Ik heb het idee dat iedereen zich klaar aan het maken is voor RDR2, in mijn geval is het niet anders. Weekend staat al weken geblokkeerd in mijn agendawheeler schreef op maandag 15 oktober 2018 @ 09:37:
Ik ben afgelopen weken alleen maar trophies aan opruimen (20ste platinum) geweest zodat ik aan eind van de maand met leeg hoofd kan beginnen aan Red Dead Redemption 2Net als bij deel 1 heb ik niet de illusie om hier een platinum te halen trouwens.
Voor nu heb ik nog even wat tijd nodig om Infamous Second Son nogmaals uit te spelen, dan is daar ook de platinum voor binnen.
Tot die tijd ook géén nieuwe games voor mij, gewoon ff wat oude trophies uit de weg helpen. Momenteel de collectibles van God of War en daarna vermoedelijk de DLC's van Horizon. Naast deze 2 topgames staat ook nog de DLC's van dat domme Minecraft op de lijst, mits ik daar de komende 11 dagen de tijd voor vind.










