Neefdave schreef op vrijdag 17 juli 2009 @ 11:50:
Alleen daar komt bij kijken dat ik de batterijen vandaag nodig heb. Tuurlijk lees ik eneloop en de lader maar als ik die nu los bestel via internet ben ik bijna het zelfde kwijt, als ik kijk naar samenkopen.net
Eneloops en Recyko's zijn gewoon in de winkel verkrijgbaar. Eneloops iets minder, meer bij de specialist, maar Recyko's zijn gewoon GP batterijen en zijn dus verkrijgbaar bij de meeste winkels waar ze een wat uitgebreider GP assortiment voeren (bijv. bij BCC heb ik ze gezien).
Dat is in vele opzichte de te prefereren keuze boven "ouderwetse" oplaadbare batterijen. Als je niet aan low-discharge batterijen kunt komen, tja, dan maakt het sowieso niet zo veel uit. Dan zijn GP, Sanyo of Energizer prima keuzes - maar kun je naast Duracell en B-merken niet echt "'fouten" maken.
Qua lader: again, lees het topic even door, dan weet je waar je op moet letten (slimme lader vs. lader die een "domme" timer gebruikt en het laadvermogen). Ik begrijp best dat je snel een antwoord wil, maar het is hier geen Rent-A-Geek™ waar je je vraag kunt dumpen en mag verwachten dat je je antwoord op een zilveren dienblaadje krijgt aangereikt.
Qua Powerbanks, wat ik zo snel op de website zie, is de "traagste" lader (en dus de lader met het laagste vermogen) eentje die er vier à vijf uur over doet, die zal er dus ongeveer 500mAh opzetten en da's een realistisch vermogen voor een slimme lader. Laders die je batterijen in 15 à 30 minuten of één uur opladen gaan sowieso veel te snel.
Mocht je een "charger pack" (batterijen + lader) van Recyko kunnen krijgen zijn de GPAR07, GPAR05 of GPAR06 de te prefereren lader, waarbij mijn voorkeur naar de GPAR07 uitgaat ivm de laadspanning, maar dat zijn de "slimme" laders (werken met het ∆V principe).