TomBraamhaar schreef op woensdag 29 oktober 2025 @ 20:37:
Mijn gat in de hand nam de overhand. Heb de 2 lp versie besteld.
O nice man, ben benieuwd hoe hij klinkt.

Every Game has A Story, Only One is A Legend.


  • TomBraamhaar
  • Registratie: September 2017
  • Laatst online: 17:18
Linksquest schreef op woensdag 29 oktober 2025 @ 22:27:
[...]


O nice man, ben benieuwd hoe hij klinkt.
Eerst maar kijken of hij überhaupt ooit uit het folie komt :P

  • Megupe
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 20:43
TomBraamhaar schreef op donderdag 30 oktober 2025 @ 15:45:
[...]

Eerst maar kijken of hij überhaupt ooit uit het folie komt :P
Ik zou het zo zonde vinden om te kopen en dan niet te beluisteren. Ik vind de soundtrack van botw echt geweldig 🤗

  • DutchKel
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 21:22
Ik heb de 8 LP versie besteld, maar ik kan nu al zeggen dat die door mij niet uit het plastic wordt gehaald. Ik heb geen platenspeler en het is voor mij puur voor de verzameling.

Overigens worden ze pas halverwege 2026 verzonden.

Don't drive faster than your guardian angel can fly.


  • TomBraamhaar
  • Registratie: September 2017
  • Laatst online: 17:18
Mijn eerste indrukken van Age of improssement zijn goed. Draait als een tierelier, goede controls en leuke cutscenes.
Goed om te horen, wil die game ook graag gaan spelen, maar ik heb nog geen Switch 2, dus het word nog even wachten voor mij. Maar is het eentje te vergelijken met de vorige Hyrule Warrios?

Every Game has A Story, Only One is A Legend.


  • RollieBollie
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19:00
Linksquest schreef op dinsdag 11 november 2025 @ 10:45:
Goed om te horen, wil die game ook graag gaan spelen, maar ik heb nog geen Switch 2, dus het word nog even wachten voor mij. Maar is het eentje te vergelijken met de vorige Hyrule Warrios?
Yep. Grotendeels vergelijkbaar met Age of Calamity.

Grote verschil is dat je bij AoI speelt met karakters die voor TotK een rol spelen. Meeste ken je dus niet.

Qua gameplay kan je camps bouwen waar je oa health regent. En camps kan je voordat je een quest/challenge begint voorzien van items waardoor je max 3 voordelen krijgt. En heb je geen zin meer om een bepaald voordeel te ontvangen kan je die wijzigen. Ik prop er bijv veel items in voor extra exp. En zal dat na verloop van tijd niet meer nodig hebben en kan die dan dus wijzigen.

En je kan op sommige momenten 2 karakters teamwork laten doen waardoor je een extra krachtige aanval hebt.

Tevens zijn sommige questen/challenges gelocked als ze in een vijandig gebied liggen. Moet je dus eerst dat gebied veilig maken en dan kan je de questen/challenges afronden.

[ Voor 8% gewijzigd door RollieBollie op 11-11-2025 11:09 ]


  • JackAvery
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 21:23
Nintendo en Lego teasen een nieuwe set voor 2026. Een heel iconische scene uit Ocarina of Time alleszins... en dit komt overeen met een leak van vorige maand die het over een diorama van ~1000 stukjes heeft.

Video nog niet op YT gevonden dus :

The Legend of Zelda LEGO set coming 2026 buff.ly/fjCHXAd

Wario64 (@wario64.bsky.social) 11 november 2025
Of voor de meta gebruikers:[Instagram: https://www.instagram.com/p/DQ5N1n1FfRk/?hl=en]

[ Voor 31% gewijzigd door JackAvery op 11-11-2025 17:24 ]


  • jori040
  • Registratie: September 2015
  • Laatst online: 21:24
Linksquest schreef op dinsdag 11 november 2025 @ 10:45:
Goed om te horen, wil die game ook graag gaan spelen, maar ik heb nog geen Switch 2, dus het word nog even wachten voor mij. Maar is het eentje te vergelijken met de vorige Hyrule Warrios?
T.o.v. die vorige twee zijn de visuals nu echt prachtig.En de gameplay is 60fps!
Heb het idee dat hier meer budget achter zit.Niet dat die vorige twee slecht zijn.
Lego en Nintendo brengen in 2026 een nieuwe Lego-set gebaseerd op The Legend of Zelda uit.

[ Voor 11% gewijzigd door Linksquest op 12-11-2025 09:05 ]

Every Game has A Story, Only One is A Legend.


  • RollieBollie
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19:00
Wow.

Hyrule Warriors: Age of Imprisonment uitgespeeld. Oh. Na het uitspelen komt er nog een heleboel bij.

Als je de game nog niet hebt uitgespeeld lees dan niet volgende:
spoiler:
whoa, we hebben dus de hele tijd met de great duke tree gespeeld
En deels vind ik het jammer dat we niet met onze grote vriend kunnen spelen, maar is ook wel te begrijpen aangezien dit dus het 1e stuk van de volledige verhaallijn is. Gelukkig zit er dus wel een alternatief in.

[ Voor 5% gewijzigd door RollieBollie op 30-11-2025 13:12 ]


  • Transportman
  • Registratie: Juli 2016
  • Laatst online: 17:10
RollieBollie schreef op zondag 30 november 2025 @ 13:11:
Wow.

Hyrule Warriors: Age of Imprisonment uitgespeeld. Oh. Na het uitspelen komt er nog een heleboel bij.

Als je de game nog niet hebt uitgespeeld lees dan niet volgende:
spoiler:
whoa, we hebben dus de hele tijd met de great duke tree gespeeld
Ik heb hem net 100% uit (inclusief de gevechten uit de gratis update) in iets meer dan 50 uur, zeker een vermakelijke game, al vind ik persoonlijk Age of Calamity iets beter. Daar vond ik de gevechten iets meer verhaal hebben en een soepelere flow hebben, nu zit je constant in menu's voor de Zonai devices/fuse attacks en het leunt best veel op de Unique actions, switch attacks en sync strikes, waardoor je constant uit de flow gehaald wordt. Daarnaast zijn de special attacks qua kracht nu gewoon meh, leuk als je een hele groep vijanden in 1x op wil ruimen, maar tegen bosses doet het gewoon nauwelijks schade terwijl een weak point attack een kwart of meer van de health bar laat verdwijnen. Ook de maps zijn wat minder, het is allemaal kleine vlaktes die door smalle gangen verbonden zijn, het voelt nooit echt groots.

De Aside quests vind ik persoonlijk niet helemaal lekker werken, ze zijn redelijk makkelijk te vervullen, maar doordat je een volgende set pas krijgt als de huidige set volledig is afgerond, blijven ze soms vrij lang open staan, of omdat een quest nog niet beschikbaar is of omdat je dan met een karakter een boss moet verslaan die aan het einde van een verhaalmissie zit van 20-30 minuten (of helemaal aan het einde in een challenge afrond).

Het pakt wel een aantal minpunten uit Age of Calamity goed op, je kan nu voor bijna ieder level een upgrade kopen om schatkisten en Koroks te tonen op de kaart, zijn de Koroks van zichzelf ook beter vindbaar (zichtbaarder als je gewoon de paden volgt) en kan je drops die je moet hebben voor quests nu makkelijker kopen (niet meer na ieder gevecht de 3 honing kopen waar je tientallen van nodig hebt). Wapen upgrades zijn ook een stuk simpeler, maar als je het in AoC eenmaal door had, kon je daar snel wapens naar de max upgraden terwijl dat in AoI veel lastiger is.

Het verhaal is wel goed, het geeft ook iets meer body aan de sages, waar ze in TotK eigenlijk anoniem waren en alleen maar hetzelfde riedeltje afspeelden, hebben ze nu ten minste naam, achtergrond en karakter.
En deels vind ik het jammer dat we niet met onze grote vriend kunnen spelen, maar is ook wel te begrijpen aangezien dit dus het 1e stuk van de volledige verhaallijn is. Gelukkig zit er dus wel een alternatief in.
Ja, onze grote vriend heeft het zwaar, vorig jaar in Echoes of Wisdom ook al niet de hoofdrol, nu helemaal afwezig.

  • Zerora
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 18:50
Nou daar zijn we dan. In 2026, het jaar waarin onze geliefde Nintendo franchise 40 jaar oud wordt. In maart moet het gaan gebeuren. Nu heeft Nintendo nog 0,0 niks laten weten wat ze met de verjaardag van Zelda gaan doen. Misschien tijd om eens wat wensen of verwachtingen op een rijtje te gaan zetten.

Mijn wens:
Terugkeer naar Ocarina of Time. Niet hetzelfde verhaal, maar wel die versie van Hyrule. Verhaal kan afspelen ergens na de events van Majora's Mask. Ook een vleugje Twilight Princess kan verwerkt worden dit nieuwe verhaal aangezien momenteel volgens de tijdlijn Twiight Princess na Majora's Mask komt. Ocarina of Time en Twilight Princess zijn beide geliefde titels en een nieuw verhaal en combi van die twee titels zou erg passen en interessant kunnen zijn. Helemaal als je bedenk dat ze een moderne engine, die van TotK/BotW, kunnen gebruiken voor nog meer diepgang en een nog groter Hyrule.
Het zou gaaf zijn als tijdreizen weer terug komt, maar nog groter en impactvoller dan ervoor. Wat als elke keuze van de speler impact heeft op het Hyrule in de toekomst, hoe groot of hoe klein dan ook. Bouw je een brug in een rivier in het verleden, is die brug uitgebouwd tot een goede brug naar heus dorp in de toekomst. En in het dorp woont iemand die een artifact heeft die jij goed kunt gebruiken om de grot, die eigenlijk op die plek was als er geen dorp was gevormd te kunnen bezoeken. Dus je gaat met het artifact terug het verleden, haalt de brug weer weg, terug naar de toekomst en ipv het dorp is de grot nu wel te bezoeken, want hebt het juiste artifact nu bij je. Maar omdat alles van de keuze van de speler afhangt, had je die artifact ook op een andere manier kunnen verkrijgen als je achterhaalt waar die dorpsbewoner eerst woonde voordat ie dat dorp is komen wonen.
Dit is een voorbeeld hoe dat Ocarina of Time tijdreizen terug kan komen en ook de creativiteit van Tears samen te voegen is met elkaar. En met AI kan Nintendo heel veel van die reacties van de inwoners van Hyrule laten reageren op de acties van de speler waardoor voor iedereen de ervaring anders is.

Trans-life! :::: "All things change, whether from inside out or the outside in. That is what magic is. And we are magic too."


  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 22:09

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Tijdreizen is niet nieuw in de Zelda serie, bij Oracle of Ages doe je dat heel veel en zie je ook de effecten van je acties. En bij Skyward Sword wordt het ook met items op lokale punten toegepast. Maar de paradox die in Ocarina of Time zit met de Song of Storms moet men wel voorkomen. Wat je noemt over brug maken om later een dorp te hebben voor een item, om dan die hele ontwikkeling ongedaan te maken voor een grot is zo'n paradox die je echt niet moet willen in een spel. Een item op verschillende plekken/manieren krijgen waarbij er tegenstrijdige mogelijkheden zijn zoals dus wel of niet iets doen in de toekomst zie ik helemaal niet zitten.

Terug naar een Hyrule van OoT/TP qua opzet zie ik ook wel zitten. De exacte wereld van beide is al aardig verkend, maar een nieuwe met vergelijkbare werelddelen kan zeker werken. Het hoeft niet zo gigantisch te zijn als bij BotW/TotK, want die voelen op punten toch wat leeg.

Commandline FTW | Tweakt met mate


  • RollieBollie
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19:00
Ik zie een multi player online game nu wel zitten. De oudere multi player games waren enkel local en dan moet je dus wel iemand hebben die ook Zelda games speelt.

Nou kan je wel al een lange tijd Four Swords via NSO spelen, maar dat is dus enkel met vrienden. Gelukkig wel online mogelijk. En voicechat is dan wel handig en dat was dus met SW met de hout touwtje methode, maar denk dat je nu wel SW VC kan gebruiken.

  • DutchKel
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 21:22
Er gaan geruchten dat spelers in het nieuwe hoofddeel van de The Legend of Zelda-reeks op Switch 2 tussen dimensies moeten wisselen. Daarbij zouden de puzzels in de game inspelen op dit concept.

Don't drive faster than your guardian angel can fly.


  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 22:09

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Goh, dat klinkt erg bekend. Lijkt qua concept er op Link Between Worlds voor de 3DS.

Commandline FTW | Tweakt met mate


  • jori040
  • Registratie: September 2015
  • Laatst online: 21:24
Na twee grote Zelda games in dezelfde stijl wil ik nu iets nieuws/anders zien.Dat ze dezelfde engine gaan gebruiken is niets meer dan normaal.

Ik vermoed dat we sowieso eerst een remake gaan krijgen.Windwaker 4k/60fps op Switch 2 zou ook niet verkeerd zijn.

  • TomBraamhaar
  • Registratie: September 2017
  • Laatst online: 17:18
Net Echoes uitgespeeld en daarvoor Age of Imprisoment, ben wel weer toe aan een Zelda met gewoon Link in de hoofdrol.

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 22:09

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Ik moet nog steeds Echoes opstarten. En Links Awakening en Age of Calamity uitspelen. Imprisonment heb ik niet eens, want nog geen Switch 2 en vind dat spel nog geen reden er een te halen.

[ Voor 5% gewijzigd door Hero of Time op 03-01-2026 11:38 ]

Commandline FTW | Tweakt met mate


  • JackAvery
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 21:23
Benieuwd of Nintendo met iets speciaals komt voor de 40ste verjaardag, de tijd zal het leren. Ik vermoed eerder een spin-off of een remaster/online abo release indien we het over een game hebben. Maar verras me gerust Nintendo.

Over dat artikel dat de PU citeert: ik denk niet dat deze bron toegang zou hebben tot dit soort informatie, laat staan op dit moment. Lijkt me gewoon een schot in het duister.

[ Voor 3% gewijzigd door JackAvery op 03-01-2026 12:34 ]

Ik zou een remake van Ocarina of Time in combinatie van Majora's Mask wel zien zitten. Maar een mooie fysieke collectie zoals The Legend Of Zelda: Collector's Edition Disc (4 games) wat we op de GameCube hebben gehad, zou ik wel zien zitten. Echter wel wat uitgebreider natuurlijk.

Every Game has A Story, Only One is A Legend.


  • Zerora
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 18:50
TomBraamhaar schreef op zaterdag 3 januari 2026 @ 11:26:
Net Echoes uitgespeeld en daarvoor Age of Imprisoment, ben wel weer toe aan een Zelda met gewoon Link in de hoofdrol.
Een Co-op feature waarin zowel met Link als met Zelda gespeeld kan worden zou ook tof zijn.

Trans-life! :::: "All things change, whether from inside out or the outside in. That is what magic is. And we are magic too."


  • jori040
  • Registratie: September 2015
  • Laatst online: 21:24
Conclusie:Er moet snel een nieuwe N-Direct komen. ;)
Iets van een teaser is al genoeg.

Met geruchten houd ik me in 2026 niet meer bezig. ;)

[ Voor 51% gewijzigd door jori040 op 03-01-2026 14:09 ]

jori040 schreef op zaterdag 3 januari 2026 @ 14:06:
Conclusie:Er moet snel een nieuwe N-Direct komen. ;)
Iets van een teaser is al genoeg.

Met geruchten houd ik me in 2026 niet meer bezig. ;)
Echt? En ik wou nog net het gerucht met je delen dat er een 4K Remake van de 3 Zelda CD-I games in de maak is voor de Switch 2 8)7

Every Game has A Story, Only One is A Legend.


  • DutchKel
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 21:22
Linksquest schreef op zaterdag 3 januari 2026 @ 14:17:
[...]

Echt? En ik wou nog net het gerucht met je delen dat er een 4K Remake van de 3 Zelda CD-I games in de maak is voor de Switch 2 8)7
Ik las daar toevallig ook al wat over. Schijnt dat Nintendo hiervoor in gesprek is met Philips, vooral omdat de CD-I rechten natuurlijk nog steeds gevoelig liggen. Er zouden recent zelfs een paar patenten zijn opgedoken rond Bluetooth-inputdevices die verdacht veel lijken op de originele CD-I controllers, specifiek gericht op de Nintendo Switch 2.

Niks officieel bevestigd uiteraard, maar het klinkt allemaal net iets te concreet om volledig uit de lucht gegrepen te zijn.

Don't drive faster than your guardian angel can fly.


  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 22:09

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Ik zie nog steeds liever nieuwe games, dan remakes. Van OoT en MM zijn al 3 versies (GC included), WW heeft er 2, TP in zekere zin 3, de eerste Zelda heeft er nog meer, want er is ook een reeks Nintendo Classics geweest op de GBA en via de eShop kon je het ook op je (3)DS en Wii(U) krijgen en met Nintendo Online ook op de Switch.

Ik zit echt niet te wachten op wat men met Skyrim doet. Maak iets nieuws. Weer iets unieks. Laat ons weer wat ontdekken ipv herinneringen ophalen.

Commandline FTW | Tweakt met mate


  • Señor Sjon
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 06-01 16:37
Als ze durabilty nou eindelijk eens een schop geven zou ik helemaal blij zijn. Wat meer lijn in het verhaal ook, want twee delen lang herinneringen verzamelen is ook wel genoeg geweest.

This is my signature. There are many like it, but this one is mine.

Pagina: 1 ... 94 95 Laatste

Let op:
Zoals gebruikelijk bij nieuwe games; graag alle info over Echoes of Wisdom - zoals verhaallijn, het plot, locaties, bosses, enz - in spoiler-tags. Hou het voor iedereen leuk! Mocht je er toch vrij over willen praten en je ervaring willen delen, gebruik dan het speciale gemaakt topic.

Zie ook deze speciale topics: [Switch] The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom topic