Ik heb m'n X10 nu bijna 3 weken, en hij ging in het begin inderdaad vrij snel leeg, maar ik was er dan ook vrij veel mee aan het spelen (WiFi stond vrij vaak aan, om apps uit de Market te halen, veel spelletjes spelen, etc.).
Ik heb deze week eens gekeken, hoe lang ie het vol houdt, als ik het rustig aan doe. Ik zit nu, na 2 dagen en 10 uur, nog op 33%. Dat is met af en toe 3G (volgens mij zuipt WiFi harder dan 3G

) voor syncen en de NU.nl App, geen spelletjes, beetje sms'en en bellen, nauwelijks muziek.
Ik gebruik JuiceDefender eigenlijk helemaal niet trouwens.
Goed, dan houdt ie het dus ruim 2 dagen vol, maar ik heb juist de X10 om
wel spelletjes te spelen, muziek te luisteren etc. ...
Ik hoop dus eigenlijk, dat de accu nog wat beter wordt, of dat een nieuwe firmware nog het een en ander wat kan verbeteren. Ik zit op .16 trouwens,
@ArTheMan: heb je misschien nog .14?
Wat ik wel opvallend vind: "Mobiel stand-by" en "Telefoon inactief" slurpen samen zo'n 90% van m'n accu. En dat terwijl ik haast nooit zonder bereik zit! Lijkt mij dat dat nog wel wat zuiniger zou kunnen.
Binnenkort kan ik m'n nieuwe Vodafone sim (i.p.v. m'n 4-5 jaar oude T-Mobile sim) plaatsen, eens zien of dat nog effect heeft.
Op het XDA forum zijn er trouwens een aantal, die melden dat het gebruik van HelixLauncherDonut in plaats van de SE launcher flink positieve invloed heeft op de accuduur. Met andere woorden: de SE launcher zou stiekem nog best wat CPU gebruiken op de achtergrond (wellicht door TimeScape?). Ik ben nog niet helemaal overtuigd, maar ga het zeker een keertje proberen!
EDIT: kom er net achter, dat ik gedurende die 2 dagen "rustig aan", wel heel de tijd locatie services aan had staan. Dus zowel o.b.v. draadloze netwerken, GPS als assisted. Ik ga er eigenlijk van uit, dat als je geen applicatie gebruikt, die je locatie nodig heeft, Android het dan ook niet gebruikt. Maar, ik zal ook eens testen met deze uit
[
Voor 9% gewijzigd door
DerManiak op 03-06-2010 09:56
]
Life's a Game, and I like to play...