Ik heb wat vragen over de PSP. Ik heb er sinds kort eentje, slim & lite.
Ik gebruik'm om te gamen in en om wat mp3tjes op te luisteren.
Versie 3.80 als system software.
Maar wat ik nu heb snap ik niet.
Ik heb lijsten met mp3s op een 2 gig SanDisk gezet van een Apple Powerbook.
De sanDisk is geformatteerd door de PSP zelf, en afgesloten door de verbinding te verbreken via de USB afbreken functie van de PSP na het overzetten van de MP3s.
In de map music van de PSP heb ik verschillende andere mapjes met artiesten en daarin de mp3s.
ALs ik deze afspeel met de standaard speler vind de PSP het allemaal prima. Maar als ik dan terug ga uit het mp3 menu zijn sommige (niet allemaal dus) van de mp3tjes "corrupted data".
Als ik dan later weer mp3s wil afspelen zijn dezelfde mp3s ineens WEL weer goede data.
De mp3s zijn een mix van gedownload/zelf geript en de SanDisk is gloednieuw.
Ik heb het met een tweede sanDisk geprobeerd van een collega maar daar kreeg ik precies hetzelfde.
Ik heb gezocht op internet en wat ik kon vinden was het vervangen van de kabel, vandaar dat ik 2 verschillende kabels geprobeerd heb.
Mijn vragen zijn als volgt:
1) Is dit een bekend probleem met de PSP, dat ie mp3s prima afspeelt, maar ze daarna als corrupted data ziet?
2) Zijn er nog meer dingen die ik kan proberen, want ik kan niet zoveel meer bedenken?
3) Is mijn PSP wellicht semi DoA aangeleverd en moet ik'm terug brengen onder garantie?
4) Zijn er bekende compatibiliteitsproblemen met SanDisk en de PSP?
Ik heb al met de servicedesk van Sony gebeld, maar die zeggen dat ik omdat ik een SanDisk gebruik (Die volgens het PSP doosje voor de PSP bestemd zijn) en niet een Sony kaartje, geen service van hen kan verwachten. En ik verwacht dat als ik SanDisk bel, dat deze zeggen dat ik geen service hoef te verwachten aangezien ik een PSP gebruik en niet een SanDisk player ofzo. (niet zo bekend met de produkten die SanDisk levert naast hun SDs.)
Edit: @Hieronder mensen met tips. Bedankt voor de tips. Ik heb "geen mappenstruktuur" geprobeerd, dit was geen oplossing. Het exiten via remove hardware heb ik heb via de exit functie van OsX geprobeerd, ook dit leverde geen soelaas. Ook de andere mogelijke oplossingen geprobeerd. Goed, ik zal het euvel maar voor lief aannemen. Het is slechts licht irritant, niet een probleem waardoor de psp niet meer werkt.
[
Voor 9% gewijzigd door
Verwijderd op 23-01-2008 14:30
]