ja ik vind het nog steeds een stap achteruit. Als je in deel 1 al een dedicated free ride aanbied, ben je een soort van verplicht dat minimaal in elke volgende reeks ook te doen. Anders betitelen mensen het als minder. Net als dat niet iedereen het goed trok dat je bij GTA IV minder kon dan GTA SA, maar de nieuwe engine maakte het dan deels goed. Hetzelfde bij The Sims elke keer. Mafia 2 vind ik best vermakelijk, maar deel 1 overtreft het hier bij lange niet.JohnGalt schreef op donderdag 26 augustus 2010 @ 05:33:
Ok jongens, heb hem een paar uur gespeeld (officiële versie via steam).
Dit spel is echt top. Wauw wat een sfeer. Toch even inhoudelijk ingaan op het free-roaming aspect:
Ik weet niet wat iedereen bedoelt met het zogenaamde gebrek aan free-roaming, maar dit spel is één en al free-roaming. Als je een opdracht krijgt, dan pak je een auto en rijdt er naar toe, OF, je stapt uit de auto en doet wat je niet laten kan. Andere auto's pakken, shoot-outs beginnen, hapje eten, auto's verzamelen, chaos veroorzaken, u noemt het maar. Het is weliswaar geen free-rider mode, zoals in deeltje één, maar je kunt niet stellen dat het geen free-roaming game is. Ik heb een paar missies gedaan en ben verder gewoon wezen rondklooien. Tijd van schrijven is 5.30 in de ochtend, dus je mag wel stellen dat ik me heb vermaakt.
Veel plezier met dit meesterlijke spel iedereen!
En een tip voor de deel 1 fanboys (reken ik mezelf ook onder, maar toch); start deel 1 eens op na het spelen van deel 2. Kijk dan eens kritisch of je deel 2 nog steeds zo'n stap achteruit vindt.
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn