Ik kan nu gelijk gaan roepen dat de S2 zo veel beter is, maar dat zou niet terecht zijn.
Qua hardware zijn de toestellen niet met elkaar te vergelijken. De S2 loopt zoveel soepeler en sneller dan de N900.door het feit dat de N900 gedateerd is.
Verder is het scherm een verademing t.o.v de N900. Maar denk dat dit te maken heeft met persoonlijke voorkeur.
Wel denk ik dat het scherm van de S2 veel kwetsbaarder is dan dat van de N900 qua breuken oid.
Daartegenover staat dat het scherm van de S2 veel minder gevoelig is voor krassen.
Voor de luie gebruiker is Android een verademing tov Maemo. Je kan het zo gek niet bedenken of er is wel een app voor. Is het niet gratis, valt er genoeg te vinden in Usenet.
Eindconclusie is dat de telefoons niet met elkaar te vergelijken zijn qua hardware.
Wat betreft het besturingssysteem heeft Nokia ergens de boot gemist.
Ik heb zolang de mobiele telefoon bestaat altijd een Nokia gehad, maar op dit moment zie ik geen enkele reden om weer over te stappen naar Nokia.
Komt Nokia met een waardige vervanger voor Symbian/Maemo ben ik de eerste die weer een Nokia aanschaft. Wat betreft bouw kan een S2 niet tippen aan elk ander toetsel van Nokia.
Wanneer je de S2 in je handen hebt, lijkt het net of je een speelgoed toestel vast hebt.
Wat betreft mijn N900, heb ik al een bevestiging gehad dat mijn toestel is vervangen door een nieuw exemplaar.
Wanneer ik hem in mijn bezit heb, zal ik hem hier dan ook voor de liefhebber te koop aanbieden