik trek het pistool met l2 en klik dan meerdere malen op het doel met R2 (of X, twijfel even).
Prima je ziet dan kruisjes op het doelwit, maar vervolgens gebeurt er niets... hoe kan ik het personage vertellen daadwerkelijk te schieten?
Dat kun je niet, maar eigenlijk zijn er twee dingen van belang als je een duel wilt winnen:Boudewijn schreef op zondag 08 augustus 2010 @ 23:15:
Hoe kun je precies duelleren, het is een paar keer op goed geluk goed gegaan maar nu bak ik er niets meer van.
Ik trek het pistool met l2 en klik dan meerdere malen op het doel met R2 (of X, twijfel even).
Prima je ziet dan kruisjes op het doelwit, maar vervolgens gebeurt er niets... hoe kan ik het personage vertellen daadwerkelijk te schieten?
- de lokatie van de kruisjes (hoofd en rechterhand zijn de plekken waar je wilt zijn;
- de kleur van het kruisje (wit is goed; rood is minder)
Als je dus witte kruisjes op het hoofd en de rechterhand weet te plaatsen dan zal jouw balk rechts sneller vollopen dan bij je tegenstander. Ben jij de eerste met een gevuld balkje dan win je het duel.
Tip: als je wilt oefenen met duelleren, koop dan het elegant suit zodat je kunt valsspelen met poker. Zorg dan dat je betrapt wordt bij een pokertafel (tip: doe dat bij McFarlane's ranch omdat daar de buy-in het laagste is), want daarna moet je het duel winnen met de medespeler die je betrapt heeft bij het verwisselen van de kaarten.
Wanneer je het spel hebt gekocht in een doosje, dan staat deze verhaallijn gewoon in het boekje.
Maar ja wie leest nou het boekje?
Dus tijdens een duel schoot ik iemand zn hoed eraf en zn wapen weg, en daarna gooide ik een mes in 'm.
Kreeg alleen geen achievement.
Maaruh kwam er ook nog een undead dlc? Die had je bij GTA toch wel? Was dat alleen multiplayer? Of kon je dat ook singleplayer doen?
Lijkt me wel leuk een western zombie shooter.
Something something
Say what now?SeenD schreef op maandag 09 augustus 2010 @ 16:59:
Toen mn vriendin er achter kwam dat ik mensen kon ontwapenen met dead eye en met duelleren mocht ik niemand meer doodschieten.
I mentioned it once, but I think I got away with it.
Je kan gewoon hun wapen wegschieten in duelleren of met gewoon aanvallen, in dead eye.
Met als gevolg nu mn vriendin dat weet mag ik geen mensen meer doodschieten in t spel, want dat is "zielig".
[ Voor 7% gewijzigd door SeenD op 09-08-2010 22:06 ]
Something something
Lol schiet ze gewoon keihard kapot.
Het is een game.
Life is complicated
je trekt je wapen met je rechterstickie (beneden dan omhoog) en dan idd goed plaatsen (rode kruisjesrclahsen schreef op zondag 08 augustus 2010 @ 23:22:
[...]
Dat kun je niet, maar eigenlijk zijn er twee dingen van belang als je een duel wilt winnen:
- de lokatie van de kruisjes (hoofd en rechterhand zijn de plekken waar je wilt zijn;
- de kleur van het kruisje (wit is goed; rood is minder)
Als je dus witte kruisjes op het hoofd en de rechterhand weet te plaatsen dan zal jouw balk rechts sneller vollopen dan bij je tegenstander. Ben jij de eerste met een gevuld balkje dan win je het duel.
blijft leuk haha
zit nu op 99,2% even kijken waar die laatste promillen zitten !
PSN Headless_Pumpkin
"Ja sorry ik probeerde die hand te raken achter zijn hoofd"SeenD schreef op maandag 09 augustus 2010 @ 22:05:
@brama
Je kan gewoon hun wapen wegschieten in duelleren of met gewoon aanvallen, in dead eye.
Met als gevolg nu mn vriendin dat weet mag ik geen mensen meer doodschieten in t spel, want dat is "zielig".
@seen: cool, Mashimaro icon
Voor de 3e keer nu bijna uitgespeeld, maar ik kan me er niet toe brengen om die laatste paar missies te doen zo danm boring.

ugh domme missies
[ Voor 22% gewijzigd door Bokkie op 10-08-2010 10:47 ]
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
[ Voor 9% gewijzigd door jeka op 10-08-2010 16:46 ]
FCG
Pwnt.
Moet je maar zorgen dat ze niet naast je zit als je die achievement wil halen waarvoor je een vrouw op de rails moet leggen
I mentioned it once, but I think I got away with it.
wel moet ik zeggen dat ik het spel na het uitspelen wat minder leuk vind dan bijv GTA....er is eik gewoon niks meer te doen, in tegenstelling tot de levendige stad van GTA...
Leef lekker in het nu, er is niks anders
Ze heeft me vooral uitgelachen toen ik t aan t doen was, bij de 3e poging lukte het, de eerste 2 ging ik dood.

Ff in t kort mijn verhaal om dat achievement te halen, vrouwen laten overrijden door een trein.
Poging 1, zoektocht naar een vrouw, ik was op de mcfarlane ranch, en daar werken schijnbaar alleen mannen. Dus na 3 rondjes te hebben gereden vond ik eindelijk een vrouw bij het treinstation, mooie plek. Dus ik pak mn lasso, en lasso de lass. Ooggetuige rent weg, ik schiet hem in zn rug, en nog meer ooggetuige zijn er nu, die roepen de sherrif, dus ik snel op mn paard wegrijden, komen ze achter mij aan, en rij ik per ongeluk die canyon in, waar zo'n hide-out zit, dus ik werd aan 2 kanten aangevallen en ging toen dood.

Poging 2, weer mcfarlane ranch geen vrouw te bekennen, dus ff gesaved en weer een rondje gereden toen weer 1 vrouw ontdekt, gelasso'd, achterna gezeten door de sherrifs, dus ik snel wegrijden. Trein kwam er al aan, dus ik snel afstappen, duurt lang, vrouw eraf tillen, duurt lang, vrouw op het spoor leggen, duurt lang, vlak voor de animatie dat ik haar echt neerleg, word ik overreden door de trein

Poging 3, vrouw op de ranch snel gevonden, ooggetuige afbetaald, weggereden richting de trein, ruim op tijd afgestapt en vrouw op het spoor gelegd, ff gewacht, ik zat te denken om nog een beetje vogels neer te gaan schieten, maar besloten om t niet te doen. Ik heb wel eens iemand per ongeluk doodgeschoten toen ik dat deed. Anyhow, er kwam nog een kerel wiens vrouw werd opgehangen, die heb ik maar genegeerd. Eindelijk kwam de trein, vrouw dood, ik achievement, en mn vriendin vond t jammer dat de 3e poging zo goed ging.
Something something
Daar heb ik mijn nickname aan ontleend, Mashimaro
Van het weekend ook uitgespeeld, tot nu toe nog geen zin gehad om na het einde nog verder te spelen. Ik haal 'm binnenkort weer eens uit de kast, ik heb nu Borderlands herontdekt
[ Voor 29% gewijzigd door ijskonijn op 11-08-2010 11:32 ]
Broken out of a window in Hell... | Xbox live / PSN: ijskonijn81
Ik weet wat ik vanavond ga doen!SeenD schreef op woensdag 11 augustus 2010 @ 11:07:
Poging 3, vrouw op de ranch snel gevonden, ooggetuige afbetaald, weggereden richting de trein, ruim op tijd afgestapt en vrouw op het spoor gelegd, ff gewacht, ik zat te denken om nog een beetje vogels neer te gaan schieten, maar besloten om t niet te doen. Ik heb wel eens iemand per ongeluk doodgeschoten toen ik dat deed. Anyhow, er kwam nog een kerel wiens vrouw werd opgehangen, die heb ik maar genegeerd. Eindelijk kwam de trein, vrouw dood, ik achievement, en mn vriendin vond t jammer dat de 3e poging zo goed ging.

FCG
[ Voor 10% gewijzigd door SeenD op 11-08-2010 14:22 ]
Something something
Burp
Leef lekker in het nu, er is niks anders
Omdat het massaal wordt gedownload? Uiteindelijk zal het waarschijnlijk uitkomen voor de pc, maar eerst is hij nog ps3 & 360 exclusive.XIDESIGN schreef op zaterdag 14 augustus 2010 @ 16:06:
Waarom is deze nou weer niet voor de pc?
In honor of this week's release of the Legends & Killers Pack, starting tomorrow, Friday, August 13th at 1PM Eastern and ending at Midnight Eastern this Sunday night August 15th, play Red Dead Redemption online and earn double the multiplayer experience points to level up your character.
Whether you're adventuring the open expanses of Red Dead Redemption's revolutionary Free Roam, teaming up with friends to tackle one of the six unique Co-Operative Missions in the Outlaws to the End Co-Op Mission Pack, or going head-to-head with other players in one of the game's Competitive Modes - including the Legends & Killers Pack's nine new multiplayer maps - all online multiplayer activity this weekend will earn you twice the experience points.
So if you've been lusting over the Buffalo Rifle or yearning to have the Super Bull as your trusted mount, jump into the multiplayer world of Red Dead Redemption this weekend, as gaining that precious XP is what unlocks new weapons, new playable characters, and better mounts.
[ Voor 6% gewijzigd door carpebios op 19-08-2010 12:28 ]
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
Als je een ranking hebt behaald of iets anders unieks heb verzameld, doet het spel een autosave. Anders tussendoor regelmatig je kamp opslaan.carpebios schreef op donderdag 19 augustus 2010 @ 12:26:
Na mijn lange zoektocht naar bloemen ben ik bij mijn laatste bloem, crasht heel het spel. Ik kan niks meer doen behalve een reset
Liefhebber van schieten en schijten. Ouwehoer en niet-evangelisch atheist.
Daniel36: Dat zeg ik(?) Nee, dat zeg ik niet, je hebt gelijk.
In game moet ik nog 1 uniform ( US marshal ) en de Bureao bij de de 100%.
Voor de platinum hoef je neem ik aan niet alle trophy's te halen, te weten de online te behalen, en de coop varianten ?
[ Voor 26% gewijzigd door Yippie op 20-08-2010 07:18 ]
Want als ik een geweer uit iemands handen schiet, pakt hij hem terug op en wordt het niet als ontwapenen geteld.
O Zeeuws-Vlaanderen, vrijstaande woning bj.1967, enkelsteens, 180m2, 8x radiator, Tado v3+, Quatt duo, Atag ketel
Is dat niet alleen bij een duel?carpebios schreef op vrijdag 20 augustus 2010 @ 09:40:
Ik merk dat bij mij het ontwapenen lastig gaat. Iemand tips?
Want als ik een geweer uit iemands handen schiet, pakt hij hem terug op en wordt het niet als ontwapenen geteld.
FCG