pposthoorn schreef op dinsdag 29 juni 2010 @ 13:29:
Daar komt ie dan:
Het spel heet
Hexgame. Ik heb het samen met twee medestudenten gemaakt.
Het is onze aller eerste App, en ook ons eerste project samen. We zijn er al sinds mei 2009 mee bezig (met een stop van een half jaar ertussen i.v.m. studie), sinds 24 juni 2010 is hij daadwerkelijk in de iTunes App Store, eerste inzending werd gelijk goedgekeurd.
Een groot deel van de game is opgebouwd in JavaScript, dit werkt erg goed in combinatie met Objective-C.
Omschrijving
In het spel krijg je een speelveld met tegels waar nummers op staan. Het doel is om de tegels zodanig te verschuiven dat het nummer wat erop staat correspondeert met het aantal aangrenzende tegels. Als dit voor elke tegel klopt is het level voltooid
In de level modus zijn er 3 difficulties met elk 40 levels. Het doel is om de puzzel met zo weinig mogelijk stappen op te lossen. Als je een puzzel voltooid hebt komt de volgende beschikbaar.
Daarnaast is er een Quick Play variant waarin random levels gegenereerd worden in de gekozen moeilijkheidsgraad, zo kan je dus oneindig door blijven spelen.
Als laatste is er ook een Time Trial beschikbaar. Dit zijn 40 levels die tijd gebonden zijn, los je het level niet op tijd op, dan moet je het level nogmaals beginnen.
Hier nog enkele screenshots:
Het Menu:
[
afbeelding]
Een level selecteren, de hoogste score staat eronder:
[
afbeelding]
De start van een level, de tegels liggen door elkaar:
[
afbeelding]
Het level van hierboven is nu opgelost (wie kan het korter dan 23 stappen?):
[
afbeelding]
Eind van level splash:
[
afbeelding]
Het spel is voor €0.79 te downloaden in de iTunes App Store:
Hexgame voor iPhone, iPod touch en iPad in de iTunes App Store
Ik hoop dat jullie het leuk vinden en je ervaringen willen delen, positief of negatief alle input is welkom. Je kan ons mailen op: info [a] tiltedentertainment punt com. Of je kan mij een DM sturen.