[Multi] Left 4 Dead - Deel 3 Vorige deel Overzicht Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 42.143 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toet3r
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
[table width=600 border=1 bgcolor=#cfc1a7 bordercolor=#666666]
[tr][td bgcolor=black]
Left 4 Dead
[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc]
Navigatie
[/][/]
[tr][td][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Left 4 Dead is een multiplayer co-op firstperson horror game ontwikkeld door Turtle Rock Studios dat later is gekocht door Valve. Het spel is beschikbaar voor de PC en de Xbox360

Het spel gaat over vier overlevenden (survivors) van een zombie apocalypse veroorzaakt door een virus pandemie. De survivors moeten het opnemen tegen hordes agressieve zombies (infected).

Het spel heeft een geavenceerde AI genaamd "the director" die zombies hordes, wapens/items dynamisch spawned dit om de herspeelbaarheid te vergroten. Elke keer dat je het spel speelt zullen de zombies op een andere plek op de loer liggen.
Samenwerking is cruciaal bij deze game om de safehouse aan het einde van elke map te kunnen halen.

Ook opmerkelijk aan deze game is dat friendly fire altijd aanstaat. Afhankelijk van op welke moeilijkheidsgraad je speelt heeft friendly fire meer of minder impact op andere spelers. Voorzichtigheid is dus belangrijk met je mede survivors in de buurt.
Friendly fire incidents zou ook een van de dingen zijn dat wordt bijgehouden en te zien is op je profiel, net als in TF2. Dit was kort ook het geval maar was al heel snel weer weg. tot op heden is niet bekend of en waneer deze functie terug komt.

Valve heeft kort geleden een bericht laten uitgaan waarin werd aangekondigd dat ze met downloadable content (DLC) komt voor Left 4 Dead. Deze speluitbreiding zou bestaan uit dat de overige 2 campaings beschikbaar komen in versus mode en tevens een nieuwe gamemode genaamd "survival".
Voor Informatie over de verschillende gamemodes kun je kijken onder het kopje gamemodes.
Over verdere uitbreidingen is nog niks bekend maar Valve kennende zou het heel goed kunnen dat deze er in de toekomst nog wel komen.

Op 21 april zal er een "Critics Choice Edition" van Left 4 Dead verschijnen voor de Xbox360.
Hierin zit inbegrepen het spel, updates en de DLC.
Voor iedereen die Left 4 Dead al heeft zal de DLC al voor die datum gereleased worden.

Er was onduidelijkheid over of je moest betalen voor de DLC. Ondertussen is bekend gemaakt dat de nieuwe content voor zowel de pc als de Xbox360 helemaal gratis zal zijn.

[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]

Single Player
In single player speel je als 1 van de 4 survivors met 3 AI controlled bots tegen de infected en the boss infected.

Co-op
In Co-op werk je samen met maximaal 3 andere spelers waarmee je de verschillende campaigns moet overleven.
Samenwerking is essenstieel om aan de infected te kunnen ontsnappen.

Versus
In versus mode kan je als surviros of als de boss infected spelen. De 4 survivors moeten het opnemen tegen maximaal 4 boss infected.
In spawn mode kunnen de boss infected over de map zwerven op zoek naar een goede plek om de survivors te belagen.
Tijdens een verus campaign speelt elke groep van 4 spelers elke map van een camppaign zowel als survirvor als infected. Aan het einde van elke map krijgt het survivor team punten gebaseerd op hoe goed ze hebben gespeeld.
Als alle survivors dood zijn voor het bereiken van de safe room dan krijgt het team punten voor de gemiddelde afstand afgelegd naar de save room vermenigvuldigd door de level moeilijkheidsgraad.
Als 1 of meerdere survivors de save room halen. dan krijgt het team punten overeenkomend met overgebleven health, overgebleven survivors alvorens het wordt vermenigvuldigd door de level moeilijkheidsgraad.

Survival
Het doel van survival mode is duidelijk, met 3 andere survivors proberen zo lang mogelijk te overleven tegen hordes infected en de boss infected.

Bij start van elke survival game kun je de map kan verkennen op zoek naar wappens en items zoals health kits en gas cans en tacktiek kunt bespreken.
Je kunt hiervoor zo lang de tijd nemen als dat je zelf wilt, de infected zullen niet aanvalllen tot dat er op knop gedrukt is. Zodra er op de knop is gedrukt zal de timer boven in beeld beginnen te lopen en zullen infected aanvallen.

Om zo lang mogelijk te overleven zul je met de andere survivors moeten samenwerken, dit betekend bij elkaar blijven en elkaar beschermen tegen de hordes infected en de specials.
In survival mode krijg je naast de hordes infected meedere special infected tegelijk.
Meedere hunters en smokers tegelijk zal geen uitzondering zijn. Het schijnt ook mogeklijk te zijn dat je meerdere tanks tegelijk kunt krijgen.

Het is natuurlijk leuk om voor elk van de 16 mappen de beste tijd proberen neer te zetten. Daarnaast zijn er ook medailes te verdienen.
Dit de tijden die je moet overleven.
goud -> 10 minuten
zilver -> 7 minuten
brons -> 4 minuten

Zodra alle survivors aan stukken gescheurd zijn krijg je de resultaten te zien en reset het spel voor een nieuwe poging.
Survival Mode is te spelen op 16 verschillende mappen waarvan 15 gemodde campaing mappen plus 1 nieuwe map genaamd Lighthouse.

[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Blood Harvest Achter elke boom schuilen zombies, achter elke heuveltop en achter elke schaduw in dit angstaanjagende maanlicht zoeken naar een evacuatie zone in het noorden. Een aantal hectaren landbouwgrond overgenomen door het leger om de laatsten der mensheid te redden van ground zero. Dring door pikzwarte bossen, strompel blind door velden van heen en weer zwaaiend mais, en wapen je tegen de silhouetten die vanuit de duisternis op je afspringen naar een schuilplaats die mogelijk al is afgestaan aan de horde.Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/poster-blood-harvest.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/poster-dead-air.jpgDead Air Leid je team van survivors uit de kern van Newburgs zakelijk district, via vervallen kantoorpanden en nog altijd bewoonde cabines, via de landingsbaan van Metro International Airport waar een moordend leger van ondoden het enige is dat tussen jouw en laatste vliegtuig dat de stad uit staat.
Death Toll schiet, duw en sprint door een nachtmerrie voorstad die door hordes infected is verorberd. In de Death Toll campaign moet je team van survivors zich een weg banen over een autobaan bezaaid met verlaten auto's naar de nabijgelegen spookstad Riverside, de plek van een mislukte stand-off tussen de laatsten der mensheid en een oneindige zwerm ondoden. Vecht een weg door ruïnes van kleinsteeds Amerika naar de waterkant vlakbij, waar een reddingsteam je in veiligheid kan brengen stroomopwaarts.Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/poster-death-toll.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/poster-no-mercy.jpgNo Mercy De No Mercy Campaign begint op het dak van een verlaten appartementencomplex diep in het hart van de ooit bloeiende metropool Fairfield. Nu volledig overspoeld door hordes infected. Een stem roept door een megafoon vanuit een reddingshelikopter: Ga naar het dak van het nabije Mercy Hospital om per helikopter in veilheid te worden gebracht. Zelfs als dit betekend je jezelf een weg moet schieten door smalle steegjes open riolen en ziedende golven van infected.


[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Als survivor is het doel de saferoom halen aan het einde van het level. Als je health voortijdig op is kom je in een bleed-out stadium terecht en lig je op de grond. Je hebt een aantal health punten die snel minder worden, je bent dan afhankelijk van je teamgenoten om je weer op de been te helpen voordat je health 0 bereikt.
Je kan tijdens het spel jezelf en je teamgenoten healen. Je kan echter maar 1 health pack tegelijk meenemen dus let goed op waneer je jezelf of een ander healed. Je snelheid bepaald door de hoeveelheid health die je hebt. Hoe hoger je health des te sneller je ook kan rennen.
Communicatie is belangrijk als je als team wil samenwerken. Left 4 Dead heeft een systeem waarbij de z,x en c button elk een wiel op het midden van je scherm activeren. Dan kan je je muis in de richting bewegen van de zin die je wil zeggen. Elk wiel heeft 9 commando's en er is een wiel voor orders, vragen/antwoorden en alerts/warnings.
Leuk hierbij is dat dezelfde zin voor elk personage verschillende voice recordings hebben zodat het niet eentonig begint te klinken.

[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]

Naast de gewone infected zijn er zijn 5 verschillende zogeheten boss infected die allemaal hun eigen unieke krachten bezitten. Met 4 van de 5 boss infected is het als speler mogelijk om mee te spelen.
De normale infected hebben geen bijzondere mogelijkheden en gaan snel dood, na slechts enkele schoten. De kracht zit in hun aantal wat ook zeker zal voorkomen tijdens de verschillende campaigns. De enige aanval die deze infected beziten is het schoopen en slaan van de survivors.
 
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/boss-boomer.jpg
The Boomer
De Boomer is een dikke met methaan gevulde boss infected bedekt met etterende zweren, waarvan de belangrijkste aanval bestaat uit projectiel braken, maar explodeert ook als ie beschoten wordt.

De kots van de boomer wordt in 1 grote aanval gelanceerd, onder goede omstandigheden kunnen meedere doelwitten tegelijk worden geraakt. De kost verblind de slachtoffers en trekt de al aanwezige zombies aan en zorgt ervoor dat er meer gespawned worden die de slachtoffers zullen aanvallen. Deze aanval heeft een cooldown.

Als de boomer van een grote hoogte valt zal deze exploderen en zal bloed alle survivors in de directe omgeving bedekken, deze aanval heeft het zelfde effect als de kots aanval.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/diagramboomer.gif
 
De Hunter is een normaal uitziende infected met een donkere trui met caphucon, die vanuit de schaduw op nietsvermoedende survivors spring om ze aan stukken te scheuren.

De hunter is in staat om zeer grote afstanden te springen om zo op een survivor te landen en ze aan stukken te scheuren. Om deze aanval uit te voeren moet de hunter hurken en kruipen totdat z'n sprong volledig geladen is. De survivors is dan compleet weerloos en de hunter kan zijn aanval niet afbreken totdat de survivor is gedood of de hunter van de survivor wordt geduwd, deze aanval heeft geen cooldown.
De Hunter is in staat om van muur naar muur te springen om plekken te bereiken die anders onbereibaar zouden zijn.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/diagramhunter2.gif
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/boss-hunter.jpg
The Hunter
 
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/boss-smoker.jpg
The Smoker
De Smoker is een boss infected van gemiddelde grootte bedekt met zweren en heeft een 50 feet(15 meter) lange tong als primaire wapen.

De tong van de smoker wikkelt zich om de survivor. De Smoker kan een survivor laten stikken door hem van bovenaf aan z'n tong te laten hangen. Een survivor die stikt is compleet weerloos en niet in staat om te bewegen of aan te vallen totdat hij wordt gered door een andere survivor. Tijdens zijn tong aanval is een smoker zelfs al hij mist weerloos, deze aanval heeft een cooldown.

Horizontaal kan de smoker zijn tong gebruiken om een survivor naar zich toe te trekken, uit de buurt van de andere suvrivors. hoe langer de smoker de survivor naar zich toe trekt des te meer damage die doet.

Waneer de smoker beschoten komt er een rookwolk vrij die het zicht van de survivors beperkt.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/diagramsmoker.gif
 
De Tank is een reusachtig beest met een abnormaal gespierd bovenlijf die met behulp van zijn health en kracht de survivors probeerd neer te meppen en puin naar ze toe te gooien. Omdat de tank beduidend sterker is dan de andere boss infected is die maar enkele keren te spelen per campaign.

De Tank maakt gebruik van zijn snelheid en veel health om dicht bij de survivors te komen om ze van zich af te slaan met z'n grote vuisten wat veel damage veroorzaakt. Als de survivor is neergehaald kan de tank op hem in blijven slaan totdat de survivor dood is.
De Tank kan tegen voorwerpen zoals auto's slaan om deze naar de survors toe te laten vliegen. Als er niks in de buurt is kan de tank een hoop aarde uit de grond trekken en deze naar de survivors gooien.

De Tank is in staat om in bepaalde stukken door de muren te breken om zo de survivors te kunnen verassen. Waneer de director een tank spawned zal een van de spelers willekeurig worden gekozen om de tank te spelen. De tank heeft een frustation meter die
de tank dwingt om de survivors op te zoeken. Als de tank geen survivors vindt dan verliest de speler de controle over de tank.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/boss-tank.jpg
The Tank
 
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/boss-witch.jpg
The Witch
De Witch is een unieke boss infected die alleen door de AI bestuurd kan woden.

De witch beweegd zich niet totdat ze de survivors heeft opgemerkt, tot dat moment zit ze op de grond te jammeren. De survivors kunnen langs de witch sluipen zonder haar te storen als ze langzaan en rustig bewegen. Als de witch wordt gestoord zal ze snel naar de survivors toe rennen. Ze is erg snel en heeft veel health points.

De witch is in staat om een survivor met een klap neer te meppen. Deze aanval heeft een hergebruik timer, indien niet beschikbaar zal de witch regelmatig aanvallen. Nadat de witch een survivor heeft gedood rent ze weg en gaat op een ander plek in de map zitten jammeren. Hopelijk niet in je directe route.
De witch komt voor op alle 4 de moeilijkheden.


[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Tier 1
• Pump Shotgun
• Uzi

Tier 2
• Auto shotgun
• Hunting Rifle
• M16

Grenades
• Molotov Cocktail
• Pipe Bomb

Overige
• Gas Can
• Pistol
• Minigun
• Oxygen Tank
• Propane Tank

[/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Net als bij eerdere Valve games zijn er ook bij Left 4 Dead weer achievements te verdienen.
Er zijn in totaal 58 achievements die kunnen worden behaald.
Campaign Achievements
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_dead_air.jpgDead Baron
Survive the Dead Air Campaign.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_blood_harvest.jpgGrim Reaper
Survive the Blood Harvest Campaign.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_no_mercy.jpgMercy Killer
Survive the No Mercy Campaign.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_death_toll.jpgToll Collector
Survive the Dead Toll Canpaign.
 
Infected Achievements
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_all_4_dead.jpgAll 4 Dead
Kill all four Survivors in one life as a Tank.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_barf_bagged.jpgBarf Bagged
Cover four Survivors with Boomer bile at once.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_big_drag.jpgBig Drag
Drag a Survivor 100 feet with your tongue as a Smoker.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_chain_smoker.jpgChain Smoker
Constrict two Survivors on one life as a Smoker.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_dead_wreckening.jpgDead Wreckening
Dole out 5000 total Survivor damage as a Special Infected.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_double_jump.jpgDouble Jump
Pounce two different Survivors in one life as a Hunter.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_lamb_2_slaughter.jpgLamb 2 Slaughter
As an Infected, incap a Survivor who has entered and left a safe room.
 
Survival Achievements
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_bronze_mettle.jpgBronze Mettle
Earn a Bronze medal in Survival mode on any official level.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_distinguised_survivor.jpgDistinguised Survivor
Earn at least a Bronze medal on every official Survival level.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_heroic_survivor.jpgHeroic Survivor
Earn at least a Silver medal on every official Survival level.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_last_stand.jpgLast Stand
Complete one round of Survival on The Last Stand.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_legendary_survivor.jpgLegendary Survivor
Earn a Gold medal on every official Survival level.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_silver_bullets.jpgSilver Bullets
Earn a Silver medal in Survival mode on any official level.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_violance_is_golden.jpgViolance is Golden
Earn a Gold medal in Survival mode on any official level.
 
Survivor Achievements
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_101_cremations.jpg101 Cremations
Set 101 Infected on fire.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_akimbo_assassin.jpgAkimbo Assassin
Survive an entire campaign using only pistols.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_back_2_help.jpgBack 2 Help
Leave a safe room to save an incapacitated teammate and bring them back safely.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_blind_luck.jpgBlind Luck
You or another Survivor take no damage after being vomited on by a Boomer.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_brain_salad.jpgBrain Salad
Make 100 headshot kills.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_burn_the_witch.jpgBurn the Witch
Light a Witch with a Molotov.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_clean_kill.jpgClean Kill
Shove a Boomer and then kill him without him splashing on anyone.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_cr0wned.jpgCr0wned
Kill a Witch with a single headshot.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_dead_giveaway.jpgDead Giveaway
Heal a fellow Survivor when your own health is below 10.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_dead_stop.jpgDead Stop
Punch a Hunter as he is pouncing.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_do_not_disturb.jpgDo Not Disturb
Sneak past all Witches in a campaign without disturbing one.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_drag_and_drop.jpgDrag and Drop
Rescue a Survivor from a Smoker's tongue before he takes damage.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_field_medic.jpgField Medic
Heal 25 Survivors with a first aid kit.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_ground_cover.jpgGround Cover
Save another Survivor from a Special Infected while on the ground.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_helping_hand.jpgHelping Hand
Revive 50 incapacitated Survivors.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_hero_closet.jpgHero Closet
Rescue a Survivor trapped in a closet.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_hunter_punter.jpgHunter Punter
Shove a Hunter off of a pinned and helpless Survivor.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_jump_shot.jpgJump Shot
Headshot a Hunter while he's leaping.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_man_vs_tank.jpgMan vs Tank
Single-handedly kill a Tank.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_my_bodyguard.jpgMy Bodyguard
Protect any Survivor from an attacking Infected 50 times.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_no_smoking_section.jpgNo Smoking Section
Kill 10 Smokers as they are pulling helpless Survivors.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_noone_left_behind.jpgNo-one Left Behind
Beat a campaign with all 4 Survivors.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_nothing_special.jpgNothing Special
Survive a campaign with no Survivors taking damage from Special Infected.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_pharm_assist.jpgPharm-assist
Give pain pills to 10 Survivors.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_pyrotechnician.jpgPyrotechnician
Blow up 20 Infected in a single explosion.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_red_mist.jpgRed Mist
Kill 1000 Infected with a mounted machine gun.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_saftey_first.jpgSafety First
Play an entire campaign with no Survivors taking friendly fire damage.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_spinal_tap.jpgSpinal Tap
Kill an Infected with a single blow from behind.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_stand_tall.jpgStand Tall
Survive a campaign without being incapacitated.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_stomach_upset.jpgStomach Upset
All Survivors complete a campaign without being vomited on.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_tankbusters.jpgTankbusters
Kill a Tank without it dealing any damage to a Survivor.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_tongue_twister.jpgTongue Twister
Kill a Smoker who has grabbed you with his tongue.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_towering_inferno.jpgTowering Inferno
Light a Tank with a Molotov.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_unbreakable.jpgUnbreakable
Finish a campaign without ever using a first aid kit on yourself.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_untouchables.jpgUntouchables
No Survivors take damage after contacting the rescue vehicle.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_what_are_you_trying_to_prove.jpgWhat Are You Trying To Prove
Survive all campaigns on Expert.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_witch_hunter.jpgWitch Hunter
Kill a Witch without any Survivor taking damage from her.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_zombicidal_maniac.jpgZombicidal Maniac
Survive any campaign on Expert.
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_zombie_genocidest.jpgZombie Genocidest
Kill 53,595 Infected.
 
PC-Exclusive Achievements
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/achievements/L4d_outbreak.jpgOutbreak
Catch a rare strain of infection, then pass it on to someone else.


[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Aan de [GoT] groep zijn een aantal server gekoppeld, hier kun je regelmatig GoTters op vinden. Onderstaand een aantal bekende adressen, kan kan zijn dat deze servers wel of niet online zijn:
code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Adres                                      Naam

80.247.160.140:27015                    L4D Versus Server #1 by gamezhost.nl
80.247.160.140:27016                    L4D Versus Server #2 by gamezhost.nl
80.247.160.143:27015                    L4D Campaign Server #1 by gamezhost.nl
80.247.160.143:27016                    L4D Campaign Server #2 by gamezhost.nl
84.244.189.237:27040                    [GoT] Left 4 Dead Versus
88.159.77.211:27015                     kKaltUu's Server #1
88.159.77.211:27016                     kKaltUu's Server #2


[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Minimum:
Supported OS:Windows XP / Vista / Vista64
Processor:Pentium 4 3.0GHz
Memory:1GB
Graphics:128 MB, Shader model 2.0, ATI 9600, NVIDIA 6600 or better
Hard Drive:At least 7.5 GB of free space
Sound Card:DirectX 9.0c compatible sound card
 
Recommended:
Supported OS:Windows XP / Vista / Vista64
Processor:Intel core 2 duo 2.4GHz
Memory:1GB
Graphics:Shader model 3.0, NVIDIA 7600, ATI X1600 or better
 
Xbox360:
Multiplayer:Internet connection and Xbox Live Gold Membership required


[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Klik op de de onderstaande link voor de steam page met overzicht van alle Left 4 Dead updates.
Left 4 Dead Update News

[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Als je single player doet zijn dit dingen die je in de gaten zou moeten houden:
Hou in de gaten dat je naar de "safehouse" moet gaan, laat je niet teveel afleiden door de zombie die in de hoek aan het kotsen is of zijn vriendjes staan achter je om je te grijpen
Schiet alleen als je je doel in zicht hebt of een scherm vol zombies, anders kan je je eigen team raken of een boomer die te dichtbij staat, melee kan je doen wanneer je wilt (zonder schade aan te richten)en de boomer duw je ermee naar achteren.
Ga niet zomaar blindelings de hoek om, je weet niet wat er staat.
Wanneer een teamgenoot gevangen is door een special, kan je hem of haar bevrijden door hem of haar te melee'en, ben je niet dichtbij genoeg probeer hem of haar vrij te schieten met je pistool (snel heen en weer schakelen tussen geweer en pistool is Q).
Een tank is beter te verslaan als hij in de hens staat, hou dus een molotof paraat, heb je die nog niet gevonden probeer hem dan rondjes te laten lopen achter je aan zodat je team hem vol met lood kan pompen of leid hem over een tonnetje wat brand.
Speel het als eerst op een makkelijker niveau zodat je de kaart leert kennen, dan weet je wat er je te wachten staat.
co-op is leuker als je een mic hebt om te overleggen hoe je het aan pakt.

Wanneer je single player genoeg hebt gedaan kan je het versus proberen:

Als special zijnde:

Hunter, zorg ervoor dat de andere of ver weg zijn zodat je de tijd hebt of het te druk hebben om je slachtoffer te helpen wanneer je hem pounced.
Pouncen is effectiever als je als hunter in de fik staat (dubbele pounce damage) en vanaf grotere afstanden is ook schadelijker, ideaal als je in de fik staat terwijl je van een dak op je slachtoffer springt en je kan je klauwen gebruiken om een survivor (met weinig health dus een rode gloed) te doden terwijl je zijn buddy (die dichtbij staat) erna pounced, 2 vliegen in een korte periode ;)

Boomer, je kan in een boog kotsen op je slachtoffer, dus over een auto heen of van een verhoging zonder dat je geraakt kan worden.
Kots alleen over ze heen als er geen hoeken in de buurt zijn waar de survivors in kunnen kruipen of wanneer er 2 hunters en een smoker klaarstaan om ze lastig te vallen, ook geldig als je ze wil verlangzamen omdat je mede zombie specials nog niet terug zijn.

Smoker, ga op een plaats staan waar je niet makkelijk bij kan (zoals op een dak of achter een auto ofzo) dan kan je slachtoffer niet makkelijk geholpen worden. als je de kans krijgt sleep hem of haar dan over een rand heen of door vuur, dat maakt het nog moeiljker voor ze.

In het algemeen:

Als je gegrepen bent door een smoker schiet hem eerst voor je niets meer kan doen, als je teamgenoot geraakt is melee hem, sta je niet dichtbij genoeg schiet de smoker of zijn tong als je hem niet goed kan zien.
Als er een tank is of een heks laat het je team weten zodat ze niet raar opkijken als je hard terug rent.
Probeer pas je medkit te gebruiken als je health tussen de 20 en 30 is anders is het zonde. zorg er wel voor dat je niet hulpeloos ergens jezelf aan het genezen bent.

[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Tweakers.net
Gamez.nl
IGN

Voor meer reviews check hier

[/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Screenshots

Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d01_thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d02_thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d03_thumb.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d04_thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d05_thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d06_thumb.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d07_thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d08_thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d09_thumb.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d10_thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d11_thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d12_thumb.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d13_thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d14_thumb.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/GoT/l4d/thumbs/l4d15_thumb.jpg
 
Movies
Intro Movie
TV Spot 1
TV Spot 2
Survival Mode Airport
Survival Mode Lighthouse Clip 1
Survival Mode Lighthouse Clip 2
Survival Mode Lighthouse Preparing
[/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
Officiële Sites
l4d.com
L4D Update News
Steam Store
Steam Left 4 Dead Forum (PC)
Steam Left 4 Dead Forum (Xbox360)

Fan Sites
GoT L4D Steam Group
Left 4 Dead 411
Left 4 Dead Wiki
L4D Map Database
L4D Maps
L4D Mods

[/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
:? Hoe krijg ik de server browser zoals in CS:Source TF2 enz.
Er zijn een aantal manieren
1. type openserverbrowser in console of bind <key> openserverbrowser om het commando aan een key te binden.
2. de -serverbrowser switch invullen bij properties -> set launch options in steam
3. aanpassen van file van het hoofdmenu. Uitleg hierover staat hier of hier.

:? Wat is de ID van de GoT left 4 dead steamgroup
ID is 577306

:? Hoe kan krijg ik de console op me scherm.
Ga in hoofmenu naar options ->keyboard/mouse. Zet hier allow developer console op enabled.
druk vervolgens op ~

:? Welke console commands zijn er allemaal.
Voor lijst met console commands check hier of hier (pdf).

[/][/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
[Multi] Left 4 Dead - Deel 1
[Multi] Left 4 Dead - Deel 2

[/]
[tr][td bgcolor=#cccccc][/][/]
[tr][td]
• Hou het netjes: geen trolls, flames, scheldpartijen etc.
• Houd je aan de Algemene FAQ en Spielerij Policy.
• Heb je een probleem met L4D :? maak er in Spielerij - Problemen & Vragen een topic over. zo houden we dit topic overzichtelijker :)
• Iets over het verhaal te melden, zet het in spoiler tags, wel zo leuk voor de mensen die de game nog niet hebben :)
code:
1
[spoiler]tekst[/spoiler]

• Voor suggesties, toevoegingen en tips kun je me een DM sturen.


Topicstart gemaakt door maaarten en jagana
Met dank aan ByteMe72 voor de topicstart van het eerste twee topics.

[/]
[/]

[table width=600 border=1 bgcolor=#cfc1a7 bordercolor=#666666]
[tr][td bgcolor=#cccccc]
Changelog
[/][/]
[tr][td]
27 maart
• info en filmpjes survival gamemode toegevoegd.
• links naar reviews toegevoegd.
• aantal fouten in infected info + typo's verbeterd, thx Cassius.

5 april
• server info en links bijgewerkt.
• FAQ uitgebreid.

25 april
• survival mode info geupdate + survival achievements toegevoegd.

[/]
[/]

[ Voor 220% gewijzigd door Toet3r op 16-05-2009 14:53 . Reden: startpost bijgewerkt ]

Pi-Hole: open-source netwerk advertentie blocker


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MikeVM
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 16-06 17:53

MikeVM

- Baloo -

Mooie topic start

hier nog iets wat in de topicstart mag toegevoegd worden http://www.steampowered.com/status/l4d/

en dan jou persoonlijke pagina. http://steamcommunity.com...561197967602540/stats/L4D
howto:
ga naar http://steamcommunity.com/profiles/
log in met je steamgegevens.
klik op L4D
kopieer de link
en ook ben ik op zoek wat je wel en niet mag tijdens het behalen van de achievment :

"what are you trying to prove"
Survive all campaigns on Expert

- Mag je doodgaan? (en weer tot leven komen in dezelfde ronde)
- Mag je hele ronde missen omdat je doogegeaan bent. (herleven pas in safehouse)
- Wat als je computer crashed, je teammates wachten totdat je weer joined om dan verder te spelen?
- Mag je een tijdje IDLE zijn?
- ...

\\ Baloo \\ Mijn iRacing profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Clush
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01:02

Clush

Do as I say...

MikeVM schreef op vrijdag 27 februari 2009 @ 16:55:
en ook ben ik op zoek wat je wel en niet mag tijdens het behalen van de achievment :

"what are you trying to prove"
Survive all campaigns on Expert

- Mag je doodgaan? (en weer tot leven komen in dezelfde ronde)
- Mag je hele ronde missen omdat je doogegeaan bent. (herleven pas in safehouse)
- Wat als je computer crashed, je teammates wachten totdat je weer joined om dan verder te spelen?
- Mag je een tijdje IDLE zijn?
- ...
1. Ja, maar je mag in de finale niet doodgaan. Dwz: als je het rescue vehicle mist ben je de sjaak.
2. Weet ik eigenlijk niet zeker, maar ik zou zeggen dat dat ook geen probleem is.
3. Nee, als je game crasht zal je weer van voor af aan moeten beginnen.
4. Weet ik niet, goede vraag. Ik gok dat het mag.

... not as I do.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 89184

Clush schreef op vrijdag 27 februari 2009 @ 17:16:
[...]


1. Ja, maar je mag in de finale niet doodgaan. Dwz: als je het rescue vehicle mist ben je de sjaak.
2. Weet ik eigenlijk niet zeker, maar ik zou zeggen dat dat ook geen probleem is.
3. Nee, als je game crasht zal je weer van voor af aan moeten beginnen.
4. Weet ik niet, goede vraag. Ik gok dat het mag.
Het lijkt mij niet dat je idle mag zijn. Dat zal dan mooi zijn. Op easy of normal mode de computer alles laten doen en in de final pas zelf spelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JanW
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 09:15
Even 2 kleine puntjes van kritiek op de TS.
Towering Inferno
Set 101 Infected on fire.
Towering inferno is wanneer je een tank on fire zet.

En de titel leest een beetje vreemd nu zonder - of zo ertussen. [Multi] Left 4 Dead - Deel 3, zou iets beter staan, maar dat is slechts persoonlijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PromoX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 21-06 15:42

PromoX

Flying solo

JanW schreef op vrijdag 27 februari 2009 @ 19:04:
En de titel leest een beetje vreemd nu zonder - of zo ertussen. [Multi] Left 4 Dead - Deel 3, zou iets beter staan, maar dat is slechts persoonlijk.
Eens, dus maar even aangepast :).

And I'm the only one and I walk alone.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toet3r
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
PromoX is snel vandaag :P

heb die achievement ook gefixed, was foutje van mij.

Pi-Hole: open-source netwerk advertentie blocker


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Christiano007
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23:45

Christiano007

Ich bin der champion

Net een paar uur lang (eigenlijk sinds 16:00) co-op gedaan met bijna steeds dezelfde mensen. Dat was echt tof om te doen, puur omdat we ook echt een team waren etc. Alle maps gedaan, wat ik dan wel weer jammer vind dat je gemiddeld een uur en een kwartier over een gehele missie doet zeg maar. Het word daarna steeds herhaling, je weet wanneer je een bom moet gooien om het jezelf gemakkelijk te maken, welke dingen je waar kunt vinden. Dat zouden ze misschien anders moeten doen, andere spawn punten voor health en ammo etc. Iets minder voorspelbaar.

Komen er nog andere gratis mappen binnenkort?

Ter land, ter zee en in de kroeg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bigbadkip
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
eehm, health en ammo spawnen altijd anders hoor...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Christiano007
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23:45

Christiano007

Ich bin der champion

Bigbadkip schreef op zaterdag 28 februari 2009 @ 10:29:
eehm, health en ammo spawnen altijd aders hoor...
Ik heb het over de Co-op mode he.

Ter land, ter zee en in de kroeg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toet3r
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Christiano007 schreef op zaterdag 28 februari 2009 @ 10:44:
[...]


Ik heb het over de Co-op mode he.
ook in co-op spawnen ze op een andere plek.

Pi-Hole: open-source netwerk advertentie blocker


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Zep Man
  • Registratie: Oktober 2003
  • Nu online

The Zep Man

🏴‍☠️

Christiano007 schreef op zaterdag 28 februari 2009 @ 10:44:
[...]


Ik heb het over de Co-op mode he.
Dan nog zijn er maar heel weinig plekken in het spel waar je zeker kan zijn dat iets zal spawnen. Het meeste is random, hoewel er uitzonderingen zijn.

Yar har, wind in your back, lads, wherever you go!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bor
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 10:37

Bor

Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod

01000010 01101111 01110010

Random uit een aantal voorgeprogrammeerde locaties inderdaad. Semi random dus.

Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FluX
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 24-03-2024
Semi-random, klopt.. Je weet dus wel waar je iets zou kunnen verwachten.

Is er trouwens al iets meer bekend over een uitbreiding of SDK? Het enige wat ik er over vond, wat zelfs op tweakers zelf was, is dat het in het voorjaar komt.

Over de vraag of je dood mag gaan bij eind chapter van een campaign, klopt het inderdaad dat je wel zelf de heli, boot of vliegtuig in moet gaan. Gister hele campaign levend doorstaan, gaan we naar No Mercy helikopter en ja hoor, 20 hp en een medkit over, maar ik moet weer gepakt worden op de landingsplaats door een horde en een tank terwijl de heli op me wachtte 8)7 |:(

Off-Topic
Nu er een nieuw deel is, ben ik toch maar weer van plan deze topic beter in de gaten te houden, toch wel erg leuk :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GreatDictator
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 22:50
Mooie topicstart inderdaad! 1 dingetje, bij de lijst met wapens is 'grenades' fout gespeld.

Trouwens, je kunt het brakke lobbysysteem ook dwingen om te connecten naar een bepaalde server, en dit kan erg nuttig zijn. Om dit te doen heb je eerst een server nodig die leeg is en de juiste instellingen heeft (map, spelmodus). Neem daar het IP van en ga naar de console (via de tilde, `). Typ eerst sv_cheats 1 om cheats in te schakelen, en daarna ms_force_dedicated_server IP-adres.

Doe dit bijvoorbeeld als je in de lobby zit en wil beginnen, voor je begint te zoeken naar een server. Als je, na dit in te voeren, het spel zegt dat je er klaar voor bent, en het spel gaat zoeken naar een dedicated server, zal het spel niet gaan zoeken maar naar dit IP connecten.

[ Voor 22% gewijzigd door GreatDictator op 01-03-2009 14:05 ]

Und weil der Mensch ein Mensch ist | Drum hat er Stiefel im Gesicht nicht gern | Er will unter sich keinen Sklaven seh'n | und über sich keinen Herr'n


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toet3r
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
kan ook met sv_search_key
bijv. sv_search_key GoT moet je wel sv_tags GoT in de server.cfg zetten van de server

Pi-Hole: open-source netwerk advertentie blocker


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ElementriX
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online
Ook kan de hunter zijn health regenereren, hierdoor kan hij ontsnappen en zich klaarmaken voor een nieuwe aanval.
Ook uit de topicstart, is dat wel zo ;-)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 123662

ElementriX schreef op zondag 01 maart 2009 @ 20:42:
[...]
Ook uit de topicstart, is dat wel zo ;-)
Dit is inderdaad niet zo. Foutje in topicstart dus. Zal wel oude info zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bor
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 10:37

Bor

Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod

01000010 01101111 01110010

Anoniem: 123662 schreef op zondag 01 maart 2009 @ 21:25:
[...]

Dit is inderdaad niet zo. Foutje in topicstart dus. Zal wel oude info zijn.
Het is een fout die in de vorige topicstart of het vorige topic ook langs kwam en werd recht gezet. Een hunter kan geen health genereren en heeft dat afaik ook nooit gekund.

Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • boredgeestje
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 21-06 07:52
Ik heb daarnet Planet Terror gezien, echt geniaal!
Ik moest direct aan L4D denken!

This post was created with 100% recycled electrons


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SlinkingAnt
  • Registratie: December 2001
  • Niet online
Tip voor de mensen die de Unbreakable-achievement willen halen: je mag wel pain-killers gebruiken :)
Vandaag met 2 man en 2 AI gehaald op easy, waarbij m'n teamgenoot de laatste 2 levels als een verslaafde die dingen naar binnen werkte :P

Ondertussen 67% van de achievments binnen, nog een stuk of 5 die goed te doen zijn, daarna wordt het pas echt lastig :P

Intel C2Q 9450@3.3 | Gigabyte P35-DS4 | Sapphire R280x | 4x 2GiB PC6400 Kingston DDR2 | 1x Intel 320SSD 240GB | 2x Spinpoint F1 320GiB


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bobsquad
  • Registratie: Maart 2008
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: http://home.kpn.nl/verhe738/l4d/achievements/L4d_outbreak.jpg
Outbreak
Catch a rare strain of infection, then pass it on to someone else.

Iemand ooit deze achievement gehaald? Ik kom er maar niet achter hoe ik deze moet halen :'(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gizz
  • Registratie: Maart 2001
  • Nu online

Gizz

Dunder-Mifflin, Inc.

Die gaat vanzelf :P

Eén van de eerste potjes heb ik hem gekregen van een medespeler. Speel je wel op de pc?

[ Voor 11% gewijzigd door Gizz op 01-03-2009 23:26 ]

Canon EOS 5Dm3 + 5D + 7D + 300D + 1000FN + EF 17-40 4L + EF 35 1.4L + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bobsquad
  • Registratie: Maart 2008
  • Niet online
Gizz schreef op zondag 01 maart 2009 @ 23:26:
Die gaat vanzelf :P

Eén van de eerste potjes heb ik hem gekregen van een medespeler. Speel je wel op de pc?
Zekers ik speel op de PC. Heb al heel veel potjes gespeeld maar deze haal ik nog steeds niet :|

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 123662

bobsqaud schreef op zondag 01 maart 2009 @ 23:34:
[...]


Zekers ik speel op de PC. Heb al heel veel potjes gespeeld maar deze haal ik nog steeds niet :|
Is een achiev die je alleen in vs mode kunt halen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toet3r
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Je moet je in versus mode onder laten kotsen door iemand die deze achievement al heeft. Dan krijg jij hem ook.

Pi-Hole: open-source netwerk advertentie blocker


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 264799

Je kan je onder laten kotsen idd en dan tegen een andere 'schone' survivor aanlopen. Dan smeer je de kots ook op hem, dat zou het moeten zijn.

Ik heb nu 47 achievements en allemaal op expert gehaald :)

Jammer dat er nergens wordt bijgehouden welke moeilijkheidsgraad je hebt gespeeld bij het halen van de achievments, op easy krijg je zo lachwekkend weinig damage, dan heeft een achievement voor mij helemaal geen betekenis meer, maar ja.

Wat ik nu heel erg leuk vind is om door de campaign heen te rennen, met als doel zo snel mogelijk de saferoom te bereiken en zo weinig mogelijk zombies 'alerten/killen'. Ik maak hier dan ook filmpjes van om de beste later te uploaden.

No Mercy, 1ste saferoom haal ik nu standaard onder de 45 seconden, haha. (met collecten pills en molo)
Ik heb wel een teammate nodig die me helpt bij de rest van de saferooms, want langs een boomer, tank, smoker en hunter rennen gaat niet zo makkelijk.

Iemand zin om me te helpen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jagana
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 19-06 14:50
Het eerste stuk van no-mercy is te halen in 34 sec, dan ben ik in de saferoom met 82 damage. in mijn eentje. maar ik wil je als ik tijd heb wel helpen. voeg me maar toe aan je friendslist.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 21-06 00:34

Zeror

Ik Henk 'm!

Ik ben ook maar eens met Left 4 Dead begonnen. Had hem al een tijdje (lees: sinds release) in huis liggen, maar had het nog geen aandacht gegeven verder.
Ik moet zeggen dat het een erg vet spel is. Ik ben nu bezig met de offline single player om alle levels even door te lopen enzo.

Is die map editor ook al te downloaden? Want ik heb wel zin om een mapje te bouwen voor deze game :)

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

Iemand een oplossing voor het probleem dat wanneer je L4D (of een andere Steam game) speelt nadat je PC in Hibernate is geweest, de textures allemaal flikkeren als een gek? Volgens mij is het wel een ATi issue, maar kan de oplossing niet vinden.

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • twiekert
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 17-06 05:11
Ik zet m'n pc ook altijd in hibernate, maar flikkerende textures heb ik nog nooit gehad. Ook met een ati kaart trouwens, een 4870. heeft het geen andere oorzaak, mischien een bios bug?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Biobakker
  • Registratie: Augustus 2002
  • Niet online
Anoniem: 264799 schreef op maandag 02 maart 2009 @ 11:06:
Je kan je onder laten kotsen idd en dan tegen een andere 'schone' survivor aanlopen. Dan smeer je de kots ook op hem, dat zou het moeten zijn.
...
Niet helemaal: Het is een viral achievement, iemand die door een developer van left 4dead ondergekotst is in een versus game krijgt deze achievement en daarmee de "infection". Als deze persoon dan weer iemand anders onderkost krijgt die hem ook etc.

TL;DR als iemand die deze achievement al heeft jou onderkotst krijg je hem :P

Dat zeg ik....


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 293350

Ik krijg de helft van die achievements nog niet voor elkaar. Elke keer lijkt het wel alsof ik iets verkeerd doe, ik ga me er niet meer op richten denk ik.

ps: heb ik trouwens een hele bak aan geld besteed voor het spel, worden er nu ineens op marktplaats steam keys voor 25 euro verkocht. Het is tegenwoordig echt beter om gewoon te wachten op die spellen. Dan zitten ook alle noobs niet meer online en het is goedkoper :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FluX
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 24-03-2024
Anoniem: 293350 schreef op maandag 02 maart 2009 @ 14:59:
ps: heb ik trouwens een hele bak aan geld besteed voor het spel, worden er nu ineens op marktplaats steam keys voor 25 euro verkocht. Het is tegenwoordig echt beter om gewoon te wachten op die spellen. Dan zitten ook alle noobs niet meer online en het is goedkoper :(
Ik heb de game bij de release ook niet voor de volle bak gekocht, was er 40 euro aan kwijt. Gewoon een goede internetwinkel uitkiezen.. Veertig euro voor een nieuwe game vind ik trouwens niet te veel, aangezien alle nieuwe games er de laatste tijd uitgaan voor 55 euro, en dan heb ik nog niet eens over de console games van 60-65 euro gesproken.

Waarom zou je een map zo snel mogelijk uit willen spelen? Lijkt mij dat je er dan niet zoveel plezier aan hebt, ben je er zo doorheen. Of slaat de verveling al toe en is dit een nieuw probeersel hiertegen? Nog eventjes en dan komt er weer een nieuwe uitbreiding met nieuwe multiplayer modus, dus wacht nog even af.. :9

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tank80
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 08:40

Tank80

Cyanide&&Happiness

FluX schreef op maandag 02 maart 2009 @ 15:39:
[...]


Waarom zou je een map zo snel mogelijk uit willen spelen? Lijkt mij dat je er dan niet zoveel plezier aan hebt, ben je er zo doorheen. Of slaat de verveling al toe en is dit een nieuw probeersel hiertegen? Nog eventjes en dan komt er weer een nieuwe uitbreiding met nieuwe multiplayer modus, dus wacht nog even af.. :9
Er is een hele scene die niet anders doet hoor, zie hier
L4D staat er nog niet bij, misschien wel geinig om in die lijst te komen?
zie bijvoorbeeld ook de HL2 demo is echt wel lachen om te zien hoe die gasten door de levels heen rossen en creatieve alternatieve paden etc vinden.

Je imiteert me mateloos.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SaURoN
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Anoniem: 293350 schreef op maandag 02 maart 2009 @ 14:59:
Ik krijg de helft van die achievements nog niet voor elkaar. Elke keer lijkt het wel alsof ik iets verkeerd doe, ik ga me er niet meer op richten denk ik.

ps: heb ik trouwens een hele bak aan geld besteed voor het spel, worden er nu ineens op marktplaats steam keys voor 25 euro verkocht. Het is tegenwoordig echt beter om gewoon te wachten op die spellen. Dan zitten ook alle noobs niet meer online en het is goedkoper :(
Ik heb hem zelfs voor 11 euro kunnen kopen op g2play.pl

Maar je hebt wel gelijk ja wachten loont meestal wel, maar goed je hebt wel paar maanden eerder kunnen spelen :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pica
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 15-06 22:52
Tank80 schreef op maandag 02 maart 2009 @ 15:45:
[...]


Er is een hele scene die niet anders doet hoor, zie hier
L4D staat er nog niet bij, misschien wel geinig om in die lijst te komen?
zie bijvoorbeeld ook de HL2 demo is echt wel lachen om te zien hoe die gasten door de levels heen rossen en creatieve alternatieve paden etc vinden.
L4D kan je niet speedrunnen, omdat elke run anders is :)

Steam


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FluX
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 24-03-2024
Om een recordje neer te zetten, wil ik het best eens proberen hoor.. Mijn steam is 'rick_flux'

Maaarten, vanavond weer een expert campaign spelen? Was leuk gister :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheJVH
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 21-06 00:36
Daarnet een 'clanwar' gedaan met L4D versus, echt KEIHARD afgeslacht, die gasten waren goed! 8)7 :|

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 159816

Killzone schreef op dinsdag 03 maart 2009 @ 02:18:
Daarnet een 'clanwar' gedaan met L4D versus, echt KEIHARD afgeslacht, die gasten waren goed! 8)7 :|
We hadden de lube mee moeten nemen :X :X.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

Gisteravond 3 potjes Campaign gedaan. Helaas met mensen die geen idee hadden waar ze mee bezig waren. Pills laten staan, geen molotovs meenemen terwijl je niks bij je hebt, en dan niet reageren als je ze er op wijst. Zucht. Hoe moeilijk is het om te zorgen dat je altijd je wapen herlaad en altijd zoveel mogelijk pipebombs/molotovs meeneemt?

Uiteindelijk in potje 4 redelijk goede mensen getroffen, helaas was het na 2 levels tijd om te gaan slapen. Echt jammer.

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Christiano007
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23:45

Christiano007

Ich bin der champion

Arfman schreef op dinsdag 03 maart 2009 @ 09:14:
Gisteravond 3 potjes Campaign gedaan. Helaas met mensen die geen idee hadden waar ze mee bezig waren. Pills laten staan, geen molotovs meenemen terwijl je niks bij je hebt, en dan niet reageren als je ze er op wijst. Zucht. Hoe moeilijk is het om te zorgen dat je altijd je wapen herlaad en altijd zoveel mogelijk pipebombs/molotovs meeneemt?

Uiteindelijk in potje 4 redelijk goede mensen getroffen, helaas was het na 2 levels tijd om te gaan slapen. Echt jammer.
Ja daar heb ik ook een schijt hekel aan, ik blijf er een beetje bij staan (als ik al wat heb) en typ dat ze ze eens moet pakken.

Of personen die gaan rushen in hun eentje, terwijl je toch echt bij elkaar moet blijven (vind ik). En als ze dan door een Hunter worden gepakt dan wijs ik ze er toch even op dat het zijn eigen schuld is.

Ter land, ter zee en in de kroeg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ghostrider
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 19-06 15:33

Ghostrider

GSX-R 1000 k3

Ook irritant, ben je lekker aan het schieten enzo, krijg je geen enkele damage van welke zombie dan ook. Maar constant een gare n00b die je in je rug staat te knallen. Als je hem daarop wijst reargeert die gewoon niet :?

Dan blijf je healen :X
Nadat die mij had doodgemaakt toen ik op de grond lag met een teamgenoot hebben we em maar gekickt :/

Asus Zenbook i7 256gb


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kroketje
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 21-06 13:27
JeanLucPicard schreef op maandag 02 maart 2009 @ 16:26:
[...]

L4D kan je niet speedrunnen, omdat elke run anders is :)
Sommige maps blijven hetzelfde. Die kun je altijd speedrunnen. De truc is om steeds 1 of 2 mensen achter te laten waar de zombies dan op gaan. Als die daar blijven, zullen de 2 doorrenners geen zombies tegenkomen. Dit werkt alleen als er een Horde komt volgens mij.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

Christiano007 schreef op dinsdag 03 maart 2009 @ 09:21:
[...]

Ja daar heb ik ook een schijt hekel aan, ik blijf er een beetje bij staan (als ik al wat heb) en typ dat ze ze eens moet pakken.
En dan reageren ze niet en lopen gewoon door .. zucht.
Of personen die gaan rushen in hun eentje, terwijl je toch echt bij elkaar moet blijven (vind ik). En als ze dan door een Hunter worden gepakt dan wijs ik ze er toch even op dat het zijn eigen schuld is.
Jup, en dan wordt je gekicked. Is mij al een paar keer gebeurt. Of je wordt gekicked als je in Versus mode niet superdupergoed bent. Vooral als ik Hunter ben bak ik er niks van, ik ben er gewoon niet goed in, maar doe wel mijn best. Accepteer dat gewoon, denk ik dan maarja ...

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

Gisteren 28 pounce damage vanaf een watertoren als hunter. Was fingers crossed maar ik landde er echt kneiterhard op. Stond in de fik ook - dus die 2 slashes deden ook nog flink zeer. Altijd leuk :> .

Speelde ook tegen OuterSpace gisteren, maar die was in zn uppie :X ... gingen allemaal bij tankstation in huisje zitten - 1 iemand wilde triggeren en ik sloopte toen het benzinestation (lees: ik sprong er als hunter ineens voor en ze schoten op de pomp). Resultaat: 4 man down :D .

Ik kom er steeds meer achter dat als je tegen vier survivors staat die -echt- weten wat ze doen (lees: ook veel kinderachtige acties ... continue de hoekjes altijd en overal met vier man melee'en) je zelfs als Tank echt moeite zult hebben om ze neer te halen. Maar daar moeten ze echt iets aan doen, dat vier survivors in hoekjes overal gaan zitten met twee shooters en twee melee gasten. In-friggin-vincible. Je enige kans is dan Boomer er bovenop, dan snel met smoker er 1 uittrekken (omdat ze dat dus niet zo snel zien) en de achtervolgers proberen te pouncen. Moet je maar lukken.

Ook is de Mercy Hospital roof attack echt een strategie die -auw- doet :D .

De meeste mensen deugen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • flessuh
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 21-06 18:13

flessuh

Set sail for fail!

Arfman schreef op dinsdag 03 maart 2009 @ 10:23:
[...]

En dan reageren ze niet en lopen gewoon door .. zucht.


[...]

Jup, en dan wordt je gekicked. Is mij al een paar keer gebeurt. Of je wordt gekicked als je in Versus mode niet superdupergoed bent. Vooral als ik Hunter ben bak ik er niks van, ik ben er gewoon niet goed in, maar doe wel mijn best. Accepteer dat gewoon, denk ik dan maarja ...
ik zuig ook noga hard als hunter...en toch dan steeds weer spawnen als hunter he }:O

https://www.dutchsolarboat.com


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ixl85
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 31-05 19:40
Hunter is idd de meest lastige. Het lijkt alsof je nooit een goede opening hebt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

ixl85 schreef op dinsdag 03 maart 2009 @ 17:26:
Hunter is idd de meest lastige. Het lijkt alsof je nooit een goede opening hebt.
Hunter werkt gewoon super moeilijk in gangen / dichte ruimtes waar ze bij elkaar zijn. Hunters gaan echt pijn doen als ze in de fik staan en als ze vanaf grote hoogte kunnen komen. Verder gebruiken wij ze bijna altijd secundair - dus smoker trekt er 1 weg; hunter pakt de persoon die wil redden. Boomer kotst er 3 onder, hunter pakt de niet-paarse ;) . Dan heb je nog wat kansen in krappe ruimtes, maar ik ben daar ook veel liever een andere class.

Andere tips nog behalve wat ik al zei om 4 survivors melee'nde in een hoekje aan te pakken?

De meeste mensen deugen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jagana
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 19-06 14:50
Tactiek om 4 survivors in een hoek te pletten, als tank zijnde een auto of zo in de hoek gooien, dan heb je er vaak 4 tegelijk, zo niet heb je er nog maar 1 om aan te pakken. verder als hunter jezelf in de fik steken en dan vanaf de hoogte een van de de twee schietende pouncen. als hunter zijnde zou je alleen moeten samenwerken, dus 2 hunters in een korte tijd die hoek in gooien dan heb je er vaak al 2 tegelijk, als je maar over de meleeénde springt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MikeVM
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 16-06 17:53

MikeVM

- Baloo -

Cassius schreef op dinsdag 03 maart 2009 @ 11:06:
Gisteren 28 pounce damage vanaf een watertoren als hunter. Was fingers crossed maar ik landde er echt kneiterhard op. Stond in de fik ook - dus die 2 slashes deden ook nog flink zeer. Altijd leuk :> .

Speelde ook tegen OuterSpace gisteren, maar die was in zn uppie :X ... gingen allemaal bij tankstation in huisje zitten - 1 iemand wilde triggeren en ik sloopte toen het benzinestation (lees: ik sprong er als hunter ineens voor en ze schoten op de pomp). Resultaat: 4 man down :D .

Ik kom er steeds meer achter dat als je tegen vier survivors staat die -echt- weten wat ze doen (lees: ook veel kinderachtige acties ... continue de hoekjes altijd en overal met vier man melee'en) je zelfs als Tank echt moeite zult hebben om ze neer te halen. Maar daar moeten ze echt iets aan doen, dat vier survivors in hoekjes overal gaan zitten met twee shooters en twee melee gasten. In-friggin-vincible. Je enige kans is dan Boomer er bovenop, dan snel met smoker er 1 uittrekken (omdat ze dat dus niet zo snel zien) en de achtervolgers proberen te pouncen. Moet je maar lukken.

Ook is de Mercy Hospital roof attack echt een strategie die -auw- doet :D .
laat ze zitten, tot ze dom genoeg zijn om er uit te komen voordat jullie dood zijn.

heb je lekker veeeeel tijd om een valstrik op te zetten, net als dat zei samen werken, moet je ook samenwerken als infected

waar ik me aan stoor in versuz, is dat je nooit een degelijk spelletje kunt spelen, omdat er altijd mensen zijn die leaven, of er altijd wel een surviver is die altijd achterloopt of altijd iets anders aan het doen is.

ik speel dan ook enkel samen met mensen die ik ken.

\\ Baloo \\ Mijn iRacing profiel


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • japie06
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 08:38
Ik zit ook te denken om Left 4 Dead te halen, maar zal ik hem op de PC of op xbox 360 halen? Zit er verschil in?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • psychodude
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 08:30
japie06 schreef op dinsdag 03 maart 2009 @ 23:05:
Ik zit ook te denken om Left 4 Dead te halen, maar zal ik hem op de PC of op xbox 360 halen? Zit er verschil in?
PC heeft een extra achievement :p, daarnaast denk ik dat aimen met muis gemakkelijker zal zijn; maar heb het niet op console gespeeld dus weet ik niet zeker. Het is ook een beetje wat je gewend bent uiteraard, voor mij blijft aimen in een shooter met een controler een beetje in dezelfde lijn als tekenen met een muis (lees: ik bak er niks van :p).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ixl85
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 31-05 19:40
Voor de pc krijg je straks uitbreidingen en mods die door users gemaakt zijn.
En het richten is idd beter zoals al gezegd word.
Pc versie!! ;)

/edit
En je hebt steam, overal waar een pc met inet staat kan je dus spelen.

[ Voor 21% gewijzigd door ixl85 op 03-03-2009 23:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Clush
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01:02

Clush

Do as I say...

Cassius schreef op dinsdag 03 maart 2009 @ 11:06:
Gisteren 28 pounce damage vanaf een watertoren als hunter.
25 is max met een pounce, dus erg goed gedaan! of krijg je nog wat puntjes extra als je in de fik staat?

Ik had zonet iets raars... wilde op no mercy stage 3 in versus vlak voorbij de kamer met al die gastanks door de put naar beneden springen, het riool in. dus ik sta boven het gat, val naar beneden en BAM! dood. had nog 82 hp vlak daarvoor, en heb geen fauw idee wat er nou gebeurde :?

mijn theorie is dat ik op 1 of andere manier buiten de map terecht ben gekomen.

... not as I do.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • evilpin0
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-05-2024
japie06 schreef op dinsdag 03 maart 2009 @ 23:05:
Ik zit ook te denken om Left 4 Dead te halen, maar zal ik hem op de PC of op xbox 360 halen? Zit er verschil in?
Ja, op de 360 versie zijn 3x zo weinig zombies (letterlijk) Heb tijdje geleden bij een vriend van mij gespeeld, toen ik als boomer iemand onderkoste spawnde er wel geteld 3/4 zombies...

http://www.twitch.tv/jannustitannus


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

Meh, ik dacht echt dat het 28 was -O- . Naja, don't care really.

Nieuwe superhekel: mensen die continue death screams er tegenaan gooien. Die laat ik altijd liggen als ze door een special gepakt worden. Wat is -dat- irritant zeg.

De meeste mensen deugen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tank80
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 08:40

Tank80

Cyanide&&Happiness

Cassius schreef op woensdag 04 maart 2009 @ 09:56:
[...]


Meh, ik dacht echt dat het 28 was -O- . Naja, don't care really.
Het kan wel hoor, als je in de fik staat tenminste
Special Attacks
Pounce:
On contact: Up to 25 Damage in Versus (coop?) (Area of Effect Stun)
Shredding: 5/5/10/15 Damage every 0.55s, 5 in Versus
x3 damage to incapacitated survivors
On Fire: +10 DPS (+12.5 DPS on Expert)
link

Je imiteert me mateloos.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • corné
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14-11-2024
japie06 schreef op dinsdag 03 maart 2009 @ 23:05:
Ik zit ook te denken om Left 4 Dead te halen, maar zal ik hem op de PC of op xbox 360 halen? Zit er verschil in?
Ik heb dit niet eens overwogen (en ik heb ook een xbox360), zulke shooter horen gewoon op de PC :)
Ik hou sowieso niet van het aimen met gamepad, maar dat verschilt per persoon. En de PC versie kan trouwens ook met (x360) gamepad overweg :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

Gisteren de achievements Toll Collector en All 4 Dead gehaald, met name die laatste ben ik wel trots op >:)

Hoe ziek moet je wel niet zijn als je Untouchables en Akimbo Assassin hebt gehaald? :P

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fly-guy
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online
Arfman schreef op woensdag 04 maart 2009 @ 12:23:
Gisteren de achievements Toll Collector en All 4 Dead gehaald, met name die laatste ben ik wel trots op >:)

Hoe ziek moet je wel niet zijn als je Untouchables en Akimbo Assassin hebt gehaald? :P
Die laatste is toch een scenario doorlopen met alleen een pistool? Da's toch niet zo moeilijk? Was een van de eerste die ik haalde..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • psychodude
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 08:30
Arfman schreef op woensdag 04 maart 2009 @ 12:23:
Gisteren de achievements Toll Collector en All 4 Dead gehaald, met name die laatste ben ik wel trots op >:)

Hoe ziek moet je wel niet zijn als je Untouchables en Akimbo Assassin hebt gehaald? :P
Die laatste heb ik zojuist gehaald, niet echt een probleem. Die untouchables echter, tsja die's wel een stuk lastiger :p.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

Akimbo valt reuze mee, die heb ik op advanced gehaald - expert is dan wel echt bijna onmogelijk. Overigens met 4 man op voice die ook allemaal tegelijk akimbo haalde op een LAN, was nice :) .

Untouchables, is dat die no damage after rescue vehicle has been contacted? Dat is bijna onmogelijk ... maar in een klein snerthoekje moet het vast te doen zijn. Telt friendly fire?

De meeste mensen deugen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Descriptor
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 23-02-2024
Cassius schreef op woensdag 04 maart 2009 @ 12:36:
Akimbo valt reuze mee, die heb ik op advanced gehaald - expert is dan wel echt bijna onmogelijk. Overigens met 4 man op voice die ook allemaal tegelijk akimbo haalde op een LAN, was nice :) .

Untouchables, is dat die no damage after rescue vehicle has been contacted? Dat is bijna onmogelijk ... maar in een klein snerthoekje moet het vast te doen zijn. Telt friendly fire?
UNTOUCHABLES
No Survivors take damage after contacting the rescue vehicle.

Ik weet niet of FF ook mee telt, ik zou het zekere voor het onzekere nemen en proberen om gewoon geen damage op te lopen of iemand van je team vol met lood te gieten.

SAFETY FIRST
Play an entire campaign with no Survivors taking friendly fire damage.

Voor deze achievement dacht ik even simpel met bots op easy te kunnen spelen. Als bots beginnen te schieten , schieten ze of langs of door je heen zonder dat je geraakt wordt. En ze raken elkaar nooit.... maar nog steeds krijg ik die achievement niet , heb het al een aantal keren geprobeerd maar zonder succses. En public is er altijd wel weer 1 knaap die het verpest op het einde.

Winners never cheat, Cheaters never win


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toet3r
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Over achievements gesproken
Ik heb een beetje een raar probleem met de achievements.

heb er een topic over gemaakt in SPV
Mischien dat een van jullie een oplossing weet.
[L4D] Probleem met achievements

Pi-Hole: open-source netwerk advertentie blocker


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toet3r
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
op IGN staat een stuk met meer info over de aankomende DLC. :)
http://pc.ign.com/articles/959/959549p1.html

De survival mode klinkt echt goed, kan haast niet wachten.

[ Voor 23% gewijzigd door Toet3r op 05-03-2009 14:00 ]

Pi-Hole: open-source netwerk advertentie blocker


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Descriptor
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 23-02-2024
maaarten schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 13:56:
op IGN staat een stuk met meer info over de aankomende DLC. :)
http://pc.ign.com/articles/959/959549p1.html

De survival mode klinkt echt goed, kan haast niet wachten.
Eindelijk de spelmodus die je ook bij Call of duty 5 hebt. Dat extra nazi-zombie level is zo vet. Doet het ook erg goed op lans :). Gaat erg leuk worden :)

Winners never cheat, Cheaters never win


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ChojinZ
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 20-06 12:13
maaarten schreef op donderdag 05 maart 2009 @ 13:56:
op IGN staat een stuk met meer info over de aankomende DLC. :)
http://pc.ign.com/articles/959/959549p1.html

De survival mode klinkt echt goed, kan haast niet wachten.
Cool! Tx for the info!

Deze ga ik, bij het uitbrengen van de DLC, meteen proberen:

One diabolical tactic is to use the smoker to grab a human survivor with his tongue and drag him or her through the metal detectors in the airport, thus triggering a humongous zombie horde. O-)

Roland SP404 sampler te koop: https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2089640


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toet3r
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Dat is vaak niet eens nodig, ik heb al zo vaak meegemaakt dat er van die idioten zijn die er uit zich zelf al doorheen lopen |:(

Pi-Hole: open-source netwerk advertentie blocker


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

Ow, komen daarom die zombies altijd in hordes :P

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

Gisteravond eens zitten stoeien met dedicated servers/rcon etc. Wat een bagger hebben ze ervan gemaakt bij Valve :(

Je kunt niet opgeven dat je naar een specifieke server wilt rconnen. Ik had een dedicated server draaien op m'n eigen PC. Port forwarding en NAT goedgezet, meteen 4 Fransozen erop. Prima. Ik wil vanaf m'n eigen L4D instance rconnen naar m'n eigen server, kan niet want ik ben niet connected. Uiteindelijk leaved er 1, ik joinen, toen kon ik pas rcon gebruiken. Eerst met rcon connecten om iemand te kicken kan dus niet. Ik kan ook nergens aangeven dat ik op m'n eigen dedicated server wil spelen, hij vraagt nog steeds of ik een local server wil starten als ik de search cancel.

Leuk hoor, dat automatische lobbysysteem, maar als je iets geavanceerder wil loop je tegen een muur op .. of doe ik iets verkeerd?

Overigens was de hele reden dat ik dit ging doen dat ik nog steeds de No Mercy campagne moet completen. Ik heb hem in stukjes wel 10 x gehaald, maar nog nooit in 1 keer, en er was gisteravond geen dedicated server beschikbaar die No Mercy draaide. Ik snap nu waarom, ze hebben het zo lastig gemaakt bij Valve dat niemand zin heeft om zo'n ding dedicated te draaien.

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GmR
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 09:42

GmR

Arfman schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 08:44:
Je kunt niet opgeven dat je naar een specifieke server wilt rconnen. Ik had een dedicated server draaien op m'n eigen PC. Port forwarding en NAT goedgezet, meteen 4 Fransozen erop. Prima. Ik wil vanaf m'n eigen L4D instance rconnen naar m'n eigen server, kan niet want ik ben niet connected. Uiteindelijk leaved er 1, ik joinen, toen kon ik pas rcon gebruiken. Eerst met rcon connecten om iemand te kicken kan dus niet. Ik kan ook nergens aangeven dat ik op m'n eigen dedicated server wil spelen, hij vraagt nog steeds of ik een local server wil starten als ik de search cancel.
rcon zonder zelf op de server te zitten kan wel met HLSW en als je op zowel de server als de client sv_search_key dezelfde waarde geeft, zou je wanneer je in de lobby op start klikt, automatisch met jouw server moeten verbinden (er wordt dan nl. alleen gezocht naar servers met dezelfde search key)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

GrandmasteR schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 10:27:
[...]


rcon zonder zelf op de server te zitten kan wel met HLSW en als je op zowel de server als de client sv_search_key dezelfde waarde geeft, zou je wanneer je in de lobby op start klikt, automatisch met jouw server moeten verbinden (er wordt dan nl. alleen gezocht naar servers met dezelfde search key)
OK, maar als ik de search_key instel, kunnen andere mensen toch niet meer connecten?

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

Er kunnen dus tot 2 tanks tegelijk spawnen bij Survival haha. Dat is echt "woohoo rennen vlucht spring schiet smack aaaah" ongeveer.

Ik gooi gewoon een molotov op mezelf en ga bidden in een hoekje, lijkt me het wijste :> !

De meeste mensen deugen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GmR
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 09:42

GmR

Arfman schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 10:48:
[...]

OK, maar als ik de search_key instel, kunnen andere mensen toch niet meer connecten?
sv_search_key zorgt er alleen voor dat jij altijd op je eigen server terecht komt. Anderen kunnen hem echter ook gewoon nog joinen. Wanneer de lobby leader geen search_key in heeft gesteld kan deze ook nog steeds op jouw server terecht komen, al is de kans dan uiteraard een stukje kleiner :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

Ah, oke, dan ga ik dat eens proberen. Vraag me wel af waarom er naast het lobbysysteem (wat best aardig werkt als je gewoon een potje wilt kanllen) niet gewoon een old fashioned serverbrowser in het spel zit voor de wat geavanceerdere users.

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Biobakker
  • Registratie: Augustus 2002
  • Niet online
Arfman schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 11:45:
Ah, oke, dan ga ik dat eens proberen. Vraag me wel af waarom er naast het lobbysysteem (wat best aardig werkt als je gewoon een potje wilt kanllen) niet gewoon een old fashioned serverbrowser in het spel zit voor de wat geavanceerdere users.
De OP niet gelezen zeker :z

Dat zeg ik....


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

Wat dingen uit de openingspost even verduidelijken als gewenst.
Valve heeft kort geleden een bericht laten uitgaan waarin werd aangekondigd dat ze met downloadable content (DLC) komt voor Left 4 Dead. Deze speluitbreiding zou bestaan uit dat de overige 2 campaings beschikbaar komen in versus mode en tevens een nieuwe gamemode genaamd "survival". Er zijn echter nog geen details bekend over deze nieuwe gamemode. Ook over verdere uitbreidingen is nog niks bekend maar Valve kennende zou het heel goed kunnen dat deze er in de toekomst nog wel komen.
Misschien wat meer info hierover met het nieuwsbericht en de Survival preview. Het wordt dus multi-player (4 man max) overleven tegen bergen zombies voor drie soorten ratings. Hou je het x minuten vol, krijg je brons, x+y zilver en zo verder. Ik heb er zin in :D !
Met 3 van de 5 boss infected is het als speler mogelijk om mee te spelen.
Met 4. H/S/B/T.
Als de boomer van een grote hoogte valt zal deze exploderen en zal bloed alle survivors in de directe omgeving bedekken, deze aanval heeft het zelfde effect als de kots aanval.
Was het maar zo :) ... special infected kennen -geen- falling damage.
De hunter kan z'n sprong ook gebruiken om tegen een survivor aan te springen om deze achteruit te duwen eventueel van een richel, deze aanval heeft geen cooldown.
Zat in de demo en in de eerste versies van de trailer. Is echter niet doorgevoerd en niet van toepassing. Wat wel kan (als je echt goed kan timen / inschatten) is op survivor A springen terwijl B ernaast dicht bij een randje staat. Door de area of effect pounce kan B dan over het randje komen te hangen. Is wel erg lastig though :) .
De tong van de smoker wikkelt zich om de nek van een survivor. De Smoker kan een survivor laten stikken door hem van bovenaf aan z'n tong te laten hangen. Een survivor die stikt is compleet weerloos en niet in staat om te bewegen of aan te vallen totdat hij wordt gered door een andere survivor. Tijdens zijn tong aanval is een smoker zelfs al hij mist weerloos, deze aanval heeft een cooldown.
Het is niet de nek, gewoon het lijf als een soort python. Voornamelijk moet hij het ook hebben van extra zombies die erop meppen of als je de survivor dicht bij je krijgt. De aanval heeft geen cooldown bij een miss, of althans, een hele korte - niet vergelijkbaar met een cooldown na een hit.
Horizontaal kan de smoker zijn tong gebruiken om een survivor naar zich toe te trekken, uit de buurt van de andere suvrivors. Deze aanval vergiftiged de survivor, hoe langer de smoker de survivor naar zich toe trekt des te meer deze vergiftigd wordt. Als de smoker de survivor volledig naar zich toe trekt is alle health van de survivor vergifftigd. Eenmaal vergiftigd zal de health van de survivors langzaam omlaag gaan totdat een health kit wordt gebruikt.
Dit is uiteraard niet het geval. Vergiftiging treedt niet op - wel doet de tong sinds de update sowieso tijdens een pull al damage, al is het stukken minder als wanneer de smoker gewoon kan slaan of zombies kunnen meppen.
Waneer de smoker beschoten komt er een rookwolk vrij die het zicht van de survivors beperkt. Ook komt er een rookwolk vrij tijdens elke tong aanval.
Tijdens een tongue attack komt er geen rook vrij, alleen als die lange neergeschoten wordt.

Verder is het wel handig te weten dat hunters/smokers -meer vulnerable zijn- na een melee. Dus als je een hunter van een survivor afbeukt, schiet je hem met 1 gemikt schot neer met een tier 1 schotgun. Dat lukt niet als de hunter gewoon gecrouched is of op je af rent bijvoorbeeld. Snelste methode is altijd melee-schiet klaar. Niet je hele clip leegschieten, niet 5 keer melee'en en zeker niet alleen melee'en en dan maar hopen dat de survivor hem ZELF afmaakt :X . Aangezien het opstaan langer duurt als de cooldown timer van een hunter jump :') !

De meeste mensen deugen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Christiano007
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23:45

Christiano007

Ich bin der champion

Hij is weer in de aanbieding dit weekend bij http://g2play.pl/ € 11,95
http://g2play.pl/p/en/60/left+4+dead+steam+key.html

Ter land, ter zee en in de kroeg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

Zijn hier nu al problemen mee ondervonden? Heeft Valve gereageerd? Ik heb er niet zoveel problemen mee want voor 12 euro valt niemand zich hoe dan ook een grote buil :) ... maar toch wel fijn om het zeker te hebben. Hoe in godsnaam houdt G2Play dat rendabel?

De meeste mensen deugen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PoweRoy
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 10:08

PoweRoy

funky!

Cassius schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 14:00:
[...]


Zijn hier nu al problemen mee ondervonden? Heeft Valve gereageerd? Ik heb er niet zoveel problemen mee want voor 12 euro valt niemand zich hoe dan ook een grote buil :) ... maar toch wel fijn om het zeker te hebben. Hoe in godsnaam houdt G2Play dat rendabel?
Rendabel? ze verdienen er dik op. Keys worden in polen voor 7 euro gekocht en aan andere mensen in europa voor 12+ euro verkocht :P

* PoweRoy heeft zelf zijn key hier ook vandaan

[This space is for rent]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toet3r
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
Arfman schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 08:44:
Gisteravond eens zitten stoeien met dedicated servers/rcon etc. Wat een bagger hebben ze ervan gemaakt bij Valve :(

Je kunt niet opgeven dat je naar een specifieke server wilt rconnen. Ik had een dedicated server draaien op m'n eigen PC. Port forwarding en NAT goedgezet, meteen 4 Fransozen erop. Prima. Ik wil vanaf m'n eigen L4D instance rconnen naar m'n eigen server, kan niet want ik ben niet connected. Uiteindelijk leaved er 1, ik joinen, toen kon ik pas rcon gebruiken. Eerst met rcon connecten om iemand te kicken kan dus niet. Ik kan ook nergens aangeven dat ik op m'n eigen dedicated server wil spelen, hij vraagt nog steeds of ik een local server wil starten als ik de search cancel.

Leuk hoor, dat automatische lobbysysteem, maar als je iets geavanceerder wil loop je tegen een muur op .. of doe ik iets verkeerd?

Overigens was de hele reden dat ik dit ging doen dat ik nog steeds de No Mercy campagne moet completen. Ik heb hem in stukjes wel 10 x gehaald, maar nog nooit in 1 keer, en er was gisteravond geen dedicated server beschikbaar die No Mercy draaide. Ik snap nu waarom, ze hebben het zo lastig gemaakt bij Valve dat niemand zin heeft om zo'n ding dedicated te draaien.
Bij andere source games kon je wel rcon gebruiken zonder dat je zelf op de server bent met de volgende commando's. Neem aan dat dit bij L4D ook wel werkt.
rcon_adress <ip:port> van de server
rcon_password <rcon password>

Overigens als je niet wilt dat jan en alleman je server joined kan je of er een password op zetten met sv_password <password> of als je lid van een steamgroup bent de server aan die steam group verbinden met sv_steamgroup <id van de steamgroup> en dan sv_steamgroup_exclusive 1 zodat alleen leden van die steamgroup kunnen joinen.

Als je alleen met je eigen server wil verbinden als je als lobby leader server start moet je dit in je cfg/autoexec.cfg zetten -> sv_search_key arfman
en op je sever in cfg/server.cfg -> sv_search_key arfman
Of een ander iets als arfman natuurlijk als ze maar hetzelfde zijn

Ik draai zelf al tijden een dedicated server zonder problemen. :)

Pi-Hole: open-source netwerk advertentie blocker


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • corné
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 14-11-2024
PoweRoy schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 14:06:
[...]


Rendabel? ze verdienen er dik op. Keys worden in polen voor 7 euro gekocht en aan andere mensen in europa voor 12+ euro verkocht :P

* PoweRoy heeft zelf zijn key hier ook vandaan
Iedereen die ik ken heeft daar z'n key vandaan ;) Dikke business voor die Polen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Christiano007
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23:45

Christiano007

Ich bin der champion

corné schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 15:59:
[...]

Iedereen die ik ken heeft daar z'n key vandaan ;) Dikke business voor die Polen.
Ik heb er net ook besteld, wacht alleen nog op de key.

Duurde dat lang bij jou?

Had ze gemailt en het duurde 2 uur, maar nu is hij er en geactiveerd !

[ Voor 11% gewijzigd door Christiano007 op 06-03-2009 17:50 ]

Ter land, ter zee en in de kroeg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

Zijn er soortgelijke sites / bedrijven die legaal (steam) keys leveren voor andere games? Ik zoek nog de legale steam versies van Dawn of War II, Empire Total War, The Last Remnant en nog wel meer games! Tips worden zeer gewaardeerd :) !

* Cassius heeft namelijk gewoon 35 euro voor L4D betaald.

[ Voor 13% gewijzigd door Cassius op 06-03-2009 21:44 ]

De meeste mensen deugen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

maaarten schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 15:15:
[...]

Bij andere source games kon je wel rcon gebruiken zonder dat je zelf op de server bent met de volgende commando's. Neem aan dat dit bij L4D ook wel werkt.
rcon_adress <ip:port> van de server
rcon_password <rcon password>
Helaas, werkt niet. rcon_address kent hij niet.
Overigens als je niet wilt dat jan en alleman je server joined kan je of er een password op zetten met sv_password <password> of als je lid van een steamgroup bent de server aan die steam group verbinden met sv_steamgroup <id van de steamgroup> en dan sv_steamgroup_exclusive 1 zodat alleen leden van die steamgroup kunnen joinen.
Bedankt, maar dat wil ik ook niet. Ik wil gewoon dat iedereen mijn server kan joinen, echter wil ik specifiek connecten naar die server.
Als je alleen met je eigen server wil verbinden als je als lobby leader server start moet je dit in je cfg/autoexec.cfg zetten -> sv_search_key arfman
en op je sever in cfg/server.cfg -> sv_search_key arfman
Of een ander iets als arfman natuurlijk als ze maar hetzelfde zijn
Bedankt. Kan de cfg's niet vinden, dus heb ik het in de console van de server getypt en in de console van mijn client. Werkt ook niet, helaas.

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fl4pp13
  • Registratie: Oktober 2005
  • Niet online

Fl4pp13

Hmmm yes. Quite.

Ik kwam net de nieuwe VGCats tegen:
Afbeeldingslocatie: http://www.vgcats.com/comics/images/090303.jpg

Helaas is ie nog van toepassing ook op veel random games :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Christiano007
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23:45

Christiano007

Ich bin der champion

Wie heeft er eens zin om Co-op te doen op Expert?

Ter land, ter zee en in de kroeg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SaURoN
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Daar heb ik wel intresse in!Komende week waarschijnlijk niet, dan ben ik namelijk nogal druk en dan speel ik liever spelletjes waar ik instant mee kan kappen :P

Voeg me steam account anders maar toe: BigevilNL

[ Voor 13% gewijzigd door SaURoN op 07-03-2009 19:49 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Toet3r
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online
survival mode vids _/-\o_
video 1 - valve plays lighthouse survival
video 2 - valve plays lighthouse survival
video 3 - valve plays no mercy elevator survival
video 4 - games radar plays subways underground survival
[url=Games Radar plays Subways Underground Survival]video 5-8[/url] - short clips

zal denk morgen de startpost aanpassen en info van survival mode erin zetten.

Edit: ziet er echt rete moeilijk uit. Je zal echt goed moeten samenwerken wil je een fatsoenlijke tijd neerzetten en een medaille willen halen.

[ Voor 10% gewijzigd door Toet3r op 07-03-2009 22:48 ]

Pi-Hole: open-source netwerk advertentie blocker


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jagana
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 19-06 14:50
Survival ziet er leuk uit, moet je wel meer je best doen om niet gescheiden te worden van de rest van de groep.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cassius
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

Cassius

Moogles!

De key is om kamer na kamer af te werken qua resources, zie je zo ook duidelijk doen. Alleen lopen ze soms inderdaad net iets te ver van elkaar af. Ik denk dat we met de vaste groep best een eind gaan komen :) .

De meeste mensen deugen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Christiano007
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23:45

Christiano007

Ich bin der champion

Het ziet er wel tof uit, maar ik zou me toch een portie gek in de kop worden van al die actie achter elkaar haha.

Vooral die tanks lijken me echt bagger

[ Voor 15% gewijzigd door Christiano007 op 08-03-2009 00:21 ]

Ter land, ter zee en in de kroeg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bor
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 10:37

Bor

Coördinator Frontpage Admins / FP Powermod

01000010 01101111 01110010

Fl4pp13 schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 22:57:
Ik kwam net de nieuwe VGCats tegen:
[afbeelding]

Helaas is ie nog van toepassing ook op veel random games :(
Lol, zo true voor de meeste publics (en andere games trouwens ook).

Ik speel al een tijdje bijna niet meer. Het gebrek aan nieuwe content doet mij de das een beetje om. Op een gegeven moment heb je het gewoon gezien vind ik. Leuke game, goede sfeer maar een beperkte replayability.

[ Voor 23% gewijzigd door Bor op 08-03-2009 09:38 ]

Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fl4pp13
  • Registratie: Oktober 2005
  • Niet online

Fl4pp13

Hmmm yes. Quite.

Bor de Wollef schreef op zondag 08 maart 2009 @ 09:36:
[...]


Lol, zo true voor de meeste publics (en andere games trouwens ook).

Ik speel al een tijdje bijna niet meer. Het gebrek aan nieuwe content doet mij de das een beetje om. Op een gegeven moment heb je het gewoon gezien vind ik. Leuke game, goede sfeer maar een beperkte replayability.
Zelfde hier. Het is jammer, maar helaas. Als straks de DLC uit is wordt het wel weer een stuk leuker, lekker met wat regulars survivallen :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • psychodude
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 08:30
Cassius schreef op vrijdag 06 maart 2009 @ 16:03:
Zijn er soortgelijke sites / bedrijven die legaal (steam) keys leveren voor andere games? Ik zoek nog de legale steam versies van Dawn of War II, Empire Total War, The Last Remnant en nog wel meer games! Tips worden zeer gewaardeerd :) !

* Cassius heeft namelijk gewoon 35 euro voor L4D betaald.
g2play.net zelf om mee te beginnen, daarnaast is er bijvoorbeeld ook https://www.directgamekeys.com/

Valve ziet liefst geen key resellers though, dus ze zeggen ook gewoon het is at own risk, maar verder niks illegaals aan.

Directgamekeys.com bijvoorbeeld verkoopt L4D voor 24.99 USD wat neerkomt op ongeveer 19.50 Eur en is door forum admin CAW geloof ik dat die heet op L4D official forums erkend.

De lage prijs doet dit soort resellers zeker niet af als verkeerd of onwettig, valve ziet echter het liefst natuurlijk geen directe competitie met steam.

Edit: Er komt natuurlijk bij dat voor steam ze zich hetzelf qua 'garantie' makkelijker maken door ze niet te erkennen. Je krijgt natuurlijk geen fysieke drager of cd-key print, maar enkel een digitaal aankoop bewijs. Als de verkoper het product dus nog verder door verkoopt kan Valve daarbij dus niks voor je betekenen. En aangezien dat met name op ebay e.d. nog wel eens voorkomt willen ze ook gewoon onnodige issues voorkomen.

[ Voor 17% gewijzigd door psychodude op 08-03-2009 11:50 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Nu online

Arfman

Drome!

Ik word er zoooo ziek van dat je om het minste of geringste gekicked wordt uit Versus games .. zit het even tegen? Kick. Raak je iemand niet goed? Kick. Wordt je als Boomer meteen afgeschoten door een muur of deur? Kick. Echt, ontzettend simpel wordt je ervan. En het maakt ook niks uit dat je de ronde ervoor veruit de meeste punten had, en dat je je teammates wel 3 x moet redden van een Hunter, nee hoor, gewoon kicken. Verpest voor mij de hele Versus mode.

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Descriptor
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 23-02-2024
Arfman schreef op zondag 08 maart 2009 @ 17:19:
Ik word er zoooo ziek van dat je om het minste of geringste gekicked wordt uit Versus games .. zit het even tegen? Kick. Raak je iemand niet goed? Kick. Wordt je als Boomer meteen afgeschoten door een muur of deur? Kick. Echt, ontzettend simpel wordt je ervan. En het maakt ook niks uit dat je de ronde ervoor veruit de meeste punten had, en dat je je teammates wel 3 x moet redden van een Hunter, nee hoor, gewoon kicken. Verpest voor mij de hele Versus mode.
Dat is inderdaad ook klote op public servers. Daarom spelen sommige mensen alleen maar met steam friends zodat het leuker is om je eigen friends onder te kotsen of op te blazen :) en je teminste niet die kick-spam krijgt.

Ik wil nog graag een keertje met wat gotters de 4 campaigns op expert spelen. (moet ze alle 4 nog) en natuurlijk versus met 8 gotters :). Who's in?

Winners never cheat, Cheaters never win


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Christiano007
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23:45

Christiano007

Ich bin der champion

Ik moet ze ook nog alle 4 dus ik wil wel :P

SaURoN erbij, dat maakt dan al 3.

Chr1st1aan is mijn Steam ID

[ Voor 44% gewijzigd door Christiano007 op 08-03-2009 18:16 ]

Ter land, ter zee en in de kroeg

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.