Ik heb "het" nu een half jaar en in dat half jaar is mijn ip 1 keer veranderd en dat deed ik zelf.martdj schreef op maandag 22 oktober 2007 @ 14:26:
[...]
Klopt. Internet werkt prima. Gamen gaat erg goed met veel lagere pingtijden dan daarvoor. Andere diensten dan Internet heb ik niet. Mijn HetNet abo heb ik al opgezegd (maar wordt pas over 1 1/2 maand ontbonden. Hoezo abo wordt aan het eind van de maand automatisch met een maand verlengd... Helpdesk bellen kost me waarschijnlijk meer dan de 9,95 die ik ervoor betaal dus ik misbruik hun newsserver nog maar een maandje extra aangezien die wel binaries heeft). Ik heb dus eigenlijk niets meer te klagen. Ik had nog een proefballonnetje opgelaten of we als Jan Luykenlaan bewoners vanwege de ruim een jaar ellende niet een gratis vast IP adres konden krijgen, maar daarvoor moet ik een officiele klachtenbrief sturen hoorde ik. Nog niet gedaan, maar mijn dynamische IP adres is ook nog steeds niet gewijzigd en lijkt dus redelijk stabiel.
In praktijk,als je verbinding blijft houden (bv via een router) zal je ip niet snel veranderen.
Internet en telefonie is gewoon goed.
Veel mensen zullen er geen gebruik van maken,maar neem mijn fax, na iedere verzonden of ontvangen fax via casema kon ik mijn fax en modem rebooten.
2 pagina's ontvangen of verzenden was er niet bij.
Met xms gaat het vlekkeloos.
En van internet had ik altijd gedacht,je went zo weer aan die hoge snelheid en dan ga je in gedachten weer zitten pushen,sneller sneller,maar ik blijf me steeds verbazen dat het zo stabiel en zo hard gaat.
Wat Hertzinger betreft,er is via Volkers weer een nieuwe afspraak gepland volgende week.