Ik denk dat je beter gewoon de microsoft kabel kan halen. Over die microsoft kabel staat
hier dat ie ook 1280 x 1024 doet en ik denk ook dat die joytech kabel dat wel doet.
Ik heb hierboven ook een paar vragen gesteld, maar er heeft nog niemand op gereageerd. Daarom zet ik het hier nog een keer neer, mocht iemand er wel iets van afweten.
Ik had eigenlijk een vraagje over hoe het allemaal werkt als je games koopt in het buitenland (andorra) koopt. Ik ga namelijk in die richting op vakantie en dacht dus dat het daar iets goedkoper was vanwege geen belasting. Maar nu vroeg ik me dus af of je bij die games gewoon een taal kan instellen, dus bijvoorbeeld dat je bij Test Drive Unlimited waar je hem ook koopt kan kiezen uit de talen Frans Engels en Spaans.
Ook was ik van plan om daar een stuurtje te gaan kopen, maar hoe zit het dan eigenlijk met de garantie daarvan? Kan ik hem gewoon door UPS laten ophalen in NL en dan is het klaar of kan dat niet.
Ik hoop dat jullie me hiermee kunnen helpen.
edit: Ik zit net ff te zoeken in google naar een andorrase site waar iets over de xbox staat, maar ik vind maar bar weinig. Heeft iemand hier ooit iets gekocht in andorra op xbox-gebied (of eventueel iets anders op elektronicagebied)?
Alvast bedankt
[
Voor 40% gewijzigd door
AMD1800 op 09-07-2007 11:24
]