Waarom wil iedereen toch lijken zien?
Anyhoe, ik hoop vurig dat Sony wel laat zien waar de consolewereld voor staat en dat die wel met een aantal gillende apen uit de mouwen komt. Ik moet ook zeggen dat ik meer en meer geïrriteerd raak met de conversies naar de PC. Mijn 360 is niet een vervanger van de PC. Laat de 360 in godesnaam zijn unieke spellen hebben. Begrijpelijk wat de beweegredenen zijn van MS, maar ik heb nu van een aantal titels zoiets: "ik zie het wel op de PC verschijnen". Er zijn veel te weinig spellen (bijv Crackdown) die alleen voor de 360 blijven en wie zegt niet dat die ook uiteindelijk overgaan.
Laat ik het zo zeggen met de combinatie PC + PS3 krijg je meer diversiteit te zien dan met de combinatie 360 + PC.
Gears krijgt ook meer content op de PC. Hopelijk komt dat ook naar de 360, maar dan moeten we er misschien voor betalen. En bovendien, werd weer pijnlijk duidelijk met al die E3 demo's en video's, ik heb al niet zo heel veel over en dan blijft er weer een deel van de HD permanent bezet. Tenzij ik weer voor 180 dollar aan HD ga kopen als de elite uitkomt.
Videomarketplace: was dat niet beloofd voor deze zomer? Nu dus 'voor het einde van het jaar'.
[edit] ben ik nou gek geworden? Op de frontpage staat dat deze in augustus komt, maar dat is de Elite. Over de videomarketplace is toch alleen maar gezegd dat deze voor het einde van het jaar kwam?
Nee:
http://www.gamespot.com/n...wstop&tag=newstop;title;4
[
Voor 9% gewijzigd door
Armada op 11-07-2007 17:04
]