Iedereen blij? Ik denk het niet. Misschien jij, omdat er dan 1 persoon minder is die deze zaken zal aankaarten. Wellicht ga je voorbij aan de titel van deze topic. Er staat toch overduidelijk 'ervaringen' in de titel. Over mijn beweegredenen om een ps3 te kopen, heb ik het in de afgelopen postings niet gehad.
ja duh, die harddiskkop kan maar 1 kant op tegelijk. 'Installeren' is overigens niet het juiste woord, het OS encrypt de data.
Duh? In m'n pc zit ook een harddiskkop die maar 1 kant tegelijk op kan. Meestal als ik iets installeer (of encrypt), kan ik nog prima surfen en ben ik niet genoodzaakt om naar een 'encryptie progressiebalk' te turen.
Yeah, life's tough... Het had wellicht mooier geweest als ze de update in de final hadden gemerged, maar dat kan niet altijd zomaar.
Tja jammer. Ik gaf aan dat ik het irritant vind/vond. Dat zegt nog niets over het feit of ik wel of geen begrip heb voor de situatie zoals die nu is.
Tja, het is een game die via online updates wordt aangepast. Je zult dit blijven houden.
Bij GT5 doelde ik voornamelijk op de grote update die je na installatie kon binnenhalen. Kleine updates juig ik toe. Voorbeeld: F1 auto had eerst een lege display in het stuurtje. Dat is nu aangepast.
Het IS GEEN DEMO. Het is een beta.
Nogmaals, 't is irritant dat je nu niet kan spelen en of het een demo of een beta is, zal de meeste mensen aan hun spreekwoordelijke derriere oxideren. Anderen realiseren zich wel degelijk dat het een beta is, en dat je wellicht problemen kan ondervinden.
Tja, nogmaals: koop lekker een xbox en ga lekker die games spelen. Je bent echt niet verplicht een ps3 te kopen. Installeren van dingen die je download of een game die je koopt... het is naar, maar het ligt wel aan de spelmaker. Uncharted installeert niets, en heeft GEEN loadtimes. DMC4 installeert een half uur lang allerlei handel, en heeft WEL loadtimes. Tja, ligt het dan aan de ps3 of aan de broddelaars die zich developer denken te moeten noemen?
Bedankt voor je ongevraagde advies, maar helaas zal ik je advies naast mij neer leggen. Wederom deel ik mijn ervaringen. Dat dit wellicht op een andere console beter is geregeld, doet daar niet aan af. Wellicht heb ik nog meer kritiek op de xbox, dan op de ps3.
Ik was verbaasd dat je bij Uncharted inderdaad niets hoefde te installeren en laadtijden heb ik nauwelijks gemerkt.