Zoals al eerder gezegd: op deze versie zit niet zo'n verbrede antenne module en het is gewoon de 6cell accu. Geen dingen die dus buiten de 'normale' afmetingen uitsteken, waardoor hij gewoon in een 15'' sleeve past.
Tja moeders mooiste is het zeker niet, maar stevig wel. Het is ook voor de studie bedoelt, en voor dat doel is het ook een mooie laptop. Wat kleine dingen zoals een cardreader en fingerprintreader hadden leuk geweest, maar nodig heb je ze zeker niet.
Wat wel een ergg handige extra functie is (kwam ik vannacht achter) is het ingebouwde lichtje boven het scherm. Deze schijnt naar beneden op het toetsenbord zodat je in het donker ook nog goed kan zien wat je intikt. Wel zo welkom bij de nachtelijke computersessies denk ik
Ik had het eerst erover dat er 2 reserve 'dopjes' voor de muisbesturing waren bijgeleverd, maar dit waren dus 3 verschillende soorten. Ik heb deze gelijk verandert voor een andere welke ook op een oudere laptop van mij zat, deze werkt veel fijner en voor mijn gevoel muis ik nu met veel minder kracht en minder krampachtig. Een normale muis is natuurlijk het best, maar als je zonder zit werkt dit imo ook.
Heb vandaag wat stukjes DVD gekeken erop, en dit was erg mooi in vergelijking met m'n tft van de desktop

Heb zelf een Acer 17" AL1715 maar dat is echt bagger vergeleken met dit scherm. Mooie kleuren, goed contrast en een lekker 'fel' beeld (niet zo dof). Ook kon ik vrijwel geen blur oid ontdekken. Misschien dat ik vanavond CoD 2 erop installeer en kijk hoe goed hij daarmee presteert, zodra ik dat weet zal ik m'n bevindingen posten.
Nog wat plaatjes van het beeldscherm in actie (zoals gevraagd):
Offtopic: vet gordijn he
en koekje voor degene die weer welke DVD het is (easy one)