Ha!

gefeliciteerd!
Mja D2 had echt wel iets wat heel verslavend werkte niet dat ik TQ niet verslavend vind maar sommige dingen kunnen gewoon anders of hadden misschien anders gekunt. Wat jezelf al aangaf was de 'random' leveldesign, ook al wist je de verschillende design je wist nooit welke je nu zou krijgen dat gaf toch wel wat meer replay zelfs al werd je geboost was het nog leuk

Bij TQ heb ik soms wel een moment van 'pff even opschieten nou want dit heb ik nou al zo vaak gedaan..'.
Iets was ik wel gaaf vind van TQ wat eigenlijk naast die van D2 staat zijn de builds. Je hebt gewoon veel keus bij beide al zijn er wat meer mogelijkheden met TQ. Wat ik wel jammer vind is dat er maar 2 verschillende poppetjes/skins zijn of een vrouw of een man... Misschien een idee in de volgende TQ dat je wat meer verschillende chars kan hebben en dat hoeft dan nog niet eens heel uitgebreid te zijn zoals bijv. in Oblivion maar gewoon de keuze uit haarkleur, jong/oud, man/vrouw (

), baard of geen baard dat soort dingen bijv. dan kan je een oude Elementalist maken met een witte baard bijv. of een jonge amazone. Dan is er ook wat meer afwisseling in chars zowel van jezelf als van de medespelers.
Een ander punt waar ik denk een topic over ga maken op het tq.net forum is over de item balance en dan met name over de legendary items.
Er is een redelijk aantal items maar driekwart van die items zou ik nooit equippen omdat er gewoon betere items zijn. Zo zijn de legendary sets zoals the nemean lion best wel waardeloos t.o.v. losse delen en de drop kans is van beide ongeveer even groot. Ik kan me nog goed herinneren dat bijv. die legendary mage set uit D2 goed was en ook nog eens lastig te krijgen terwijl losse delen vaak slechter waren en dropten vaker behalve de echt goede dan.
Patch 1.2 heeft imo alleen maar goed gedaan qua items al is bijv. de ring eye of horus erg slecht geworden nou dat die geen -%recharge meer heeft dat was toch wel het sterkste punt van die ring. Nu gebruik ik die ring ook niet meer en dat is best jammer want ik had er paar hele goede van -20%recharge twee keer na véél typhon runs. En zijn zo zijn er veel meer items die je eigenlijk nooit gebruikt want 1. je kan ze op ongeveer hetzelfde lvl al dragen; 2. ze zijn slechter dan een select groepje items die je zowat bij elke build wel gebruikt omdat dat goede items zijn maar! dat komt ook omdat er geen concurrentie is tussen de items. Er is geen andere bracer voor melee based chars die tegenover de conqueror's bracers staat en dat alleen omdat er geen betere zijn. Natuurlijk kun je andere bracers nemen zoals phobos die is ook nog best wel goed maar daar blijft het dan ook bij (IT misschien ook nog wel want daar zijn iig bij de ringen een paar goede bij gekomen net als bij de amu's maar voor de rest weet ik ze nog niet allemaal uit me hoofd ed.).
Dat vind ik gewoon erg jammer want zo krijg je natuurlijk niet veel variatie tussen chars omdat veel van de items gewoon niks is tegenover een select groepje items.
Wat ik er nog bij moet zeggen is dat zoals de sets bijv. wel erg goed zijn voor beginners en voor chars die bijv. net lvl 42 zijn geworden maar ook daar hangt weer een luchtje aan want waarom zou je daarvoor gaan als je op lvl 42 ook die betere losse delen van je equip kunt nemen..
Of de slechte items zouden beter gebalanced moeten worden zoals de meeste items uit IT die beter zijn uitgewerkt dan die van vanilla TQ. Of de lvl requirements zouden nog meer veranderd moeten worden dat je bijv. die losse goede pas vanaf lvl 60 kunt dragen.
Iets wat ze ook nog kunnen doen wat ook nog een anders probleem zou kunnen oplossen is weer de droptable aanpassen en dan voor die inferieure items hogere dropchance dan wat er nu is en die betere/ hele goede nog iets lager dan nu. Dan vallen er weer wat vaker legendary's en is het moeilijker aan de goede items te komen plus dat er meer van de andere items gebruikt zal worden. Ja ik zie het al helemaal voor me... net als in het begin van TQ toen zag je ook nog conquerors lopen met full nemean lion ipv gelijk armor of achilles + thonry maul + ancile + pendant of immortal rage + athena's battle greaves + ares' warhelm. (heeft mijn conq ook omdat het goed spul is)
Enja tuurlijk kan je jezelf restricties opleggen maar dat vind ik gewoon fijner als een game dat goed op die manier zal je minder snel toegeven aan de drang om de goede items gelijk aan te doen etc.
Dat wilde ik even kwijt. Alvast bedankt voor het lezen

.
En chapeau voor iedereen die het gelezen heeft
-Edit-
pff ik ging er zo in op omdat het me gewoon steeds meer begint te prikkelen dat ik ook nog vergat om te zeggen dat ik zeker Hellgate: London ga spelen

. Misschien niet echt interessant maar dat wilde ik ook even zeggen.