Leuk idee hoor, dat spotify, maar het werkt echt waardeloos... De android app heeft 0,0 customizability, werkt niet vanuit lockscreen, en ook al niet vanuit het drop down menu. En de app vindt het nodig dat muziek die ik er zelf inzet te encrypten waardoor ik het niet meer als wekker kan gebruiken in een andere app. Dat is begrijpelijk voor muziek die ik van spotify geplukt heb, maar moet het nou met alle muziek? Ook vind ik het heel kwalijk dat er soms lange stiltes vallen tussen de liedjes in als ik ze stream over de 3G-antenne, als hij op shuffle staat kan hij toch evengoed wel bepalen wat het volgende nummer is voor het zover is? Dit alles is nog enigszins mee te leven, maar dat de zoekfunctie NIET werkt voor lokale content wtf?!
Als het drama van de android app niet genoeg is, dan heb ik net zo weinig goede woorden over voor de desktop versie. Het neemt de controle van mijn volumeknop over waardoor hij zich niet gedraagt zoals ik wil (ingedrukt houden verandert het volume niet). En heeft het simpelweg heel veel muziek niet die ik wil, dus ik ben evengoed afhankelijk van youtube/andere muziek programma's daarvoor. Ook heeft het kruisje exact dezelfde functie als het minimaliseer streepje, terwijl ik graag mijn muziek uit heb als ik op dat kruisje druk.
Als streaming dienst doet het wat het moet doen(hoewel ik het niet voor mekaar krijg om gewoon alle muziek van mijn computer te streamen naar mijn telefoon als ik in de tuin zit op dezelfde wifi), maar als media player mist het véél en véél te veel opties.
Is een behoorlijk lange rant geworden voor ene product wat ik 6 maanden gratis kan proberen, wat nu gedegradeerd is tot gratis 500mb extra per maand, want die app kan echt de prullenbak in..