Gisteren zo'n 4 uur gespeeld (X360), en mijn eerste indruk is echt indrukwekkend!
Grafisch vind ik het echt geweldig, er zitten ontzettend veel cut-scenes in, en ook het battle systeem vind ik er mooi uit zien. Veel kleurgebruik, en special effects maken het tot een waar schouwspel!
Het is inderdaad heel anders dan ik gewend ben van Final Fantasy, maar niet dat ik zeg dat het slecht is.
Er zijn (voor mij) een aantal nieuwe dingen bij gekomen bij het vecht systeem.
Echter heb ik de indruk dat het wel wat meer richting het lineaire gaat, in plaats van een open systeem, maar ik zit pas bij chapter 3, dus ik kan hier nog niet veel over zeggen.
Wel vind ik het verhaal wat zoetsappig, maar misschien dat dat nodig is voor hetgeen wat er nog moet komen.
Ik heb inmiddels twee 'bazen' verslagen, en het is wel heel belangrijk dat je je personages goed 'inricht' met bepaalde capaciteiten om speciale battles aan te gaan. Er is ook een soort puntensysteem die je krijgt zodra je een battle wint, dat je XP points geeft. Wat dat allemaal precies inhoudt daar ben ik nog mee aan het puzzelen.
Ook zou ik wel eens willen weten hoe de rest van het spel zich openbaart, want voorlopig is het meer een interactieve film die je speelt, in plaats van keuzes van paden die je maakt.
Maar al met al geeft het mij een goede eerste indruk, waarbij ik wel mag zeggen dat de muziek in de battles wel wat heftiger had gemogen.
Mochten er meer mensen zijn die van het weekend mogen genieten van de game zou ik zeggen; veel plezier