De eerste games online waren lastig, maar na lekker opgewarmt te zijn in single player (servers down). Heb ik nog lekker ff n uurtje mutli gedaan. FFA is toch wel vet. Op sommige levels kan je zo heerlijk campen, met niet al te veel spelers kan je nog een lekkere streak halen

.
Ook vind ik het wel fijn dat als je sterft, je streak bonus niet weg is. Zoals je sentry die je uit de doos haalde. En dan pas als je ergens strategisch bent, neer kan zetten.
kga toch maar een NL voor me name zetten. Miss doen er dan meer dat.
Ook is het echt goed gedaan dat je bijna bij elk potje weer iets vrijspeelt. Zolang dit er is, heb je toch min of meer een doel, om met dat bepaalde wapen te spelen. Want elk wapen heeft dus een unlockable, en dan niet 1? nee een stuk of 20/30 ? weet ik veel, vanalles kan je ermee. Echt goed!
Counter Strike is er niks bij, altijd maar diezelfde wapens.
Anyway, die straaljagers/heli's zijn echt irritant.... Sentry's zie je nog weinig, maar zijn wel effectief. Beetje handige plek kiezen en zeker 4 kills.
Flash nades gebruikt, maar nu ik een tijdje stuns gebruik, vind ik die veel fijner. En ook lache om zo'n mannetje slow motion te zien, terwijl jij fullspeed hem kogels door zijn kop jaagt.
Al met al, een top multiplayer!
Durf nu al wel te zeggen, beter dan Killzone 2, hoewel dat ook vet was een tijdje. Maar dit spreekt me meer aan, vooral door die wapens en perks.