Flinke boot inderdaad, zou overwegen een maatje kleiner te huren als dat kan. Zelf vorig jaar met een krappe 11 meter door Friesland en kop van Overijssel gevaren, erg leuk. Met de 1m diepgang konden we probleemloos over de meeste meren (daarboven wordt het snel problematisch: lees enkel vaargeul aanhouden), door kleine kanaaltjes en aanleggen bij Marrekrite steigers.franssie schreef op dinsdag 22 april 2025 @ 17:35:
[...]
Dat is een forse boot voor dat gebied, je zal bij de eilandjes niet overal aan de kant kunnen komen, maar er zijn ook wel afmeerplekken buitenop. De meeste havens zijn vernieuwd en kunnen ook de grotere boten aan. In het hoogseizoen zal je wel vaker een volle haven meemaken ben ik bang, het gebied is toch vooral ingesteld op kleinere boten. Maar gewoon gaan.
Anyway, veel plezier vast!
www.opnaargasloos.nl: 9900Wp, 2x30HP 500l buffer, Atlantic WPB, Ravelli Alfa S, Panasonic monobloc J-series 5kW, Model 3 LR