Zullen we eens gaan speculeren over wat er nu gaat gebeuren?
Wat gaat 10.10 ons brengen, naast Unite?
http://www.opera.com/browser/next/Opera 10.10 will include Opera Unite among other new features.
Een private browsing mode? Misschien tab grouping (zoals IE het heeft, tabs die bij elkaar horen bij elkaar houden en zelfde kleurtje geven) Natuurlijk veel bug fixes, wat verwachten jullie?
En daarna? Carakan, Vega, video, etc? Deze komen vermoed ik samen (misschien video eerder), maar dit lijkt me te veel voor een 10.50 release, omdat Carakan en Vega core spul zijn. Dit lijkt me dus meer iets voor 11. En dan denk/hoop ik dat ze 10.50 overslaan (niet dat mij dat nummer zoveel uit maakt, maar als ze Carakan en Vega uitstellen tot een 11 release, en er komt nog een 10.50, duurt het allemaal wel heel lang)
En wat verwachten jullie van Vega? Carakan is vooral under the hood, maar met Vega verwacht ik veel leuke dingen. Ik hoop op een GUI die volledig door de videokaart word gerenderd, inclusief de leuke effecten. Denk aan "expose" van KDE4 etc. Dat zou ik echt geweldig vinden.
Ook met
de opmerking van Jon Von Tetchner in het achterhoofd:
We will continue to look at ways to improve our skin. There will be some changes in 10. There will be more changes after 10.