Hij doet t al, was de virusscanner op de pc, panda cloud. Heb de smaak nu te pakken, LK mod + JCE!! De mod is hij er nou op aan het flashen, ben erg benieuwd. Het was in der daad maar 2 minuutjes voor de rom en een halve minuut voor de mod.
[Edit]
Nou ik heb volgens het advies van de meesten gekozen voor JCE + lkmod, met de bestanden uit de topicstart. Ik moet zeggen dat ik m tot dus ver super goed vind. En wat betreft de snelheid, mijn bevinding is dat hij juist sneller is dan android 1.5! Verbinding maken, synchroniseren, die switches omschakelen, programma's opstarten. Het gaat echt veel sneller! En ik begrijp de mensen die m traag vinden ook, maar dit lijkt me eigenlijk puur grafisch. Scrollen door de homescreens gaat bijvoorbeeld niet zo vloeiend.
Wat mij ook opvalt is dat het touchscreen nou beter reageert! Ik maak minder typfouten en hij is ook duidelijk gevoeliger. Ook vind mijn huisgenoot mijn telefoon nu ineens vet, terwijl hij m met android 1.5 gewoon klote vond. Ik ook trouwens, maar dit overtreft mijn verwachtingen.
Ik moet alleen even uitvinden wat ik hier allemaal weer mee kan, want volgens mij kan ik veel meer dan ik tot nu toe heb gepield.
[
Voor 66% gewijzigd door
justin_ti op 24-04-2010 01:05
]