Ik ben na wat youtube videos van aardbeien in aquariums ook enthousiast geworden om eens wat met losse flitsen te doen.
Ik kom via de search op dit topic en heb veel gehad aan de topicstart, echter zijn de beschrijvingen van starterspakketten niet (meer) compleet. Er worden wat bedragen genoemd, toen dacht ik nog 'zal als ik alles in de winkel koop wel een euro of 100-150 bij op komen, maar dan krijg ik in ieder geval advies.
Ik ga in de binnenstad van Arnhem bij Camex naar binnen, maar zie dat het meer een cameratassen-winkel is dan wat anders (via internet gevonden - gezocht op "fotospeciaalzaak arnhem")
Dus ik ben er snel weg, en dacht voor de grap eens naar mediamarkt te gaan. omdat ik Canon heb, zit ik ook bij mediamarkt vast aan 3 fliters, de 580ex, 430ex en nog 1, maar geen idee meer welke dat was. kan het de 270 zijn geweest?
Algoed, ik zeg tegen die verkoper dat ik het los wil doen, en dan moet er waarschijnlijk een kabeltje bij. Dat kon fantastisch met een 430ex... Ik zeg ik kijk nog ff rond. 3 minuten later kom ik erachter via mijn smartphone dat een 430ex geen pc sync aansluiting heeft. Ik bedank de man vriendelijk (

) en loop snel weg. ff terug geweest naar Camex, maar daar staan ook maar 3 flitsen voor Canon, een Metz en een 430 en 580. Nee nee, echte instapmodellen waren er niet. en voor de 430 geen sync snoertje? wel een trigger voor 60 euro... Ik wil graag een start maken, ik moet nog kunnen zeggen dat het niks voor mij is, en er dan mee stoppen... of gaandeweg mijn gear opbouwen, ik wil niet bovenaan beginnen qua gear en dan ontdekken dat mijn vaardigheden niet goed genoeg zijn. Ja dat dat begreep de verkoper wel, maar meer had ie er niet staan.
Is er dan geen instap mogelijkheid ergens? of word het dan sowieso tweede hands?