waardoor is een i3 superieur aan e350 en qua cpu kracht ook veel sterker. maar wat zijn de voordelen van een i3 tegen over een e350. die i3 zou een losse kaar bij moeten om de bug te omzeilen en die kaart zou je performance bepalen dus dat begrijp ik wel.
maar ik hecht veel waarde aan de kast van de htpc en het geluid dat hij produceerd. maar ik wil ook wel het beste hdbeeld kunnen weergeven en een leuk AEON menu in xbmc. maar dat laatste heeft zeker de laagste prioriteit. het downloaden van media en andere spullen vind ik niet intteresant. puur de media. wat zijn de voordelen en de nadelen van beide chipsets?
i3 Pro's:
gaming (welles waar de wat oudere spellen of op de lagere instellingen.)
meer CPU kracht en eventueel meer GPU kracht afhankelijk van de optionele extra kaart
en beter te customizen (in de zin van onboard poorten en behuizingen.)
AMD Brazos voordelen:
compact, en klein.
iets lager verbruik.
en dus makkelijker te koelen.
en mogelijk stiller (tenzij i3 passief gekoeld word en gpu ook (maar dan is vaak een case fan nog een lawaai maker)
de zotac serie heeft een wat meer fasion achtig model
( al is dit natuulijk geheel smaak afhankelijk)
en wat ik van een mini atx borden jammer vind is dat er geen weinig "tot geen" mooie behuizingen zijn.
dat is ook een van de dingen die mij dwars zitten om een i3 te kopen. ondanks het feit dat extra MHz geen kwaad kunnen en ik ze echt wel zal benutten. er is gewoon haast geen case die een beetje tussen andere hifi apparatuur past. ik snap ook echt niet waarom het niet kan. in het video/dvd tijdperk was zowat elke speler (op kleur na) met fancy plastic en weet ik wat allemaal. zelfs een cheap ass kruitvat dvd player zag er nog een beetje "modern" of "bij de tijds" voor die tijd uit. maar als ze mini i/atx kasten moeten fabriceren worden het allemaal een soort van computers in slechte vermomming. zo moeilijk kan het toch niet zijn als een aldi of kruitvat een cheapass dvd player voor 40euro kan verkopen met een bij de tijdse look. (dit is natuurlijk mijn persoonlijke smaak! maar ik denk dat er velen zo over denken.)
veel kasten voor htpc zijn vierkante dozen met een lcd (of vaak niet eens.) zonder enige opmaak of styling
[
Voor 60% gewijzigd door
Proxx op 01-05-2011 03:12
]