Ik zeg nergens dat een HBO-opleiding alleen maar bij de initiele inschatting gebruikt moet worden. Ik verwacht dat HBO'ers gewoon beter en efficienter kunnen werken dan bijvoorbeeld MBO'ers en dus altijd 'in the lead' zijn. In de situatie van Jagermeister is dit niet het geval, waarom zou zij dan meer betaald moeten krijgen? Omdat zij een andere opleiding heeft? In mijn ogen klopt dat niet.Verwijderd schreef op woensdag 24 september 2008 @ 14:03:
Doen alsof een HBO-opleiding slechts bij een initiële inschatting een rol speelt is natuurlijk onzin. Hoe hard Jagermeister ook werkt en hoe goed hij zijn werk ook doet, zegt weinig over een mogelijk plafond aan zijn mogelijkheid kennis op hoger niveau te vergaren. Hij heeft dit simpelweg nog niet bewezen, en de HBO-dame wel. Als je dan spreekt over belonen op resultaten, is het niet verwonderlijk dat een HBO-er meer verdient.
Persoonlijk merk ik hier overigens niet veel van sinds ik weg ben bij mijn vorige werkgever. Ik heb vaker gesprekken gehad met mijn P-manager en hij geeft aan dat het waardevoller voor het bedrijf is wanneer ik iets aan certificering doet ipv een HBO opleiding. Ik verdien als MBO'er meer dan al mijn vrienden die wel een HBO opleiding afgerond hebben.
[ Voor 16% gewijzigd door Abom op 24-09-2008 15:02 ]