Thank you, thankyouverymuch!
Pff, emo.
Verwijderd schreef op vrijdag 17 augustus 2007 @ 15:16:
Ik weet natuurlijk niks van rogues. Daarom is onze GM ook blij dat ik de guild was gejoined omdat "wij nu een zeer geskillde rogue hebben, die andere rogues wegwijs kan maken". Het zal je dan ook niet verbazen dat ik classleader ben.
Ik weet niet of het je leeftijd is, maar "mijn guildmaster vindt" is geen argument. Het authoriteitsargument is zelfs een bekende drogreden (ad verecundiam). Als je aankomt met dat rogues 'kunnen tanken' kom je over alsof je je class niet doorhebt terwijl je voor een deel gelijk hebt. Een rogue kan, net zoals een priest of een mage, tanken. In uiterste noodgevallen kun je een mob proberen over te nemen door 'em te evasion tanken, maar de rogue moet dat meestal met de dood bekopen na z'n 15s evasion, en je probeert dit danook alleen als je geen andere keus hebt. Ik heb ook wel eens een priest gered dankzei een frostnova + frostbolt + icelance en dan wegrennen, maar ik ga niet lopen beweren dat dat een van m'n taken is.
Er zijn volgens mij 2 redenen dat mensen wat allergisch reageren:
- Je beweert dat tanken een van je vaste taken is terwijl dat onzin is.
- Je ondersteunt je bewering dat je een erg goeie rogue bent door 'quotes' van guildmembers.
Mijn guildmembers hebben wel eens beweerd dat ik de beste buttseckser van Mog Nogu ben, is dat dan ook de waarheid?
Zjanzjak schreef op vrijdag 17 augustus 2007 @ 15:52:
Ik hou van een zwik servers de fora van wow-europe in de gaten (zit al maanden te bedenken op welke server ik een nieuwe toon wil, dan wel een toon heen wil laten transferren), en dan kom je soortgelijke uitlatingen tegen.
Het verschilt per server, en ik geloof er niks van dat jij willekeurig realm forums bij gaat houden van realms waar jij niet op speelt.
Maar niet alleen op fora, ik lees ook ontzettend veel commentaren op sites zoals thottbot, allakhazam, wowinsider, noem ze maar op.
Als er iets de moeite niet waard is om te lezen, zijn het de thottbot comments

Zelfs commentaren op YouTube als ik een W.o.W.-gerelateerd filmpje bekijk. Mijn bevinding is dat er niet echt een kant (faction) doorslaat, leeftijdsgewijs dan hè. Bij ons had je een tijdje terug een topic waar ook leeftijd soms ter sprake kwam, daar zag je weer dat er aan horde-kant een klein beetje meer jongere mensen zaten maar daar zaten flink wat bloodelfs tussen, dus dat maakt het, denk ik, ook wat meer populair de laatste tijd. Het lijkt dus dat de meeste kids voor Bloodelfs gaan.

Het is zeker anders nu dat Horde een 'pretty' class heeft hoor, veel alliance > horde rerollers. Maar ik speel nog steeds af en toe alliance op AD, en specifiek op die server merk je gewoon dat er een enorme hoop kleuters op de alliance kant zitten. Dat merk je dan vooral aan de discussies in /1 in de steden.
Natuurlijk is mijn ervaring beperkt tot de paar servers waar ik op speel welke ook alleen RP servers zijn, en ook is een undead rogue een enorm populaire keuze voor CS kiddies, maar ik hecht toch iets meer waarde aan m'n eigen observaties dan aan commentaar op fora. Als ik me daar iets van aangetrokken had, was ik al lang gestopt met WoW
[
Voor 33% gewijzigd door
Hydra op 17-08-2007 16:39
]