Salv schreef op vrijdag 29 februari 2008 @ 09:22:
Heren,
Ik neig zeer sterk om een xbox 360 aanteschaffen maar ik twijfel of ik dit 2de hands moet doen, of dat ik een nieuw model uit de winkel moet halen.
Een kennis van mij verkoopt zijn xbox 360 Premium met 2 wireless controllers een afstandsbediening en 3 spellen (Call of duty 3, Viva pinata, Gears of War) voor € 275. Hij is ongeveer een jaartje oud, nog niet weg geweest voor reparatie en ook niet omgebouwd.
Of kan ik beter z'n arcade pack aanschaffen deze is 279 nieuw en daarbij wat onderdelen halen?
Opzich is het een goede deal, maar hoe zit het dan met xbox live e.d. ? Heb normaliter alleen een game PC gehad en ben de laatste tijd steeds meer geintresseerd geraakt in de console en zijn mogelijkheden, samen met de leuke titels en niet meer te hoeven upgraden van onderdelen.
Heeft men nog wat informatie wat ik in de gaten moet houden bij het kopen van een 2de handse, is het wel een goede deal en zijn er bepaalde kenmerken aan een 360 die ik moet controleren? Daarnaast wat zijn een aantal must have titels of budget die ook de moeite waard zijn om aan te schaffen, mocht ik hem aanschaffen wil ik natuurlijk wel ff kunnen vooruit kunnen spelen

Er zijn voor- en nadelen aan die tweede handse natuurlijk.
De prijs is niet slecht, echter alleen gears of war is een must have (die moet je absoluut gespeeld hebben).
De nieuwe xboxxen hebben echter verbeterde componenten waardoor die koeler blijft en de kans op uitval veel kleiner. Dit zijn degene met 175wt op de sticker die op de doos zit, de 65nm dus.
Ook heeft de nieuwe arcade een hdmi uitgang en dat is mooi als je zo'n tv hebt. Helaas zit de kabel er niet bij. Ook zit de componentenkabel er niet bij, de hdmi-dongle als je optisch surround wilt en ook de harde schijf niet.
Wat kost trouwens de nieuwe premium dan, daar zit de componenten wel bij en krijg je toch 2 games erbij?
edit: ff gekeken..hmm die prijs van de tweede handse is dus wel slecht!
Voor €388 heb je n nieuwe met 3 games: halo3, viva pinata, forza en hdmi aansluiting (geen hdmikabel, maar wel de componenten)
http://www.consoleshop.nl...-3-viva-pinata-forza.html
krijg je meteen n gratis faceplate bij, toch leuk.
je zou zelfs eentje zonder hdmi kunnen kopen met 2 games (zou ik niet doen), maar je ziet de prijs
€339 met 2 games en dan is die €275 voor n tweede hands erg duur.
Ik zou die van 388 nemen.
Die is nieuw, 3 jaar garantie, betere componenten en waarschijnlijk stiller.
Ik heb toen mn launchbox kapot ging, de arcade gekocht omdat deze hdmi heeft. Ik kon echter de kabels en harde schijf enz gewoon overzetten, anders was ik nog meer kwijt dan n gewone.
Als je die er nog los bij moet kopen (en dat moet je, want zonder harde schijf is het niet leuk en als je een hdtv hebt, dan heb je de hd componentenkabel ook nodig!), dan ben je nog meer geld kwijt.
[
Voor 4% gewijzigd door
Ferry34 op 29-02-2008 10:04
]