Het Xbox 360 ervaringen Topic - Deel 37 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 12 Laatste
Acties:
  • 7.866 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Muthas
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/xbox360topichdr.png
Hardware specificaties - Beschikbare games - Verwachte games - Vaak gevraagde vragen - Links


Het Grote Xbox 360 Topic - Deel 37

Het is zover! In de Verenigde Staten op 22 november 2005, in Europa op 2 december 2005 en in Japan op 10 december 2005 is na een aantal jaren felle strijd tussen Microsoft's Xbox, Sony's PS2 en Nintendo's Gamecube de eerste next-generation console op de markt gekomen: Microsoft's Xbox 360.

In dit topic is er alle ruimte om naar believen te discussieren over alles wat de Xbox 360 aangaat, van de beste methode om hem op je TV aan te sluiten tot over gelekte video's kwijlen. Voor dingen die eigen aandacht behoeven splitsen we graag een eigen topicje af, zoals de [rml][X360] Gears of War[/rml] of [rml][PC/X360] Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter[/rml]. :Y)

We willen het hier wel graag over de machine zelf hebben, en niet over randapparatuur die niet direct met de X360 te maken heeft. Dus: controllers en dergelijke horen hier zeker, maar hier graag geen ellenlange verhandelingen over surround setjes en flat TV's: die vragen komen in Audio, Video & HiFi Forum veel beter tot hun recht en verstoren de discussies over vette games, trailers en screenies dan niet ;)

Voor de grote slowchatfans is er een eigen IRC-kanaal opgezet op het netwerk van Tweakers.net: #xbox360 op irc.tweakers.net:6667. Voor de minder frequente IRC'er te bereiken via webapplet op http://irc.tweakers.net/xbox360 :Y)


Let op!
Je kunt hier in principe posten wat je wilt, maar hou wel in ogenschouw dat ook hier de Algemene FAQ geldt naast de Spielerij policies. Met nadruk willen we nog even verduidelijken dat handel en discussies over mod-chips, het illegaal downloaden van games of het ombouwen van ook de Xbox 360 uit den boze zijn.
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/letop1bc.jpg


Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/hardwarekop8jk.jpg

Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/general8nk.jpg
Controller2.4Ghz Wireless
Weight7.7 lbs. / 3.5kg
Form FactorConsole
Dimensions (WxDxH)12.15 in x 3.27 in x 10.15 in / 309mm x 83mm x 258mm
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/grahpics7vq.jpg
Embedded Video Memory10MB
Graphics ProcessorCustom ATI Processor
Graphics Core Clock Speed500MHz
System Memory512MB UMA (Shared with GPU)
Vector Units1 VMX-128 unit per core (3 total)
CPU Math Performance9 Billion Dot Product Operations per Second
System Memory Bandwith22.4GB/s, 256GB/s to EDRAM
Memory ArchitectureUnified Memory Architecture
Shaders48-way Parallel Floating Point Dynamically-Scheduled, 48 billion Operations/s
Video Memory512MB UMA (Shared with CPU)
Fill Rate (pixels)16 Gigasamples/s using 4X MSAA
Fill Rate (triangles)500 Million/s
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/producer0ok.jpg
ManufacturerMicrosoft
Product LineMicrosoft Xbox 360
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/video9vc.jpg
Resolution480p, 480i, 720p, 1080i en 1080p! (sinds de laatste Fall update)
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/overige9gp.jpg
Digital Media FormatsDVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD, JPEG Photo CD
Game Media FormatDual-Layer DVD-ROM
Other I/O Connectors3 USB 2.0, 2 Memory Slots, Ethernet Port (RJ45)
Controller PortsSupports up to 4 Controllers
Plug and Play Storage20GB Removable Hard Drive
Standard AV Output Connectorsn/a
Integrated Communications802.11 A/B/G Wi-Fi ready, adapter not included
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/processor0ow.jpg
Processor Core Spec3 Cores, 2 hardware threads per core
Marketing Performance Measurement1 TFLOP
Processor Clock Speed3.2GHz
L2 Cache1MB
ProcessorCustom IBM PowerPC CPU
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/meeroverige3bx.jpg
Built-in FeaturesBackward Compatible with Xbox (limited), Stands Vertically or Horizontally, Interchangable Face Plates, Xbox Live Service, Media Center Extender
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/geheugen5ay.jpg
Memory Bandwidth22.4GB/s main memory bandwidth, 256GB/s to eDRAM, 21.6GB/s FSB
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/dvd5rk.jpg
Media Drive12 x Dual-Layer DVD-ROM
Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/audio7cs.jpg
Decompression Channels 320 Independent Decompression Channels
Surround SoundMultichannel Output (software driven)
Sampling Frequency48KHz 16-bit



Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/gamesuitkop.jpg


Er zijn al behoorlijk wat spellen op de markt voor de Xbox 360, en de lijst blijft maar groeien. Hieronder staan een aantal toppers (clickable :) ).

Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1174361864.jpg Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/cod3boxart.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1140625970.jpg Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/rbsboxart.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1122477256.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1151343235.jpg Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/gowboxart.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1125341415.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1149552657.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1125341648.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1146667903.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1153145101.jpg
Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1166060838.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1168037697.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1168400466.jpg Afbeeldingslocatie: http://media.teamxbox.com/games/boxart/1170798097.jpg


Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/gamesnietkop6iq.jpg

Is dit alles? Komt er niet meer uit? Juist wel! Stapels! Er zijn op dit moment al ruim 200 games bevestigd als zijnde in ontwikkeling voor de Xbox 360. Enkele toppers zijn:Ook op MMO (Massive Multiplayer Online) gebied zijn al een aantal games aangekondigd, zie bijvoorbeeld Huxley of All Points Bulletin.

Dit was natuurlijk niet alles, er zijn nog veel meer games! De startpost moet nog wel van normale lengte blijven, dus als je meer games wilt zien moet je even hier kijken.


Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/faqkop6ng.jpg


:? Is het echt zo'n gave bak? Werkt die controller wel lekker?
Dat kun je gewoon zelf checken! In een groot aantal winkels zijn Xbox 360 kiosks gespot, waar je demo's van onder meer Kameo en Call of Duty 2 kunt spelen. Er staan originele Xbox 360's met originele controllers, dus tis 'da real thing'. Let op: er worden grote verschillen gemeld in beeldkwaliteit in de winkels. Het lijkt erop dat niet al het winkelpersoneel snapt hoe je de resolutie van de X360 goed instelt voor de Samsung die wel degelijk topkwaliteit beeld kan leveren. Als het er dus blocky of stretched uitziet kan dat. Tevens hebben de demopods geen full-screen anti-aliasing. Dat zorgt er dus sowieso voor dat het er karteliger uitziet dan dadelijk bij je thuis.

:? Ik hoor dat 50% van de X360's kapot afgeleverd wordt! Wat een troep!
Nou nee, er ging even een percentage van 13% rond maar ook die sloeg nergens op. Microsoft heeft in 1 dag enkele honderdduizenden Xbox 360's in de markt gezet, en het is met nieuwe technologie normaal dat er een aantal 'dead on arrival' zijn door vervoer, soldeerfoutjes, chipmisbak of whatever. Dat is zelfs normaliter een 3 tot 5% bij bleeding edge consumentenelektronica, waar Microsoft claimt onder te zitten. Dat er dus wellicht een paar honderd kapot zijn is helemaal niet verwonderlijk, en Microsoft ziet geen structurele problemen. Er zijn DOA's gemeld, en die krijgen gewoon binnen 5 dagen een nieuwe. Jammer alleen dat die mensen bij gebrek aan hun Xbox 360 wel de tijd hebben om veel ophef te maken op tig fora waardoor het probleem stukken groter lijkt dan het is :)

Lees ook dit artikel op IGN voor meer info.

:? Wat kost dat nou?
De Xbox 360 wordt door Microsoft in 2 versies afgeleverd, het Core System en de Premium Edition. Het Core System kost je 299 euro adviesprijs waarvoor je naast de console een wired controller krijgt en een composiet aansluitkabel met SCART-adapter voor het videosignaal. Ondanks de adviesprijs van 299 euro is het Core System al vaak voor 249 euro over de toonbank gegaan. Goed opletten waar je hem koopt dus!

De Premium Edition kost 399 euro, waarvoor je al het volgende schoons krijgt:
- Xbox 360 met zilveren DVD-lade
- 20GB Xbox 360 Hard Drive
- Xbox 360 Wireless Controller
- Xbox Live Headset
- HD/AV bekabeling met SCART adapter
- Ethernet kabel
- 1 maand Xbox Live Gold
Afbeeldingslocatie: http://www.i4u.com/images/microsoft_xbox_360_pricing.jpg


Ook beginnen de bundels langzaam te verschijnen, net zoals deze er bij de oude Xbox waren. De Gears of War bundel is de bekendste, die voor gemiddeld 430 euro over de toonbank gaat.

:? Is die harddisk niet enorm klein/duur/lelijk/weetikhet?
20Gb is niet groot in deze tijd nee, en daarvan hou je zelfs maar 13Gb over, de overige 7Gb zijn voor cache, backwards compatibility code, cache, systeemfiles en cache. Met een HD kunnen spellen die er gebruik van maken dus enorm veel sneller laden. Xbox Live Marketplace is al behoorlijk aan het uitbreiden, en alles downloaden gaat ook niet lukken op je 13Gb, zeker niet als je er al een lading muziek via je computer erop hebt gezet. Het grootste gedeelte op Marketplace zijn echter de demo's die je na 1 of 2 keer spelen meestal verwijdert. Vind je er een aantal toch nog leuk om te blijven doen, kan je ze makkelijk houden. En dan houd je nog genoeg ruimte over voor de andere leuke dingen, zoals trailers, en E3 footage.

Wil je toch een grotere harddisk? Wachten dan, want tot nu ontkent Microsoft alle geruchten met betrekking tot een grotere versie. Een eigen harddisk verbinden kun je voorlopig vergeten, hij zit namelijk met een custom SATA-connector verbonden die een paar vitale 12V-lijntjes mist waardoor een normale harddisk niet eens opspint. Wel kun je een externe HD via USB aansluiten waar je vervolgens en muziek en foto's van kunt gebruiken. Deze werkt dan dus niet als hoofd-HD en kun je dus geen games/demo's op downloaden of als cache gebruiken, en de backwards compatibility zal ook afwezig zijn als je niet ook de opklik-HD hebt. Maar op deze manier kan je wel je hele muziek collectie tijdens het gamen beluisteren, terwijl je ook nog demo's en trailers kan downloaden. Daarnaast kan je ook gewoon je iPod of bijna elke andere MP3 speler via USB eraan koppelen.

:? Werkt die controller ook op m'n PC?
Ja, zowel de Wired als Wireless versie. Om de Wired versie te kunnen gebruik download je gewoon even driversbij Microsoft. Voor de Wireless controller is er een Wireless Gaming Reciever te krijgen, die een USB poort van je PC in beslag neemt.

:? HDTV bekabeling? Wut?
Ja, en dat ziet er heel vet uit als je een HDTV-ready televisie hebt! Maar maak je geen zorgen, alle games ondersteunen ook gewoon 'ouderwetse' televisies. Microsoft vereist van ontwikkelaars dat de games in 720p probleemloos werken en dat ze op de ouderwetse formaten goed functioneren. Ook 4:3 wordt native ondersteund voor de mensen met oudere TV's onder ons.

:? Is die Advanced Scart kabel nou echt zoveel beter als de kabel die ik bij mijn Premium kreeg?
Ja, hij is echt zoveel beter. Als je geen HDTV hebt, maar een gewone SDTV is deze kabel je 30 euro goed waard. Kleine letters ingame worden leesbaar en de knopjes in dashboard zijn opeens scherp in plaats van een gekleurde vlek. Bij de Premium krijg je een component kabel. Deze kan echter ook composite outputten, 2 in 1 dus. De Advanced Scart kabel is echt gemaakt voor Scart en is er daarom ook beter in. Daarnaast heb je bij de Advanced Scart kabel geen omvormblokje nodig en bij de composite bekabeling wel, wat ook weer voor kwaliteitsverlies zorgt.

:? En hoe sluit ik 'm dan aan op m'n monitor/TV/LCD/beamer/whatever?
De X360 heeft een generieke A/V uitgang waarop je een divers aantal kabels kunt aansluiten. Bij het Core System zit standaard een composiet kabel dus met SCART adapter, waardoor je hem op iedere TV aan kunt sluiten. Los verkrijgbaar en standaard bij de Premiumversie zit de HD-kabel met zowel component- als composietaansluitingen waarmee je beamers, LCD- en plasma-TV's kunt aansluiten. Voor aansluiting op een computermonitor heb je de los verkrijgbare VGA-bekabeling nodig.

Alle kabels behalve de Advanced SCART bevatten 2 stereo-jacks voor audio, en alle kabels behalve de Composite van de Core hebben een optische aansluiting voor 5.1 surroundgeluid. De optische aansluiting zit op de connector aan de kant van de X360, met een reguliere TOSLink plug onder een klepje.

:? Hoe kom ik aan zo'n apparaat?Na de launch waren er behoorlijke tekorten aan Xbox 360's, wat was voor zowel de Core én Premium Packs. Op Ebay en andere veilingssites waren er juist letterlijk duizenden te koop, tot wel 4 keer zoveel als de orginele prijs. Dit voorraadprobleem is nu gelukkig opgelost, en de Core en Premium Pack zijn dan ook gewoon in de winkel te verkrijgen. Wees op je hoede voor de vele aanbiedingen op eBay, Marktplaats e.d.! Er zijn vele scams gericht om onschuldige consumenten geld af te troggelen. Koop alleen van gebruikers met een goede reputatie en voor redelijke prijzen, of koop er gewoon een in de winkel.

:? Hoe zit het met Xbox Live?
Alle trotse bezitters van een Xbox 360 hebben een gratis Xbox Live Silver membership. Hiermee kun je in principe vrijwel alles behalve online gamen. Je kunt dus wel chatten, demo's en trailers downloaden en op de marktplaats terecht met micropayments. De hardcore gamer zal voor een maandelijks bedrag Xbox Live Gold aanschaffen, waarmee je wanneer je wilt online kunt gamen en toegang hebt tot echt alle features.

Waar de bestaande Xbox Live abo's nog in populariteit geremd werden door het feit dat je een creditcard nodig had, komen er nu prepaid cards die je on- en offline kunt bestellen voor X maanden Gold. De adviesprijzen voor Xbox Live prepaidkaarten zijn 60 euro per 12 maanden of 20 euro per 3, maar als je wat rondshop bij shops kun je hier nog wel een paar euro onder zitten. Voor degenen die al een Xbox Live abonnement hebben op hun 'oude' Xbox: deze wordt automatisch omgezet zodra je voor de eerste keer inlogt met je X360. Je gratis maand Xbox Live Gold wordt ook automatisch aangemaakt zodra je voor het eerst online gaat: kies dus gewoon Silver als je alleen de maand trial wil gebruiken! Alles gaat helemaal volautomatisch dus en je hebt nergens een creditcard voor nodig als je niet wilt.

Om Xbox Live het best te gebruiken kun je het beste de Xbox 360 voorzien van een static IP op je LAN en vervolgens de volgende poorten mappen naar de doos: UDP/88, UDP/3074, TCP/3074. Door het port-forwarding gaat het downloaden van Xbox Live Marketplace ook nog sneller!

:? Micropayments watwat?
Micropayment is het buzzword voor online handel van de komende jaren. Op dit moment is content altijd oftewel gratis oftewel een stevig bedrag, en micropayments vullen het gat op van de kleine betalingen. Je kunt met CC of prepaycard een aantal punten kopen, welke je vervolgens aan kleine dingen kunt uitgeven, zoals 20 punten voor een gamertag-foto van je favoriete spel, of 150 punten voor een Xbox Guide theme, of 400 punten voor een spel op Xbox Live Arcade. Doordat leveranciers met de minibetalingen van een paar cent hun kosten kunnen dekken krijg je dus veel meer geinige content als het goed is. De geldende prijslijst in punten kun je op IGN nalezen. In Nederland is de adviesprijs voor 2100 punten 24,99 euro, oftewel 1,19 cent per punt. De spellen op Xbox Live Arcade kosten 400, 800 of 1200 punten afhankelijk van hoe uitgebreid het is.

:? Video Marketplace, wat is dat dan weer?
De uitbreiding op Marketplace, die bij de launch van de console ontstond. Naast Arcade games, Gamercards, Themes en weet ik het wat kan je nu ook films en serie's downloaden. Dit is natuurlijk niet gratis, je moet betalen me bovenuitgelegde punten. De prijs van de films komt overeen met wat je in de videotheek zou betalen. Nu hoef je dus niet de deur meer uit! Nog een voordeel: De meeste nieuwe films zijn voor een beetje extra ook in HD kwaliteit te downloaden. Zo kan je dus 720p films kijken op je TV, zonder een HD-DVD of Blu-Ray speler.

Op dit moment is dienst alleen in Amerika beschikbaar. Een Amerikaanse Xbox Live account aanmaken heeft geen zin, want sinds December scant Microsoft je locatie en als je vanuit een ander land download dan wat je Xbox Live account aangeeft worden je downloads gestopt. Uit ervaring van diverse tweakers blijkt echter dat downloaden van de Amerikaanse Marketplace (inclusief Video Marketplace) met een Amerikaanse Xbox Live account gewoon mogelijk is.

:? Is de Xbox 360 backwards compatible?
Ja. En nee. De X360 zal niet de originele Xbox zomaar kunnen emuleren, daarvoor zit er teveel verschillende hardware in. Echter, met de goeie 'profiles' die de X360 hints geeft over welke optimalisaties hij mag maken kan het wel. Af-fabriek zullen er waarschijnlijk voor de echte classics al profiles aanwezig zijn. Verdere backwards compatibility zal een kwestie zijn van via Xbox Live nieuwe profiles downloaden voor op je harddisk. Wat houdt dit concreet in: je hebt de HD nodig voor uitgebreide backwards compatibility, en het is niet bekend in hoeverre Microsoft echt alle Xbox games op deze manier gaat bijwerken.

De huidige lijst van backwards compatible games is al enorm overigens en kun je hier vinden. Bungie heeft de Halo en Halo 2 zelfs nog even grondig van een facelift voorzien inclusief 720p rendering en FSAA.

:? Werken mijn backups nog?
Nee. Downloaden is lame, ga betalen voor je spellen, als je originelen had gehad hadden ze nog wel gewerkt als ze op de hierboven genoemde lijst staan.

:? Gaan de games region-locked zijn?
Sommigen wel, anderen niet. Microsoft biedt het mechanisme aan en het is aan de publishers om te beslissen voor welke games ze er gebruik van maken. Voor wie het onbegrijpelijk vindt dat ze zo onredelijk gepest worden door de grote boze publishers, lees deze post even. DVD's afspelen gaat ook alleen met R2 vanzelfsprekend.

:? Help! Ik heb een nieuw spel en hij doet het niet!
Rustig, rustig. Het is waarschijnlijk de 60Hz bug, en zo niet ligt het waarschijnlijk aan je disc. Bij sommige spellen moet je Xbox 360 op 60Hz output staan ingesteld, ook bij HD TV's, waar dit helemaal niet in te stellen is. Om je TV in te stellen op 60Hz moet je kijken in het video menu. Daar kan je kiezen tussen 50 en 60Hz, waarvan de 60Hz de betere is. Sinds de laatste dashboard update heb je geen last meer van schokkend beeld met DVD's bekijken, omdat de Xbox 360 dan vanzelf terugschakeld naar 50Hz. Om op een HD TV ook 60Hz in te kunnen stellen moet je op de kabel even de switch naar normale output zetten (niet de HD stand dus), waardoor je ook deze optie krijgt in het video menu. Hierna kan je de switch gewoon weer terugzetten, en zal je nieuwe spel het doen :) .

:? Heb je deze hele openingspost zelf geschreven?
Ik? Nee :+ Daarvoor moet ik curry684 bedanken, en voor degene die hem weer hebben geholpen :) . Denk nou niet dat ik helemaal dom ben, curry684 kon met z'n 1337 html rechten gewoon in css met html posten, dat heb ik omgezet naar RML, en ik houd vanaf nu natuurlijk ook de openingspost bij.

:? Ah maar je bent dan ook van alles vergeten :z
Allereerst, check even de Xboxic Wiki. Als het daar ook niet instaat, voeg het toe nadat je hier of elders een antwoord hebt gevonden. Als het dermate belangrijk is dat het in deze openingspost hoort, geef het even aan dan frot ik het er graag bij :)

Afbeeldingslocatie: http://swprozee1.com/marten/tweakers/linkskop7el.jpg
Interessante websites:Algemene informatie:De voorgaande delen:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36]

Dank aan curry684 en iedereen die hem heeft geholpen voor het maken van deze startpost :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Naresh
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 30-09-2020
Weet iemand ook of je mp4 bestanden kan streamen naar je xbox??

360 BLOG


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 22-04 22:19

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

Naresh schreef op zondag 24 juni 2007 @ 18:24:
Weet iemand ook of je mp4 bestanden kan streamen naar je xbox??
Voorwaar, een nieuw deeltje 360 :)

^^ Heb je al eens tversity/transcode360 geprobeerd?

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 6153

johnnyv.nl schreef op zondag 24 juni 2007 @ 12:18 [i]IN DEEL 36[/i]:
[...]
Kom op mensen, denk toch eens helder na. Ok, het percentage uitvallers ligt zeker hoger dan bij menig ander console, maar deze 30% is pure onzin (in ieder geval tot we van MS de werkelijke cijfers krijgen).
Die cijfers zal MS dus nooit openbaar maken, tenzij ze daartoe gedwongen wordt door overheids- of consumenten-organisaties, al dan niet via de rechter...
En dan nog, er zijn wel andere grote producten op de markt geweest met >30% uitval of fouten erin (Senseo van Philips had in het eerste jaar >30% die terugkwamen voor reparatie, een van de eerste Pentium modellen bevatte een rekenfout etc.)
Waar de leverancier (mede onder druk van consumenten en media en de imagoschade die daaruit zou kunnen volgen) toe 'gedwongen' werd...
waar ymmv IN DEEL 36op reageerde op zondag 24 juni 2007 12:42 met
Klopt. Wat dan telt, is hoe de fabrikant ermee omgaat. Doen ze alsof hun neus bloedt of gaan ze elk fout apparaat vervangen of repareren. Intel heeft alle Pentium-CPUs met de rekenfout vervangen. Dat heeft ze een boel geld gekost, maar uiteindelijk ook goodwill opgeleverd. MS hanteert op dit moment de bloedende neus-taktiek, maar die kan op de lange termijn mogelijk veel kostbaarder uitpakken als de verhalen over kapotte consoles en RRODs maar niet ophouden en de Xbox-verkoop langzaam maar zeker instort omdat kopers het merk gaan mijden.
Gek dat dat laatste (het mijden dus) niet meer gebeurd met dat andere succesnummer van MS, Windows .... >:)

Laat ik daarnaast dit zeggen : normaal gesproken wordt in het geval van garantie OF vervangen OF gerepareerd. Nu wordt er gerepareerd, en ontvang je een refurbished XBOX, waarvan jij dus niet kunt zeggen of die aan het zelfde euvel leed en waarvan alle defecte onderdelen correct vervangen zijn. Het kan dus zo zijn dat er opnieuw/nog steeds inferieure onderdelen in je 360 zitten, waarvan je niet weet of ze het een redelijke termijn uit zullen houden.

Ik heb nu een xbox, ps2 en xbox360, een PS3 komt er - als er nog wat over is aan het eind van de zomervakantie, en anders maar later - aan. Ik zie een directe relatie met het aantal spellen die ik gekocht heb of van plan ben te kopen met het vertrouwen wat ik in het apparaat heb. Dan zie ik toch dat ik nu al terughoudend ben met mijn verwachtingen voor de 360.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Naresh
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 30-09-2020
Michael Knight schreef op zondag 24 juni 2007 @ 18:27:
[...]


Voorwaar, een nieuw deeltje 360 :)

^^ Heb je al eens tversity/transcode360 geprobeerd?
met tversity doet ie em niet

360 BLOG


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sh0ckTr00per
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 08:51
De CC van mijn live account is verlopen vorige maand, en nu krijg ik een mail van MS dat ze een aankoop van 500 live punten niet kunnen afschrijven en mijn account gaan disabelen tenzij ik mijn cc gegevens bijwerk..

Ik heb alleen nog nooit 500 punten gekocht en vind het wel mooi dat mijn CC verlopen is want ik vertrouw dat live services niet zo. Vooralsnog doet live het nog.. Iemand anders dit wel eens meegemaakt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ace
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 22-04 17:20

Ace

Happy Happy Joy Joy

Sh0ckTr00per schreef op zondag 24 juni 2007 @ 19:57:
De CC van mijn live account is verlopen vorige maand, en nu krijg ik een mail van MS dat ze een aankoop van 500 live punten niet kunnen afschrijven en mijn account gaan disabelen tenzij ik mijn cc gegevens bijwerk..

Ik heb alleen nog nooit 500 punten gekocht en vind het wel mooi dat mijn CC verlopen is want ik vertrouw dat live services niet zo. Vooralsnog doet live het nog.. Iemand anders dit wel eens meegemaakt?
Als je niet op tijd verlengd dan locken ze je account. Is mij ook gebeurd, ben mooi mn eerste account met 2335 points kwijt. Ik ging er namelijk vanuit dat je automatisch bij niet betalen zou terug gaan naar het onderliggende Silver maar dat is dus niet zo.

Zelfs met het betalen van de zogenaamd achterstallige 60 euro konden ze me bij de helpdesk niet garanderen dat mn account unlocked zou worden. Las op verschillende fora dat wanneer je blijft zeuren en naar superiors blijft vragen ze uiteindelijk alsnog overstag gaan en misschien je account weer vrijgeven.

Ik ben maar gewoon een nieuwe begonnen ;(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • clonedonkey
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 09:59
Ik vroeg mij af op iemand mischien een website weet waar ik een trailer van een spel kan downloaden waarbij 4players worden gebruikt. Dit omdat ik even wil kijken hoe het er dan uitziet qua groote etc. op mijn beamer. Alvast bedankt !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ken.
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 22-04 10:22

Ken.

\m/.([oO]).\m/

Sh0ckTr00per schreef op zondag 24 juni 2007 @ 19:57:
[..]
Ik heb alleen nog nooit 500 punten gekocht en vind het wel mooi dat mijn CC verlopen is want ik vertrouw dat live services niet zo.
Paranoid much ? ;)

(maar serieus: waarom ?)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • it0
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 30-03 21:55

it0

Mijn mening is een feit.

clonedonkey schreef op zondag 24 juni 2007 @ 20:13:
Ik vroeg mij af op iemand mischien een website weet waar ik een trailer van een spel kan downloaden waarbij 4players worden gebruikt. Dit omdat ik even wil kijken hoe het er dan uitziet qua groote etc. op mijn beamer. Alvast bedankt !
Op gametrialers of youtube staat vast wel een filmpje van mad tracks of castle crashers

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 132488

weet iemand een winkel waar je een xbox met een benq drive kan bestellen? mijne krast al na 2 dagen, dus die ruil ik mooi weer in. via google kom ik alleen bij de elite uitvoering terecht

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dennahz
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 22-04 23:02

Dennahz

Life feels like hell should.

Anoniem: 132488 schreef op zondag 24 juni 2007 @ 21:57:
weet iemand een winkel waar je een xbox met een benq drive kan bestellen? mijne krast al na 2 dagen, dus die ruil ik mooi weer in. via google kom ik alleen bij de elite uitvoering terecht
Wat je het beste kan doen is naar de winkel gaan en vragen of je de Xbox mag testen voor je hem koopt. Kijk dan of er zo'n drive in zit.

Twitter


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sh0ckTr00per
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 08:51
.KeN. schreef op zondag 24 juni 2007 @ 21:02:
[...]

Paranoid much ? ;)

(maar serieus: waarom ?)
Er hebben al eens een keer allemaal gegevens op straat gelegen, en de voornaamste reden is dat ik het niet gebruik. Punten koop ik in de winkel, live loopt tot medio 2008, dus ga ik me voorlopig niet druk om maken.

BTW, als iemand nog 48 uurs trial wil, eerste die een DM stuurt krijgt 'm morgen terug. Ik heb vandaag Shadowrun gekregen, maar ben nog niet laaiend enthausiast.. Iemand hier die dat speelt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • clonedonkey
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 09:59
it0 schreef op zondag 24 juni 2007 @ 21:28:
[...]


Op gametrialers of youtube staat vast wel een filmpje van mad tracks of castle crashers
Gezocht maar helaas tot op heden niks gevonden, iemand andere mischien ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

PWM

Sh0ckTr00per schreef op zondag 24 juni 2007 @ 22:21:
[...]


Er hebben al eens een keer allemaal gegevens op straat gelegen
Dat was 1 keer in de US, van iemand die al zijn gegevens ook op internet had staan.

Daardoor kon iemand bellen met de gamertag, het huisadres, geboortedatum, meisjes moedernaam etc. etc.

Dat heeft niks met Live te maken, maar met elke denkbare service.

Daarna deed deze persoon (journalist) net alsof het heel makkelijk was, en dat het bij iedereen voor kan komen, waarna snel bleek dat dat onzin was.

[ Voor 37% gewijzigd door PWM op 24-06-2007 23:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ferry34
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 11:39
Ik heb een beetje een domme vraag.
Kan ik wanneer ik zo'n memorycard koop, mn savegames daarop kopieren? Ik heb gewoon n harde schijf en heb dat nog nooit gedaan, maar ik ben als de dood dat mn schijf n keer crashed en ik al mn saves kwijt ben (2 jaar werk hè). Thanks

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 21-04 10:57
Ja, dat schijnt te kunnen. Zit daar zelf ook heel sterk aan te denken. Zeker met bijvoorbeeld MotoGP, welke er een handje van schijnt te hebben saves om zeep te helpen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wiseguy1983
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 17-04 20:07
ja dat kan zeker. Ik heb het gedaan toen mijn xbox voor de eerste keer kapot ging en ik mijn HD mee moest sturen. Ik kreeg toen alleen de savegame van DOA4 niet gekopieerd om een onbekende reden.

GamerTag Live!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phusebox
  • Registratie: Mei 2002
  • Nu online
Ferry34 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 00:53:
Ik heb een beetje een domme vraag.
Kan ik wanneer ik zo'n memorycard koop, mn savegames daarop kopieren? Ik heb gewoon n harde schijf en heb dat nog nooit gedaan, maar ik ben als de dood dat mn schijf n keer crashed en ik al mn saves kwijt ben (2 jaar werk hè). Thanks
volgens mij kun je ze alleen moven :S maar je kunt wel een datakabel kopen voor je memorycard om die op je pc te kopieren

en dan weer terugmoven naar je hdd... ik ben daar ook zwaar over aan t denken

xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mobygo76
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 22-04 22:14
Phusebox schreef op maandag 25 juni 2007 @ 09:15:
[...]

volgens mij kun je ze alleen moven :S maar je kunt wel een datakabel kopen voor je memorycard om die op je pc te kopieren

en dan weer terugmoven naar je hdd... ik ben daar ook zwaar over aan t denken
Je kunt ze gewoon copieren, alleen je profile kun je moven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nasty Nate
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 16-04 15:48
Stel dat ik nog zo'n oud xbox live 12 maanden abonnement pakketje kan vinden he, kan ik die dan nu nog steeds gebruiken om mijn huidige 360 live abbo te verlengen?
Mijn jaar zit er bijna op namelijk en op ebay staan van die oude pakketjes te koop.
(1 jaar live abbo + spel voor originele xbox)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Semper Fight
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 22-04 21:18

Semper Fight

Xbox Live = Semper Fight

Nasty Nate schreef op maandag 25 juni 2007 @ 10:04:
Stel dat ik nog zo'n oud xbox live 12 maanden abonnement pakketje kan vinden he, kan ik die dan nu nog steeds gebruiken om mijn huidige 360 live abbo te verlengen?
Mijn jaar zit er bijna op namelijk en op ebay staan van die oude pakketjes te koop.
(1 jaar live abbo + spel voor originele xbox)
Ja is gewoon mogelijk!

Live is Live................nanaaaaaaaaaaaanaaaaanaaaaaaaanaaaaaaaaaaaaaaaah :+

Hier had uw advertentie kunnen staan! DM me voor meer info over de prijzen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pvtonger
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 13-04 21:19
In deel 36 gaf ik aan dat ik geen 720p via compont kon weergeven. Daarom maar een VGA kabel gekocht en de resolutie op 1366x768 ingesteld.

En wat een plaatje is het nu :*)

Kan niet vergelijken met component, maar VGA ziet er gewoon strak uit. Nu kan ik mijn oude xbox via component aangesloten laten. Is ook niet onaardig omdat ik streaming van Divx niet voor elkaar krijg icm Vista.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • yorroy
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 09:50
Ik zag in de Bart Smit folder een nieuwe Ninja Gaiden voor de PS3 :?
Is dit geen xbox-only meer? Dus we zitten nu opgescheept met Tenchu voor old-fashion hakken :/

Edit: Ik zag deze staan op play-asia. Voor de luie mensen:

Max Drive 160™ plugs into the USB port on your 360™.
Load and save content including saves, video, music and other material downloaded from the XBOX Live™ Marketplace.
Play movies, music and view images directly from your Max Drive 160™: MPEG-4, H.264 (including HD), MP3, JPEG and WMV
Simply plug in and start to enjoy the massive storage capacity of Max Drive 160™
Max Drive 160™ can also connect to your PC so moving content to your 360™ couldn't be simpler!


Er staat dus niet bij hoeveel gig dit ding heeft, maar aan de naam te zien zal het wel 160 gb zijn :+
Edit 2: 120 euro

[ Voor 72% gewijzigd door yorroy op 25-06-2007 11:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nasty Nate
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 16-04 15:48
Electra schreef op maandag 25 juni 2007 @ 10:28:
[...]

Ja is gewoon mogelijk!

Live is Live................nanaaaaaaaaaaaanaaaaanaaaaaaaanaaaaaaaaaaaaaaaah :+
Ja ok maar ik vernam dat sommige codes alleen gebruikt kunnen worden om een nieuw abonnement af te sluiten op live en dus niet om te verlengen...

Er staat dan bv dit plaatje bij :

Afbeeldingslocatie: http://i5.ebayimg.com/04/i/000/a5/3f/982d_2.JPG

Met daaronder de tekst "This is for ONE xbox live 12 month+1 month gold subscription for xbox 360.

This code only works for new accounts

xbox live 12 month+1 gold, works worldwide "


Dus die zou het niet doen bij mijn verlenging....

*edit* ik heb de verkoper natuurlijk ook al een bericht gestuurd maar vroeg me af of mensen hier bekend zijn met verschillende soorten codes.

[ Voor 9% gewijzigd door Nasty Nate op 25-06-2007 11:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dadj
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15-12-2022

dadj

Boeiend, boeiend!

na een re-install van xp ziet mn xbox mn pc wel, en ook de playlists die ik gemaakt heb (mediaplayer 11) maar als ik een playlist wil afspelen krijg ik op mn xbox altijd de melding dat er geen nummers in de playlist staan terwijl dit uiteraards wel het geval is.. iemand hier ervaring mee?

[ Voor 3% gewijzigd door dadj op 25-06-2007 11:38 ]

XBOX 360 Gamertag | Mac mini | Macbook | iMac - God Does Not Have a Plan; He is Just a Kid With an Antfarm


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

PWM

Mijn 360 is weer onderweg uit Duitsland :)

Heeft 8 werkdagen geduurd, mij hoor je niet klagen *O*

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Calitomnication
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 20-03 08:21

Calitomnication

Dream Of Calitomnication

PWM schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:37:
Mijn 360 is weer onderweg uit Duitsland :)

Heeft 8 werkdagen geduurd, mij hoor je niet klagen *O*
Dude.. Mijn 360 is al ik weet niet hoe lang weg.. Vertraging links, vertraging rechts..Het heeft me op het eind van de rit wel een gratis game (Viva Pinata) opgeleverd.. Maar nog steeds heb ik mijn console niet terug.

Garmin Forerunner 245 | hardlopen ftw! | Voeg me toe op Gamin Connect of Strava
tips voor New York


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33

MetroidPrime

Turn it up loud, captain!

yorroy schreef op maandag 25 juni 2007 @ 10:56:
Ik zag in de Bart Smit folder een nieuwe Ninja Gaiden voor de PS3 :?
Is dit geen xbox-only meer? Dus we zitten nu opgescheept met Tenchu voor old-fashion hakken :/
Het is geen nieuwe Ninja Gaiden, het is een poort van Ninja Gaiden voor de Xbox 1. De enige reden dat het spel niet op de Xbox 360 komt is omdat Xbox 360 bezitters de Xbox 1 versie al kunnen spelen.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phusebox
  • Registratie: Mei 2002
  • Nu online
PWM schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:37:
Mijn 360 is weer onderweg uit Duitsland :)

Heeft 8 werkdagen geduurd, mij hoor je niet klagen *O*
omg dit meen je niet? wanneer heb je die van jou aan UPS gegeven dan?

xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roelodk
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-11-2022
yorroy schreef op maandag 25 juni 2007 @ 10:56:
Ik zag in de Bart Smit folder een nieuwe Ninja Gaiden voor de PS3 :?
Is dit geen xbox-only meer? Dus we zitten nu opgescheept met Tenchu voor old-fashion hakken :/

Edit: Ik zag deze staan op play-asia. Voor de luie mensen:

Max Drive 160™ plugs into the USB port on your 360™.
Load and save content including saves, video, music and other material downloaded from the XBOX Live™ Marketplace.
Play movies, music and view images directly from your Max Drive 160™: MPEG-4, H.264 (including HD), MP3, JPEG and WMV
Simply plug in and start to enjoy the massive storage capacity of Max Drive 160™
Max Drive 160™ can also connect to your PC so moving content to your 360™ couldn't be simpler!


Er staat dus niet bij hoeveel gig dit ding heeft, maar aan de naam te zien zal het wel 160 gb zijn :+
Edit 2: 120 euro
Op vele andere sites staat dit.

MAX Drive 160 is not designed to store gamesaves or material downloaded from Xbox L!ve Marketplace.

Pas dus op.
Lijkt me stug dat microsoft dit ook toelaat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Collaborator
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 07-04 11:23

Collaborator

You! Cake or Death?

yorroy schreef op maandag 25 juni 2007 @ 10:56:
Ik zag in de Bart Smit folder een nieuwe Ninja Gaiden voor de PS3 :?
Is dit geen xbox-only meer? Dus we zitten nu opgescheept met Tenchu voor old-fashion hakken :/
De ps3 krijgt de oude xbox Ninja Gaiden, maar dan HD en wat opgepoetst
De xbox 360 krijgt Ninja Gaiden 2 :)

This space is occupied


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

PWM

Phusebox schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:53:
[...]

omg dit meen je niet? wanneer heb je die van jou aan UPS gegeven dan?
De 13de. 12 dagen geleden, min 4 weekenddagen, is 8 werkdagen.

Het is de 11de geweest, 10 werkdagen dus,

Misschien komt het door de string van mijn vriendin die ik er bij had gestopt :+ ;)

[ Voor 7% gewijzigd door PWM op 25-06-2007 12:12 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 132488

mensen
ik heb vorige een xbox360 gekocht in een forza motorsport 2 pack. ik heb er dus nu al een kras op zitten. ik dacht dat de xboxen die je nu kocht al een benq drive haddden, maar ik heb dus een krassende hitachi.
wat zeggen de mensen met ervaring? kun je microsoft bellen en zorgen dat je een benq drive krijgt? ik ga er niet mee akkoord dat ik 5 dagen een xbox, die dus eigenlijk niet functioneert. dan kunnen ze me wel een nieuwe geven met dezelfde drive, maar dan functioneert die dus nog niet. ik wil dus een benq drive. hoe krijg ik dit voor mekaar bij xbox?

groeten jurg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phusebox
  • Registratie: Mei 2002
  • Nu online
PWM schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:57:
[...]


De 13de. 12 dagen geleden, min 4 weekenddagen, is 8 werkdagen.

Misschien komt het door de string van mijn vriendin die ik er bij had gestopt :+ ;)
hmm dan ga ik dus vandaag weer es aan de bel trekken want dit is dus belachelijk

begrijp me niet verkeerd; ik gun iedereen zijn xbox360 zo snel mogelijk terug, maar als het bij jou zo snel kan moet dat bij iedereen kunnen

xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SaN
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 04-04 22:32

SaN

Zijn het wel perfect ronde krassen? Een maat van mij zegt namelijk ook dat zijn xbox krast, maar dat zijn gewoon kleine gebruikskrasjes. Als het aan de drive ligt heb je echt perfect ronde krassen op je disc.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 132488

ja de krassen zijn prefect rond.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SaN
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 04-04 22:32

SaN

Dan kun je hem inderdaad gewoon terug sturen, maar je krijgt inderdaad hoogst waarschijnlijk wel een gerepareerde terug. Als je hem bij de media markt gekocht hebt kun je hem waarschijnlijk gewoon terug brengen. Ik zou wel meteen actie ondernemen, dus nu bellen met microsoft om te kijken wat bij hun mogelijk is. Als je nog een week wacht denk ik niet dat ze nog veel voor je gaan doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sonicx
  • Registratie: Januari 2007
  • Niet online
Jeez dat werd ook eens tijd, net mailtje ontvangen van MS dat m'n X360 weer onderweg naar huis is. :)
Ben zeer benieuwd nu of ik mijn eigen xbox of een refurb terugkrijg al dan niet met die nieuwe heatsink.

Het schijnt trouwens dat als je met een lampje de onderkant van de xbox inkijkt dat je de nieuwe heatsink kunt zien zitten. Dat ga ik dus ook meteen ff checken zodra ik hem terug heb.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Weltschmerz
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 18-03 19:25
Collaborator schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:54:
[...]

De ps3 krijgt de oude xbox Ninja Gaiden, maar dan HD en wat opgepoetst
De xbox 360 krijgt Ninja Gaiden 2 :)
Nee de PS3 krijgt Ninja Gaiden BLACK (dus niet de oude, maar de re-issued versie van de Xbox), opgepoetst, met extra speelbare characters die hun eigen moves hebben, nieuwe wapens, en een paar andere veranderingen.

Wat veranderd is:

Graphics have been overhauled to take advantage of the high definition capability of the PS3
Some FMVs have been replaced with real-time in-game graphic cutscenes
Changes to some of the original level designs and mission mode missions
Rachel's story chapters are inserted in amongst Ryu's
Some items have their locations moved
This includes the addition and removal of some encounters
Some boss encounters have also been reworked
Some enemies' specifications (AI, damage, etc) have been changed
Changes to Ryu's reverse wind technique
While floating, Ryu can now hop up and run on water
While running on water, Ryu can engage in combat
Ryu can now shoot arrows in mid-air
The speargun is now classified as a projectile weapon
Ryu can now use restoration items without going through menus

Wat nieuw is:

A new playable character, Rachel, the demon hunter
She is playable in only 3 of her own chapters and 9 missions in Mission Mode
For weapons, she can only use her warhammer.
For projectiles, she can only use her whip.
For ninpo, she can only cast her Blades of the Ouroborus.
Whereas Ryu gets costumes, she can unlock 6 hairstyles (besides her default hairstyle).
A new weapon for Ryu, a set of dual katanas called Dragon's Claw and Tiger's Fang
Three new enemies have been added
MSAT bikers
Mermen
Ghost fires
Two new bosses have been added
Gamov
Alternator (an enemy like Dynamo)
Shaking the SIXAXIS controller will increase the strength of the ninpo being casted


Wat eruit is gehaald:


The opening introductory movie of the legend between the Dragon Sword and the Dark Dragon Blade
Some encounters
Two costumes
Many puzzles
Additional starting weapons on higher difficulties (only in Ninja Gaiden Black)
Gobdecks (a fire-breathing dinosaur with spikes) have been totally removed from the system
Trailing images and light effects from certain power moves have been removed
NES or Arcade versions of Ninja Gaiden previously unlocked as bonuses in the Xbox Ninja Gaiden / Ninja Gaiden Black, have been removed


Collaborator, waar heb je vandaan dat er een Ninja Gaiden2 aan komt? Ik bedoel, ik zou het zelf ook verwachten, maar officieël nieuws heb ik nog niet gehoord, weet jij hier iets meer over?

[ Voor 74% gewijzigd door Weltschmerz op 25-06-2007 12:38 ]

&


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoonshine
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 10:59

Smoonshine

Feyenoord!!

Anoniem: 132488 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:58:
mensen
ik heb vorige een xbox360 gekocht in een forza motorsport 2 pack. ik heb er dus nu al een kras op zitten. ik dacht dat de xboxen die je nu kocht al een benq drive haddden, maar ik heb dus een krassende hitachi.
wat zeggen de mensen met ervaring? kun je microsoft bellen en zorgen dat je een benq drive krijgt? ik ga er niet mee akkoord dat ik 5 dagen een xbox, die dus eigenlijk niet functioneert. dan kunnen ze me wel een nieuwe geven met dezelfde drive, maar dan functioneert die dus nog niet. ik wil dus een benq drive. hoe krijg ik dit voor mekaar bij xbox?

groeten jurg
Volgens mij staat er voor de Hitachi drive dat hij eventueel kan krassen. Ik heb zelf een hitachi drive en na een week intensief gamen zie ik nog geen krassen. De hitachi drive van mij maakt ook erg weinig geluid, wat ook normaal zou zijn. Wel valt me op dat de schijven net buiten de binnenste rand ook een soort randje hebben, maar dat zit ook op ongebruike discs.

uhm...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wimpie007
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 00:19
PWM schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:57:
[...]


De 13de. 12 dagen geleden, min 4 weekenddagen, is 8 werkdagen.

Het is de 11de geweest, 10 werkdagen dus,

Misschien komt het door de string van mijn vriendin die ik er bij had gestopt :+ ;)
Ja aangezien die een nogal grote maat(XXXL) heeft heb je die string dus als dempings/verpakkingsmateriaal gebruikt? :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • amoi
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 22-04 17:14
Anoniem: 132488 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:58:
mensen
ik heb vorige een xbox360 gekocht in een forza motorsport 2 pack. ik heb er dus nu al een kras op zitten. ik dacht dat de xboxen die je nu kocht al een benq drive haddden, maar ik heb dus een krassende hitachi.
wat zeggen de mensen met ervaring? kun je microsoft bellen en zorgen dat je een benq drive krijgt? ik ga er niet mee akkoord dat ik 5 dagen een xbox, die dus eigenlijk niet functioneert. dan kunnen ze me wel een nieuwe geven met dezelfde drive, maar dan functioneert die dus nog niet. ik wil dus een benq drive. hoe krijg ik dit voor mekaar bij xbox?

groeten jurg
je kan hem nog ruilen bij de winkel. en meestal zijn de pakketten gerepareerde xboxen en zitten vaak meer ronde stikkers over elkaar. maar in jouw geval kan je nog ruilen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phusebox
  • Registratie: Mei 2002
  • Nu online
sonicx schreef op maandag 25 juni 2007 @ 12:21:
Jeez dat werd ook eens tijd, net mailtje ontvangen van MS dat m'n X360 weer onderweg naar huis is. :)
Ben zeer benieuwd nu of ik mijn eigen xbox of een refurb terugkrijg al dan niet met die nieuwe heatsink.

Het schijnt trouwens dat als je met een lampje de onderkant van de xbox inkijkt dat je de nieuwe heatsink kunt zien zitten. Dat ga ik dus ook meteen ff checken zodra ik hem terug heb.
en wanneer is jouw xbox door ups opgehaald?

is handig als iedereen dat erbij vermeld dan weten we meer over de repair-tijden

xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sonicx
  • Registratie: Januari 2007
  • Niet online
Phusebox schreef op maandag 25 juni 2007 @ 12:57:
[...]

en wanneer is jouw xbox door ups opgehaald?

is handig als iedereen dat erbij vermeld dan weten we meer over de repair-tijden
22 mei

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pjlgt
  • Registratie: Juli 1999
  • Niet online
amoi schreef op maandag 25 juni 2007 @ 12:46:
[...]

je kan hem nog ruilen bij de winkel. en meestal zijn de pakketten gerepareerde xboxen en zitten vaak meer ronde stikkers over elkaar. maar in jouw geval kan je nog ruilen
Dus je wilt zeggen dat ze in de bundle pakketten gewoon een oude gefixte XBox drukken + een spel?

Hmmm... Was van plan om ook het forza 2 pack te halen, maar dan betaal ik liever wat extra voor een Premium + losse game.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roko
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
dadj schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:37:
na een re-install van xp ziet mn xbox mn pc wel, en ook de playlists die ik gemaakt heb (mediaplayer 11) maar als ik een playlist wil afspelen krijg ik op mn xbox altijd de melding dat er geen nummers in de playlist staan terwijl dit uiteraards wel het geval is.. iemand hier ervaring mee?
Ik zit sinds kort met precies hetzelfde probleem, ik heb geen idee waar het door komt. Ik heb al een paar keer de link tussen beide verwijdert en weer opnieuw aangemaakt. Ik heb MP11 opnieuw geinstalleerd, maar het lukt maar niet om b.v. mijn MP3's weer te "zien". De xbox blijft volhouden dat er geen media aanwezig is.

+++++++++++++++++++
UPDATE : Na wat zoekwerk zie ik dat de naam van de library gelijk moet blijven, die had ik laatst inderdaad verandert. Daardoor ziet de xbox eigenlijk de verkeerde library. Nu even hard nadenken wat het ook alweer was :/
+++++++++++++++++++

[ Voor 15% gewijzigd door Roko op 25-06-2007 13:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoonshine
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 10:59

Smoonshine

Feyenoord!!

amoi schreef op maandag 25 juni 2007 @ 12:46:
[...]

je kan hem nog ruilen bij de winkel. en meestal zijn de pakketten gerepareerde xboxen en zitten vaak meer ronde stikkers over elkaar. maar in jouw geval kan je nog ruilen
Dat is toch eigenlijk schandalig als dat echt zo is. Je gaat er vanuit dat je een nieuw product koopt, maar je krijgt een gerepareerde 2de hands Xbox. Hoort MS dit niet gewoon op de doos te zetten? Sowieso vind ik het hele idee van refurbished consoles een beetje dubieus. Ik wil wel een gerefurbishte xbox terug, maar dan wel mijn eigen.

uhm...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

PWM

Smoonshine schreef op maandag 25 juni 2007 @ 13:30:
[...]


Dat is toch eigenlijk schandalig als dat echt zo is. Je gaat er vanuit dat je een nieuw product koopt, maar je krijgt een gerepareerde 2de hands Xbox. Hoort MS dit niet gewoon op de doos te zetten? Sowieso vind ik het hele idee van refurbished consoles een beetje dubieus. Ik wil wel een gerefurbishte xbox terug, maar dan wel mijn eigen.
Volgens mij is het een onzin verhaal dat er in die pakketen een Refurbished Xbox zou zitten.

Refurbished Xboxen worden wel eens verkocht, maar dan staat het er heel duidelijk bij, en is de prijs ook lager.

Je kan echt niet zomaar een product verkopen als nieuw op die manier.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dadj
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15-12-2022

dadj

Boeiend, boeiend!

Roko schreef op maandag 25 juni 2007 @ 13:25:
[...]


+++++++++++++++++++
UPDATE : Na wat zoekwerk zie ik dat de naam van de library gelijk moet blijven, die had ik laatst inderdaad verandert. Daardoor ziet de xbox eigenlijk de verkeerde library. Nu even hard nadenken wat het ook alweer was :/
+++++++++++++++++++
De share name is hier gelijk aan mn windows login name.. heb ik volgens mij nooit aangepast.. ik kan overigens wel 1 nummer afspelen; syphony no 9 die WMP11 zelf instaleerd volgens mij.. verder niets te zien dus..

als ik Connect 360 op de mac gebruikt werkt t wel gewoon altijd trouwens.. te vaag..

XBOX 360 Gamertag | Mac mini | Macbook | iMac - God Does Not Have a Plan; He is Just a Kid With an Antfarm


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 63800

Als ik een andere 360 heb en daar met mijn live nick op inlog kan ik daar dan mijn betaalde arcade games en content downloaden?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roko
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
dadj schreef op maandag 25 juni 2007 @ 14:04:
[...]
De share name is hier gelijk aan mn windows login name.. heb ik volgens mij nooit aangepast.. ik kan overigens wel 1 nummer afspelen; syphony no 9 die WMP11 zelf instaleerd volgens mij.. verder niets te zien dus..
Gebruik je andere folders dan de standaard "Mijn Muziek" enzo? Probeer dan eens de folders waarin je je files hebt staan te sharen voor iedereen op het netwerk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Format-C
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 17-03 09:05

Format-C

Tracing Rays

Anoniem: 63800 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 14:22:
Als ik een andere 360 heb en daar met mijn live nick op inlog kan ik daar dan mijn betaalde arcade games en content downloaden?
Die staan toch op je harde schijf? En die heb je toch nog?

[ Voor 67% gewijzigd door Format-C op 25-06-2007 14:33 ]

Ducati 899 Panigale / CM MB511 RGB/ 7800X3D @ ML360R RGB/ RTX4090 FE/ Gigabyte B650 GAMING PLUS/ G.Skill Trident Z5 DDR5 6000 CL30 A-Die / Team MP34 M2 PCIe 1TB SSD/ Crucial MX500 2,5" 1TB/ 5TB SATA / Gbyte WBAX200/ CM V850/ Scarlett Solo / AOC AG493UCX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 63800

RappieRappie schreef op maandag 25 juni 2007 @ 14:33:
[...]


Die staan toch op je harde schijf? En die heb je toch nog?
Daar gaat het even niet om en beandwoord mijn vraag niet.

Nog veel leuker nieuws inplaats van 15 werkdagen gaat het bij msoft nu 25 tot 30 werkdagen duren vanwege een achterstand.

Tijd voor een klachtbrief.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DarkShadow
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 07:30
pvtonger schreef op maandag 25 juni 2007 @ 10:51:
In deel 36 gaf ik aan dat ik geen 720p via compont kon weergeven. Daarom maar een VGA kabel gekocht en de resolutie op 1366x768 ingesteld.

En wat een plaatje is het nu :*)

Kan niet vergelijken met component, maar VGA ziet er gewoon strak uit. Nu kan ik mijn oude xbox via component aangesloten laten. Is ook niet onaardig omdat ik streaming van Divx niet voor elkaar krijg icm Vista.
je moet de juiste transcode360 daarvoor installeren, het project is doorgezet via een andere site en werkt nu prima. Je moet waarschijnlijk wel even UAC uitschakelen. Maargoed, XBMC verdient ondanks alles toch mn voorkeur dus ik gebruik het zelden. :)
Verstandige keus, de verbetering voor VGA sinds de spring update is echt heel significant, veel meer contrast en ik kan het niet meer onderscheiden van component behalve dat ik het wat scherper vind.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DarkShadow
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 07:30
sonicx schreef op maandag 25 juni 2007 @ 12:21:
Jeez dat werd ook eens tijd, net mailtje ontvangen van MS dat m'n X360 weer onderweg naar huis is. :)
Ben zeer benieuwd nu of ik mijn eigen xbox of een refurb terugkrijg al dan niet met die nieuwe heatsink.

Het schijnt trouwens dat als je met een lampje de onderkant van de xbox inkijkt dat je de nieuwe heatsink kunt zien zitten. Dat ga ik dus ook meteen ff checken zodra ik hem terug heb.
had je even van te voren moeten wegen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alabama_man
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 17-04 23:18
Heeft er hier iemand toevallig een goeie tip voor me omtrent het converteren van mkv en avi bestanden naar WMVHD formaat? M'n pc is namelijk niet snel genoeg om HD content het realtime te streamen dus danmaar eerst converteren.

(tip in de zin van welk programma kan ik het beste gebruiken).

[ Voor 12% gewijzigd door Alabama_man op 25-06-2007 16:04 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 108806

Hm, weer frontpage nieuws over de problemen... nieuws: 'Forse uitval van Xbox 360-consoles'. Ik krijg een beetje een deja-vu naar [Xbox] hoe het echt zit met de kabels..? -dat was ook weer zo'n vaag verhaal. Ik vind het jammer van MS om heel eerlijk te zijn. Ik ben gek op mn Xbox1 en m'n 360, maar eerst maakt de service desk kwalitatief gezien een soort vrije val, en the story continues met deze "we doen geen recall maar alle consoles hebben een ontwerpfout".

[ Voor 6% gewijzigd door Anoniem: 108806 op 25-06-2007 16:18 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dadj
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15-12-2022

dadj

Boeiend, boeiend!

Roko schreef op maandag 25 juni 2007 @ 14:33:
[...]


Gebruik je andere folders dan de standaard "Mijn Muziek" enzo? Probeer dan eens de folders waarin je je files hebt staan te sharen voor iedereen op het netwerk.
Wow, idd andere locaties maar geshared waren ze al. Dat was t probleem niet direct maar je hebt me wel naar de oplossing geleid! Thanks!!

Oplossing: je muziek directory toevoegen in Tools > Options > Library > Monitor Folders
(Een playlist maken alleen is dus niet voldoende en niet eens nodig blijkt.)
Eindelijk!! _/-\o_

[ Voor 6% gewijzigd door dadj op 25-06-2007 16:39 ]

XBOX 360 Gamertag | Mac mini | Macbook | iMac - God Does Not Have a Plan; He is Just a Kid With an Antfarm


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kernie
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 11:28
dadj schreef op maandag 25 juni 2007 @ 16:38:
[...]

Wow, idd andere locaties maar geshared waren ze al. Dat was t probleem niet direct maar je hebt me wel naar de oplossing geleid! Thanks!!

Oplossing: je muziek directory toevoegen in Tools > Options > Library > Monitor Folders
(Een playlist maken alleen is dus niet voldoende en niet eens nodig blijkt.)
Eindelijk!! _/-\o_
ff nog een vraagje, voor het streamen van spul vanaf je pc, wat voor kabel moet je hem dan mee verbinden?

PS5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UltraSub
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 21-04 10:57
Um.. middels een utp kabel naar je netwerk?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dadj
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15-12-2022

dadj

Boeiend, boeiend!

yeah.. of met de wireless adapter zoals ik hier doe..

XBOX 360 Gamertag | Mac mini | Macbook | iMac - God Does Not Have a Plan; He is Just a Kid With an Antfarm


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 132488

ok, ben net met ingepakte doos teruggegaan naar mediamarkt. na een beetje moeilijk doen kon ik alleen een nieuwe xbox krijgen, forza 2 dat er bij in zat moest ik houden, ze konden die niet op sturen. dus eigenlijk schiet ik er niks mee op, want zit nog steeds met de bekraste disc.
nu ik de xbox horizontaal heb, heb ik verder geen extra krassen mee gehad, dus voorlopig vertrouw ik het wel. maar ik wil graag wel een nieuwe forza motorsports 2 disc.
nu las ik op de nederlandse xbox360 site dat ze hiervoor een programma hebben.
http://www.xbox.com/nl-NL...screplacement-program.htm
daarmee heb ik meteen drie problemen. ten eerste valt mijn game dus niet onder de te vervangen games. ten tweede kost het 15 euro, heb het spel nog geen week :S. ten derde meot je met creditcard betalen, heb ik dus niet.

heeft iemand hier een oplossing voor?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phusebox
  • Registratie: Mei 2002
  • Nu online
Anoniem: 132488 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 17:55:
ok, ben net met ingepakte doos teruggegaan naar mediamarkt. na een beetje moeilijk doen kon ik alleen een nieuwe xbox krijgen, forza 2 dat er bij in zat moest ik houden, ze konden die niet op sturen. dus eigenlijk schiet ik er niks mee op, want zit nog steeds met de bekraste disc.
nu ik de xbox horizontaal heb, heb ik verder geen extra krassen mee gehad, dus voorlopig vertrouw ik het wel. maar ik wil graag wel een nieuwe forza motorsports 2 disc.
nu las ik op de nederlandse xbox360 site dat ze hiervoor een programma hebben.
http://www.xbox.com/nl-NL...screplacement-program.htm
daarmee heb ik meteen drie problemen. ten eerste valt mijn game dus niet onder de te vervangen games. ten tweede kost het 15 euro, heb het spel nog geen week :S. ten derde meot je met creditcard betalen, heb ik dus niet.

heeft iemand hier een oplossing voor?
wettelijk gezien MOET een winkel binnen 2 weken ruilen volgens mij. En dan alles, dus inclusief spel.

Ik zou teruggaan en ook een nieuwe game eisen, dit is echt te belachelijk voor woorden.

xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sekeroglan
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 20-04 21:54

sekeroglan

Bezint eer ge begint.

Anoniem: 132488 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 17:55:
ok, ben net met ingepakte doos teruggegaan naar mediamarkt. na een beetje moeilijk doen kon ik alleen een nieuwe xbox krijgen, forza 2 dat er bij in zat moest ik houden, ze konden die niet op sturen. dus eigenlijk schiet ik er niks mee op, want zit nog steeds met de bekraste disc.
nu ik de xbox horizontaal heb, heb ik verder geen extra krassen mee gehad, dus voorlopig vertrouw ik het wel. maar ik wil graag wel een nieuwe forza motorsports 2 disc.
nu las ik op de nederlandse xbox360 site dat ze hiervoor een programma hebben.
http://www.xbox.com/nl-NL...screplacement-program.htm
daarmee heb ik meteen drie problemen. ten eerste valt mijn game dus niet onder de te vervangen games. ten tweede kost het 15 euro, heb het spel nog geen week :S. ten derde meot je met creditcard betalen, heb ik dus niet.

heeft iemand hier een oplossing voor?
Toen mijn Need for Speed Most Wanted dvd ook beschadigd was ben ik ook gewoon naar MM gegaan en kreeg een nieuwe. Als het goed is kan je gewoon alles bij MM binnen 2 weken ruilen. Ze vroegen zelf of ik de zelfde game wilde of mijn geld terug.

https://card.exophase.com/1/1116015.png


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • -SaveMe-
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 22-04 11:39

-SaveMe-

-klik-

PWM schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:37:
Mijn 360 is weer onderweg uit Duitsland :)

Heeft 8 werkdagen geduurd, mij hoor je niet klagen *O*
Damn, lucky you. Die van mij is nu 4 weken weg >??? Vaag!

GamiQ, de game notes app met game maps!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Format-C
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 17-03 09:05

Format-C

Tracing Rays

Anoniem: 63800 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 14:37:
[...]


Daar gaat het even niet om en beandwoord mijn vraag niet.
ik denk niet dat je die content daar dan mee kan downloaden; anders zou ik bijvoorbeeld een kameraad kunnen vragen even op zijn account content naar mijn HDD te downloaden, en heb ik een gratis arcade game. ;)

Ik denk dus niet dat dat gaat lukken.

[ Voor 17% gewijzigd door Format-C op 25-06-2007 20:19 ]

Ducati 899 Panigale / CM MB511 RGB/ 7800X3D @ ML360R RGB/ RTX4090 FE/ Gigabyte B650 GAMING PLUS/ G.Skill Trident Z5 DDR5 6000 CL30 A-Die / Team MP34 M2 PCIe 1TB SSD/ Crucial MX500 2,5" 1TB/ 5TB SATA / Gbyte WBAX200/ CM V850/ Scarlett Solo / AOC AG493UCX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • amoi
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 22-04 17:14
wil de gene die lang op zijn xbox heeft moeten wachten zeggen of die zijn eigen ook terug heeft? _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Format-C
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 17-03 09:05

Format-C

Tracing Rays

|k heb 5 weken gewacht en heb een andere dan mijn eigen.

Maar dat boeit me niet. Ik heb nu nog 2,5 jaar garantie. En ik denk dat ik er over 2,5 jaarv toch niet zo heel veel meer op speel. :) Of het moet Forza 2 zijn. Want die is wel HEEL strak. _/-\o_

Ducati 899 Panigale / CM MB511 RGB/ 7800X3D @ ML360R RGB/ RTX4090 FE/ Gigabyte B650 GAMING PLUS/ G.Skill Trident Z5 DDR5 6000 CL30 A-Die / Team MP34 M2 PCIe 1TB SSD/ Crucial MX500 2,5" 1TB/ 5TB SATA / Gbyte WBAX200/ CM V850/ Scarlett Solo / AOC AG493UCX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoccoS
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 22-04 11:54
Is het geen goed idee om alle discussies over reparaties e.d. in een apart topic te plaatsen. Met alle respect voor wat deze mensen meemaken, maar het informatieve gehalte van mededelingen als "de mijne is al 10 dagen weg" of "ik ben gisteren gebeld dat ik een gratis game krijg" enz. enz. is voor andere tweakers echt nihil.

Het begint inmiddels dit topic te overheersen wat niet in verhouding staat tot het plezier en de interesse die mensen hebben in de andere aspecten betreffende de 360.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • amoi
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 22-04 17:14
RappieRappie schreef op maandag 25 juni 2007 @ 20:21:
|k heb 5 weken gewacht en heb een andere dan mijn eigen.

Maar dat boeit me niet. Ik heb nu nog 2,5 jaar garantie. En ik denk dat ik er over 2,5 jaarv toch niet zo heel veel meer op speel. :) Of het moet Forza 2 zijn. Want die is wel HEEL strak. _/-\o_
het gaat mij er namelijk om dat de helpdesk van microsoft niet gaat liegen over dat je je eigen xbox terug krijgt en geen refurbished

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Format-C
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 17-03 09:05

Format-C

Tracing Rays

Ik had/ heb dus een refurbished gekregen.
RoccoS schreef op maandag 25 juni 2007 @ 20:22:
Is het geen goed idee om alle discussies over reparaties e.d. in een apart topic te plaatsen. Met alle respect voor wat deze mensen meemaken, maar het informatieve gehalte van mededelingen als "de mijne is al 10 dagen weg" of "ik ben gisteren gebeld dat ik een gratis game krijg" enz. enz. voor andere tweakers is echt nihil.

Het begint inmiddels dit topic te overheersen wat niet in verhouding staat tot het plezier en de interesse die mensen hebben in de andere aspecten betreffende de 360.
Goed idee. ;)

[ Voor 108% gewijzigd door Format-C op 25-06-2007 20:28 ]

Ducati 899 Panigale / CM MB511 RGB/ 7800X3D @ ML360R RGB/ RTX4090 FE/ Gigabyte B650 GAMING PLUS/ G.Skill Trident Z5 DDR5 6000 CL30 A-Die / Team MP34 M2 PCIe 1TB SSD/ Crucial MX500 2,5" 1TB/ 5TB SATA / Gbyte WBAX200/ CM V850/ Scarlett Solo / AOC AG493UCX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mutatie
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 22-04 21:31
RoccoS schreef op maandag 25 juni 2007 @ 20:22:
Is het geen goed idee om alle discussies over reparaties e.d. in een apart topic te plaatsen.

Het begint inmiddels dit topic te overheersen wat niet in verhouding staat tot het plezier en de interesse die mensen hebben in de andere aspecten betreffende de 360.
Zegt ook nogal wat over de 360, meer gezeur dan plezier. 80% gaat alleen over problemen tegenwoordig. En dan zijn er nog mensen die volhouden dat de uitval e.d. mischien ietsjes hoger ligt dan normaal.

Maargoed, iemand een idee wanneer Too Human nu uitkomt?
Kan iemand trouwens een iets recentere game opnoemen waarmee qua release data niet is gespeeld met het publiek? Het lijkt wel een marketing strategie geworden. Als ik kijk hoe ermee geouwehoerd is kan ik tot max. 1 maand van te voren geen release data serieus nemen, nu was dat eerder ook vaak zo maar minder als tegenwoordig, gevalletje aandacht houden???.
Als je kijkt hoeveel topgames er tussen nu en december uit moeten komen
(GTA IV, Mass effect, Too Human, Halo 3, Blue Dragon, Lost Oddyssey, Eternal Sonata en de paar die ik vergeet)
da's toch teveel van het goede. Welke games zijn daarbuiten potentiele toppers?
Ik gok dat ze toch verdeeld gaan worden tussen nu en volgend jaar (wat waarschijnlijk al vaststond bij de bedrijven)

Jep, zie overal samenzweringen :+

En komt Alan Wake ooit nog uit??

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 132488

ik heb nu eindelijk al mn geld terug, en ben van de hele zooi af. mn vga heb ik alleen nog, en die houd ik ook wel, want ik ben op zoek naar een xbox 360 premium, alleen met BENQ drive. ik hoop dat iemand hier weer waar die verkrijgbaar zijn. ik heb na vandaag geen zin meer winkels af te gaan om te testen of er een benq drive in zit. dus als iemand een zaak weet, dan hoor ik het heel graag, want ik ga zaterdag op vakantie en wou hem toch wel graag mee :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sekeroglan
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 20-04 21:54

sekeroglan

Bezint eer ge begint.

RappieRappie schreef op maandag 25 juni 2007 @ 20:18:
[...]


ik denk niet dat je die content daar dan mee kan downloaden; anders zou ik bijvoorbeeld een kameraad kunnen vragen even op zijn account content naar mijn HDD te downloaden, en heb ik een gratis arcade game. ;)

Ik denk dus niet dat dat gaat lukken.
Hoe het wel werkt is, als jij via zijn account op jouw hdd download kan je het beiden spelen en hoef je het maar 1 keer te kopen :P

https://card.exophase.com/1/1116015.png


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EfBe
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
Anoniem: 132488 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 17:55:
ok, ben net met ingepakte doos teruggegaan naar mediamarkt. na een beetje moeilijk doen kon ik alleen een nieuwe xbox krijgen, forza 2 dat er bij in zat moest ik houden, ze konden die niet op sturen. dus eigenlijk schiet ik er niks mee op, want zit nog steeds met de bekraste disc.
nu ik de xbox horizontaal heb, heb ik verder geen extra krassen mee gehad, dus voorlopig vertrouw ik het wel. maar ik wil graag wel een nieuwe forza motorsports 2 disc.
nu las ik op de nederlandse xbox360 site dat ze hiervoor een programma hebben.
http://www.xbox.com/nl-NL...screplacement-program.htm
daarmee heb ik meteen drie problemen. ten eerste valt mijn game dus niet onder de te vervangen games. ten tweede kost het 15 euro, heb het spel nog geen week :S. ten derde meot je met creditcard betalen, heb ik dus niet.

heeft iemand hier een oplossing voor?
Deze uitprinten:
http://bestel.postbus51.n...00003064_2_15230000000061

en meenemen. Je hebt gewoon recht op sowieso geld terug.

Creator of: LLBLGen Pro | Camera mods for games
Photography portfolio: https://fransbouma.com


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FirePuma142
  • Registratie: April 2004
  • Niet online

FirePuma142

Sergius Bauer

EfBe schreef op maandag 25 juni 2007 @ 22:50:
[...]

Deze uitprinten:
http://bestel.postbus51.n...00003064_2_15230000000061

en meenemen. Je hebt gewoon recht op sowieso geld terug.
Anoniem: 132488 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 21:31:
ik heb nu eindelijk al mn geld terug, en ben van de hele zooi af. mn vga heb ik alleen nog, en die houd ik ook wel, want ik ben op zoek naar een xbox 360 premium, alleen met BENQ drive. ik hoop dat iemand hier weer waar die verkrijgbaar zijn. ik heb na vandaag geen zin meer winkels af te gaan om te testen of er een benq drive in zit. dus als iemand een zaak weet, dan hoor ik het heel graag, want ik ga zaterdag op vakantie en wou hem toch wel graag mee :P

Good taste is for people who can’t afford sapphires


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Domino
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 10:26
Waar kun je eigenlijk de status van je ge-RMA-de 360 volgen? De mijne is inmiddels een week weg maar nog geen bericht vanuit microsoft.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 104593

Anoniem: 132488 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 11:58:
mensen
ik heb vorige een xbox360 gekocht in een forza motorsport 2 pack. ik heb er dus nu al een kras op zitten. ik dacht dat de xboxen die je nu kocht al een benq drive haddden, maar ik heb dus een krassende hitachi.
wat zeggen de mensen met ervaring? kun je microsoft bellen en zorgen dat je een benq drive krijgt? ik ga er niet mee akkoord dat ik 5 dagen een xbox, die dus eigenlijk niet functioneert. dan kunnen ze me wel een nieuwe geven met dezelfde drive, maar dan functioneert die dus nog niet. ik wil dus een benq drive. hoe krijg ik dit voor mekaar bij xbox?

groeten jurg
Ik heb ook een forza 2 pak gekocht en hetzelfde probleem(met alle disc read errors etc.). Heb hem gehaald bij de bartsmit en ga hem daar van de week even terug brengen(binnen 2 weken kon ik em zonder voorwaarden ruilen voor een nieuwe). Het probleem is alleen dat mijn Lost Planet disc er het ergst aan toe is :'( en ik niet weet of dat ook binnen de garantie valt. Wat is trouwens de MFR date? mijne: 2006-12-03, de DVD drive is een Toshiba-Samsung.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phusebox
  • Registratie: Mei 2002
  • Nu online
volgens mij is het dus echt een common probleem met de Forza packs, HardCell had dit ook al. En was dit weekend bij hem thuis en zijn nieuwe forza pack gaf ook alweer disc errors...

Erg slecht van Microsoft dat nu dus zoveel mensen met deze pack er last van hebben
Domino schreef op maandag 25 juni 2007 @ 23:09:
Waar kun je eigenlijk de status van je ge-RMA-de 360 volgen? De mijne is inmiddels een week weg maar nog geen bericht vanuit microsoft.
Niet, Microsoft werkt het blijkbaar random af. Ze laten je doos gewoon liggen tot ze tijd hebben, dan scannen ze 'm. Krijg jij een mailtje dat ie aangekomen is. Ook al ligt ie er 2 weken. En dan als zij hem scannen gaan pas je 15 werkdagen in. Join the club.

[ Voor 48% gewijzigd door Phusebox op 25-06-2007 23:20 ]

xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 104593

Phusebox schreef op maandag 25 juni 2007 @ 23:19:
volgens mij is het dus echt een common probleem met de Forza packs, HardCell had dit ook al. En was dit weekend bij hem thuis en zijn nieuwe forza pack gaf ook alweer disc errors...

Erg slecht van Microsoft dat nu dus zoveel mensen met deze pack er last van hebben
GVD... dat heb ik weer... :X
Hopelijk kan ik misschien een andere losse mee krijgen..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rafe
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 19-02 23:57
Anoniem: 63800 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 14:22:
Als ik een andere 360 heb en daar met mijn live nick op inlog kan ik daar dan mijn betaalde arcade games en content downloaden?
Ja, dat kan. Houd er alleen wel rekening mee dat door de DRM je altijd op Live ingelogd zal moeten zijn om het te kunnen gebruiken. Het DRM-systeem zit zo in elkaar dat je of ingelogd moet zijn op Live of het gaat gebruiken op de Xbox waar je die dingen voor het eerst op hebt gedownload. Een keer betalen en daarna overal downloaden gaat dus niet zo maar werken ;).

Edit: iemand die Project Sylpheed demo geprobeerd? Leek me wel gaaf maar damn wat een chaos is het zeg tijdens die space battle, viel uiteindelijk toch wel een beetje tegen vond ik.

[ Voor 25% gewijzigd door Rafe op 26-06-2007 00:15 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 104593

Rafe schreef op dinsdag 26 juni 2007 @ 00:12:
[...]

Ja, dat kan. Houd er alleen wel rekening mee dat door de DRM je altijd op Live ingelogd zal moeten zijn om het te kunnen gebruiken. Het DRM-systeem zit zo in elkaar dat je of ingelogd moet zijn op Live of het gaat gebruiken op de Xbox waar je die dingen voor het eerst op hebt gedownload. Een keer betalen en daarna overal downloaden gaat dus niet zo maar werken ;).

Edit: iemand die Project Sylpheed demo geprobeerd? Leek me wel gaaf maar damn wat een chaos is het zeg tijdens die space battle, viel uiteindelijk toch wel een beetje tegen vond ik.
Ik snap weinig van de controls, maarja dat is Square Enix die kunnen van touwtje springen nog wel iets heel ingewikkelds maken met RPG elementen, spells en level up:P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 222389

amoi schreef op maandag 25 juni 2007 @ 12:46:
[...]

je kan hem nog ruilen bij de winkel. en meestal zijn de pakketten gerepareerde xboxen en zitten vaak meer ronde stikkers over elkaar. maar in jouw geval kan je nog ruilen
Ik heb 3 weken geleden bij de MM een 360 premium gekocht en er zaten idd 2 ronde stickers op elkaar geplakt op elke openening van de doos... Ik vond het al vreemd. Is dit dan een 2e hands xbox, of hebben ze 'm uit de winkel gehaald om te repareren, en vervolgens teruggezet?

(Voor de volledigheid: bouwjaar november 2006, heeft een Samsung drive en krast niet..)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • allesflex
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 14-04 19:45
Een klein vraagje tussendoor, maar ik heb een 360 van de release date en eigenlijk tot aan GOW weinig gebruikt. Een vriend van mij had laatst ook een ROD en heeft 'm net terug gekregen met een nieuw loopwerk en een stuk stiller... dat spreekt mij ook wel aan...

Is het handig om een ROD te veroorzaken (hoe?) en/of zou ik 'm gewoon kunnen aanmelden als defect zodat ze 'm refurbishen en/of repareren? Ik ben namelijk bang dat hij uit de garantie gaat lopen en dan ben ik mooi 't bokje... 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PhuSioN
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04 18:44
Anoniem: 104593 schreef op maandag 25 juni 2007 @ 23:17:
[...]

Ik heb ook een forza 2 pak gekocht en hetzelfde probleem(met alle disc read errors etc.). Heb hem gehaald bij de bartsmit en ga hem daar van de week even terug brengen(binnen 2 weken kon ik em zonder voorwaarden ruilen voor een nieuwe). Het probleem is alleen dat mijn Lost Planet disc er het ergst aan toe is :'( en ik niet weet of dat ook binnen de garantie valt. Wat is trouwens de MFR date? mijne: 2006-12-03, de DVD drive is een Toshiba-Samsung.
Heb hier ook een Forza 2 pack staan met 2006-12-07 productiedatum (11-06-2007 aanschafdatum, bartsmit). Tevens met een samsung drive (naar alle waarschijnlijkheid een ms28 gezien de productiedatum). Hier helemaal geen last van krassen en heb toch aardig wat Forza en andere games gespeeld. Staat wel gewoon horizontaal.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • amoi
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 22-04 17:14
Anoniem: 222389 schreef op dinsdag 26 juni 2007 @ 00:29:
[...]


Ik heb 3 weken geleden bij de MM een 360 premium gekocht en er zaten idd 2 ronde stickers op elkaar geplakt op elke openening van de doos... Ik vond het al vreemd. Is dit dan een 2e hands xbox, of hebben ze 'm uit de winkel gehaald om te repareren, en vervolgens teruggezet?

(Voor de volledigheid: bouwjaar november 2006, heeft een Samsung drive en krast niet..)
het laatste ze worden gerepareert. alles in de kapotte xbox word eigenlijk vervangen behalve de drive als die nog goed werkt en het valt namenlijk ook op dat de pakket xboxen een ruime 3 maand ouder zijn als de xbox 360 premium waar meestal 1 ovale stikker over heen zit
want reparatie gebruikt ronde en de fabriek meestal ovale.

[ Voor 14% gewijzigd door amoi op 26-06-2007 07:24 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoonshine
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 10:59

Smoonshine

Feyenoord!!

PhuSioN schreef op dinsdag 26 juni 2007 @ 01:17:
[...]


Heb hier ook een Forza 2 pack staan met 2006-12-07 productiedatum (11-06-2007 aanschafdatum, bartsmit). Tevens met een samsung drive (naar alle waarschijnlijkheid een ms28 gezien de productiedatum). Hier helemaal geen last van krassen en heb toch aardig wat Forza en andere games gespeeld. Staat wel gewoon horizontaal.
Ik heb een Forza pack van 2006-12-09 met een Hitachi drive. Ook nog geen problemen van krassen, ondanks toch wel intensief gebruik. Ik blijf het wel gewoon in de gaten houden.

uhm...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Weltschmerz
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 18-03 19:25
Mutatie schreef op maandag 25 juni 2007 @ 21:29:
[...]


En komt Alan Wake ooit nog uit??
Zekers, maar dat spel heeft altijd laten weten dat het lang zou duren, en stond ook altijd op 2008 gepland, dus daar zou ik nu nog niet zo om gaan schreeuwen :P

Ik ben heel erg benieuwd naar Mass Effect, want die stond (de laatste keer dat ik checkte) ook voor September gepland. Wat echt TE vet zou zijn.

&


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Domino
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 10:26
Phusebox schreef op maandag 25 juni 2007 @ 23:19:
volgens mij is het dus echt een common probleem met de Forza packs, HardCell had dit ook al. En was dit weekend bij hem thuis en zijn nieuwe forza pack gaf ook alweer disc errors...

Erg slecht van Microsoft dat nu dus zoveel mensen met deze pack er last van hebben


[...]


Niet, Microsoft werkt het blijkbaar random af. Ze laten je doos gewoon liggen tot ze tijd hebben, dan scannen ze 'm. Krijg jij een mailtje dat ie aangekomen is. Ook al ligt ie er 2 weken. En dan als zij hem scannen gaan pas je 15 werkdagen in. Join the club.
:( zo kan ik ook een reparatie termijn van 15 dagen af spreken. Da's weer mooi klote.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RoccoS
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 22-04 11:54
allesflex schreef op dinsdag 26 juni 2007 @ 01:13:
Een klein vraagje tussendoor, maar ik heb een 360 van de release date en eigenlijk tot aan GOW weinig gebruikt. Een vriend van mij had laatst ook een ROD en heeft 'm net terug gekregen met een nieuw loopwerk en een stuk stiller... dat spreekt mij ook wel aan...

Is het handig om een ROD te veroorzaken (hoe?) en/of zou ik 'm gewoon kunnen aanmelden als defect zodat ze 'm refurbishen en/of repareren? Ik ben namelijk bang dat hij uit de garantie gaat lopen en dan ben ik mooi 't bokje... 8)7
Lijkt me geen slim plan, kans is groot dat je niet je eigen console terugkrijgt maar een andere die waarschijnlijk niet stiller is. En een goede console met opzet gaan slopen is natuurlijk sowieso niet erg intelligent.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nitai
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 22-04 18:33

Nitai

Live the life you love.

allesflex schreef op dinsdag 26 juni 2007 @ 01:13:
Is het handig om een ROD te veroorzaken (hoe?) en/of zou ik 'm gewoon kunnen aanmelden als defect zodat ze 'm refurbishen en/of repareren? Ik ben namelijk bang dat hij uit de garantie gaat lopen en dan ben ik mooi 't bokje... 8)7
Hij doet het toch? Met opzet slopen valt natuurlijk niet binnen je garantie. En als je dat dan wilt claimen is dat gewoon oplichting. Echt sommige mensen, hebben ze een functionerende Xbox gaan ze het met opzet slopen! :X

“Believe and act as if it were impossible to fail.” —Charles Kettering


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mace
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 20-04 15:49

mace

Sapere Aude

Nog niet wakker... :X

[ Voor 99% gewijzigd door mace op 26-06-2007 09:47 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Armada
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 22-04 23:38

Armada

-Wat wil je weten?-

Nitai schreef op dinsdag 26 juni 2007 @ 09:39:
[...]
Hij doet het toch? Met opzet slopen valt natuurlijk niet binnen je garantie. En als je dat dan wilt claimen is dat gewoon oplichting. Echt sommige mensen, hebben ze een functionerende Xbox gaan ze het met opzet slopen! :X
Wat een overdreven reactie! Als hij een RROD weet te veroorzaken, dan is dat niet hetzelfde als de hamer op dat ding loslaten, dat betekent dat het ding al een sluimerend mankement had. En dat is nu juist het probleem, hij weet dat niet en is bang dat de console het na afloop van de garantietermijn laat afweten. Ik zit overigens met hetzelfde. Als het volop laten draaien van de 360 een RROD kan triggeren, dan doe ik dat nu liever dan dat ik er na garantietermijn achter kom. Dan kan ik voor hetzelfde euvel ineens gaan betalen.

[ Voor 0% gewijzigd door Armada op 26-06-2007 09:51 . Reden: mankemeNt ]

- I've run out of sick days, so I'm calling in dead - Xbox Live Gamertag PSN id


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 222389

amoi schreef op dinsdag 26 juni 2007 @ 07:18:
[...]

het laatste ze worden gerepareert. alles in de kapotte xbox word eigenlijk vervangen behalve de drive als die nog goed werkt en het valt namenlijk ook op dat de pakket xboxen een ruime 3 maand ouder zijn als de xbox 360 premium waar meestal 1 ovale stikker over heen zit
want reparatie gebruikt ronde en de fabriek meestal ovale.
Dus Microsoft voert dus eigenlijk wel een terughaalactie uit? (voor de exemplaren die in de winkel liggen tenminste..)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Weltschmerz
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 18-03 19:25
Armada schreef op dinsdag 26 juni 2007 @ 09:49:
[...]


Wat een overdreven reactie! Als hij een RROD weet te veroorzaken, dan is dat niet hetzelfde als de hamer op dat ding loslaten, dat betekent dat het ding al een sluimerend mankement had. En dat is nu juist het probleem, hij weet dat niet en is bang dat de console het na afloop van de garantietermijn laat afweten. Ik zit overigens met hetzelfde. Als het volop laten draaien van de 360 een RROD kan triggeren, dan doe ik dat nu liever dan dat ik er na garantietermijn achter kom. Dan kan ik voor hetzelfde euvel ineens gaan betalen.
Ja, maar hij, met zijn niet defecte Xbox zorgt er dus wel voor dat er weer minstens 1 iemand is die langer moet wachten op zijn "Echt" defecte Xbox.
Ik vind het misbruik maken van de situatie, en zwaar kl*te tegenover de mensen die een echt defect hebben.

&


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nitai
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 22-04 18:33

Nitai

Live the life you love.

Armada schreef op dinsdag 26 juni 2007 @ 09:49:
[...]


Wat een overdreven reactie! Als hij een RROD weet te veroorzaken, dan is dat niet hetzelfde als de hamer op dat ding loslaten, dat betekent dat het ding al een sluimerend mankement had. En dat is nu juist het probleem, hij weet dat niet en is bang dat de console het na afloop van de garantietermijn laat afweten. Ik zit overigens met hetzelfde. Als het volop laten draaien van de 360 een RROD kan triggeren, dan doe ik dat nu liever dan dat ik er na garantietermijn achter kom. Dan kan ik voor hetzelfde euvel ineens gaan betalen.
Hij vraagt letterlijk hoe hij een ROD kan veroorzaken. Vooral omdat hij hem weinig gebruikt en hij vindt dat het veel lawaai maakt. Zijn intentie is dan ook het liefst een stillere Xbox ervoor terug te krijgen niet voor een goedwerkende Xbox (daar hij die al heeft). Daar haal ik iets anders uit dan wat jij stelt. Iedereen is bang dat een apparaat na de garantietermijn verloopt en dan het haasje is. Maar ik ga ook m'n Plasma scherm niet opzettelijk misbruiken zodat ik een garantiegeval krijg.

Als het aan de begin van zijn garantie dit zou voorvallen dan had je zo'n vraag nooit gezien.

“Believe and act as if it were impossible to fail.” —Charles Kettering


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sonicx
  • Registratie: Januari 2007
  • Niet online
Zojuist een 'nieuwe' Xbox360 ontvangen, een refurb dus en niet mijn oude Xbox. Mfr. date van deze xbox is 2006-01-01, mijn oude was van 2006-06-26.
De DVD drive is btw weer een Hitachi net als mijn vorige xbox, valt me wel op dat deze er een stukje 'gebruikter' uitziet dan mijn oude speler als ik in de drive kijk. Er ligt behoorlijk wat stof in namelijk, hopelijk niet op de lens anders krijg ik dadelijk te maken met de volgende episode 'disc unreadable' :X Maar ik zal maar niet op de zaken vooruit gaan lopen. :P

Heb ook gechecked of die nieuwe heatsink er in zit, en dat is inderdaad het geval. Hij is vrij duidelijk te zien als je een fel lampje gebruikt en de onderkant van de xbox in kijkt.

Zodra ik m'n tentamens achter de rug heb ga ik eens intensief testen/gamen, heb een hoop in te halen na 6 weken zonder xbox :Y)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roko
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
Armada schreef op dinsdag 26 juni 2007 @ 09:49:
[...]
.... dan doe ik dat nu liever dan dat ik er na garantietermijn achter kom. Dan kan ik voor hetzelfde euvel ineens gaan betalen.
Valt wat voor te zeggen, maar aan de andere kant kan MS het niet maken om mensen ook na de garantie periode niet te helpen. Als je je xbox registreert weten zij precies wie je bent (als je maar eerlijk je n.a.w. hebt ingevuld) en ze weten precies wat voor box je hebt (aan de hand van het serienummer dat je moet invullen).
Als mijn xbox na de garantie periode ineens mijn discs begint te krassen reken maar dat zij dat gratis moeten repareren. Zij weten van dit probleem af en om welke xboxen (qua produktie) het gaat, dus zouden ze pro-actief mensen kunnen aansporen om de box te laten repareren. Als ze dat niet doen dan zijn ze op z'n minst nalatig en kunnen daarop aangesproken worden (zie aktie Kassa).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Phusebox
  • Registratie: Mei 2002
  • Nu online
grappig, Microsoft heeft mij niet verteld dat ik een andere xbox zou krijgen, maar men zei letterlijk tot wel 5x "en dan heeft u UW xbox binnen 15 werkdagen terug".

dus als ik dalijk een andere krijg EIS ik MIJN xbox terug. ga echt niet lopen klooien met steeds ingelogd zijn om mijn aangekochte dingen te gebruiken. grapjassen daar zeg.

xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing

Pagina: 1 2 ... 12 Laatste

Dit topic is gesloten.