Zin in pizza? Probeer 'mijn' pizzarecept eens! Laatste versie pizzarecept Blog:KookKompas
Ik zou even nakijken van welke persoon je dit gedaan hebt?DukeBox schreef op woensdag 12 juni 2013 @ 09:17:
[...]
BS=Bart Smit..
Ik heb zojuist diverse games voor €15 van marktplaats gekocht.. heb erg zin om weer wat nieuws te spelen
Vermeld hier overigens even de naam. Dat maakt het voor ons ook wat makkelijker.
En ook aangifte doen als je niks krijgt natuurlijk.
15 euro is namelijk het bedrag wat mensen hier een beetje vrezen
Dat schijnt nogal vaak een oplichter te zijn.
Afgelopen weekt verkoch ''Melinda'' 3DS spellen voor 15 euro.
Alleen Melinda woonde de ene keer in Hoorn, dan in Amsterdam en Rotterdam... zoiets
[ Voor 10% gewijzigd door Dubrillion op 12-06-2013 09:51 ]
Nieuwe Super Smash Brothers dacht ik zo!Dubrillion schreef op woensdag 12 juni 2013 @ 11:48:
Mensen nog interessante dingen gezien op de E3 die het vermelden waard zijn?
Coooool toen ik de aankondiging las dacht ik dat het een Wii U exclusive was.
Deze komt er wel als hij uitkomt
Director Masahiro Sakurai notes that "the total number of characters [in the Nintendo 3DS version] is the same as the Wii U version, but some of the stages will be completely different."
In addition: "In the Nintendo 3DS version, there will be more stages based on handheld games, while themed stages from home console games will be on Wii U."
Both games also boast a unique graphic style. The Wii U release focuses on primary colors and visual effects, while the 3DS version has cel-shaded characters in order to make them easier to see.
[ Voor 74% gewijzigd door Ken. op 12-06-2013 13:09 ]
GTA VI - All aboard the hype train!!
Verwijderd
Je bedoelt dus een "backup" maken. Ja, ik ben dol op "backups". Helaas Nintendo wat minderSir_Hendro schreef op woensdag 12 juni 2013 @ 13:40:
Zou het niet handig zijn als je de originele games die je koopt achteraf alsnog kunt download naar een SD kaartje? Ik heb namelijk graag de originele games compleet in doos maar vind alle games op een SD kaart natuurlijk handiger voor portable gebruik ^^
Ik zie niet in waarom, gaat om hele andere games en bedragen dan eerder genoemd. Heb ook al keurig een T&T code gehad en eerder (jaar geleden) zaken gedaan met deze persoon.Dubrillion schreef op woensdag 12 juni 2013 @ 09:45:
Ik zou even nakijken van welke persoon je dit gedaan hebt?
Vermeld hier overigens even de naam. Dat maakt het voor ons ook wat makkelijker.
En ook aangifte doen als je niks krijgt natuurlijk.
15 euro is namelijk het bedrag wat mensen hier een beetje vrezen
Duct tape can't fix stupid, but it can muffle the sound.
Zou mij ook super lijken! Maar het probleem zit hem erin dat het lastig is om te voorkomen dat mensen dan het spel kopen, op de sdkaart zetten, en dan de cartridge weer verkopen.Sir_Hendro schreef op woensdag 12 juni 2013 @ 13:40:
Zou het niet handig zijn als je de originele games die je koopt achteraf alsnog kunt download naar een SD kaartje? Ik heb namelijk graag de originele games compleet in doos maar vind alle games op een SD kaart natuurlijk handiger voor portable gebruik ^^
Dan zouden ze óf de cartridge daarna "onklaar" moeten maken, maar dan zijn tweedehands games niet meer mogelijk, óf een manier verzinnen waarop ze geinstalleerde games kunnen deactiveren als de cartridge in een andere ds gedaan wordt. Maar dat laatste zal dan altijd een always-on internetverbinding vereisen, of bv een verplichte sync 1 keer per week.
Zin in pizza? Probeer 'mijn' pizzarecept eens! Laatste versie pizzarecept Blog:KookKompas
Het was alleen een waarschuwing. We willen natuurlijk niet dat er nog meer mensen de dupe worden van oplichters. Ik heb zelf 3 games kunnen kopen voor €60,-. Die zijn nu onderweg in een stevige enveloppeDukeBox schreef op woensdag 12 juni 2013 @ 13:58:
[...]
Ik zie niet in waarom, gaat om hele andere games en bedragen dan eerder genoemd. Heb ook al keurig een T&T code gehad en eerder (jaar geleden) zaken gedaan met deze persoon.
Hopelijk klopt het allemaal, want dan scheelt het een hoop geld. Meer geld voor Pokémon Y en Smash Bros
Dat ben ik helemaal met je eens. Lijkt me super. Mijn bedoeling was om alles in de E-Shop te kopen. Nu kom ik er achter dat dat niet mogelijk is en nog eens veeeeel duurder dan een stapel tweedehands games kopen. Ik ben nu opzoek naar een mooie tas waar ik alles in kan bewaren voor als ik buiten de deur gaatSir_Hendro schreef op woensdag 12 juni 2013 @ 13:40:
Zou het niet handig zijn als je de originele games die je koopt achteraf alsnog kunt download naar een SD kaartje? Ik heb namelijk graag de originele games compleet in doos maar vind alle games op een SD kaart natuurlijk handiger voor portable gebruik ^^
Ze zouden eventueel een optie kunnen geven om de Games aan je 3DS console te koppelen. Dat de cardrigdes daarna niet meer werken en je data op je SD nog wel uitwisselbaar is, maar het simpelweg niet doen. Zie ook niet in dat hier een internetverbinding voor is. Of zit ik dan helemaal verkeerd?
[ Voor 46% gewijzigd door Dubrillion op 12-06-2013 14:33 ]
Ik denk dat het stukje flash niet te beveiligen is in zo'n cardridge. Dus je kan dan niet voorkomen dat de game gespeeld wordt op een niet 'gekoppelde' ds.Dubrillion schreef op woensdag 12 juni 2013 @ 14:30:
Zie ook niet in dat hier een internetverbinding voor is. Of zit ik dan helemaal verkeerd?
Duct tape can't fix stupid, but it can muffle the sound.
Harder, Better, Faster, Stronger | Battletag: yeroon#2383
Uhmmm ik had eerst Red geleend van iemandye-roon schreef op woensdag 12 juni 2013 @ 15:30:
@Dubrillion: ik ben van plan Pokemon X te kopen. Het ziet er eindelijk weer uit als een verniewing in de serie. En zoals ik zag in de trailer zitten er ook "oude" pokemon in de nieuwe regio voordat je eerst de national dex moet vinden. Wat ik wel een plus vind. En de keuze voor X, tja. Eerste generatie had ik Yellow. 2de generatie Gold, al was "silver meer richting blauw" ik kom er zo op. 3de generatie had ik Sapphire en Leaf Green. 4de generatie Diamond. Ik heb dus eigenlijk altijd de niet rode versie gehad. Gezien Y de rode versie en X de blauwe versie is. Tja, X it is. Plus die Legendary van X vind ik er toffer uitzien dan die van Y. Al zal die laatste vast een betere typing hebben.
Toen Crystal, Ruby, Fire Red, Diamond, White, Black 2. Dus een neiging naar Rood... Ik vind persoonlijk de Legendary van Y er weer gaver uit zien. Ook zweven de flying Pokémon nu in een gevecht. Ik ben erg benieuwd. Ik hoop dat hij in de E-Shop komt. Dan kan hij op me SD kaart naast Fire Emblem
Begin steeds dieper in Fire Emblem te zitten. Het is echt een gaaf spel. Ik heb de twee GBA versies plat gespeeld en nu soms nog steeds op me telefoon via een emulator. Ik hoop vandaag Zelda OoT, Mario 3D land, Mario Kart 7 en New Super Mario Bros 2 te ontvangen.
Ooohjaa de nieuwe Zelda ziet er ook weer erg leuk uit
[ Voor 11% gewijzigd door Dubrillion op 13-06-2013 08:32 ]
GTA VI - All aboard the hype train!!
Vergeet ik helemaal de nieuwe Phoenix Wright!Dubrillion schreef op woensdag 12 juni 2013 @ 11:48:
Mensen nog interessante dingen gezien op de E3 die het vermelden waard zijn?
Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies
[ Voor 5% gewijzigd door Ken. op 13-06-2013 09:33 ]
"Whatever their future, at the dawn of their lives, men seek a noble vision of man’s nature and of life’s potential."
[ Voor 8% gewijzigd door Ken. op 13-06-2013 10:23 ]
Jamaar, wij wachten nog altijd op Phoenix Wright VS Professor LaytonKen. schreef op donderdag 13 juni 2013 @ 09:32:
[...]
Vergeet ik helemaal de nieuwe Phoenix Wright!
Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies
[video]
Ik snap die Jappen bij momenten echt niet. Dat ze tijfelachtig zijn om visual novel games uit te brengen in het westen kan ik begrijpen, maar een crossover van 2 bestsellers zou toch enorm goed verkopen hier?
[YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=opkCfdGFmI8]
[YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=IcjNucFA8sg]
Harder, Better, Faster, Stronger | Battletag: yeroon#2383
Waarschijnlijk heeft de populariteit van de R4 kaartjes ook bijgedragen aan hun twijfel.Verwijderd schreef op donderdag 13 juni 2013 @ 13:28:
[...]
Jamaar, wij wachten nog altijd op Phoenix Wright VS Professor Layton![]()
Ik snap die Jappen bij momenten echt niet. Dat ze tijfelachtig zijn om visual novel games uit te brengen in het westen kan ik begrijpen, maar een crossover van 2 bestsellers zou toch enorm goed verkopen hier?
Laten we hopen dat de 3DS dat bespaard blijft.
En zo populair is Phoenix Wright toch niet? Zeker niet vergeleken met Layton.
Heb het idee dat het een beetje een niche publiek kent.
Maandagavond is een pakketje verzonden door een webshop. Nog steeds niet aangekomen.
Gelukkig had ik daar wel met PayPal betaald. Wat er dus voor zorgt dat me pakketje verzekerd is.
Nu heb ik op Marktplaats ook een spel gekocht en deze is gisteren ochtend op de bus gegaan.
Nog niks ontvangen.... Lekker is dat. Want ik heb het op me werk laten bezorgen en werk vaak Vrijdag thuis...
Wat dus betekent dat ik in het weekend niet mijn nieuwe spellen kan spelen. Hoe erg kan je falen als postbezorger
Ontopic: Die nieuwe Zelda ziet er weer erg leuk uit. Heb me ook erg vermaakt met The Minish Cap en de eerste Zelda op de DS. De tweede vond ik persoonlijk wat minder. Hoop wel dat ie meer lijkt op The Minish Cap dan op de twee DS games. Die vond ik te veel gefocussed op het varen en het trein rijden.
[ Voor 34% gewijzigd door Dubrillion op 13-06-2013 14:53 ]
Integendeel: De onverwachte populariteit is de grote reden waarom alle PW delen in het Westen uitgekomen zijn ondanks dat dit genre anders nooit buiten de Japanse grens komt.Ken. schreef op donderdag 13 juni 2013 @ 14:08:
En zo populair is Phoenix Wright toch niet? Zeker niet vergeleken met Layton.
Heb het idee dat het een beetje een niche publiek kent.
Wikipedia:
Als dit niet was gebeurd hadden we nooit een Europese release gezien. Alle daaropvolgende delen gingen ook als zoete broodjes over de toonbank.Phoenix Wright: Ace Attorney was very hard to find in stores shortly after its North American release because of a shortage, owing to unexpectedly high demand.[24] Capcom shipped more units in March 2006.[25] They later issued a new shipment in June 2006, which sold out within a week
ik sta op het punt om een 3ds (xl) te gaan kopen. Na mijn laatste GameBoy advance SP (!) nooit meer een handheld gekocht maar het begint nu toch weer erg te kriebelen. Uiteindelijk heeft de nostalgie van OoT 3D en enkele andere titels me over de streep getrokken.
Nu alleen de vraag, XL nemen of niet? Ik heb in dit forum vrij weinig kunnen vinden over accuduur, gaat de XL echt zoveel langer mee? (relatief natuurlijk) Is het echt zo veel fijner gamen op een groter scherm? Zijn de verbeteringen tov de 3DS het verschil in kosten waard??
Mocht de keuze op een 3DS vallen dan ga ik deze tweedehands aanschaffen, gelijk met wat spellen erbij (je bent Hollander of je bent het niet
Moet wel zeggen dat de XL mijn voorkeur zou hebben, zeker met de super smash bros die uitkomt, maar dit gaat mij gewoon 100 tot 200 euro extra kosten in vergelijking met een tweedehands 3DS aanschaffen. Wat is wijsheid
[ Voor 3% gewijzigd door mathelicious op 13-06-2013 23:20 . Reden: aanvulling ]
Verwijderd
Heb de game net gedownload en ik heb kersen. Ik weet echter nog niet hoe te ruilen maar ben vanmiddag vrij en zal dan eens gaan kijken, altijd handig als je kunt ruilen want in de Wii versie kwam ik niet verder dan 5 soorten.Laura86 schreef op donderdag 13 juni 2013 @ 13:17:
Ik heb gisteren Animal Crossing New Leaf ontvangen. Net als zijn voorgangers weer een heerlijke game om te spelen. Zijn er nog meer mensen die hem spelen en items willen ruilen? Ik heb sinaasappels in mijn dorp en ik zoek andere fruitsoorten.
Ik hoop dat de Wii U versie andere soorten bevat en je uit kunt wisselen als je beide versies hebt.
Wat de versie betreft, ik heb de gewone 3DS gehad maar zou mijn XL nooit meer in willen ruilen voor de gewone versie. Ga je voor de gewone versie dan heb je wel als voordeel dat je een voordelige vervangingsbatterij kunt krijgen die je in 2D ongeveer 14-16 uur speeltijd geeft.
Mijn XL gaat ongeveer 6 uur mee in 2D (ik speel voornamelijk 2D).
[ Voor 20% gewijzigd door Verwijderd op 14-06-2013 07:52 ]
Geen informatie beschikbaar
Als je inlogt in de nintendo site staat de code klaar. Ook ik had namelijk nog geen mail maar ondertussen wel het spel.Viper_4111 schreef op vrijdag 14 juni 2013 @ 08:24:
Hebben jullie de code al van Nintendo zelf gekregen? Ik heb nog steeds niets gezien om Animal Crossing te downloaden..
Thanks! Stond inderdaad klaar.Hotman schreef op vrijdag 14 juni 2013 @ 09:11:
[...]
Als je inlogt in de nintendo site staat de code klaar. Ook ik had namelijk nog geen mail maar ondertussen wel het spel.
Geen informatie beschikbaar
Ik heb net ff ingelogt. maar zie niets staan... Waar zou je die code terug moeten vinden?Hotman schreef op vrijdag 14 juni 2013 @ 09:11:
[...]
Als je inlogt in de nintendo site staat de code klaar. Ook ik had namelijk nog geen mail maar ondertussen wel het spel.
Ik heb al onder mijn account gekeken.
edit: Heb het gevonden! door de brakke internet explorer hier op het werk werd de site niet juist getoond.
Even Firefox erop gezet en de websites werden weer normaal getoond. Nu zag ik inderdaad de code staan!
Nu wil ik naar huis!!!!
[ Voor 25% gewijzigd door totempaal op 14-06-2013 10:17 ]
PSN: Totumpaal
Luigi's Mansion 2 was ook in de aanbieding bij de MM (33 euro Heerlen) dus meteen gereserveerd (was op maar zodra hij binnenkomt krijg ik belletje)
Ik denk dat ik voor Animal Crossing ga als derde voor "de actie". Als ik naar mijn 3DS game collectie kijk zie je meteen hoe sterk de first party line-up van Nintendo toch steeds weer is
This space is occupied
Wat mij betreft is de 3DSXL superieur. Grotere schermen, betere ergonomie en de vormgeving lijkt ook wat beter doordacht te zijn. De kleine heeft bijvoorbeeld vaak last van het feit dat de opstaande rand rond het onderste scherm contact maakt met het bovenste, wat tot strepen of zelfs krassen kan leiden.
De accu gaat inderdaad wel langer mee, maar dat is hooguit een uurtje, misschien anderhalf, het blijft een feit dat de accu niet zo lang mee gaat als de GBASP/NDS.
Bij mij was echter het scherm de doorslag. Ik kwam van een DSiXL naar de 3DS en dan is dat schermpje inderdaad wel vreselijk klein. De 3DSXL is vooral als je de DSiXL gewend bent dus eigenlijk al de enige optie wat mij betreft.
Je weet overigens dat je bij de XL niet standaard een voeding krijgt? Die moet je dan nog wel los aanschaffen.
[ Voor 7% gewijzigd door Seal64 op 14-06-2013 12:04 ]
Vooral bij de wat grotere, grafische indrukwekkendere games als Resident Evil Revelations of Mario 3D land. Ik wil niet meer terug.
This space is occupied
Weet iemand nog waar je nog de Nintendo 3DS XL Pikachu Edition kan kopen?
Jewel 4 Kids voor leuke haarknipjes voor baby's & kinderen, Chunks en de nieuwste rage van Loom Bands!
http://www.next-level.nl/?content=product&pid=30530BaZnGaNL schreef op vrijdag 14 juni 2013 @ 14:53:
Hallo,
Weet iemand nog waar je nog de Nintendo 3DS XL Pikachu Edition kan kopen?
Wel erg duur.
~ Always look on the bright side of light ~ Battlelog: AdmiralSnipe
Verwijderd
Ik toch ook maar een pre-order geplaatst vandaagVerwijderd schreef op vrijdag 14 juni 2013 @ 15:25:
Vandaag Animal Crossing gekocht (we hebben kersen in ons dorp). Was ook gelijk de derde uit de actiereeks dus heb even wat dingen in de club Nintendo ingevuld voor een gratis game. Het is MH3 geworden. Wordt de eerste keer dat ik iets uit die serie speel (muv de demo). Hoop dat het leuk is.
Hardware reviews met buitenfotografie, de Intratuin zal jaloers zijn.
Je hebt een specifiek soort fruit dat in jouw dorp aan de bomen groeit. De één heeft bijvoorbeeld kersen en de ander heeft perzikken of appels. Die kun je vervolgens met elkaar ruilen en kun je voor meer geld verkopen dan jouw eigen fruit.pclinde schreef op vrijdag 14 juni 2013 @ 15:28:
[...]
Ik toch ook maar een pre-order geplaatst vandaagMorgen in huis! Wat bedoel je trouwens met kersen in jullie dorp (a)?
Shit, nou krijg ik ook weer zin om Animal Crossing te gaan spelen
Verwijderd
In elk dorp groeit volgens mij in beginsel maar 1 soort vrucht. Door op bezoek te gaan bij elkaar kun je vruchten ruilen en zodoende dus meerdere vruchtenbomen in je drop krijgen. (toch?)pclinde schreef op vrijdag 14 juni 2013 @ 15:28:
[...]
Ik toch ook maar een pre-order geplaatst vandaagMorgen in huis! Wat bedoel je trouwens met kersen in jullie dorp (a)?
Bij deze dus. Wie kersen wil hebben moet bij mij op bezoek komen. Hoe dat kan, zover ben ik nog niet... Mijn friendcode staat in de OP. Graag een PM als ik door iemand ben toegevoegd.
Verwijderd
Ik heb al mijn dorpsbewoners al een briefje geschreven met kersen erbij en hopelijk sturen ze mij wat ander fruit terug morgen. Ben er nog niet achter hoe fruit te wisselen. Zou middels vriendcodes of zo kunnen maar geen idee waar ik die moet zoeken.
Thorgrem/Kohaku voeg mij even toe :3!
Mijn FC: 0473-7862-6462 - Ongeveer 2 maanden geleden een DM gedaan voor de eerste post maar, ik ben nog niet zichtbaar in de tabel.
[ Voor 51% gewijzigd door pclinde op 14-06-2013 16:12 ]
Hardware reviews met buitenfotografie, de Intratuin zal jaloers zijn.
Als je in je ds in het hoofdmenu ben moet je klikken op dat vierkantje met een smile erin. Hier kan je je eigen friends code zien, maar ook die van andere toevoegen.Verwijderd schreef op vrijdag 14 juni 2013 @ 15:51:
Ben weer opnieuw aan AC begonnen. Tip: haal de uit-button en startknop niet door elkaar als je wilt saven
Ik heb al mijn dorpsbewoners al een briefje geschreven met kersen erbij en hopelijk sturen ze mij wat ander fruit terug morgen. Ben er nog niet achter hoe fruit te wisselen. Zou middels vriendcodes of zo kunnen maar geen idee waar ik die moet zoeken.
Als je dit gedaan hebt kan je in animal crossing bij het trein station praten met die aap. Daar kan je kiezen voor invite quest in ( dan kunnen mensen uit je vriendenlijst naar jou toe komen) of visit another town. Als je dan bij iemand in het dorp bent of diegene bij jou kan je het fruit op de grond neerleggen zodat de ander het kan pakken. Ik heb inmiddels al kersen van een vriendin gekregen, maar als je nog sinaasappels wilt mag je ze bij mij wel komen halen.
[ Voor 3% gewijzigd door mathelicious op 14-06-2013 20:05 ]
3DS-naam: Riler
Friendcode: 5257 9321 9374
Geef maar PM als je me toegevoegd hebt, zodat ik jou ook toe kan voegen.
Simpel gezegd, als je een korte vragenlijst invult, krijg je een code. Die kun je aan een vriend geven, en als hij die op zijn 3DS invoert, krijgt hij een downloadcode waarmee hij MH3U gratis kan downloaden. Actie loopt zo te zien nog tot eind juli, dat levert je dus effectief een gratis digitaal exemplaar van de game op die je aan een ander cadeau kan doen.
Verwijderd
Mijn Nintendo naam is overigens Tommie2006.
Ik heb gisteren nog even bij Nook rondgekeken en ik denk dat ik maar ga sparen voor dat kasteel want dat ziet er goed uit
Verwijderd
Bij mij is het vandaag insecten vangdag oid. Je kan op de plaza een kikker aanspreken die je dan een net verkoopt voor 500. Vervolgens is er een competitie wie de insect vangt die de meeste punten waard is. Leuke beloningen.
Verwijderd
http://acwiki3ds.wikispaces.com/Public+Works+Projects
Ik heb ook al insecten gevangen en sta nog steeds eerste vanwege een of andere kever maar ben nu bezig met vissen, dat levert meer op. Heb al wel een mini draaimolen gekregen voor het insecten vangen. Zit nu weer op ruim 70k bells en heb vanavond mijn tweede aflossing voor de uitbreiding afbetaald. Hopelijk kan ik dan morgen mijn derde uitbreiding van het huis regelen.
Nog een link met veel info:
http://www.thonky.com/ani...af/how-to-get-all-fruits/
[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 15-06-2013 15:44 ]
Offline werkt het allemaal goed (local city), echter via nintendo network werkt het allemaal niet.
Valt mij overigens op dat ik op sommige momenten wel een lijst met de andere stad daarin te zien krijg, maar dat connecten Foutcodes 006-0520 of 006-06012. De andere kant van de lijn kan ook geen verbinding maken.
Porten ingesteld zoals Nintendo aangeeft verhelpt dit niet, net als statisch IP adres configureren.
Overige apparaten in huis (andere consoles, pc, mobiel) werken allemaal zonder problemen, dus lijkt niet aan de internet verbinding te liggen.
Verwijderd
Blij dat ik geen burgermeester ben. Nu hoef ik enkel voor mijn eigen huisje te zorgen.Verwijderd schreef op zaterdag 15 juni 2013 @ 14:48:
Onderstaande link laat zien wat je als burgemeester weg kunt zetten met bijbehorende kosten (slik).
Heb de downloadcode voor MH3 in 1 dag binnengekregen. Best snel. De game zelf is voor mij nog erg wennen. Komt denk ik ook deels door mijzelf omdat ik vaak het geduld niet heb om door eindeloze gesprekken te gaan. Ziet er wel mooi uit maar weet nog niet of het wel wat voor mij is.
[ Voor 32% gewijzigd door Verwijderd op 16-06-2013 08:53 ]
“Believe and act as if it were impossible to fail.” —Charles Kettering
Verwijderd
Bellen gaat vrij snel en makkelijk heb ik ervaren met andere dingen. Op mail kan je gerust een paar dagen wachten. Zeker het proberen waard dus.Nitai schreef op zondag 16 juni 2013 @ 09:07:
Echt balen, ik wacht al bijna 10 dagen op een reactie van de klantenservice van Nintendo. Had Luigi's Mansion en Fire Emblem gekocht (fysiek). En DKC via de eshop gekocht, helaas waren m'n accounts niet gelinked. Dus dat alsnog gedaan maar nog steeds zie mijn Nintendo Club account dat ik maar twee van de drie games heb geregistreerd. Misschien maar eens bellen naar ze.
Verwijderd
Verwijderd
Volgens mij is er geen minimum gesteld. Ik betaal altijd het exacte bedrag van een game of die nu 39,95 kost of 4,95. Werkt prima.Verwijderd schreef op zondag 16 juni 2013 @ 12:24:
Iemand enig idee wat het minimale opwaardeerd-bedrag is bij de 3ds Eshop als je per creditcard betaald? Ik kom met mijn Eshop Prepaid-kaart natuurlijk weer net 1 euro te kort door die @%$@!& onhandige prijzen van Nintendo.
Verwijderd
Ah okay dankjewel! (Heb nog nooit wat in Eshop gekocht, vandaarVerwijderd schreef op zondag 16 juni 2013 @ 12:34:
[...]
Volgens mij is er geen minimum gesteld. Ik betaal altijd het exacte bedrag van een game of die nu 39,95 kost of 4,95. Werkt prima.
Straks dan eventjes Pushmo en MarioVSDonkeyKong kopen
Verwijderd
Mijn friend code: 0946 3543 1754
Ik ga jullie nu toevoegen
Edit: Ik heb kersen
[ Voor 17% gewijzigd door disturbedmind op 16-06-2013 15:33 ]
Hardware reviews met buitenfotografie, de Intratuin zal jaloers zijn.
Heb mijn Huis gister laten upgraden eerste keer. Eerste huis is wel een kruip hok zeg...
Heb mijn rating op 100 gehaald gister. Nu dus een permit ofzoiets aangevraagd.
Maar dan kom ik ook gelijk op het in mijn ogen grootste minpunt van het spel... Waarom moet alles zo lang duren in het spel zeg... pff wil door!!!
En nog een minpunt. Ik speel of heel vroeg in de ochtend als ik uit bed kom, wanneer ik vrij ben. Dat is om 7 uur! Is er nog geen winkel open! en kan ik niets.... Wanneer ik weer kan spelen is het weer in de avond... Je raad het al! de winkels dicht (had begrepen dat je winkel tijden aan kunt passen uiteindelijk?)
Had zelf ook een stomme fout gemaakt... Heb per ongeluk mijn gieter verkocht!!! en nu Kan ik hem nog nergens krijgen..
Ik wil ook naar het tropisch eiland!!!!
PSN: Totumpaal
Geen informatie beschikbaar
Animal Crossing is eigenlijk een spel voor jonge kinderen, vandaar dat de meeste activiteiten overdag zijn.totempaal schreef op maandag 17 juni 2013 @ 08:54:
En nog een minpunt. Ik speel of heel vroeg in de ochtend als ik uit bed kom, wanneer ik vrij ben. Dat is om 7 uur! Is er nog geen winkel open! en kan ik niets.... Wanneer ik weer kan spelen is het weer in de avond... Je raad het al! de winkels dicht (had begrepen dat je winkel tijden aan kunt passen uiteindelijk?)
/me heeft destijds AC op de gamecube gespeeld en is ietwat verbaasd over de populariteit hier.
Verwijderd
Waarschijnlijk omdat je aanname verkeerd is.Verwijderd schreef op maandag 17 juni 2013 @ 10:18:
[...]
Animal Crossing is eigenlijk een spel voor jonge kinderen, vandaar dat de meeste activiteiten overdag zijn.
/me heeft destijds AC op de gamecube gespeeld en is ietwat verbaasd over de populariteit hier.
Ik denk dat de gemiddelde leeftijd die AC:NL speelt toch wel 18+ isVerwijderd schreef op maandag 17 juni 2013 @ 10:18:
[...]
Animal Crossing is eigenlijk een spel voor jonge kinderen, vandaar dat de meeste activiteiten overdag zijn.
/me heeft destijds AC op de gamecube gespeeld en is ietwat verbaasd over de populariteit hier.
Ten tijde van Animal Crossing Wild World op de DS was hier ook een explosie aan friendcodes en ruilhandel andersVerwijderd schreef op maandag 17 juni 2013 @ 10:18:
[...]
/me heeft destijds AC op de gamecube gespeeld en is ietwat verbaasd over de populariteit hier.
Jij hebt zeker nog nooit AC gespeeld? Ik vind het juist wel leuk dat het langzaam gaat, zo heb je mooi iets om naar uit te kijken voor dat je alles al hebt geunlockedtotempaal schreef op maandag 17 juni 2013 @ 08:54:
Ben ook sinds vrijdag bezig met animal crossing, leuk spelletje. Mijn aquarium in het museum is al aardig gevuld! 3 haaien rond zwemmen!
Heb mijn Huis gister laten upgraden eerste keer. Eerste huis is wel een kruip hok zeg...
Heb mijn rating op 100 gehaald gister. Nu dus een permit ofzoiets aangevraagd.
Maar dan kom ik ook gelijk op het in mijn ogen grootste minpunt van het spel... Waarom moet alles zo lang duren in het spel zeg... pff wil door!!!
En nog een minpunt. Ik speel of heel vroeg in de ochtend als ik uit bed kom, wanneer ik vrij ben. Dat is om 7 uur! Is er nog geen winkel open! en kan ik niets.... Wanneer ik weer kan spelen is het weer in de avond... Je raad het al! de winkels dicht (had begrepen dat je winkel tijden aan kunt passen uiteindelijk?)
Had zelf ook een stomme fout gemaakt... Heb per ongeluk mijn gieter verkocht!!! en nu Kan ik hem nog nergens krijgen..
Ik wil ook naar het tropisch eiland!!!!
Je kan inderdaad later als burgemeester de tijden van de winkels aanpassen.
Je kan in het spel op een gegeven moment kiezen om er een 'avond' stad van te maken. Dan zijn de winkels langer open en gaan denk ik de activiteiten ook wat langer door.Verwijderd schreef op maandag 17 juni 2013 @ 10:18:
[...]
Animal Crossing is eigenlijk een spel voor jonge kinderen, vandaar dat de meeste activiteiten overdag zijn.
/me heeft destijds AC op de gamecube gespeeld en is ietwat verbaasd over de populariteit hier.
Kost 20000 bells om te activeren
Geen informatie beschikbaar
jawel op de gamecube.....disturbedmind schreef op maandag 17 juni 2013 @ 10:38:
[...]
Jij hebt zeker nog nooit AC gespeeld? Ik vind het juist wel leuk dat het langzaam gaat, zo heb je mooi iets om naar uit te kijken voor dat je alles al hebt geunlocked.
Je kan inderdaad later als burgemeester de tijden van de winkels aanpassen.
Alleen had ik er toen niet zoveel last van... (school, vrijgezel, thuis wonend en geen kinderen...)
PSN: Totumpaal
Druk weekend achter de rug dus pas vandaag van die tent af en geupgrade naar een huis. Nu die permit eens regelen
Verwijderd
Alleen nog uit zien te vinden hoe ik van mijn stad een fairytale stad maak. Mijn huis wil ik de kasteellook geven.
Er is nog niks geleverd. Werd verstuurd met brievenbuspost. Weet iemand wat ik het beste kan doen?
Of is dit gewoon afwachten ?
Ze waren toch niet €15,- de stuk he?Dubrillion schreef op dinsdag 18 juni 2013 @ 07:41:
Pfff vorige week Zelda, Mario 3D land, New Mario bros 2 en Mario kart7 besteld.
Er is nog niks geleverd. Werd verstuurd met brievenbuspost. Weet iemand wat ik het beste kan doen?
Of is dit gewoon afwachten ?
PSN: Totumpaal
Hoe krijg je het voor elkaar om die haaien te vangen? Iedere keer als mijn dobber ondergaat bash ik die A knop in maar ze ontsnappen iedere keer...Verwijderd schreef op maandag 17 juni 2013 @ 22:03:
Een tip om makkelijker veel bells te krijgen: ga na 19.00 uur naar het eiland en ga vissen en insecten vangen. Ik heb diverse kevers en haaien gevangen en 2 trips hebben mij meer dan 250.000 bells opgeleverd. De kevers zitten tegen de bomen, je kunt er niet naast kijken. Je moet ze wel sluipend benaderen.
Alleen nog uit zien te vinden hoe ik van mijn stad een fairytale stad maak. Mijn huis wil ik de kasteellook geven.
Geen informatie beschikbaar
Zin in pizza? Probeer 'mijn' pizzarecept eens! Laatste versie pizzarecept Blog:KookKompas
Verwijderd
"Whatever their future, at the dawn of their lives, men seek a noble vision of man’s nature and of life’s potential."
Verwijderd
Dat is helaas ook geen enkele garantie voor betrouwbaarheid, oudere marktplaatsaccounts worden verhandeld bij het leven en ook regelmatig gehackt (verkoper krijgt een mail met een bod op een advertentie en als hij op het linkje klikt krijgt hij een perfect nagemaakt marktplaatsinlogscherm).Verwijderd schreef op dinsdag 18 juni 2013 @ 13:57:
Het is wel mogelijk voor die prijs, heb zelf Zelda, Mario Kart 7 en Super mario land 3d voor 15 euro per stuk gekocht op marktplaats.. Uiteraart wel van verkopers die al jaren op marktplaats actief zijn.
[...]
Verwijderd
De game bevalt mij uitstekend maar het moet natuurlijk wel je type game zijn.lanerios schreef op dinsdag 18 juni 2013 @ 14:16:
Hoe bevalt New Leaf voor iedereen? Zit te denken deze op te halen.
Voor mij is het al wel zeker dat ik ook over een jaar nog regelmatig de game opstart om nog even te te vissen of zo en wat rond te lopen.
Die haaien vang je hetzelfde als de andere vissen maar ook ik grijp weleens mis.
Verwijderd
Ik heb echter wel een vraag over de koptelefoonaansluiting. Ik krijg mijn jack er voor mijn gevoel niet helemaal in, wat ook te horen valt aan de mono-output die je krijgt bij een gedeeltelijke aansluiting. Voor mijn gevoel zou ik het laatste stuk enorm moeten forceren. Op de foto is te zien voor hoever hij er zonder moeite in gaat. Zou hij het zo al moeten doen of en mankeert er iets aan mijn aansluiting, of moet ik hem nog verder forceren?

Vriendelijk bedankt alvast!
Verwijderd
ik heb appels ;D
Hardware reviews met buitenfotografie, de Intratuin zal jaloers zijn.
yo is goedpclinde schreef op dinsdag 18 juni 2013 @ 20:14:
Quinten988 zin om nu te connecten? Ik kan meerder perziken meenemen
Hardware reviews met buitenfotografie, de Intratuin zal jaloers zijn.
Klinkt echt heel schimmig, alsof je in Coke aan het handelen bent. Perziken... ja ja...pclinde schreef op dinsdag 18 juni 2013 @ 20:14:
Quinten988 zin om nu te connecten? Ik kan meerder perziken meenemen
Herinnering sturen en daarna geld terug vragen en daarna geld terug eisen. Paypal of gewoon bank?Dubrillion schreef op dinsdag 18 juni 2013 @ 07:41:
Pfff vorige week Zelda, Mario 3D land, New Mario bros 2 en Mario kart7 besteld.
Er is nog niks geleverd. Werd verstuurd met brievenbuspost. Weet iemand wat ik het beste kan doen?
Of is dit gewoon afwachten ?
Zelda deed ik via PayPal en uit een webshop. Geld hebben hun uit zichzelf terug gestord. Met het vertrouwen dat ik juist handel als het alsnog binnenkomt.sebastius schreef op dinsdag 18 juni 2013 @ 20:38:
[...]
Herinnering sturen en daarna geld terug vragen en daarna geld terug eisen. Paypal of gewoon bank?
De andere 3 via de bank en vanaf Marktplaats. Dat blijft altijd een kwestie van vertrouwen en deze verkoper leek me erg aardig. Ik geloof niet dat zij mij opgelicht heeft. Daar kan ik moeilijk iets bij claimen denk ik. Of werkt dat anders?
~[html]Let op: Aanbieden/vragen van Nintendo Club codes is niet toegestaan. Vragen om andere codes ook niet
Wil je in de spelerstabel opgenomen worden? Stuur dan een DM naar <a href="https://gathering.tweakers.net/forum/send_privatemessage/69716">Boeboe</a> of <a href="https://gathering.tweakers.net/forum/send_privatemessage/240474">superericje</a>!~[/html]