Hehe ook wel een slim systeem.Hmzaniac schreef op dinsdag 31 juli 2007 @ 10:30:
[...]
Mjah, karazhan rollen we nog steeds. De meeste mensen die vanaf het begin hebben geholpen met de instance op farm te krijgen, op alle bosse tig keer te wipen en verschillende taktieken proberen hebben grotendeels hun gear al, en voor mij is het al voldoening genoeg om nu met 3 guilds iedere week 3 groepen te zien gaan om die instance in 2 avonden te clearen.
daar gebruiken we dus geen DKP, want die gear dropt echt wel, er is wel wat zeldzaam spul (mindblade, spiteblade, etc.) maar dat komt vanzelf wel, het is niet alsof je 10 man hebt die tegen je rollen.
In 25 man gebruiken we sinds kort (eerste 6 runs gerolled of zo en bijgehouden wie wat heeft gekregen) een vrij mooie eigen aangepaste variatie op null-DKP, wat werkt op het idee dat hoe "hoger" de instance (gruul/mag -> ssc/tk -> bt/mh ) hoe meer de dkp en dus ook de items waard worden. Ben je gelijk af van het beruchte wekelijkse rondje ony farmen voor dkp waar iedereen naar toe wou, waardoor nieuwe mensen amper kans kregen om mee te gaan omdat alle vastgeroeste raiders die plekken opeisten omdat ze anders qua dkp achter gingen lopen op de rest. Mn schouders heb ik al tijdens het rollen gehad, 3 offtanks hebben nu hun schouders met dkp gekregen, dus ik sta weer bovenaan voor schildje
Heb speciaal een paar weken geleden consortium rep gegrind voor de tabard, die staat zo tof bij warrior t4
Maar atlas, tank jij dan nou nog een beetje in je nieuwe guild of is dat ook vooral voor de show en zo nu en dan in karazhan en op morogrim op de adds?
Ja wij zijn gelukkig ook begonnen met dkp. Moeten het alleem eerst opbouwen. In kara is dat imho idd niet nodig. beetje logisch nadenken en je komt een eind
En erg veel haast heb ik toch niet. Als ik iets heb geleerd op weg naar de 70 en op 70 zelf, is dat je uiteindelijk wel iets krijgt. Uiteraard is dit alleen een schrale troost op "het" moment.
Ik ben zelf erg tevreden met de scryers tabard. Die staat erg goed bij mijn donkerkleurige (donkerbluaw/grijszwart) gear
Ai, erg pijnlijke momenten. Ik had met die assass set precies het omgekeerde.porn* schreef op dinsdag 31 juli 2007 @ 10:41:
[...]
Vertel mij wat... wij hebben welgeteld 1 drop van de helm gehad, 2x shoulder, 1x legs. Dit is over zo'n 3-4 maanden. Natuurlijk elke keer outrolled. Random ftw.
Eerst BM waar die gloves dropte. Ik outrollde de andere rogue. Daarna wilde hij Sethek Halls doen voor de shoulders. die dropte, en ik outrollde hem ook.
"Vanzelfsprekend" dat ik de nodige doodsverwensingen naar me toe kreeg
[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 31-07-2007 11:07 ]