Om eerlijk te zijn, vrij laag. Bij de grote detacheerders liggen de gangbare startsalarissen ook rond die 2000 euro, maar dan wel met een leaseauto.nemo55 schreef op zondag 22 maart 2009 @ 19:32:
Deze gegevens zijn gebaseerd op een aanbieding die ik heb van een bedrijf.
Leeftijd: 26
Opleiding(en): hbo elektro, mediatechnologie
Werkervaring: 0 jaar
Huidige functie: software ontwikkelaar
[...]
Maand salaris(bruto): 2000
Graag zou ik van jullie willen weten wat jullie hiervan vinden?
In de industrie heb je doorgaans geen auto, maar dan wel een startsalaris wat 300 a 400 euro hoger kan. Financiele sector idem. Overheid idem. Op zich is 2000 geen al te slecht salaris, maar je secundaire arbeidsvoorwaarden zijn ook vrij kaal (geen ATV dagen, "slechts" 25 vakantiedagen, geen eindejaarsuitkering, geen zorgverzekering, geen auto) waardoor het totale pakket niet echt overtuigend is.
Nu is geld natuurlijk niet alles en de meeste schoolverlaters hebben nog geen al te hoge vaste lasten. Als je denkt veel plezier te gaan beleven en snel te kunnen groeien dan kan dit een prima start zijn. Aan de andere kant, als je ook bij de factoren "plezier" en "groei" geen al te hoge verwachtingen hebt, kijk dan ook verder. In de huidige markt zou ik een aanbod voor een relevante baan zoals deze wel tekenen, ook als je intussen verder kijkt. Proeftijd kun je ook als werknemer in je voordeel gebruiken