Daarnet ff een rare ervaring met de delay in het beeld t.o.v. het geluid: We hebben onze satelliet ontvanger op dit moment via scart aangesloten op een HD recorder, welke weer met hdmi op de tv is aangesloten en digitaal coax op de AV receiver.
Delay was eigenlijk nauwelijks merkbaar (als je het geluid van de TV harder zette, leek het een hele flauwe echo, dus er was wel delay, maar niet storend). Behalve dan daarnet met sterren dansen op het ijs, op SBS6. Heel raar: je ziet reclame en dan is er niks aan het handje en dan zie je de snufferd van die Joling en hoppa: meteen een enorme vertraging in het beeld!

Alsof het de TV heel veel moeite kost om die kerel weer te geven
Binnenkort toch maar even de boel anders aansluiten.
Nu loop ik wel tegen het probleem aan dat er volgens mij maar 1 HDMI aansluiting "display synchronized" is en we 2 apparaten via HDMI gaan aansluiten, die ik toch wel beide graag "synchronized" wil weergeven.*
Tweede probleem is dan natuurlijk daarbij ook dat de delay dus blijkbaar niet constant is! Je kan het dus niet ondervangen door ergens een vaste vertraging in te stellen, want geeft dus niet constant het gewenste resultaat. Het zal dus echt door de TV geregeld moeten worden.
*Edit:
Ik had het plaatje niet goed begrepen. Die tekst staat inderdaad onder de HDMI1 aansluiting, met een pijltje naar de digi-out. Ik dacht dat ze daarmee bedoelden dat de digi-out was gesynched met HDMI1, maar alle aansluitingen zijn gesynched, ze hadden alleen niet genoeg ruimte om die tekst te printen

Nu maar hopen dat ik niet hetzelfde probleem krijg als anderen, dat dolby digital blijkbaar wordt omgezet naar PCM. Ik verwacht het niet, DVD's zijn volgens mij niet gecrippled met HDCP, dus hopelijk gaat het meerkanaals geluid zonder problemen door de TV
[
Voor 19% gewijzigd door
Raymond op 02-11-2007 23:03
]