Beste allemaal,
Ik overweeg de aanschaf van de 6110 Navigator
Een paar vraagjes:
1) Ik ben geinteresseerd in de Sports Tracker software. Niet om fanatiek te gaan trainen (hoewel dat geen kwaad zou kunnen,

), maar om te koppelen aan foto's die ik maak door middel van Gpicsync (zie
http://code.google.com/p/gpicsync/wiki/GettingStarted).
Is het mogelijk om te navigeren en tegelijktijd Sports Tracker te gebruiken?
2) Verder vraag ik me af of het loggen met Sports Tracker ook erg veel van de accu vraagt. Ik begrijp dat navigeren in ieder geval er voor zorgt dat je na een paar uur opnieuw aan de lading moet.
Hoe is dat als je alleen maar logt (en dus niet navigeert)?
3) Over lading gesproken: Hoe zit het met laders voor diverse toestellen. Mijn vrouw heeft een Nokia 7390 met een lader AC-3 en de 6110 Nav. heeft een AC-4.
Kijk ik op de site van Nokia bij Accessoires/laders, dan komt de 7390 niet voor in de lijst met telefoons die compatibel is met AC-3 of AC-4, maar wel met AC-5.
De 6110 Nav. komt bij alle drie niet voor in de lijst met compatibele telefoons. Weet iemand of de 7390 en 6110 Nav. gebruik kunnen maken van de zelfde lader. (Ze hebben kennelijk wel de zelfde accu)
Het zou weer iets schelen in de brij van laders, snoeren, etc. in huis ;-)
Alvast bedankt voor jullie antwoord.
Gr,
Marco