tormentor1985 schreef op dinsdag 10 november 2009 @ 10:18:
Tsjah ik vind het echt belachelijk van Microsoft en tevens vind ik dat dit verboden moet worden!
Het is toch van de zotte dat ieder jaar in November er miljoenen consoles letterlijk in de prullenbak gegooit worden. Iedereen koopt weer een arcade en gamed weer een jaar verder, maar de hoeveelheid milieuvervuiling die dit veroorzaakt daar hoor je niemand over! Ik vind het belachelijk en microsoft moet hier gewoon mee stoppen. Je kan dit moeder natuur imho niet langer aandoen!
Ik hoop dat je sarcastisch bent, anders mis je het punt een beetje. Microsoft is een commercieel bedrijf. En jij mag je Xbox helemaal niet ombouwen en op Live gaan, dat gaat tegen de voorwaarden in waar je akkoord mee bent gegaan

Het lijken geen 'rondes' meer te zijn, maar een continue process. En vergeet niet dat er ook mensen zijn die graag betalen voor hun games, alleen die ook wereldwijde releases willen

Hoewel ik absoluut niet vind dat gebande mensen recht hebben om te klagen is jouw post iets te zwart-wit. Er zijn een hoop zaken niet eerlijk geregeld, en mensen zoeken dan omwegen. Again, niet om het goed te praten, het is slechts een verklaring.
Cubic X schreef op maandag 09 november 2009 @ 13:55:
[...]
Microsoft heeft een nieuwe methode gebruikt om omgebouwde Xbox'en te vinden en te blokkeren. Niemand weet wat de gevolgen nu zijn, misschien dat je op gebande consoles ook geen dashboard update meer kan uitvoeren. Geen dashboard updates kunnen uitvoeren betekent dat je de nieuwere games (die een dashboard update verlangen) niet meer kunt spelen. Daarnaast wordt de installatie van spellen op de HDD geblokkeerd, Media Center uitgeschakeld (geen streaming van films/muziek meer), en worden je files op de HDD gemerkt en eventueel corrupt gemaakt.
Klopt. De banhammer komt hard neer dit keer.
Hoewel GoT geen plaats is voor de mod/ban discussie vraag ik mezelf wel af of MS zich hiermee niet in de vingers snijd. Immers; door zo een gigantische groep users te bannen is de kans groot dat mensen weer via systemlink-over-wan (xboxconnect) gaan gamen. Mensen kunnen dan nog steeds gekopieerde games spelen, betalen niet meer voor Xbox Live, en kopen geen nieuwe console. Ik ben heel benieuwd hoe dit zich gaat ontwikkelen.
Vind ik een hele slimme opmerking. Hoewel MS totaal in haar recht staat is het, zoals eerder aangegeven, een grote belasting op het milieu. Xbox opsturen, 50 euro, en een standaard firmware terug. Helaas zou het ontwerp met de e-fuses een 'un-ban' tot een dure operatie maken. Met alsnog een flinke milieubelasting.
[
Voor 25% gewijzigd door
Anoniem: 108806 op 10-11-2009 10:41
]