En dan even mijn weekendboek,
Lekker veel gespeeld dit weekend. Kerstinkopen hadden we al gedaan, kerstboom stond al, alleen wat kleine dingetjes moesten er nog gebeuren in huis.
M'n vriendin heeft ook weer plezier in het levelen in WoW. Ze vind de quests een stuk leuker dan pre-TBC en TBC. We hebben dus onze chars (haar hunter en mijn priest) gelijk getrokken qua quests en level. Ik was aan het questen in Howling Fjord en liep achter in level, dus zij heeft me geholpen, zover nodig, in Borean Tundra totdat we synchroon liepen daar. Toevallig lopen de levels nu ook bijna gelijk, zij loopt maar 10-15% voor in level.
Zolang ze zin heeft om te spelen, blijven we die dus samen spelen. Ze vind het een hele openbaring, want ze is niet zo goed in de weg te vinden (vrouw hè), en ik loop van plek naar plek
Anyway, vrijdagavond Naxx10 in geweest. Drie wings cleared, en alle T7 die dropte, was voor Warrior, Shaman en Rogue. Van de laatste hadden we er geen in de raid, en maar 1 Warrior en 1 Shaman. Die waren dus blij met hun tokens die eerlijk verdeeld werden.
Ik zou graag mijn T7 shoulders willen hebben binnenkort

Wel kreeg ik de defense trinket
Repelling Charge, waardoor ik nu mijn level 70 quest item kon vervangen en het makkelijker heb qua gear-keuze.
Na 3,5 uur hadden we 3 wings cleared, en helaas gingen we niet door

want ik wist dat ze zaterdag door zouden gaan, en dan kon ik niet. Bleek zondagochtend dus dat ze inderdaad heel Naxx gecleared hadden op die avond. Damn it! De raidleader whisperde me wel nog dat ie mij de volgende keer erbij wilt hebben, maar ik vertelde hem (voor de 5e keer pas) dat ik eigenlijk nooit op zaterdag kan! Maandagavond komt veel beter uit. En komende week lukt sowieso niet, omdat ik donderdag-zondag in Nederland ben (familiebezoek met kerst).
Zaterdag vooral gespeeld met m'n priest, samen met de hunter van m'n vriendin dan. Zij is net level 74, ik bijna.
Zondag heb ik wat heroics gedaan met m'n DK in moordtempo. Utgarde Pinnacle was snel leeg, door naar Gundrak, dropte daar mijn gewenste upgrade:
Ground Tremor Helm!
Direct volgestouwd met gems en enchant en m'n unbuffed hp is naar de 26.2k gegaan! Al met al wel leuke stats ondertussen: 26.2k hp, 25.5k armor, 22,7% dodge, 20% parry, 30% parry met Blade Barrier up, 548 defense.
De enige upgrades voor m'n DK zijn ondertussen bijna alleen maar in Naxx te vinden. Eventueel de T7 Gloves halen voor badges, maar dat is een minimale upgrade, of zelfs geen. 15 Emblems voor de new-to-come Sigil zijn ook al makkelijk binnen.
Dus mijn planning:
Naxx10 met m'n DK
Solo Ony en Thekal in ZG met m'n DK
Priest samen levelen met m'n vriendin
Mage levelen als ik alleen speel
Die laatste is bijna level 72, en vanochtend voor het werk weer terug gespecced naar Frost. Arcane was toch niet mijn ding.
Vrijdagnacht na Naxx heb ik trouwens nog ZG gedaan met m'n DK. Alles neer, behalve Mandokir en Jin'do (de laatste nog nooit gedaan). Thekal dropte helaas niet m'n mount, maar dat komt hopelijk nog wel! De lastigste baas in ZG vind ik absoluut de Bat boss!! Afgezien van Mandokir dan. Ze healt bijna altijd wel een keer, want ik ben niet spellhit capped. En alle damage die ik krijg is maar net bij te healen als ik al m'n cooldowns gebruik. Stresserig gevecht, en ik denk dat ik het maar bij Thekal houdt alle volgende keren. Die is binnen 10minuten te doen.