Ja, maar hoe vaak vecht je nu tegen 5 mobs of meer. Meestal bestaan die groepjes wel uit ong 5 man. Soms net 1 of 2 meer, maar dat vangt hij prima op. Hij doet namelijk ook niet echt aan marken. Alleen skull.
Wat betreft healing. Ik ben eigenlijk altijd de enige nonguildie die meegaat, voor de rest zijn het zijn guildies. Dus dat is echt geen probleem. 9/10 keer een resto shaman en een moonkin. Los van het feit dat ze allemaal erg dikke gear hebben zijn het ook echt goede spelers. 1 + 1 = win
Verwijderd schreef op dinsdag 29 januari 2008 @ 10:04:
[...]
Hij pulled ook met zijn schild?
Bij mij is het (indien CD beschikbaar) vleugeltjes uit en gooien dat schild! En de seconde dat het schild het target raakt begint de DPS meteen los te gaan. Ik release mijn seal op het maintarget (op dat moment volgens de threatmeter rond de 4.5k threat) en consecration+holy shield zorgen voor de aggro op de rest. Niks positioneren

Dat moet ik maar regelen tijdens het tanken. Als ik een warlock bij heb dan begint die meteen met alles seeden en dan nog gaat het eigenlijk altijd goed. Een enkele keer ontsnapt er 1 target, maar met een stun of inverse-taunt is die meteen terug bij mij.
Meestal ziet het er gewoon erg rambo uit. Schild naar voren terwijl ik met vleugeltjes erin duik en consecrate. 1 uitzondering is ranged, indien mogelijk ren ik erop af, anders is het een Line of Sight pull en dan dient de dps uiteraard heel even te wachten (tenzij het er 3 zijn, dan is meestal avengers shield genoeg). Ik merk wel dat op deze manier direct dpsen pas mogelijk is nu ik een respectabele hoeveelheid spelldamage heb.
Hehe ik wist gewoon dat deze opmerking zou komen, daarom zette ik er ranged bij
Maar onze pala-tank doet ook precies hetzelfde, maar hij positioneert zeker wel. Dat is belangrijk om
1. Goed overzicht op de mobs te hebben, als in allemaal op een kluitje
2. Om niet uit Los te raken
Ik weet niet wat hier waar van is, omdat ik het niet verzonnen heb, maar dit is wat hij als argumentatie aanvoert als iemand vraagt waarom we ff moeten wachten.
Maar palatank is idd erg dikke shizzle. Zondag ook ff een heroic ShatH run gedaan omdat het de daily was. Was benieuwd hoe ik het zou doen met pvpgear en spec dus ik besloot niet te respeccen.
Was eigenlijk zoals ik al verwachtte, maar toch ook verrassend. Ik deed over de gehele run namelijk iets van 648 dps en ik had een mis van 20% op white damage. Dat is erg veel.
Ik keek daarna waaruit mijn damage precies bestond en dat was 60% white damage. Als ik dus mijn PvE gear aantrek, heb ik goeie hit, meer ap, alleen minder sta en crit. Dan zal ik de 700dps makkelijk halen, en dat is dan nog PvPspecced. Als ik dan een PvE hemo build neem, wil ik niet weten wat wat er gebeurt

(Ik heb het vermoeden dat ondanks mijn beide daggers beter zijn dan mijn maces zowel de damage 87dps MH 91 OH VS 91.9MH 97OH als enchants 2*20agi vs 2*Mongoose ik mijn comdat daggers al ga outdamagen met een PvE minded hemo build)
[
Voor 61% gewijzigd door
Verwijderd op 29-01-2008 10:24
]