Is je `probleem` inmiddels opgelost?AjaxArena schreef op woensdag 26 augustus 2009 @ 23:42:
[...]
Serieus? Kan ik niet gewoon 20gb aan muziekmapjes op het massageheugen gooien waarin het "gewoon" wordt herkend? Mijn muziek is in principe goed getagged met alles, maar het handigst is gewoon alles op de schijf gooien, muziekbibliotheek scannen en luisteren maar... of denk ik nu verkeerd.
Nu we het toch daar over hebben. Bij mijn sony ericsson heb ik ook een geheugenkaartje vol staan met muziek, incl. covers in die mapjes. Deze covers laat ie echter ook zien in de fotogallery. Gebeurt dat bij de N97 ook?
Grrrr, kan nog steeds niet kiezen tussen de N97, HTC Hero of Nokia E72 straks...
Moet eerlijk zeggen dat ik helemaal geen probleem zie maar dat zou in jouw geval natuurlijk anders kunnen zijn. Wanneer je je N97 op je computer aansluit zou je pc ongeacht of je kiest voor massa-opslag of pc-suite deze gewoon moeten herkennen als een extern apparaat. Dus een nieuwe (autoplay) folder openen met daarin 3 drives (als je er ook een micro-sd kaartje in hebt gestopt).
Ga via "mijn computer" naar de drive waar je je muziek op wilt hebben. Knip en plak of kopieer (wat jij wilt) je muziek in de drive waar jij het wilt (kaartje of massa-opslag) in de folder "music". Kind kan de was doen!