Nee, je moet niet contact opnemen met XFX want die doen geen fuck voor je! Je hebt alleen met de webshop te maken, aangezien je bij hun de kaart hebt gekocht is het dan ook aan de webshop het probleem op te lossen.
evert_ schreef op vrijdag 18 augustus 2006 @ 22:47:
Ik ben van plan een nieuwe graka te kopen en dacht aan de XFX 7900 GT of de XFX 7900 GT Extreme
De extreme is iets hoger geklokt en nu is mijn vraag of die twee eigenlijk dezelfde kaarten zijn op een andere snelheid geclocked of dat het echt 2 verschillende kaarten zijn ... want ik kom er zelf echt niet uit
Het enige verschil tussen de normale en de extreme kaarten is dat ze vanuit de fabriek wat hoger geklokt zijn qua core en geheugen, maar de componenten zijn op ALLE kaarten precies hetzelfde.
De core van een normale kaart kan je met gemak dmv een voltmod net zo hoog krijgen als met een xtreme versie.
De speeds van het geheugen moet je in weze net zo hoog kunnen klokken als de speeds van een extreme versie, de stroomvoorzieningen en de gebruikte GDDR3 chips zijn op beide kaarten identiek.
Alleen zou ik niet voor een XFX kaart gaan. Tot die conclusie kom ik door m'n eigen slechte ervaringen met XFX , en een paar posts hierboven wordt al weer gemeld dan een gloednieuwe XFX kaart na een paar dagen al weer kuren vertoond, en dat terwijl het probleem wat beterft de artifacts al lang verholpen zou moeten zijn met de nieuwe revisie van de kaarten. Het is duidelijk dat XFX zijn zaken NIET op orde heeft.
DJkim schreef op zaterdag 19 augustus 2006 @ 14:49:
Hoi
Ik heb mijn XFX7900GT 4 dagen geleden gehaald en eerste instantie alleen COD2 gespeeld. Naaste wat lage FPS (AMD64 3000) na geen probleem. Ik heb nog FEAR geinstalleerd en wilde even uitproberen maar ik krijg allerlei artifacts en game wil niet eens normaal starten. Ik heb verschillende keren driver opnieuw geinstalleerd (91.31) maar het mocht niet baten. Is het kaartje soms brak of is het driver probleem? Ik heb even via search gezocht en zag dat er aantal mensen problemen hadden maar ik heb niks overgeklokt en alles loopt op stock speed.
Draai de DeepFreeze test van 3Dmark2006 en dan een stuk of 5 keer achter elkaar. Als je daar gekken dingen ziet gebeuren op stockspeeds dan ligt het aan je kaart. Heb je geen artifacts in die test dan kan het inderdaad te maken hebben met de drivers en/of je FEAR installatie
[
Voor 53% gewijzigd door
Demon_Eyez op 19-08-2006 20:07
]
i7-3770K @ 4800 MHz | 2x4096 G.Skill F3-2400C10D-8GTX @ 2400 MHz | Gigabyte Z77X-UD5H-WB WIFI | Asus HD7950 DCU2 met Swiftech Komodo Ful Cover