@hepabolu.
Lang verhaal en eigenlijk bestemt voor het orange topic.
Even in het kort:
ik wilde naar orange adsl & telefonie ipv orange adsl en tel via kpn (isdn)
orange zei: kan niet over isdn. Ik vraag aan orange hoe lossen we dit op.
orange zei: Je zegt je isdn op en daarmee vervalt ook je adsl. Dan bel je ons en vraag je adsl & telefonie aan.
Zo gegzegd zo gedaan. Isdn opgezegd. Is ook gebeurt. Alleen adsl is niet weg. Ik bellen naar orange. Ja meneer dat had niet zo moeten gaan, het is blijkbaar verkeerd gegaan. Bij ons staat u nog in de admin als adsl over isdn. Wederom, hoe lossen wij dit op?.
Wij slopen voor u het adsl signaal. En u vraagt aan kpn een nieuwe analoge lijn aan. Oke
ik vraag bij kpn een nieuwe lijn aan. Dat kan meneer maar op uw kabel staat nog een adsl signaal. Nee hoor dat wordt er af gehaald. (niet dus) Ik bel orange. Jullie zouden toch mijn adsl signaal slopen ?. Ja hebben wij gedaan. In de admin staat geen signaal meer. Ja maar ik kan nog steeds internetten. Ja dat snap ik ook niet.
Op de dag dat kpn de nieuwe lijn installeert is ook mijn internet weg. Ik heb dus nu een nieuwe analoge lijn zonder adsl.
Ik bel naar Orange, ja, ik heb een analoge lijn. Zet er maar adsl & telefonie op.
Nee meneer, dat kan niet want u heeft nog een contract bij ons voor adsl over isdn.
Ik kwaad, ik herhaal bovenstaande, Nee meneer wij kunnen niks voor u doen. Vervolgens ben ik nog kwader geworden, heb ik per direkt opgezegd vanwege het niet kunnen leveren blabla.
Krijg ik twee weken later 2 brieven. eerst een bevestiging van de opzegging per direkt. (bye bye orange), Ten twee eentje van de technische dienst dat er geen adsl op mijn signaal zit en dat ze er gaan werken. Ploink ploink ploink.
Lang verhaal.