Het grote Peugeot topic Overzicht Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 14 Laatste
Acties:
  • 24.646 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

Mijn ouders hebben ook jarenlang Peugeot gereden, met een leuk rijtje tot gevolg! Helaas geen eigen foto's ervan...

Hier begon het allemaal mee:

Peugeot 505 Break

Afbeeldingslocatie: http://www.clubpeugeotuk.org/classifieds/photos/_40019/8428d_001.jpg


Gevolgd door 2 maal:

505 waarvan 1 met V6!

Afbeeldingslocatie: http://faimg1.forum-auto.com/mesimages/115730/mecanovice1.0_1109371968_dscf0243.jpg

Daarna 2 maal:

405 Break

Afbeeldingslocatie: http://foto.spullenbank.nl/common/img/00/00/03/72/_T37293.jpg

Daarna werd het pas echt feest met de grote sloepen :)

3x 605 <-- Met als laatste de 605SV 3.0 v6 Automaat

Afbeeldingslocatie: http://autoreview.ru/new_site/year2001/n22/primerka/Peugeot-605a.jpg


Daarna 2x 607 <-- Beide met 3.0 V6 en Feline Pack uitvoering


Afbeeldingslocatie: http://www.people2places.co.uk/london-coach-bus-hire/images/peugeot_607_exterior.jpg


Nu helaas overgestapt op Audi ;(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 4POX
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 13-09 12:58

4POX

Everybody is wired

Wok schreef op woensdag 24 januari 2007 @ 22:34:
Gaaf! _O_ Inmiddels toegevoegd aan de TS :)
Heeft mijn bakje dan ook een plekje verdient in de TS ?

AKA Rinkel weblog


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dopestar
  • Registratie: Juni 2001
  • Nu online

Dopestar

Not Dope, Not A star

Zal dan ook mijn peugeot maar eens plaatsen. Ooit orgineel gekocht maar al snel niet standaard mee.

Het gaat om een peugeot 106 Rallye(2e model) 1.6 8v die op het moment puur een hobby auto is en dus lekker binnen staat op het moment.

Orgineel zoals gekocht :

Afbeeldingslocatie: http://home.hccnet.nl/j.j.bergboer/106xtreme/Dagboek/1.jpg

En zoals hij er nu ongeveer bij staat op enkele wijzigingen na.

Afbeeldingslocatie: http://home.hccnet.nl/j.j.bergboer/106xtreme/Dagboek/DSC00893.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.hccnet.nl/j.j.bergboer/106xtreme/Dagboek/DSC00891.jpg

Verder rijd ik dagelijks(lease) in een 206 SW 1.4 HDI in de kleur bleu recieve(zo geen foto van)

Ook staat er nog een 106 rallye(1e model) 1.3 voor de deur die van mijn vriendin is.

Afbeeldingslocatie: http://home.hccnet.nl/j.j.bergboer/106xtreme/Jessy/IMG_0676.JPG

Not Dope, Not A star


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Wat een heerlijk topic dit.
Even mijn lijstje van 1ste auto naar huidige:

309 profile wit
205 GTi 1.9 rood :9~ :9~
306 XS 1.6 rouge lucifer
306 XS 2.0 HDi rouge lucifer
307 SW 2.0 HDi 110 pk Blue recife

In augustus moet ik weer een nieuwe uitzoeken. Ik heb nog geen idee.
Ik hoop dat de 308 mooi gaat worden.

Droom: 205 Gti 1.9 in Dimma uitvoering met een 405 Mi16 motor erin.
Gewoon voor erbij natuurlijk :)

http://www.youtube.com/results?search_query=mi16

Weet iemand wanneer de 308 uitkomt?

[ Voor 5% gewijzigd door DeeJee op 25-01-2007 09:04 ]

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kaasplank
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Dopestar schreef op donderdag 25 januari 2007 @ 08:24:
Zal dan ook mijn peugeot maar eens plaatsen. Ooit orgineel gekocht maar al snel niet standaard mee.

Het gaat om een peugeot 106 Rallye(2e model) 1.6 8v die op het moment puur een hobby auto is en dus lekker binnen staat op het moment.

Orgineel zoals gekocht :

[afbeelding]

En zoals hij er nu ongeveer bij staat op enkele wijzigingen na.

[afbeelding]
[afbeelding]

Verder rijd ik dagelijks(lease) in een 206 SW 1.4 HDI in de kleur bleu recieve(zo geen foto van)

Ook staat er nog een 106 rallye(1e model) 1.3 voor de deur die van mijn vriendin is.

[afbeelding]
hej :D op die 3e foto staat Mark. Da's het broertje van m'n vriendin :D
Die blauwe 106 waar hij voor staat is van hem.
Dat logo van 106 extreme kwam me ook al bekend voor :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Powermage
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 18-06 12:26
Ik heb zelf ook anderhalf jaar in een Peug gereden, een 206 Quicksilver 1.6 16v, was een lekker bakkie waar ik veel plezier van heb gehad, geen problemen en reed lekker vlot.
echter op een zekere morgen besloot mn broertje hem in de vangrail te parkeren, met dit als gevolg:
Afbeeldingslocatie: http://foto.powermage.nl/tweakers/peug-schade.jpg

oftewel, die deed het niet meer :)
aangezien ik in de zaak van mn ouders werk was het gelukkig een lease auto, dus buiten eigen risico viel het gewoon goed mee.

met een nieuwe uitzoeken heb ik lang zitten twijfelen om een 307 te nemen echter heeft de mazda 3 (active sport 1.6 citd) gewonnen (geen spijt van gelukkig)

Join the club


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

4POX schreef op donderdag 25 januari 2007 @ 07:56:

Heeft mijn bakje dan ook een plekje verdient in de TS ?
Wok schreef ergens onderaan de startpost:
Voor de GoT-ers die hun Peugeot in de TS willen zien: stuur mij een mail (zie profiel) of DM met daarin de gegevens van je Peug en een (url naar een) foto. Dan werk ik de TS z.s.m. bij.
En dan is ie vast en zeker gaaf genoeg om er bij te mogen lijkt me :)



Even wat anders:
Ben vanmorgen even bij de garage langs geskelterd omdat m'n 407 af en toe miept dat m'n bandendruk niet getest is. Volgens de monteur staan er geen errors in het logboek, maar áls de foutmelding komt dán kun je in het logboek een hele riedel van die foutmeldingen zien.
Het speelt pas sinds ik er op 23 december winterwieltjes onder heb (van Peugeot, die Winterkomplett-set met 18" alu, sensoren etcetera) volgens mij maar sinds dan rij ik er ook pas lange stukken mee: de eerste drie weken beetje om de kerktoren geskelterd, en dan de winterbandjes ingereden op een lap van 780 kilometer naar Nederland over Belgistan.

De electronica is dezelfde basis als voor de laatste type 607 en de 407 en die zouden dus hetzelfde item kunnen hebben. Iemand met ervaring? de monteur gaat er nog wel naar kijken maar ik ben nieuwsgierig. :)

[ Voor 47% gewijzigd door Verwijderd op 25-01-2007 10:21 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wok
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 08-09 09:10

Wok

Dakloos...

Topicstarter
4POX schreef op donderdag 25 januari 2007 @ 07:56:
[...]


Heeft mijn bakje dan ook een plekje verdient in de TS ?
Stuur me even een mailtje of een DM, dan werk ik de TS vanaaf even bij :)

Who is General Failure and why is he reading my hard drive?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wok
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 08-09 09:10

Wok

Dakloos...

Topicstarter
@4POX: je 205je staat in de TS :)

Who is General Failure and why is he reading my hard drive?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sweetdude
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 12-09 12:14
Eigenlijk mogen de fantastische concepts van peugeot hier niet ontbreken. Hierbij een kort overzicht wat terug gaat tot 2000.
(Autoweek heeft als bron gediend van de teksten en foto's)

om te beginnen bij de laatste de:

908

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/5/dd652a22d382b4a6a2abd3d2a7f8dd35.jpg

De nieuwste concept car van Peugeot is een vierdeurs coupé met een wel heel bijzondere, in het midden geplaatste krachtbron. Op de Autosalon van Parijs kan iedereen ‘m bekijken.

De Peugeot 908 RC is voorzien van een 5,5-liter V12 HDiF diesel met twee turbo’s en twee roetfilters. De motor levert 700 pk en maximaal 1.200 Nm trekkracht. Volgend jaar wordt deze motor gebruikt in de 908 raceauto die de eer van Peugeot gaat verdedigen op Le Mans. Volgens Peugeot haalt de 908 RC met deze motor een topsnelheid van meer dan 300 km/u.
Het studiemodel is ontworpen door Peugeots eigen Centre de Design en heeft een vierdeurs coupé-vorm. De motor is in het midden voor de achteras geplaatst en heeft een blokhoek van honderd graden, waardoor het zwaartepunt laag ligt.
Door de stand van de motor is het interieur ver naar voren geplaatst. Voor- en achterin zijn Daar baden de inzittenden het buitenlicht want de 908 heeft een glasoppervlak van drie vierkante meter. Verder hebben ze de beschikking over zaken als vier gescheiden klimaatzones, een gekoeld dashboardkastje en een MP3-speler. Verder is gebruik gemaakt van grijs leder en zijn er eikenhouten details.
Peugeot heeft de katachtige vorm van de auto overal doorgezet. Zo hebben de koplampen wanneer ze branden de vorm van ogen; binnenin is de vorm van pupillen nagebootst. De achterlichten hebben, wanneer ze worden gebruikt – de vorm van uitgeslagen klauwen. Verder zijn alle luchtuitlaten niet voor de sier aangebracht. De exemplaren in de voorschermen voeren de koellucht van de achter de grille geplaatste radiator af. In de achterstijlen zitten koelsleuven voor de motor en de openingen in de achterschermen koelen de tussenkoelers van de turbo’s.

Dit monster diende eigenlijk om de aandacht te trekken voor zijn kloppend hart. Deze motor gaat zijn weg vinden in de Le Mans auto voor de eerst volgende race.

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/d/d90a5424ee6f55af54cc7b3489e78e0d.jpg

908 V12 HDi DPFS

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/6/0a62be0a511fec53e82f644aa3722006.jpg

Audi is al jaren heer en meester tijdens de 24-uren van Le Mans. Dit won het merk voor het eerst met een dieselmotor. Peugeot pakt de handschoen op en komt ook met een dieselgestookte Le Mans-auto.


Peugeot heeft op de autosalon van Parijs een hele zwik concept cars. Naast de 908 RC en de 207 Spider staat er ook de 908 V12 HDi DPFS, een voorproefje van de Le Mans auto van volgend jaar. In juni 2005 meldde Peugeot dat ze weer wilde deelnemen aan de beroemde 24-uurs race. In 1992 en 1993 behaalden ze successen met de Peugeot 905. Dit is dus zijn opvolger die de Audi R10 tijdens LeMans van de troon moeten stoten. Sinds 2000 zijn de Duitsers bijna ongeslagen. Alleen in 2003 werd de prestigieuze race gewonnen door concerngenoot Bentley.
De 908 wordt aangedreven door een 5,5-liter V12 HDi-dieselmotor met 700 pk. De motor perst er een fenomenaal koppel van 1.200 Nm uit. De Audi heeft daarentegen 50 pk en 100 Nm koppel minder dan de Fransman. De HDI motor hebben we enige tijd geleden al leren kennen in de 908 RC, een concept car waarvan al eerder informatie werd vrijgegeven.

Met het milieu in het achterhoofd plaatst Peugeot twee partikelfilters aan het einde van het uitlaatsysteem. De roetuitstoot is hierdoor vrijwel nihil, beweert Peugeot. De weg van dit racepaard van de tekentafel tot aan de windtunnel duurde slechts drie maanden. En dat is opvallend kort.

207 Spider

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/2/9ef4ec9d994c44d5b655f12cd5bea512.jpg

Ook in het kleindere segment doen de concepts mee. Zo heeft Peugeot er weer een concept car bij. Hij heet de Spider 207 en is afgeleid van de 20Cup concept.

Op het eerste gezicht lijkt dit een driewieler, maar er zitten net als bij normale auto’s vier wielen op. Deze achterwielaangedreven auto heeft een 1,6-liter THP (Turbo High Pressure) 16v met 175 pk (240 Nm) onder de kap liggen. Dezelfde motor komt ook in de toekomstige 207RC te liggen en is in samenwerking met BMW ontwikkeld. Alleen de in- en uitlaat zijn voor de Spider aangepast. Voor de totstandkoming van deze concept heeft Peugeot voor onderdelen rondgesnuffeld in het eigen assortiment. De stuuras komt bijvoorbeeld uit de 206 en een aantal remonderdelen is geleend van de 407.
Peugeot stopt een zwarte doos in de auto die constant alle gegevens opslaat. Handig voor op het circuit, want daar is de Spider volgens de Fransen in zijn element. De combinatie van de 1,6-liter THP en het gewicht van 720 kilo, maakt deze Peugeot namelijk een wendbaar bommetje op wielen. Om de neerwaartse druk te vergroten monteert Peugeot twee diffusers op de auto. Eentje zit net voor de voorwielen en de andere heeft een plek aan de achterkant gekregen. Samen met de vlakke onderkant en de geïntegreerde spoiler is de Spider een echte asfaltklever. De Fransen zijn van plan om deze concept in te zetten in de Le Mans Series en een speciale Peugeot Sport race.

407 cc
Eienlijk geen concept van peugeot maar een studie model van carrosseriebouwer Heuliez

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/7/5722385be68e044a245fd290ed59fb17.jpg

De beroemde Franse carrosseriebouwer Heuliez heeft met de 407 Macarena de eerste vierdeurs coupécabriolet in huis.

Het Fanse Heuliez heeft een coupécabriolet op basis van de Peugeot 407 gebouwd. Het Macarena studiemodel is de eerste auto die zowel vier deuren heeft als een inklapbare hardtop. Het dak bestaat uit vier glazen panelen. Wanneer het dak wordt ingeklapt, gaat de kofferbak niet in tegengestelde richting open, maar op de normale manier. Eveneens bijzonder is dat de Macarena met een ingeklapt dak nog 300 liter bagageruimte biedt, en dat de vloer van de kofferbak niet hoger is dan bij een standaard 407.
Het Franse ingenieursbureau Heuliez grossiert in patenten. Inmiddels hebben ze er al tweehonderd op het gebied van klapdaken op hun naam staan. Ze hebben een grote hand gehad in de ontwikkeling van de Peugeot 206 CC, waar tot nu toe 342.000 exemplaren van zijn gebouwd. Ook werken ze mee aan de Opel Tigra Twin Top. Daarnaast hebben ze meegewerkt aan de klapdaken van talloze concept cars, waaronder de KCV-III van Kia.

Peugeot 20Cup

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/a/a0a8728359419e890268e2e99329f0ba.jpg

Peugeot neemt naar de IAA de 20Cup mee. Deze racer herbergt een aantal technieken die we volgens de Fransen in de toekomst zeker gaan terugzien.

De Peugeot 20Cup is een driewielige roadster waarvan twee exemplaren op de stand op de IAA in Frankfurt staan. Het studiemodel heeft één achterwiel en voorin is plek voor twee personen. Peugeot heeft de 20Cup geïnspireerd op de raceauto waarmee het merk binnenkort gaat deelnemen aan de Le Mans Endurance Series.

De 20Cup wordt aangedreven door een geheel nieuwe benzinemotor die door PSA in samenwerking met BMW is ontwikkeld. De motor levert 170 pk en heeft een maximaal koppel van 240 Nm. De krachtbron is gekoppeld aan een sequentieel te schakelen zesversnellingsbak. Deze motor zullen we binnenkort gaan terugzien in verschillende productiemodellen van Peugeot, Citroën en BMW.

907

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/c/ecd25a5e594a99320a1e9a4dd24d5a5c.jpg

de Peugeot 907 is slechts een concept car. Het goede nieuws: volgens de ontwerpers laat de 907 zien hoe de auto van de toekomst eruit kan zien.

Peugeot wilde bij de 907 alle kennis die er in huis is, in één auto verenigen. De concept is voorzien van een 6,0-liter V12 met 500 pk en weegt 1.400 kilo. Door een glazen plaat in de motorkap zijn de inlaatkelken van de V12 te zien. Het visuele aspect is bij de 907 duidelijk niet uit het oog verloren.
De coupé heeft een lengte van 4,37 meter, een hoogte van 1,21 meter, een breedte van 1,88 m en een wielbasis van 2,50 m. De Peugeot staat op 18 inch banden. Aan de voorzijde heeft het rubber de maat 275/40 en aan de achterzijde 345/35. Tot slot heeft Peugeot voor de 907 een speciale bagageset ontworpen. De sportwagen van Peugeot is te zien op de Autosalon van Parijs.

Quark

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/b/f67cc54c5dd20f1659fb49035f69b85b.jpg

De Quark is een concept, die laat zien wat Peugeot op het gebied van brandstofceltechnologie in huis heeft.
De Peugeot Quark, doet erg sterk denken aan een quad. Het voertuig is voorzien 4 aangedreven wielen en 2 zitplaatsen. Elk wiel heeft een eigen elektromotor. Die elektromotoren worden gevoed door een brandstofcel, zodat het elektrische voertuig een vergrote actieradius heeft.
De Quark heeft een lengte van 2,38 meter en is 1,50 breed. Het voertuig heeft een leeggewicht van 425 kilo. Volgens Peugeot haalt de Quark een maximum snelheid van 110 km/u en de sprint van 0 naar 50 km/u zou gaan in 6,5 seconden. De actieradius ligt tussen de 100 en de 130 km.

407 Silhouette

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/4/a341e9b383aa13f0e70479b42412b9a4.jpg

Naast de nieuwe 407-reeks heeft Peugeot volgende week nog een verrassing in petto. Op de Salon wordt dan deze 407 Silhouette onthuld.

De nieuwe 407 en 407 SW zijn in Genève voor het eerst voor het grote publiek in het ’echt’ te bekijken. Als smaakmaker toont Peugeot ook de Silhouette, een soort ultieme sportsedan. In tegenstelling tot de gewone 407 heeft de Silhouette slechts twee portieren en twee zitplaatsen. Met een lengte van 4,67 m en een breedte van 1,90 m is de Silhouette iets groter dan de standaard-407.
Op het dak zijn twee luchtinlaten die koellucht innemen voor de achterin geplaatste zescilinder motor. De 3,0-liter V6 is opgevoerd tot ongeveer 320 pk. Een topsnelheid of acceleratiecijfers worden niet opgegeven.
De vering is over vier centimeter in hoogte verstelbaar waardoor de auto direct geschikt gemaakt kan worden voor gebruik op het circuit. Om gewicht te besparen is de hele carrosserie uit glasvezel opgetrokken. In het interieur is een sober digitaal racedashboard gemonteerd. Verder zien we daar speciale kuipstoelen, een rolbeugel en een sequentieel schakelende versnellingsbak.
De auto lijkt zo klaar voor een toerwagenkampioenschap. Of Peugeot ook daadwerkelijk raceplannen heeft met de auto is nog niet duidelijk.

407 Elixir

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/Articles/1754/407-2.jpg

Peugeot presenteert op de IAA in Frankfurt de 407 Elixir. Het is een concept car die aangeeft wat we in de toekomst van het Franse merk mogen verwachten.

De Elixir is een heel fraaie concept coupé op basis van de nieuwe 407, die binnenkort onthuld zal worden. De hele neuspartij tot aan de A-stijl zal vrijwel gelijk zijn aan het seriemodel, daarachter zal de auto duidelijk afwijken. Mogelijk is deze concept de voorbode van de nieuwe 407 Coupé.
Deze proto biedt plaats aan vier personen die plaats kunnen nemen op vier identieke en volledig verstelbare stoelen. In de Elixir ontbreekt een achterschot en een hoedenplank, zodat er een ruimtelijk interieur is ontstaan. Peugeot gebruikt lichtgekleurde lederen bekleding en heeft dashboard, middenconsole en de portieren opgesierd met aluminium accenten. In totaal heeft
de Elixir negen airbags, inclusief een knieairbag voor de bestuurder die in de

stuurkolom is weggewerkt.
De lage, lange auto heeft een schuin geplaatste voorruit die overgaat in een glazen dak. Zijn brede schermen en grote 21-inch wielen geven hem nog een extra sportief tintje.
Onder de kap van deze bijzondere 407 staat Peugeot´s nieuwe 2,7-liter 6-cilinder HDi dieselmotor met 200 pk en een maximum koppel van 440 Nm. Hij is gekoppeld aan een sequentiële automatische transmissie. De 407 Elixir is 4,73 m lang, 1,92 m breed en 1,40 m hoog.

[bHoggar[/b]

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/Articles/1388/hoggar1.jpg

Peugeot komt in Genève met de Hoggar conceptcar. De 2-zits buggy is uitgerust met twee dieselmotoren.

Wie in de jaren ’80 aan de Rally Paris-Dakar heeft deelgenomen raakte onherroepelijk onder de bekoring van de Hoggar Mountains, in zuidoost Algerije. Niet zo gek dus dat Peugeot zijn concept car van een tweepersoons dune buggy die naam heeft gegeven. Of je nu droomt van de Dakar-rally, of dicht bij Kijkduin woont, de Hoggar kan je in ieder geval op stoere gedachten brengen. De sportieve neus van de RC Schoppen en de RC Ruiten concept cars die we afgelopen zomer in Parijs te zien kregen komt terug in de neus van de Hoggar. De auto heeft twee dwarsgeplaatste motoren, één voorin en één achterin, zoals in de jaren ’80 in de Nederlandse Parijs-Dakarauto van het Dutch National Paris-Dakar Team.
De zelfdragende kooiconstructie van de Hoggar is van koolstofvezel en de honingraatpanelen zijn versterkt met twee roestvrijstalen dakbogen, die bovendien functioneren als luchtinlaatkanalen. Die aan de rechterkant voor de motor voorin en die links voor de motor achter. De motoren zijn geplaatst op subframes die aan de kooi zijn bevestigd. Daaraan zijn tevens de dubbele draagarmen en de veerelementen vastgemaakt. De Hoggar heeft twee 2,2 HDi-diesels met elk 180 pk. Samen zijn bovendien goed voor een maximum koppel van 800 Nm. Het uitlaatsysteem is uitgerust met een katalysator, een roetfilter en een demper.

Twee radiateurs zijn net onder de voorruit geplaatst; een minder kwetsbare positie die als voordeel verder heeft dat de overhang beperkt kon blijven.
De motoren hebben elk eigen elektronica, die gestuurd wordt via een centrale computer. Een noodprogramma zorgt ervoor dat de Hoggar op één motor verder kan rijden. Twee zesversnellingsbakken worden elektrisch bediend. Het schakelen gaat sequentieel met flippers achter het stuur of met de centraal geplaatste pook. Volledig automatisch schakelen is ook mogelijk. Twee 80 liter brandstoftanks zorgen voor een grote actieradius. De Hoggar heeft een lengte van 3,96 m.

H20

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/Articles/1087/peugeot-h2o-1.jpg

De Peugeot H2O is een concept car met twee functies. Het is een compacte brandweerwagen voor moeilijk bereikbare plaatsen in grote steden en hij laat bovendien zien welke weg PSA heeft ingeslagen bij de ontwikkeling van brandstofceltechniek.

In de eerste plaats is de op de 206 gebaseerde H2O concept car dus een compacte brandweerwagen die gemakkelijker in de nauwe straatjes kan komen dan de grote brandweerauto´s. De H20 ziet er met zijn geprononceerde neus, de forse luchtinlaat, de spatbordverbreders en de dikke 18-inch wielen met 215/45-banden ook echt uit dat hij berekend is op zijn belangrijke taak.
Binnenin de tweepersoons cockpit uiteraard telefoon, een GPS systeem, terwijl in het dashboard vóór de passagier extra monitor is geplaatst, die is gekoppeld aan een PC. Daarmee kunnen plattegronden van grote gebouwen in beeld worden gebracht. De portieren hebben een metalen frame, waarin de brandweermannen hun gereedschap kwijt kunnen en waarin bovendien een brandblusser is geplaatst. Als het zicht rondom de auto wordt beperkt door rookontwikkeling, kan de bemanning afgaan op de signalen van de sensoren in de bumpers en op de radar.
In de tweede plaats is de H2O een vervolg op de brandstofcel taxi, die PSA Peugeot Citroën vorig jaar presenteerde. De nieuwe concept car demonstreert de mogelijkheden van een elektrische auto met een zogenaamde ´range extender´ (vergroting van de actieradius) in de vorm van een brandstofcel. De brandstofcel maakt de elektriciteit voor de aandrijving van de auto en kan bovendien de andere systemen als pompen, rookafzuigers, communicatiemiddelen van energie voorzien.
PSA heeft een bijzonder systeem ontwikkeld dat zelf waterstof maakt. In de auto is niet meer dan 2.5 g waterstof aanwezig, vergelijkbaar met de inhoud van een Cola-blikje. De waterstof wordt gemaakt uit een oplossing van natrium-hydroboraat (NaBH4) en een katalysator. PSA lijkt daarmee een oplossing te hebben gevonden voor de opslag en het vervoer van waterstof onder druk.
De aandrijving, brandstofcel en de productie van waterstof zijn aan de voorzijde van de auto, de NaBH4-tank is achterin geplaatst. In tegenstelling tot een waterstoftank hoeft de NaBH4-tank niet cilindrisch te zijn.

schoppen & ruiten

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/Articles/793/rc4.jpg

Peugeot komt op de Autosalon van Genève met twee spectaculaire concept cars. Zij zijn nergens van afgeleid, dus helemaal nieuw. Ze verschillen onderling door hun motorisering.

Peugeot zorgt steeds weer voor vrolijke gezichten met een frisse modellenlijn en leuke varianten als de 206 CC. In Genève komen de Fransen met twee ´leeuwen´sterke concepts. Ze onderscheiden zich van elkaar door hun motoren en De RC § (Schoppen) heeft een benzinemotor en de RC ¨(Ruiten) een HDi diesel. De dwarsgeplaatste motoren staan centraal vlak vóór de achteras. Uiterlijk zijn ze te herkennen aan de kleuren zwart voor de RC met de 181 pk sterke 2-liter benzinemotor en een maximum koppel van 202 Nm en rood voor de uitvoering met de 2,2-liter 16-kleps HDi-diesel met 175 pk en het respectabele koppel van 400 Nm. Beide motoren werken samen met een elektro-hydraulisch gestuurde zesversnellingsbak, waarvan de overbrengingsverhoudingen voor de twee motoren verschillend zijn. Ze worden bediend met de pook of met schakelaars op het stuur. De transmissie kan bovendien compleet automatisch werken.
De monocoque is samengesteld uit geïmpregneerd carbonvezel op honingraatpanelen, die door verhitting zijn verlijmd. De zelfdragende carrosserie met een geïntegreerde stalen rolbar vormt samen met het dak een stijve constructie, waaraan de voorschermen, de motorkap en de semi-vleugeldeuren zijn bevestigd. Binnen die constructie is de brandstoftank geplaatst en bevinden zich de ophangpunten van de vierwielophanging en stuurinrichting. De aandrijflijn is gemonteerd in een buizenframe dat aan de achterzijde van het chassis is bevestigd, terwijl de schokdempers en de draagarmen van de achterwielophanging direct aan de monocoque zijn gemonteerd. De RC´s staan op 18-inch velgen van een oersterke magnesiumlegering, die zijn voorzien van Michelin Pilot sport-banden in de maat 245/45 R18.
De RC§en RC¨moeten volgens Peugeot de sprint van 0-100 kunnen afleggen in 6 seconden en hebben een topsnelheid van 230 km/h.

De ontwerpers van de RC hebben bij het schetsen de staart van een schropioen voor ogen gehad. De ver naar voren geplaatste panoramische voorruit zorgt voor goed zicht. De ruitenwissers hebben elk hun eigen elektromotor, terwijl de elektronische regeling, aangestuurd door regensensoren, ervoor zorgt dat de ruitenwissers synchroon lopen.
Nu Peugeot de 206© met zo´n spectaculaire sportwagen (Hartje) intussen als CC in productie heeft genomen, is het niet ondenkbeeldig dat de serie bijzondere auto´s met deze andere twee kaarten uit het spel wordt aangevuld. Wat ons betreft: laat maar komen - en snel svp!

Prométhée

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/Articles/159/promethee1.jpg

Dít is de Prométhée!

’t Is het weer een (proto)type apart, die Prométhée. Hij is ongeveer zo lang als een 306 Cabrio. Heel bijzonder zijn de deuren. Links is er één deur, die afhankelijk van of iemand voorin of achterin wil stappen, naar voren of naar achteren kan schuiven. Aan de rechterkant zitten twee deuren; de achterste schuift, de voorste opent ’gewoon’. De voorruit is niet ’vierkant’, maar loopt aan de bovenkant in een punt nog een eindje in het dak door. De neus heeft veel van een 206-neus, en let op onze woorden: zó gaat de neus van de 307 er ook uitzien. De achterkant doet vermoeden dat de styling-afdeling van Peugeot het ’n beetje gehad heeft met al die rondingen: scherpe, rechte lijnen overheersen hier, ook waar het de achterlichtunits betreft. En juist aan die units kun je huidige Peugeots van kilometers afstand herkennen. Wie zich afvraagt wat die naam betekent: Prometheus is een figuur uit de Griekse mythologie, en is de godheid die de mensen het vuur heeft gegeven. Was Zeus, de oppergod, niet blij mee. Zó niet blij dat hij Prometheus aan een rots liet ketenen, waar een adelaar elke dag z’n lever kwam uitpikken. Elke dag ja, want elke nacht groeide z’n lever weer aan. Daar moet zowel die adelaar als Prometheus doodmoe van zijn geworden. Voor de liefhebbers van een happy end: het liep goed af - Zeus en Prometheus werden weer dikke vrienden.

[ Voor 31% gewijzigd door sweetdude op 27-01-2007 22:28 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alientrader
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 28-08 14:53

Alientrader

Dit was mijn compu!!

Ik ben nu aan het kijken voor de aanschaf van een tweedehands 206.

Wat ik me afvraag: wat is nog een goede kilometerstand van zo'n auto voordat ik voor hoge kosten kom te staan kwa reguliere vervanging van onderdelen, en dat de kans op het kapot gaan van onderdelen nog relatief klein is.

Mijn budget is beperkt, maar ben wel heel erg gechameerd van het comfort

[toevoeging ivm vraag hierbeneden] Ik denk aan een benzine variant, 3 deurs [/toevoeging]

[ Voor 11% gewijzigd door Alientrader op 28-01-2007 21:49 ]

Slotenmaker in Rotterdam | Slotenmaker in heel Nederland | Slotenmaker in Den Haag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MisteRMeesteR
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 12:15

MisteRMeesteR

Moderator Internet & Netwerken

Is Gek op... :)

Benzine of diesel ;)

Welke motor heb je in gedachten?

www.google.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shaggy
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 08-09 12:50

Shaggy

Misantroop pur sang

Ik denk dat als je wat zoekt je hele leuke wagentjes kan vinden. Mijn vorige was 6 jaar oud ( 1.1ltr, bj 2000 met 50.000Km ) Dat soort wagentjes kan je relatief goedkoop kopen zonder het vooruitzicht op mechanische problemen. ( wel dealer onderhouden etc. )

welke prijsklasse en wat voor iets zoek je?

Kijk hier maar eens bij de officiele dealers. Staan erg leuke wagens bij voor heel scherpe prijzen.
http://www.peugeot.nl/web/models/occasions/

[ Voor 27% gewijzigd door Shaggy op 28-01-2007 21:52 ]

Making an ass of myself since the 70's


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Ik ben zelf niet 100% overtuigd van de degelijkheid van een 206, dus ik zou er eentje zoeken met <100k km. Bovendien zou ik kijken naar een 1.4 8v of 1.6 8v. De 1.1 is te licht en de 16kleppers zijn minder fijn imho.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shaggy
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 08-09 12:50

Shaggy

Misantroop pur sang

Timmert schreef op zondag 28 januari 2007 @ 22:06:
Ik ben zelf niet 100% overtuigd van de degelijkheid van een 206, dus ik zou er eentje zoeken met <100k km. Bovendien zou ik kijken naar een 1.4 8v of 1.6 8v. De 1.1 is te licht en de 16kleppers zijn minder fijn imho.
Hoezo niet?

Meerdere familieleden rijden hier 206'en en nooit geen problemen mee gehad iemand. Gewoon normaal onderhoud en slijtage, verderes nooit geen enkel ding. ( 1 ding ooit kapot gereden op een k*t drempel )

1.1 is idd zwak voor deze auto, maar doet het bijv. in de stad prima. Een 1.4 is idd beter.

Making an ass of myself since the 70's


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wok
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 08-09 09:10

Wok

Dakloos...

Topicstarter
Met Tim ^^

Niet dat de 206 een slechte auto is, maar onbewust verwacht je een betere bouwkwaliteit. Zeker de exemplaren van het eerste uur (1998) komen niet helemaal ongeschonden uit de strijd met de tijd: rammeltjes en kraakjes enzo.

Qua motoren is inderdaad de 1.4 of 1.6 8v sterk aan te bevelen. De 1.4 voldoet ruim en de 1.6 is lekker soepel en vlot. Bovendien zijn deze blokken nog gebaseerd op de TU-serie en de TU-blokken zijn erg degelijk en betrouwbaar gebleken. Dat geldt overigens ook voor de 16v varianten, maar wat ik persoonlijk onprettig vind van de 16v's is het hoogtoerige karakter. Ze beschikken over meer vermogen en koppel, maar beide zijn pas bij relatief hoge toerentallen beschikbaar. Een 8v is iets minder bedeeld, maar heeft als voordeel dat met name het koppel over een veel breder toerengebied verspreid wordt: deze zijn in de lage toeren soepeler en daardoor meer 'schakellui' te rijden. Iets wat mij als rustige rijder meer aanspreekt.

Wil je relatief zorgeloos kunnen rijden t.a.v. onderhoudskosten, dan is een exemplaar met minder dan 100k km wel aan te raden (de d-riem voor dit type blokken moet elke 120k vervangen worden). Echter, de km-stand is geen waterdichte maatstaf om te bepalen of je voor langere tijd gevrijwaard bent van grote kosten. Een goed onderhouden exemplaar met bijvoorbeeld 150k (waarbij de d-riem dus al vervangen is!) kan evenzo goed ook nog lange tijd mee. 't Belangrijkste is om de onderhoudshistorie van de auto in kwestie boven water te krijgen.

Who is General Failure and why is he reading my hard drive?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Met Wok :+

Een 206 is een prima auto, maar het doet gewoon een beetje gammel aan allemaal.. Dat is bij de latere modellen >2001 wel beter, maar het blijft behelpen vergeleken met een bijvoorbeeld een Polo of zelfs een Clio. Voorbeelden? Snel slijtende fuseekogels met bijgeluiden tot gevolg, constant trillende remmen, zelfs na vervangen en afdraaien, hakerige versnellingsbakken met lange schakelwegen en veel bijgeluiden.

Eventueel kun je me een mailtje sturen als je meer info wil, ik werk in de verkoop bij een Peugeot dealer in de randstad. Kan altijd even kijken wat ik voor je kan betekenen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Drake_
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02:45
Gisteren begonnen met het reviseren van de bak en vervangen van de koppeling :)
zie ook : _Drake_ in "Show je auto - Deel 30"

The difficult we do right away, the impossible takes slightly longer.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wok
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 08-09 09:10

Wok

Dakloos...

Topicstarter
Ow ja... nog een imo groot minpunt van de 206... De ergonomie is ook niet bepaald je dat... Wie verzint het om de knoppen voor de raambediening achter de handrem te plaatsen 8)7

(Peugeot 106 Phase II is ook zo'n onding wat dat betreft, terwijl de Phase I die knoppen wel gewoon in de portieren had zitten 8)7 )

Who is General Failure and why is he reading my hard drive?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Geloof het of niet, maar er zijn mensen die dat handig vinden Wiljan :+

Ik had een klant voor een gebruikte 607, die de auto niet heeft aangeschaft vanwege de plaatsing van de ruitbediening in de deuren. Mevrouw kon vanaf de bijrijdersstoel de achterruiten niet open doen.

Daar zakt je broek toch van af.. :X

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wok
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 08-09 09:10

Wok

Dakloos...

Topicstarter
Timmert schreef op zondag 28 januari 2007 @ 22:47:
Geloof het of niet, maar er zijn mensen die dat handig vinden Wiljan :+

Ik had een klant voor een gebruikte 607, die de auto niet heeft aangeschaft vanwege de plaatsing van de ruitbediening in de deuren. Mevrouw kon vanaf de bijrijdersstoel de achterruiten niet open doen.

Daar zakt je broek toch van af.. :X
:X (d'r man rookt zeker sigaren in de auto :+ )

En dan heb ik het alleen nog maar over de bediening van de voorruiten :P

[ Voor 4% gewijzigd door Wok op 28-01-2007 22:49 ]

Who is General Failure and why is he reading my hard drive?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Het was sowieso een stel zeikerds.. Ze konden het display van de boordcomputer ook niet lezen als de zon erop staat. Ooit een auto gezien waar dat wel kan? Afgezien van een BMW 5 oid met die mega overkapping eroverheen. Ik niet.

Ik word soms echt agressief van al die nonargumenten die mensen verzinnen om vooral zo snel mogelijk weer weg te kunnen :X

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Vandaag voor t eerst in een 106 GTI gereden, eentje van 2002 om precies te zijn.

Oh my god, wat een gaaf wagentje! 8)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wok
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 08-09 09:10

Wok

Dakloos...

Topicstarter
Onlangs de dynamo vervangen van de auto van een ex-huisgenoot van me. Na montage nog een korte proefrit maken om zeker te stellen dat alles in orde is (was voor mij namelijk de eerste keer dat ik een dergelijke klus uitvoerde). De auto in kwestie: een 106 1.0 op LPG :X (jawel, met vierbak en 220k op de teller :P )

Positieve verrassing werd mijn deel :D 't Ding reed zowaar nog lekker en comfortabel ook! Ondanks slechts vier versnellingen nog behoorlijk stil (zeker voor de leeftijd en het formaat van de auto) en hij kwam ook nog goed mee op de snelweg (140 op de teller ging moeiteloos). En dat voor een 106 met de kleinste motorisering destijds verkrijgbaar :D

Who is General Failure and why is he reading my hard drive?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sweetdude
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 12-09 12:14
Wok schreef op zondag 28 januari 2007 @ 22:44:
Ow ja... nog een imo groot minpunt van de 206... De ergonomie is ook niet bepaald je dat... Wie verzint het om de knoppen voor de raambediening achter de handrem te plaatsen 8)7

(Peugeot 106 Phase II is ook zo'n onding wat dat betreft, terwijl de Phase I die knoppen wel gewoon in de portieren had zitten 8)7 )
Dezelfde als die ze ook in de Citroen BX heeft ontworpen :o

Afbeeldingslocatie: http://img14.imageshack.us/img14/2410/imgp06984sr.jpg

Hier zitten ze toevallig niet in maar in de deur maar de openingen zijn er wel in de midden console. Buiten het design was het ding zijn tijd toch vooruit :D

[ Voor 19% gewijzigd door sweetdude op 29-01-2007 23:21 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Drake_
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02:45
Timmert schreef op maandag 29 januari 2007 @ 21:32:
Vandaag voor t eerst in een 106 GTI gereden, eentje van 2002 om precies te zijn.

Oh my god, wat een gaaf wagentje! 8)
Meeste mensen vragen ook af wat ik zie in de kleine peu.... tot ze erin rijden >:)

The difficult we do right away, the impossible takes slightly longer.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

_Drake_ schreef op dinsdag 30 januari 2007 @ 11:04:
[...]


Meeste mensen vragen ook af wat ik zie in de kleine peu.... tot ze erin rijden >:)
Wat voor een motor zit er in die GTi eigenlijk?

Heeft iemand ervaring met de standaard audio van peugeot 307?
Ik moet in augustus weer een nieuwe auto uitzoeken. Ik vind alleen het geluid in de 307 enorm bagger. Ik heb toen op advies niet de standaard audio genomen.

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Haha, ja.. Ondaks dat ik meer van de grote sloepen ben, moet ik zeggen dat ik er toch best 1 zou willen hebben.. Het exemplaar waar ik in reed was trouwens ook voorzien van een supersprint uitlaatsysteem, K&N luchtfilter en nog wat goodies. Erg leuk :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Drake_
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02:45
DeeJee schreef op dinsdag 30 januari 2007 @ 11:19:
[...]
Wat voor een motor zit er in die GTi eigenlijk?
1.6 16v standaard 120 pk (auto weegt 925 kg)

[ Voor 4% gewijzigd door _Drake_ op 30-01-2007 11:36 ]

The difficult we do right away, the impossible takes slightly longer.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

DeeJee schreef op dinsdag 30 januari 2007 @ 11:19:
[...]


Wat voor een motor zit er in die GTi eigenlijk?

Heeft iemand ervaring met de standaard audio van peugeot 307?
Ik moet in augustus weer een nieuwe auto uitzoeken. Ik vind alleen het geluid in de 307 enorm bagger. Ik heb toen op advies niet de standaard audio genomen.
De radio is prima, daar mankeert niets aan. Icm af-fabriek bluetooth heb je echt een toptoestel. Doet tegenwoordig ook MP3.. Het probleem zit 'm in de speakers, die zijn waardeloos. Je kunt ze vrij makkelijk zelf vervangen hoor, maar de dealers bieden ook Pioneer setjes aan (voor de hoofdprijs).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Falcon
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 11-09 13:10

Falcon

DevOps/Q.A. Engineer

Paar puntjes wat betreft de 206 (diesels)

1. Tot nu toe zo'n 4 206jes versleten en ik moet zeggen dat het me elke keer weer opvalt is de hoogte van de auto en daardoor wat "zenuwachtig" reageerd op hoge snelheden.

Hiervoor heb ik bij de laatste 2 de auto's met een kleine 5 cm laten verlagen en ik moet zeggen dit verschil merk je.

2. Op 1 of andere manier tocht het altijd in een 206.. en dan bedoel ik langs de linkerschouder van de berijder en de rechter van de passagier. Vooral bij Airline model (zou het door die naam komen? :)) heb ik hier es na gevraagd maar jammer genoeg konden ze er niks mee doen.

3. De interval van de achterruitwisser duurt veelste lang. (van de SW trouwens!) Hierdoor met nat wegdek zie je vaak niet genoeg door het achterruit heen.

4. Schakelbak is niet lekker. In het begin prima, maar naar 100k (of zelfs eerder) begint hij stroef te lopen en haakt het wat.. kan het niet helemaal goed uitleggen.

5. In de 2 met schakelen is beveiligt... wanneer je nog te snel rijdt (50+) dan kun je hem moeilijk in de 2 krijgen. Dit is irritant als je gewend bent om heel ver van te voren hem al in de 2 te zetten en op de motor af te remmen.

6. Toch vaak problemen met de richtingaanwijzer-stok (copyright by Falcon :))..

7. Licht op de hoogste stand (en als je alleen in de auto zit) is vaak al irritant voor tegenliggers.. te fel)

Verder simpel weg top auto's. tot 130k geen enkel probleem. (diesel) Daarna zie je toch wat mankementjes ontstaan.

[ Voor 63% gewijzigd door Falcon op 30-01-2007 11:47 ]

"We never grow up. We just learn how to act in public" - "Dyslexie is a bitch"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Timmert schreef op dinsdag 30 januari 2007 @ 11:25:
[...]

De radio is prima, daar mankeert niets aan. Icm af-fabriek bluetooth heb je echt een toptoestel. Doet tegenwoordig ook MP3.. Het probleem zit 'm in de speakers, die zijn waardeloos. Je kunt ze vrij makkelijk zelf vervangen hoor, maar de dealers bieden ook Pioneer setjes aan (voor de hoofdprijs).
Mijn ervaring is ook dat de deuren enorm trillen bij een beetje teveel bas.
Echt een drama.

Misschien dat ik helemaal geen radio fabriek af neem en dan zelf wat laat inbouwen.

* DeeJee is nog niet zo zeker of hij weer een 307 gaat rijden ivm de lelijke voorkant.

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

aha dat is wel lekker.
Nog niet echt het 205 GTi gevoel...maar toch.

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Drake_
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02:45
mhhhh daar vergis je je in ;) (heb zelf ook een 205 gehad)
overgens hebben ze op papier 120 pk maar in praktijk blijkt daar niet veel van te kloppen, in een positieve zin dan (doorgaans tussen de 125-130 standaard word op bankjes gemeten) verder kloppen de acceleratiecijfers ook niet een saxo 16v doet 8.2 0-100 een 106 gti 8.7 terwijl ze exact hetzelfde zijn.. blijkt dat peugeot test met 20kg bagage en een bijrijder en citroen b.v niet :P

[ Voor 109% gewijzigd door _Drake_ op 30-01-2007 12:02 ]

The difficult we do right away, the impossible takes slightly longer.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

_Drake_ schreef op dinsdag 30 januari 2007 @ 11:59:
mhhhh daar vergis je je in ;) (heb zelf ook een 205 gehad)
overgens hebben ze op papier 120 pk maar in praktijk blijkt daar niet veel van te kloppen, in een positieve zin dan (doorgaans tussen de 125-130 standaard word op bankjes gemeten) verder kloppen de acceleratiecijfers ook niet een saxo 16v doet 8.2 0-100 een 106 gti 8.7 terwijl ze exact hetzelfde zijn.. blijkt dat peugeot test met 20kg bagage en een bijrijder en citroen b.v niet :P
Zelf de 1.9 gereden. heerlijk was dat.
Maar die 106 lijkt mij wel een tof gebakkie dan. Daar zou ik wel eens in willen rijden.
Leuk voor mijn vrouw :)

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

DeeJee schreef op dinsdag 30 januari 2007 @ 11:34:
[...]


Mijn ervaring is ook dat de deuren enorm trillen bij een beetje teveel bas.
Echt een drama.

Misschien dat ik helemaal geen radio fabriek af neem en dan zelf wat laat inbouwen.

* DeeJee is nog niet zo zeker of hij weer een 307 gaat rijden ivm de lelijke voorkant.
Als je geen af-fabriek radio neemt trillen je deuren nog steeds hoor? Moet wel zeggen dat de hele kwaliteitsbeleving bij het T6 model (dus met de nieuwe neus) op een véél hoger plan staat. Trillende deuren behoren nu zo goed als tot het verleden.

Ik hou zelf ook echt van goed geluid, maar ik zou zeker de af fabriek radio nemen, al is het vanwege de bluetooth optie, de afstandbediening en de redelijk nette integratie in het interieur. Doe daar een paar fatsoenlijke speakers bij (Infinity ofzo) en je hebt prima geluid :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Timmert schreef op dinsdag 30 januari 2007 @ 12:22:
[...]

Als je geen af-fabriek radio neemt trillen je deuren nog steeds hoor? Moet wel zeggen dat de hele kwaliteitsbeleving bij het T6 model (dus met de nieuwe neus) op een véél hoger plan staat. Trillende deuren behoren nu zo goed als tot het verleden.

Ik hou zelf ook echt van goed geluid, maar ik zou zeker de af fabriek radio nemen, al is het vanwege de bluetooth optie, de afstandbediening en de redelijk nette integratie in het interieur. Doe daar een paar fatsoenlijke speakers bij (Infinity ofzo) en je hebt prima geluid :)
Dat van die deuren ben ik blij om. Wat een drama is dat nu.
Als ik het zo hoor is dan de beste optie die jij adviseert.

Alvast bedankt voor de tip.
Ik twijfel alleen erg of ik weer een 307 neem. Hij is er niet mooier op geworden vind ik.

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AkroBatik
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 13-09 23:23

AkroBatik

Bad Cars Can Be Briliant

Ik ga binnen niet al te lange tijd een auto kopen, tot voor kort was ik altijd van plan een wat grotere alfa te kopen. Echter denk ik, omdat ik student ben, dat dat niet echt heel slim is. Ik hoef namelijk niet te rijden, ik rijd omdat ik het leuk vind:). Dus een klein autotje voldoet voor mij eigenlijk. Nou zat ik te kijken naar een 106 fase 1 XSI. Is dit wat? Ik vind ze er cool uitzien en het zal best snel zijn, maar ik wil er ook nog eens een stukje snelweg mee kunnen rijden, en bijvoorbeeld een weekendje weg naar de nürnburgring. Kan dat met deze 106? En hoe is het verder met de kwaliteit van de stoelen en het comfort (niet heel belangrijk, maar moet niet direct pijn in mn rug krijgen ;))

Dus een paar vraagjes:
Hoe is het met het comfort van de 106 xsi, vooral wat betreft snelweg ritten.
Hoe is het met onderhoud van de xsi?
Zijn er xsitjes in goede staat te vinden zonder dat ze afgeragd zijn? (probeer tijdens mijn zoektocht sowieso de sportuitlaten te vermijden)


Owja, op de site van autoweek zie ik dat een xsi standaard c.v. heeft en electrische ruitbediening, echter zie ik ook xsitjes te koop staan zonder deze opties. Kan dit(autoweek is niet altijd betrouwbaar ;) Of heb ik in dit geval met een neppert te maken?

.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 12:11

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Ik had iets beloofd aan Wok. Namelijk IRL foto's van de concept waarop de 407 gebaseerd zou zijn. :)

Ik kan mijn belofte niet helemaal nakomen. Dat wil zeggen: het zijn wel IRL foto's (duh) maar niet van het concept van de 407. Wat het dan wel is? Het gaat hier om de Nautilus. Dit is een concept van pininfarina, gebaseerd op de 605. Onderstel is iets ouder dus, desalniettemin zou ie nu zo de straat op kunnen :9~
Ik trof dit beestje op de Champs Elysees in Parijs, alwaar Pininfarina een showroom had met met name Peugeot modellen. Deze stond er dus ook :)

Bij deze (klik voor grote versie):

Afbeeldingslocatie: http://img120.imagevenue.com/loc112/th_09464_IMG_0542_122_112lo.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img37.imagevenue.com/loc59/th_09469_IMG_0543_122_59lo.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img167.imagevenue.com/loc263/th_09474_IMG_0544_122_263lo.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img138.imagevenue.com/loc79/th_09475_IMG_0545_122_79lo.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img135.imagevenue.com/loc25/th_09479_IMG_0546_122_25lo.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img16.imagevenue.com/loc206/th_09484_P8030031_122_206lo.JPG

Afbeeldingslocatie: http://img37.imagevenue.com/loc48/th_09489_P8030032_122_48lo.JPG

[ Voor 75% gewijzigd door The Eagle op 02-02-2007 10:47 . Reden: EIndelijk goede fotohost gevonden :) ]

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tsjilp
  • Registratie: November 2002
  • Niet online

Tsjilp

RS[I]ds

AkroBatik schreef op dinsdag 30 januari 2007 @ 14:45:
Hoe is het met het comfort van de 106 xsi, vooral wat betreft snelweg ritten.
Hoe is het met onderhoud van de xsi?
Zijn er xsitjes in goede staat te vinden zonder dat ze afgeragd zijn? (probeer tijdens mijn zoektocht sowieso de sportuitlaten te vermijden)
Over het comfort hoef je je niet druk te maken bij franse auto's, dat zit over het algemeen wel snor.
Onderhoud van een XSI heb ik geen ervaring mee, ben een diesel rijder :+.

En er zijn vast XSI's te vinden die niet afgeragd zijn, daar betaal je echter wel voor. Verwacht echter niet dat je een type altijd binnen gestaan en door oma van 80 naar de supermarkt gereden zult vinden. De XSI is de sportievere uitvoering, en bejaarden kopen die doorgaans niet.

Gewoon kijken hoe het blok / uitlaat / banden / interieur onderhouden is.

Raar... Is zo gek nog niet


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Entity
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 11:57

Entity

9000rpm

Hé, een Peugeot topic, da's een goed idee :)

Ik heb zelf een 106 Rallye (fase 2), onder de GoT-automeet-gangers wel bekend denk ik:
Afbeeldingslocatie: http://www.rallye.nl/galleries/full/20061023220451_88518.jpg

Dit is mijn 2e 106 Rallye, hiervoor heb ik een zwarte gehad, uit hetzelfde bouwjaar maar met veel hogere km-stand (145.000 toen ik hem weg deed, de witte heb ik met 86.000 toen gekocht, inmiddels 113.000). Een witte is sowieso mooier :)

De auto heeft uiterlijk wat kleine wijzigingen (andere velgen in de zomer, op dit moment op steelies met winterbanden, verder een andere tankdop en een klein beetje verlaagd), maar onderhuids zijn er wel wat mods gedaan, vooral aan de ophanging:
- Veerpootbrug
- Draagarmbrug
- Bilstein B6 schokbrekers
- H&R veren (-30mm, resulteert icm B6 dempers echter in -10mm)
- Brembo remschijven

Verder motorisch:
- Group N uitlaatsysteem uit Engeland
- Nissens alu radiateur
- Gechipt

In het interieur is eigenlijk alleen een andere radio en een OMP sportstuur anders dan origineel.

Toekomstplannen heb ik wel, maar voorlopig niet de financiële middelen om het uit te voeren. Onder andere een ander uitlaatspruitstuk, andere koplampen (Morettes voor de kenners onder ons) en nog wat aanpassingen, maar behalve de koplampen eigenlijk allemaal gericht op prestaties en wegligging.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Drake_
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 02:45
AkroBatik schreef op dinsdag 30 januari 2007 @ 14:45:
Ik ga binnen niet al te lange tijd een auto kopen, tot voor kort was ik altijd van plan een wat grotere alfa te kopen. Echter denk ik, omdat ik student ben, dat dat niet echt heel slim is. Ik hoef namelijk niet te rijden, ik rijd omdat ik het leuk vind:). Dus een klein autotje voldoet voor mij eigenlijk. Nou zat ik te kijken naar een 106 fase 1 XSI. Is dit wat? Ik vind ze er cool uitzien en het zal best snel zijn, maar ik wil er ook nog eens een stukje snelweg mee kunnen rijden, en bijvoorbeeld een weekendje weg naar de nürnburgring. Kan dat met deze 106? En hoe is het verder met de kwaliteit van de stoelen en het comfort (niet heel belangrijk, maar moet niet direct pijn in mn rug krijgen ;))

Dus een paar vraagjes:
Hoe is het met het comfort van de 106 xsi, vooral wat betreft snelweg ritten.
Hoe is het met onderhoud van de xsi?
Zijn er xsitjes in goede staat te vinden zonder dat ze afgeragd zijn? (probeer tijdens mijn zoektocht sowieso de sportuitlaten te vermijden)


Owja, op de site van autoweek zie ik dat een xsi standaard c.v. heeft en electrische ruitbediening, echter zie ik ook xsitjes te koop staan zonder deze opties. Kan dit(autoweek is niet altijd betrouwbaar ;) Of heb ik in dit geval met een neppert te maken?
Stukje snelweg met de xsi kan prima, ik zou proberen te zoeken naar een met een 1.6 zijn behoorlijk zeldzaam maar die rijden een stuk prettiger (meer koppel).

oja ze lopen bijna allemaal beroerd stationair (1.4 dan) (lichtjes schommelen), is en kwaaltje van het injectieysteem, schrik daar niet van en een oplossing ervoor is er niet echt het kan opzich geen kwaad overgens.

verder wil de blanke lak vaak op het dak/moterkap crayleren (scheurtjes en loslatende laklaag)

The difficult we do right away, the impossible takes slightly longer.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vanderwal
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 18-04 01:29

vanderwal

mathafackuh!!!

Ik heb zelf een 106 XS 1.6, opzich rijd het wel goed. De moter houd het al 230.000 km vol dus dat is positief. Onderhoud is niet heel erg duur, onderdelen zijn in de meeste gevallen goedkoop. Bij mij zit er trouwens geen enkele luxe op behalve lm velgen maar die zijn ook gedateerd.

Wat ik een minder goed punt vind, is dat je op de snelweg veel last hebt van wind wat langs de deurpost/ramen gaat.

Maar ja het is natuurlijk ook een klein autotje :+

The difference between stupidity and genius is that genius has its limits


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Entity schreef op donderdag 01 februari 2007 @ 12:34:
andere koplampen (Morettes voor de kenners onder ons)
Dat zou zonde zijn imho :'(. Verder natuurlijk een schitterende auto! Ook leuk dat je de originele stickers erop laat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wok
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 08-09 09:10

Wok

Dakloos...

Topicstarter
Met hem ^^ Ik ben ook niet zo gecharmeerd van Morettes. Ik vind het niet echt passen bij de auto, maar nu moet ik eerlijk bekennen dat ik alleen van 205jes en Phase I 106jes weet hoe ze eruit zien met die lampen en dat vind ik dus niet echt je dat.. Misschien dat het model beter aansluit bij de lijnen van de Phase II 106...

Who is General Failure and why is he reading my hard drive?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Entity
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 11:57

Entity

9000rpm

Dit zijn fase 2 morettes:
Afbeeldingslocatie: http://i21.photobucket.com/albums/b266/rallye8v2005/Rallye/DSC01346.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i21.photobucket.com/albums/b266/rallye8v2005/Rallye/DSC01362.jpg

Ik vind ze - zeker in het zwart - wel heel erg mooi staan op een witte Rallye. Overigens is het iets wat makkelijk weer terug te veranderen is natuurlijk als het toch niet bevalt :)

Stickers blijven er uiteraard opzitten. Dat hoort nu eenmaal bij een Rallye, ik vind het niet eens mooi zonder. Toen ik de auto kocht, heb ik de stickers verwijderd (waren verkleurd), dat zag er niet uit:
Afbeeldingslocatie: http://sander.prinsen.tk/d/313-2/IMG_2013+_Large_.JPG
Dus snel maar weer nieuwe stickers geplakt.

Maar goed, voorlopig heb ik toch geen geld voor upgrades, ik woon net op mezelf en daardoor heb ik het ineens een stuk minder breed :P Maar da's niet erg, de auto is in ieder geval in uitstekende technische conditie en rijdt heerlijk, da's het belangrijkst.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Janoz
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 13-09 09:39

Janoz

Moderator Devschuur®

!litemod

1.6 16v in een 106? LOL. Dat blok heb ik in mijn 307 liggen en ik vind dat ik al vlot bij het verkeerslicht wegkom :D.

Ken Thompson's famous line from V6 UNIX is equaly applicable to this post:
'You are not expected to understand this'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 12:11

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Heb eindelijk de foto's van de Nautilus ergens goed weg kunnen zetten. Zie een paar posts hierboven:
The Eagle in "Het grote Peugeot topic"

:Y)

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GGS_206
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

GGS_206

Oranje!

Janoz schreef op vrijdag 02 februari 2007 @ 09:12:
1.6 16v in een 106? LOL. Dat blok heb ik in mijn 307 liggen en ik vind dat ik al vlot bij het verkeerslicht wegkom :D.
Dan wil je vast niet weten hoe het rijdt in een 106 :P

Licht wagentje, sterk blok: blazen maar :D

* GGS_206 was ook altijd trots op z'n 106. Maar helaas geen 1600

T.net ID. Bekijk het maar es eem..
‹(◕‿◕)›


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mirreke
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 13-12-2021

Mirreke

Winter Time

Entity schreef op donderdag 01 februari 2007 @ 12:34:
Hé, een Peugeot topic, da's een goed idee :)
Sorry voor de offtopic: maarreh kom jij soms uit een klein plaatsje onder b.o.z. dichtbij de belgische grens?? :P

EDIT: Laat maar Sander heb al gezien dat jij het bent :P

Oow en BTW toevallig dat Next hieronder onze nieuwe toet toet heeft gepost :P


ONtopic:
Mirreke is samen met Nextware sinds enige tijd de trotse bezitter van een nieuwe Peugeot 207 1.4HDI XR Color Line.. een superauto! Rijdt lekker, rijdt zuinig en voldoende comfort!

[ Voor 65% gewijzigd door Mirreke op 07-02-2007 12:37 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nextware
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 10:30
^^ Mirreke was me dus net voor O-)

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/6/4ce6d1febb0134e51d140fdf6d5904b6.jpg

Peugeot 207 1.4 HDi XR Colorline editie:

Kleur: Gris-Fer
Motorinhoud: 1.4 16v
Brandstof: Diesel
Gemiddeld verbruik tot nu toe: 1 op 19 _/-\o_
Aantal gereden km's: ruim 3000
In bezit sinds: 12-01-2007

Als vervanging van een Mazda 323F 1.5 Benzine uit 1998. Deze reed 1 op 11 ( benzine ), dus ik ben er qua zuinigheid een stuk op vooruit gegaan.

Gevoel tot nu toe: GEWELDIGE AUTO !!

To-do:
Wellicht sportvelgen en sportbanden
verder niet veel

[ Voor 3% gewijzigd door nextware op 07-02-2007 12:35 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dev icey
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 22-04 11:21
Mijn broer heeft sinds begin dit jaar een zwarte peugeot 207 1.6 HDiF Feline (3-deurs). Ik moet zeggen dat het wel een hele mooie auto is en ook nog eens heerlijk zit en rijdt. Ik vond zelf de 206 een lelijke auto, dus dan is dit een hele verbetering. De 207cc ziet er ook echt mooi uit.

Zelf vond ik de 307 altijd een erg mooie auto, dus hoop dat de 308 ook mooi blijft. Ben benieuwd.

Ik zit zelf te denken om een 106'je aan te schaffen. Dat is op zich wel te betalen, alleen ik ben bang dat ik veel geld kwijt ben aan het onderhoud ervan. Zou het zelf graag willen/kunnen doen, maar heb tot nu toe alleen een moterkap omhoog gedaan en meer niet. Ook heb ik niet een garage om er aan te klussen. Daarnaast wil ik ook niet dat het autootje kapot gaat aan mijn onkunde. Zou mooi zijn als er een garage zou zijn of zoiets die jouw de plek en ondersteuning geeft om zelf je auto te onderhouden. Maarja daar valt natuurlijk minder op te verdienen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Falcon
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 11-09 13:10

Falcon

DevOps/Q.A. Engineer

Met een beetje geluk is in maart de 207sw beschikbaar en in juni mag ik een nieuwe leaseauto uitzoeken en ik zat aan deze te denken.

Daarnaast de Nissan Note of Skoda Roomster.

"We never grow up. We just learn how to act in public" - "Dyslexie is a bitch"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Falcon schreef op woensdag 07 februari 2007 @ 14:53:
Met een beetje geluk is in maart de 207sw beschikbaar en in juni mag ik een nieuwe leaseauto uitzoeken en ik zat aan deze te denken.

Daarnaast de Nissan Note of Skoda Roomster.
Ik moet in augustus een nieuwe uitzoeken. Helaas is dat te vroeg voor de 308 sw :(

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Firecow
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 16-01-2023

Firecow

worldofnature.nl

Iemand toevallig ervaring met de 406 coupe ????

Wil deze prachtige auto binnenkort gaan kopen... Zit al een beetje her en der te zoeken.... Zou het liefst de 2.2 kopen maar dit is me net iets te duur omdat die pas vanaf 2001 geleverd is....
Dus het zal wel de 2.0 worden.... Maar trekt de motor dit wel een beetje ? Het is toch iets van 1400 kiloes wat er in beweging komt :)

Anyway wat pics van de mooiste franse wagen ooit gemaakt.... Alleen jammer dat het een peugeot is...... :/

Afbeeldingslocatie: http://i57.photobucket.com/albums/g207/coupeclub2/IMG_0030.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i57.photobucket.com/albums/g207/coupeclub2/IMG_0011.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.clubcoupe406.com/Photos/Photosvisiteurs/406Charles2.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/myreview/480/13143-1.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.autoweek.nl/images/800/c/23d86cefc2eab2bd0b35d329c675a50c.jpg

Canon EOS 80D En wat glaswerk


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AkroBatik
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 13-09 23:23

AkroBatik

Bad Cars Can Be Briliant

Mn pa heeft dat blok in zijn Xantia liggen. en ik kan je vertellen dat het best leuk rijdt. Niet super snel, maar snel zat om meer dan vlot met het verkeer mee te komen. Alleen vind ik hem wat rumoerig rond de 120. Oplossing? Snelheid van 140/150 aan houden.

.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Okee, ik moet binnen 3 weken een nieuwe leaseauto uitzoeken.
Ik twijfel heel erg.

Het kan worden de 307 SW 1.6 16v Premium met een aantal extra's
of de 407 Berline 1.8 16v Premium. Daar zit echt alles op en aan.
De 407 ga ik volgende week eens berijden bij de dealer.

Ik neem iig een RD4 radio/cd/MP3 speler er in.

Hoe is het geluid in de 407? Is dat beter dan de huidige generatie van de 307?

Iemand voor-nadelen van deze twee modellen?
Nog tips waar ik op moet letten?

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Firecow schreef op donderdag 08 februari 2007 @ 00:04:
Iemand toevallig ervaring met de 406 coupe ????

Wil deze prachtige auto binnenkort gaan kopen... Zit al een beetje her en der te zoeken.... Zou het liefst de 2.2 kopen maar dit is me net iets te duur omdat die pas vanaf 2001 geleverd is....
Dus het zal wel de 2.0 worden.... Maar trekt de motor dit wel een beetje ? Het is toch iets van 1400 kiloes wat er in beweging komt :)

Anyway wat pics van de mooiste franse wagen ooit gemaakt.... Alleen jammer dat het een peugeot is...... :/

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]
Mijn man rijdt in zo'n auto. Er zit een 2.0-16V motor in en het gewicht van de auto is 1315kg.
De motor trekt het wel, maar het houdt niet over. Het lijkt me beter als je een keer ging proefrit maakt met zo'n auto. En wat is er mis met Peugeot?

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AkroBatik
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 13-09 23:23

AkroBatik

Bad Cars Can Be Briliant

Hij trekt het wel, vind ik niet helemaal de goede betiteling van het motorblok. Zoals ik al zei, rijdt mijn vader een xantia break (welke zwaarder is) met het zelfde motorblok en ik vind hem gewoon knap vlot. Zeker op wat hogere snelheden (sprint van 140 naar 160 gaat in mijn beleving sneller dan van 120 naar 140) is hij gewoon rap. Snelheden van 180 km/h (autobahn cruise?) zijn gewoon prettig te doen. Je moet alleen geen hele sportive prestaties verwachten. Verwacht je dat wel dan moet je denk ik ook wat meer naar een ander merk kijken.

.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

DeeJee schreef op donderdag 08 februari 2007 @ 09:12:
Okee, ik moet binnen 3 weken een nieuwe leaseauto uitzoeken.
Ik twijfel heel erg.

Het kan worden de 307 SW 1.6 16v Premium met een aantal extra's
of de 407 Berline 1.8 16v Premium. Daar zit echt alles op en aan.
De 407 ga ik volgende week eens berijden bij de dealer.

Ik neem iig een RD4 radio/cd/MP3 speler er in.

Hoe is het geluid in de 407? Is dat beter dan de huidige generatie van de 307?

Iemand voor-nadelen van deze twee modellen?
Nog tips waar ik op moet letten?
Ik vind het een lastige keuze.. Ik verkoop die auto's, en voor allebei is wel iets te zeggen.. De 307 is lekker ruim, maar wat spartaanser. Wel vlotter dan de 407. Die laatste is veel comfortabeler. Opzich voldoet die 1.8 ook wel, zij het net aan.. Kun je niet opteren voor een 307 5-deurs 2.0 Premium? Dat is echt een topauto namelijk :) Voor de ruimte zul je het niet hoeven doen, anders was de 407 Berline ook geen optie geweest.. Komt bij dat een 307 5-deurs veel ruimer en vooral praktischer is dan een 407 berline..

Het geluid in de 407 is trouwens 200% beter dan dat van jouw generatie 307. De laatste generatie 307 heeft, zoals ik al eens zei, veel beter geluid dan de eerste. Minder resonantie met name.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Timmert schreef op vrijdag 09 februari 2007 @ 12:21:
[...]

Ik vind het een lastige keuze.. Ik verkoop die auto's, en voor allebei is wel iets te zeggen.. De 307 is lekker ruim, maar wat spartaanser. Wel vlotter dan de 407. Die laatste is veel comfortabeler. Opzich voldoet die 1.8 ook wel, zij het net aan.. Kun je niet opteren voor een 307 5-deurs 2.0 Premium? Dat is echt een topauto namelijk :) Voor de ruimte zul je het niet hoeven doen, anders was de 407 Berline ook geen optie geweest.. Komt bij dat een 307 5-deurs veel ruimer en vooral praktischer is dan een 407 berline..

Het geluid in de 407 is trouwens 200% beter dan dat van jouw generatie 307. De laatste generatie 307 heeft, zoals ik al eens zei, veel beter geluid dan de eerste. Minder resonantie met name.
Tja mijn vrouw wil niet kleiner gaan rijden. Zij wil dus weer een 307 SW.
Ik wil graag weer eens wat anders. De 407 ziet er erg mooi uit. Volgende week zaterdag heb ik een proefrit aangevraagd. Misschien dat mijn vrouw dan overstag gaat.
Anders gaat het toch de 307 SW worden.

Ik zag wil trouwens wel 16" velgen op de SW 1.6 Op de configurator van peugeot krijg ik het idee dat dit niet kan. Klopt dat. Volgens de folder nl. wel.

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Een 407 is qua interieurruimte kleiner dan een 307 5-deurs..

En die wielen kunnen zonder meer hoor, geen probleem :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Timmert schreef op vrijdag 09 februari 2007 @ 15:11:
Een 407 is qua interieurruimte kleiner dan een 307 5-deurs..

En die wielen kunnen zonder meer hoor, geen probleem :)
Offerte voor de 307 SW 1.6 -16v Premium is ondertuussen aangevraag bij de leasemaatschappij.
Bedankt voor je hulp iig.

[ Voor 3% gewijzigd door DeeJee op 09-02-2007 15:15 ]

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GoldenSample
  • Registratie: Januari 2005
  • Niet online

GoldenSample

Huub, Huub, Barbatruc!

Firecow schreef op donderdag 08 februari 2007 @ 00:04:
Iemand toevallig ervaring met de 406 coupe ????

Wil deze prachtige auto binnenkort gaan kopen... Zit al een beetje her en der te zoeken.... Zou het liefst de 2.2 kopen maar dit is me net iets te duur omdat die pas vanaf 2001 geleverd is....
Dus het zal wel de 2.0 worden.... Maar trekt de motor dit wel een beetje ? Het is toch iets van 1400 kiloes wat er in beweging komt :)

Anyway wat pics van de mooiste franse wagen ooit gemaakt.... Alleen jammer dat het een peugeot is...... :/

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]
hangt erg van de kleur af maar zeker die rode idd een van de mooiste franse auto's ooit

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CR35
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 26-08 13:51
Een peugeot topic... Had ik niet echt verwacht :P

Wij rijden sinds jaar en dag peugeot. Nu hebben we een Peugeot 406 SW 1.9 HDI (tweede revisie). Alleen geeft ie soms een raar geluid als je hem start.Lijkt net alsof de startmotor blijft hangen.
Me ouders laten alles bij de dealer doen, maar ik hoop zo op een 407. Liefst de sedan maar de SW is ook te doen. Coupe zal het wel niet worden. En die is idd minder mooi als de 406 coupe. Alleen me ouders rijden altijd de auto aardig af... dus nog ff geduld :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Vandaag even in de 307 SW premium gezeten. Wat een mooi dashboard zeg.
Kan er op die RD4 radio eigenlijk een versterker aangesloten worden?

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Dat ga ik maandag even voor je navragen aan de collega die over elektronica-inbouw gaat :) Maar wat is er anders in vergelijking met je huidige dash dan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wok
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 08-09 09:10

Wok

Dakloos...

Topicstarter
Chroom/alu accenten en witte wijzerplaten gok ik ;)

Who is General Failure and why is he reading my hard drive?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mcdronkz
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 16-04 12:44
Weuj, vandaag de hele dag gereden in een Peugeot Boxer.

Wat een rampending zeg, als je een degelijke duitse/hollandse wagen gewend bent.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 11:59

crisp

Devver

Pixelated

Wok schreef op zaterdag 10 februari 2007 @ 18:33:
Chroom/alu accenten en witte wijzerplaten gok ik ;)
Gewoon hetzelfde als de XSi dus?
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/4c39949d093f496c34510f610ec381b8/full.jpg

Intentionally left blank


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Dit is bijna mijn interieur; ik mis de RT3 en de daarbij behorende cd-wisselaar.

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 11:59

crisp

Devver

Pixelated

Zondagskindje schreef op zondag 11 februari 2007 @ 01:19:
Dit is bijna mijn interieur; ik mis de RT3 en de daarbij behorende cd-wisselaar.
Ik heb gewoon de standaard radio/cd-speler. Er komt geluid uit en dat is voor mij goed genoeg* ;)

*hoewel ik een enorme muziek-fan ben en zelf ook graag muziek maak is mijn gehoor niet al te best (meer)...

Full leather seats was voor mij wel een verassing toen ik de auto (lease) mocht ophalen. Ik had de XSi met pack besteld en dacht dat dat half leer was, maar dat bleek dus niet zo te zijn. De bijbehorende stoelverwarming is ook wel heel prettig in deze niet-zo-warme dagen. Alleen die alu schakelpookknop vriest soms bijna aan je hand vast...

[ Voor 43% gewijzigd door crisp op 11-02-2007 01:35 ]

Intentionally left blank


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Timmert schreef op zaterdag 10 februari 2007 @ 15:51:
Dat ga ik maandag even voor je navragen aan de collega die over elektronica-inbouw gaat :) Maar wat is er anders in vergelijking met je huidige dash dan?
Wok schreef op zaterdag 10 februari 2007 @ 18:33:
Chroom/alu accenten en witte wijzerplaten gok ik ;)
Inderdaad. Ziet er veel mooier uit.

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Ja, das waar :)

Gister nog even in een 307 Break Premium gereden, met die 1600 motor die jij wil. Verbaas me er altijd over hoe goed dat van zn plek gaat voor een 1.6je :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

crisp schreef op zondag 11 februari 2007 @ 01:28:
[...]

Ik heb gewoon de standaard radio/cd-speler. Er komt geluid uit en dat is voor mij goed genoeg* ;)

*hoewel ik een enorme muziek-fan ben en zelf ook graag muziek maak is mijn gehoor niet al te best (meer)...

Full leather seats was voor mij wel een verassing toen ik de auto (lease) mocht ophalen. Ik had de XSi met pack besteld en dacht dat dat half leer was, maar dat bleek dus niet zo te zijn. De bijbehorende stoelverwarming is ook wel heel prettig in deze niet-zo-warme dagen. Alleen die alu schakelpookknop vriest soms bijna aan je hand vast...
Het ging mij niet alleen om de radio. Navigatie met kleurenscherm en telefoon vond ik ook belangrijk.
Gelukkig heb ik niet het probleem gehad van rondzingend geluid o.i.d.
Helaas heb ik geen JBL speakers, die waren toen nog niet leverbaar.
Die aluminium pook is in de zomer ook geen pretje.
Je mag blij wezen dat er dan geen afdruk in je handpalm blijft staan.

@ Timmert:
Het verbaasd mij niets. Het is een motor met 110pk.
Die heeft best wel kracht.

[ Voor 4% gewijzigd door Zondagskindje op 11-02-2007 11:40 ]

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sweetdude
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 12-09 12:14
Zondagskindje schreef op zondag 11 februari 2007 @ 11:35:
[...]

Het ging mij niet alleen om de radio. Navigatie met kleurenscherm en telefoon vond ik ook belangrijk.
Gelukkig heb ik niet het probleem gehad van rondzingend geluid o.i.d.
Helaas heb ik geen JBL speakers, die waren toen nog niet leverbaar.
Die aluminium pook is in de zomer ook geen pretje.
Je mag blij wezen dat er dan geen afdruk in je handpalm blijft staan.

@ Timmert:
Het verbaasd mij niets. Het is een motor met 110pk.
Die heeft best wel kracht.
Het feit dat die motor even veel pk's en bijna evenveel nm heeft is voor mij reden geweest om niet voor de 2.0 te gaan die ik nu rijd. Het ding is even snel misschien wat sneller dan de 2.0 uit 2002, maar zeker zuiniger. Aangezien ik een km vergoeding krijg en geen lease heb is dat ook belangrijk.

Moet je de JBL speakers extra bij bestellen bij een 307 premium? Ik heb nu de RD4 maar goed geluid vind ik wel belangrijk. Doordat de RT3 zo veel extra kost en ik navigatie in mijn telefoon heb zag ik die 3000 extra niet zitten. Iemand een idee van de kosten voor betere dan standaard speakers?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Koop gewoon een setje JBL of Pioneer speakers in de winkel en zet ze er zelf in. Ben je voor honderd euro klaar ofzo :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

sweetdude schreef op zondag 11 februari 2007 @ 13:31:
[...]


Het feit dat die motor even veel pk's en bijna evenveel nm heeft is voor mij reden geweest om niet voor de 2.0 te gaan die ik nu rijd. Het ding is even snel misschien wat sneller dan de 2.0 uit 2002, maar zeker zuiniger. Aangezien ik een km vergoeding krijg en geen lease heb is dat ook belangrijk.

Moet je de JBL speakers extra bij bestellen bij een 307 premium? Ik heb nu de RD4 maar goed geluid vind ik wel belangrijk. Doordat de RT3 zo veel extra kost en ik navigatie in mijn telefoon heb zag ik die 3000 extra niet zitten. Iemand een idee van de kosten voor betere dan standaard speakers?
Ik zou de JBL speakers sowieso achteraf bestellen. Over fabrieksopties moet je BPM betalen, over accessiores niet. Of het geluid wel of niet goed is met standaardspeakers, kan alleen jij bepalen.
Zoveel mensen, zoveel meningen.

In de accessoireslijst van de 307 staat:
"Luidspreker upgrade set, voorportier, 160 Watt, 170 mm, 2-wegsysteem € 46,- incl. BTW"

Ik heb geen idee of het geluid van deze speakers goed is, ik heb ze namelijk nog niet verkocht.

[ Voor 10% gewijzigd door Zondagskindje op 11-02-2007 14:38 ]

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Zondagskindje schreef op zondag 11 februari 2007 @ 14:32:
[...]

Ik zou de JBL speakers sowieso achteraf bestellen. Over fabrieksopties moet je BPM betalen, over accessiores niet. Of het luid wel of niet goed is met standaardspeakers, kan alleen jij bepalen.
Zoveel mensen, zoveel meningen.

In de accessoireslijst van de 307 staat:
"Luidspreker upgrade set, voorportier, 160 Watt, 170 mm, 2-wegsysteem € 46,- incl. BTW"

Ik heb geen idee of het geluid van deze speakers goed is, ik heb ze namelijk nog niet verkocht.
Dat is beter dan origineel iig, als we het over hetzelfde setje hebben. Ik kan me namelijk herinneren dat de prijzen daarvan hoger lagen. Zegmaar 3x zoveel als waarvoor je het in de winkel koopt :X

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Timmert schreef op zondag 11 februari 2007 @ 14:39:
[...]

Dat is beter dan origineel iig, als we het over hetzelfde setje hebben. Ik kan me namelijk herinneren dat de prijzen daarvan hoger lagen. Zegmaar 3x zoveel als waarvoor je het in de winkel koopt :X
Heb je het nu over de JBL of het upgrade setje?

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Het upgradesetje. JBL kwam de laatste keer dat ik keek niet voor in de prijslijst van de 307..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Timmert schreef op zondag 11 februari 2007 @ 14:43:
Het upgradesetje. JBL kwam de laatste keer dat ik keek niet voor in de prijslijst van de 307..
Dan heb je niet goed gekeken, kijk maar eens bij de 307 CC fab.opties (optie 97).
Ze zijn incl. versterker en subwoofer € 500,-
Maar je hebt gelijk w.b.h. upgradesetje.

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Even kijken of ik die prijslijst hier heb..

edit: nee dus. Ik ga maandag wel even kijken. Het zou best kunnen dat t bij de CC wel leverbaar is, en bij de 3-5drs/BK/SW niet.

[ Voor 60% gewijzigd door Timmert op 11-02-2007 14:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Heb je geen toegang tot Peugeot-info dan? :?

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Jawel, maar ik weet mn password niet uit mn hoofd :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Speciaal voor jou :P

Afbeeldingslocatie: http://img256.imageshack.us/img256/4387/prijslijstiy3.jpg

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

I see, maar nogmaals; dat is de CC. Is zoiets in de SW ook leverbaar?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Timmert schreef op zondag 11 februari 2007 @ 15:04:
I see, maar nogmaals; dat is de CC. Is zoiets in de SW ook leverbaar?
Weet ik niet. In de "oude" accessioreslijst staat alleen het upgrade setje in.
Ik las net dat aankomende week nieuwe accessioresfolders en prijslijsten geleverd worden.
En Infotec werkt nu niet, anders had ik het daar kunnen achterhalen.

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Nu ben ik toch benieuwd, wat is jouw functie bij Peugeot?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Timmert schreef op zondag 11 februari 2007 @ 15:13:
Nu ben ik toch benieuwd, wat is jouw functie bij Peugeot?
Van alles wat ;-)
Ik ben begonnen als monteur, vervolgens 10 jaar verkoop en nu doe ik zowel werkplaatsreceptie als onderdelenverkoop. Al met al zo'n 18 jaar werkzaam bij Peugeot.

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Ok, tof :) Bij welke dealer? Of is dat een geheimpje? :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Timmert schreef op zondag 11 februari 2007 @ 16:27:
Ok, tof :) Bij welke dealer? Of is dat een geheimpje? :+
En jij doet wat bij wie en hoelang? :P

Bij welke dealer gooi ik hier niet neer.

[ Voor 9% gewijzigd door Zondagskindje op 11-02-2007 16:34 ]

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Ik doe nu 3 weken verkoop, hiervoor al een jaar stage gelopen in de verkoop bij dezelfde dealer. In de randstad ergens, regio A'dam ;)

[ Voor 19% gewijzigd door Timmert op 11-02-2007 16:39 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Timmert schreef op zondag 11 februari 2007 @ 10:52:
Ja, das waar :)

Gister nog even in een 307 Break Premium gereden, met die 1600 motor die jij wil. Verbaas me er altijd over hoe goed dat van zn plek gaat voor een 1.6je :)
Dat zijn goede berichten :)

Wat betreft dat geluid:

Ik ga iig voor de standaard radio/mp3 speler. Achteraf gooi ik daat een goed setje boxen in.
Blijft nog wel de vraag of er de mogelijkheid is om een versterker aan te sluiten.

Anders ga ik door de tijd eens kijken aar zo'n aktieve subwoofer.

[ Voor 30% gewijzigd door DeeJee op 12-02-2007 08:15 ]

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Timmert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Timmert

Dipstick

Timmert schreef op zondag 11 februari 2007 @ 14:50:
Even kijken of ik die prijslijst hier heb..

edit: nee dus. Ik ga maandag wel even kijken. Het zou best kunnen dat t bij de CC wel leverbaar is, en bij de 3-5drs/BK/SW niet.
Even gecheckt; op de 3-5drs/BK/SW is geen JBL leverbaar. Dat blijkt dus voorbehouden te zijn aan de CC..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

Timmert schreef op maandag 12 februari 2007 @ 08:32:
[...]

Even gecheckt; op de 3-5drs/BK/SW is geen JBL leverbaar. Dat blijkt dus voorbehouden te zijn aan de CC..
Zoals ik al zei :P

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeeJee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-12-2024

DeeJee

Dus...

Timmert schreef op maandag 12 februari 2007 @ 08:32:
[...]

Even gecheckt; op de 3-5drs/BK/SW is geen JBL leverbaar. Dat blijkt dus voorbehouden te zijn aan de CC..
En hoe zit het met die RD4 radio. Kan daar wel een verster op aangesloten worden?

Ik ben overigens zwaar aan het onderhandelen met de leasemaatschappij.
Ik twijfel nog even over de bluetooth carkit. Verder zijn ze al wat in prijs gezakt.

Money for nothin' and your chicks for free


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zondagskindje
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:14

Zondagskindje

Harley Softail Slim FLSL 2018

DeeJee schreef op maandag 12 februari 2007 @ 08:09:
[...]


Dat zijn goede berichten :)

Wat betreft dat geluid:

Ik ga iig voor de standaard radio/mp3 speler. Achteraf gooi ik daat een goed setje boxen in.
Blijft nog wel de vraag of er de mogelijkheid is om een versterker aan te sluiten.

Anders ga ik door de tijd eens kijken aar zo'n aktieve subwoofer.
Zo'n versterker aansluiten zal niet gemakkelijk zijn omdat er geen tulpaansluiting op de radio zit.

"I've always been mad. I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad."

Pagina: 1 2 ... 14 Laatste

Dit topic is gesloten.