Daar bedoelde ik mee een aansluiting die gerealiseerd kan worden in een bepaald gebied, zonder dat het binnen het vaste woningbestand (deal XMS met huurcorporaties) valt. Daarom bedoelde ik ook dat het al heel mooi is dat je überhaupt glasvezel kan krijgen, omdat de glasvezelkabel waarschijnlijk gunstig lig waardoor aansluiting mogelijk is. Normaal gesproken zou je hier fors voor moeten betalen. Ik bracht het ook iets te negatief, maar ikzelf zou al lang blij zijn als ik glas zou kunnen krijgen (gratis!) als ik niet eens een woning van een huurcorporatie huurNick39 schreef op zondag 06 december 2009 @ 16:02:
[...]
Die conclusie trek je zelf,er is niets loos als het inderdaad XMS was die belde,maar het linke is dat je dat dus niet weet,en daarom vind ik deze manier van verkopen erg dubieus.
Dat ze je polsen of je aangesloten wilt worden,prima,dat het gratis is,nog beter,alleen stuur dan ff een gewoon kontraktje waar je de kleine lettertjes van kan lezen.
De ervaring leert dat je er erg moeilijk vanaf kan komen en je in het slechtste geval je verbindingen laat over nemen door een ander.
Er zijn diverse bedrijven die zich voordoen als een ander,kijk maar eens naar Kassa enz..
Een na aansluiting,geen idee of het een bestaand woord is,maar in dit geval wordt bedoeld dat het netwerk al is aangelegd en operatief is en jouw aansluiting dus later wordt aangelegd.
Of dat dan nu 2 of 4 weken duurt zou mij niet zoveel uitmaken.