:strip_exif()/f/image/VL5uUeTtcUF94O6wbcHSUJLZ.jpg?f=fotoalbum_large)
:strip_exif()/f/image/XitZz5T39bQyo6uLRba2f7jS.jpg?f=fotoalbum_large)
Veel mooier gaat het toch niet meer worden denk ik, alleen nog ff wachten tot mn witte kentekenplaatje binnen is (en grotere poelie + langere v-snaar zodat ie wat langzamer loopt) en dan eens kijken wanneer ie op zn kant ligt.
leeg
Leuk karretje geworden. Maar zou je er geen zijplaten in zetten? Zodat je kratjes bier er niet zo makkelijk afvallen? Of ga je alles met spanbanden vast zetten?4x2 schreef op donderdag 2 april 2020 @ 17:05:
[Afbeelding]
[Afbeelding]
Veel mooier gaat het toch niet meer worden denk ik, alleen nog ff wachten tot mn witte kentekenplaatje binnen is (en grotere poelie + langere v-snaar zodat ie wat langzamer loopt) en dan eens kijken wanneer ie op zn kant ligt.
Geluidsoverlast??? Als je de politie moet sms'en omdat ze het niet verstaan dat is geluidsoverlast!!!
Ik heb toevallig een oude foto terug gevonden. Dit moet ergens in 2000/2001 zijn geweest. Mijn trots als 14 jarigeDestruction schreef op woensdag 11 maart 2020 @ 19:03:
[...]
Ik heb hem in die kleur gekocht ja. Hij had toen wel zwarte velgen en een andere voorvork, maar die zitten nu onder m'n andere Citta omdat ze beter waren. Wat ik daarna over had heb ik weer onder de oranje Citta geknutseld, om dat ding vervolgens weer uit elkaar te moeten halen zodat @4x2 'm achterin de auto kon meenemen
Vaak bu'j te bang!
[ Voor 8% gewijzigd door Destruction op 10-04-2020 13:27 ]
Citroën C1 1.0 12v '08 | Yamaha XJ900S Diversion '01 | Gravity is a myth, earth sucks.
[ Voor 17% gewijzigd door WEBGAMING op 10-04-2020 17:59 ]
Citroën C1 1.0 12v '08 | Yamaha XJ900S Diversion '01 | Gravity is a myth, earth sucks.
leeg
Dat heb ik inderdaad al gedaan. Carb was mooi schoon van binnen, maar toch even de boel doorgeblazen/gespoeld. Ook de choke even uit de carburateur gehad, om te kijken of daar geen vuil tussen zat oid. Maar dat bleek niet het geval te zijn.4x2 schreef op zaterdag 11 april 2020 @ 19:05:
M'n SFX doet dat ook een beetje, hoop gestotter en gesplutter en maximaal 15km/h rijden, maar niet meer dan de eerste 100-200 meter, dan doet ie het gewoon normaal.
Keer de carburateur dr af halen en schoonmaken zou mijn eerste keus zijn als de simpele dingen zoals bougie/luchtfilter ok zijn.
Citroën C1 1.0 12v '08 | Yamaha XJ900S Diversion '01 | Gravity is a myth, earth sucks.
[ Voor 83% gewijzigd door chim0 op 21-04-2020 05:00 ]
[ Voor 3% gewijzigd door mvz op 20-04-2020 10:34 ]
☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.
Ik vond een Citta altijd een stuk beter rijden dan een Tomos of Puchje, om maar een reden te noemen. En het ziet er mooier uit imo. Voordat ik m'n eerste Citta kocht heb ik eerst een tijdje een Tomos S25 luxe gehad. Dat "Luxe" stond waarschijnlijk voor het kapot gaan, wat-ie compleet automatisch deed. Daar was geen invloed van de eigenaar/bestuurder voor nodig. Daarna dus de Citta, dat ding één keer goed aangepakt en daarna probleemloos op rond gereden, al heb ik er verschillende gehad waaronder ook een met een speedengine, 80cc, vario etc.. Met uitzondering van een test ritje heeft die laatste nooit op de openbare weg gereden. Hell, na die test rit werd ik thuis al ongeveer gelynchtMarzman schreef op maandag 20 april 2020 @ 16:09:
Die cita's heb ik niet meer gezien sinds ik 16 was (en toen was het al niks want alleen johny en anita reden op de cita) Hoe komt het dat die opeens weer zo populair zijn? Of is dat alleen hier in het topic.
Zo'n kar er achter is wel handig, mag dat bij een brommer? Ik dacht dat het alleen bij motoren was toegestaan.
Citroën C1 1.0 12v '08 | Yamaha XJ900S Diversion '01 | Gravity is a myth, earth sucks.
404 Signature not found
De bierkratten (of wat er dan ook op geknoopt moet worden) zet ik inderdaad met spanbandjes vast, aan iedere zijkant zitten er 2 en rechtsvoor/linksachter zit er ook nog ieder 1.MrMilco schreef op vrijdag 3 april 2020 @ 07:36:
[...]
Leuk karretje geworden. Maar zou je er geen zijplaten in zetten? Zodat je kratjes bier er niet zo makkelijk afvallen? Of ga je alles met spanbanden vast zetten?
Zelf ooit ook het idee gehad voor achter de beta. Alleen dat idee maar over laten waaien, ivm 70cc en ruimtegebrek om de kar neer te zetten.
Kar mag gewoon, dr zitten alleen wel wat beperkingen aan (2m achter de achteras, 1m breed, verlichting, helft van het ledig gewicht vd brommer, blablabla)Marzman schreef op maandag 20 april 2020 @ 16:09:
Die cita's heb ik niet meer gezien sinds ik 16 was (en toen was het al niks want alleen johny en anita reden op de cita) Hoe komt het dat die opeens weer zo populair zijn? Of is dat alleen hier in het topic.
Zo'n kar er achter is wel handig, mag dat bij een brommer? Ik dacht dat het alleen bij motoren was toegestaan.
[ Voor 3% gewijzigd door 4x2 op 27-04-2020 17:27 ]
leeg
Gadgets FTW!
"Nieuwe" scooter, auto, voertuig. Altijd beurt (laten) doen, en vanaf daar het schema weer oppakken.Ursamajor schreef op woensdag 6 mei 2020 @ 21:12:
Ik ben nieuw in de scooter wereld en heb een scooter gekocht (kymco like). Echter lijkt een onderhoudsboekje of een handleiding erbij een zeldzaamheid? Of ligt dat aan de handelaar waar ik m heb gekocht?
In de handleiding die ik op internet vond staat ook een en ander over zelf je bougie controleren en ander technische zaken. Niet dat ik daar problemen mee zou hebben, maar ik kan me niet voorstellen dat een gemiddelde scooterrijder dit doet.
[ Voor 21% gewijzigd door WEBGAMING op 06-05-2020 22:04 ]
404 Signature not found
Zo heb ik het ook ooit aangepakt, tot ik m'n brommer/scooter ook echt nodig had om naar m'n werk te rijden. Toen heb ik wel keurig een schema aangehoudenSMSfreakie schreef op woensdag 6 mei 2020 @ 22:14:
bij de meesten is het.. zolang het rijd zal het wel goed zijn met een scooter/brommer..
toen ik nog een scooter had deed ik alleen onderhoud als het kapot was..
1x remblokjes voor en een andere uitlaat omdat die doorgerot was... maar verder niks gedaan...
Citroën C1 1.0 12v '08 | Yamaha XJ900S Diversion '01 | Gravity is a myth, earth sucks.
tja de huidige Saxonettes en Tomos krijgen wel aandacht.. en is er ook gewoon een auto mogelijkDestruction schreef op woensdag 6 mei 2020 @ 22:23:
[...]
Zo heb ik het ook ooit aangepakt, tot ik m'n brommer/scooter ook echt nodig had om naar m'n werk te rijden. Toen heb ik wel keurig een schema aangehoudenIk wil niet te laat of zelfs niet op m'n werk komen omdat de ketting/snaar gebroken/geknapt is
![]()
Het was overigens best interessant om een scooter te rijden voor 19ct/km
[ Voor 4% gewijzigd door SMSfreakie op 06-05-2020 22:36 ]
404 Signature not found
Ik had ook een auto ter beschikking destijds, maar met de auto stond ik bijna gegarandeerd in de file en bovendien moest ik dan omrijden. Met de scooter kon ik gewoon binnendoor, en daarna over een dijkje naar de plaats waar ik toen werkte, op ~15km enkele reis van huis. Geen wereld afstanden, maar al met al heb ik op de scooter die ik daarvoor kocht in 2,5 jaar tijd ongeveer 40k km gereden. Onderhoud, benzine, verzekering etc bij elkaar kwam ik op pure winst uit en daarna heb ik dat ding nog goed kunnen verkopenSMSfreakie schreef op woensdag 6 mei 2020 @ 22:35:
[...]
tja de huidige Saxonettes en Tomos krijgen wel aandacht.. en is er ook gewoon een auto mogelijk
een de dat kost bakken meer in onderhoud![]()
maar idd op een snor/bromfiets naar t werk voor 19ct/km is gewoon geniaal
Citroën C1 1.0 12v '08 | Yamaha XJ900S Diversion '01 | Gravity is a myth, earth sucks.
Zo was het vroeger wel ja, weinig budget... Elke vrijdagmiddag nieuwe zuigerveren, weekend pizza rijden (dat deed je vroeger gewoon op je eigen brommer) en zondagavond weer om de week weer naar school te komen. Armoe, maar knutselen was altijd wel gezellig.SMSfreakie schreef op woensdag 6 mei 2020 @ 22:14:
bij de meesten is het.. zolang het rijd zal het wel goed zijn met een scooter/brommer..
toen ik nog een scooter had deed ik alleen onderhoud als het kapot was..
1x remblokjes voor en een andere uitlaat omdat die doorgerot was... maar verder niks gedaan...
Gadgets FTW!
Gewoon even de exacte grenswaarde weten...Destruction schreef op donderdag 7 mei 2020 @ 00:26:
[...]
Ik had ook een auto ter beschikking destijds, maar met de auto stond ik bijna gegarandeerd in de file en bovendien moest ik dan omrijden. Met de scooter kon ik gewoon binnendoor, en daarna over een dijkje naar de plaats waar ik toen werkte, op ~15km enkele reis van huis. Geen wereld afstanden, maar al met al heb ik op de scooter die ik daarvoor kocht in 2,5 jaar tijd ongeveer 40k km gereden. Onderhoud, benzine, verzekering etc bij elkaar kwam ik op pure winst uit en daarna heb ik dat ding nog goed kunnen verkopen![]()
Ik zou er nu niet meer aan moeten denken om zo'n ritje op een scooter te doen trouwens, vroeger kwam je er nog redelijk mee weg als het ding een keer 70km/u kon halen en buiten de BBK deed ik dat dan ook. Nu? Ik hoor/lees dingen over een WOK status en invordering rijbewijs
404 Signature not found
[ Voor 7% gewijzigd door Ferra op 09-05-2020 00:22 ]
Verwijderd
[ Voor 24% gewijzigd door WEBGAMING op 12-05-2020 16:51 ]
Gadgets FTW!
404 Signature not found
Het is een beunhaas die je keihard loopt op te lichten.chim0 schreef op vrijdag 22 mei 2020 @ 07:18:
Het probleem is dat de eigenaar wel een goeie vent is en verstand van zaken heeft, alleen hij neemt teveel hooi op z'n vork.
u can fool all people some time and fool some people alltime
Mja, zo zou je het kunnen noemen, alleen weet je wat het is? Ik ben niet iemand, die mensen bij de knieën afzaagt (behalve bij bepaalde mensen) dus dan vermijd ik liever de confrontatie en kijk ik verder, maar van binnen ben ik wel boos natuurlijk. Je weet nooit met wat voor iemand je in zee gaat van tevoren. Mensen hebben altijd mooie praatjes, maar de kwaliteit en betrouwbaarheid moet nog maar blijken.digifun schreef op vrijdag 22 mei 2020 @ 07:47:
[...]
Het is een beunhaas die je keihard loopt op te lichten.
Hij hoeft niet altijd vol gas hè.chim0 schreef op vrijdag 22 mei 2020 @ 07:18:
Wellicht overbodige informatie, maar ik heb toch maar besloten om een auto aan te schaffen voor m'n werk en de Agility voorlopig links te laten liggen, tot het RDW weer opengaat en ik hem kan omkeuren naar geel plaatje, want het is gewoon niet leuk meer om 70 te rijden met een blauw plaatje. Niet alleen voor de politie, maar ook voor je eigen veiligheid.
Als je 'm ooit wil verkopen is het wel handig om te hebben. Of als je een wok krijgt. Of als je er zin in hebt. Het is gewoon van jou. Die van mij is ook compleet verbouwd maar ik heb alle originele spullen gewoon liggen, dat is niet vreemd..Volgende week gaat een vriend van mij ernaar kijken (die is Kymco gek) want zoals jullie weten heb ik er voor 600 euro aan spullen in laten zetten, maar bijna niks is goed gegaan, dus ik ben erg boos en teleurgesteld in de winkel waar ik zat, omdat ik ze hoog had zitten en ze schade en schande spraken over andere winkels, maar ik wil de confrontatie niet aan, dus ik laat gewoon niks meer van me horen en ga naar een ander.
Het probleem is dat de eigenaar wel een goeie vent is en verstand van zaken heeft, alleen hij neemt teveel hooi op z'n vork. Hij wil gewoon 30 scooters per dag afhandelen om meer geld te verdienen en daarvoor huurt ie "bekenden" in op zaterdag, die hem helpen, maar ik heb één van die jongens gesproken, die er werkt en die zei zelf dat ie helemaal geen verstand had van scooters, maar dat ie het wel wilde leren. Ze zijn met z'n tweeën 4 uur bezig geweest met m'n scooter en ik kan je een voorbeeld geven: twee nieuwe banden erop waarvan de achterste andersom erop, pakking die aan alle kanten uitstak, schroefjes en boutjes overal vergeten terug te plaatsen, kappen die schots en scheef erop zaten en zo kan ik wel ff doorgaan. Ik heb gezegd dat ik alles van Naraku erin wilde hebben, maar ik heb alleen de cilinder gezien met mijn eigen ogen. Voor de rest zou ik mijn God niet weten wat erin zit. M'n oude cilinder en banden houdt ie ook gewoon. Die kan ie weer gebruiken bij een andere scooter. M'n pa zei ben je gek geworden? Terugnemen die handel, het is van jou, maar ja wat heb ik eraan? Dus dat vind ik niet zo erg.
Kan ie dat niet even fixen dan? Is misschien niet de bedoeling maar als het diezelfde kymco gek is kleine moeite toch?Er zit nu ook een andere nokkenas van 180 euro in, maar ik zal m'n God niet weten welke. Kleppen zijn niet goed afgesteld zei die vriend van mij, die hoorde dat meteen, en zo nog meer dingen.
Dus je gaat akkoord met broddelwerk, diefstal van je spullen, komt hier klagen, maar het is wel ok want het is zo'n fijne vent...Dus ja, ik ben best wel boos, teleurgesteld en verdrietig tegelijk want ik gun iedereen het beste en ik ben niet iemand, die ergens binnenloopt en de boel op stelten zet, dus ga ik liever naar een ander en laat ik het hetgeen voor was het is.
Je vader heeft gelijk hoor. Prima om iemand wat te gunnen maar je moet niet over je heen laten lopen. De originele spullen zijn van jou, en als iets niet goed is moeten ze dat oplossen. Probleem is een beetje dat als je zo ver gaat als jij (en mij) de kennis van de meeste scooter handelaren gewoon ophoudt.Dus ja.. wel jammer want voor de rest rijdt ie heerlijk en vooral met dit weer is het een heerlijk stukje naar m'n werk, maar dan moet ie echt eerst omgezet worden naar brom.
Een (ruime) maand verder, geen tijd gehad voor het ding en het zag er ook niet naar uit dat ik er op korte termijn wél tijd voor zou gaan hebben. Ding maar eens op MP gemept en vanmiddag verkochtDestruction schreef op maandag 20 april 2020 @ 16:46:
Heb de zwarte Citta nog in de schuur staan, die moet nog af en dan gaat-ie weer de verkoop in. In jeugd sentiment zou ik hem wel kunnen bewaren, maar dan gaat-ie ook vooral stil staan en dat schiet natuurlijk niet opLaatste maand (minimaal...) geen tijd gehad om aan het ding (of andere hobby projecten) te werken, dus het wordt tijd om weer te gaan sleutelen
Citroën C1 1.0 12v '08 | Yamaha XJ900S Diversion '01 | Gravity is a myth, earth sucks.
Dan ben ik 2 uur bezig om op werk te komen.
Ik ga ze ook berichten dat ik ze wil ophalen komende week.[...]
Als je 'm ooit wil verkopen is het wel handig om te hebben. Of als je een wok krijgt. Of als je er zin in hebt. Het is gewoon van jou. Die van mij is ook compleet verbouwd maar ik heb alle originele spullen gewoon liggen, dat is niet vreemd..
Die nokkenas is wel goed, alleen ik weet niet welke erin zit. Net zoals die vertanding, zou het zomaar een gebruikte kunnen zijn van een andere scooter, als ik zijn werkwijze mag geloven via die maat van mij.[...]
Kan ie dat niet even fixen dan? Is misschien niet de bedoeling maar als het diezelfde kymco gek is kleine moeite toch?
Nou nou, diefstal wil ik het ook weer niet noemen. Immers ik moet gewoon om mijn spullen vragen, maar het is wel netjes van een winkel om gewoon te zeggen hier zijn je oude spullen. Maar komt goed, ik stuur hem wel een berichtje dat ie alles klaar moet zetten en dan kom ik het ophalen.[...]
Dus je gaat akkoord met broddelwerk, diefstal van je spullen, komt hier klagen, maar het is wel ok want het is zo'n fijne vent...
Omdat het bedoeld was voor werk wat ik deed wat dichtbij was en ik mijn vriendin achterop mee wilde nemen dus ik dacht zonder helm is handiger als we ergens naartoe gaan, moet je elke keer twee helmen meezeulen. Maar dat werk was van korte duur, dus in principe had ik er niks meer aan, alleen zo'n scooter wordt (net als een auto) al snel een luxeprobleem. Dus het wordt je hoofdvervoermiddel en dan ga je eraan wennen en dan ga je ook die snelheid missen want je gaat hem dagelijks gebruiken en je gaat er overal mee naartoe.[...]
Je vader heeft gelijk hoor. Prima om iemand wat te gunnen maar je moet niet over je heen laten lopen. De originele spullen zijn van jou, en als iets niet goed is moeten ze dat oplossen. Probleem is een beetje dat als je zo ver gaat als jij (en mij) de kennis van de meeste scooter handelaren gewoon ophoudt.
Waarom heb je niet gewoon meteen een brommer gekocht overigens?
leeg
Verwijderd
404 Signature not found
Oke. Dus?Verwijderd schreef op woensdag 1 juli 2020 @ 14:17:
Ik heb Yamaha aerox 2takt allen vreem is standaard voor de rest heb heel blok van poline 94cc alles poline EVO rij ongeveer 100 en 115 echt kilometer harder gaat niet
[ Voor 53% gewijzigd door WEBGAMING op 01-07-2020 17:55 ]
Verwijderd schreef op woensdag 1 juli 2020 @ 14:17:
Ik heb Yamaha aerox 2takt allen vreem is standaard voor de rest heb heel blok van poline 94cc alles poline EVO rij ongeveer 100 en 115 echt kilometer harder gaat niet
een tekst herschrijven kan om meerdere redenen nodig of gewenst zijn het komt voor dat een tekst wel alle nodige informatie bevat maar niet echt een geheel vormt het lijkt een onsamenhangend geheel waardoor de informatieve tekst niet de waarde bezit die het zou moeten bezitten de tekst herschrijven is dan een goede optie samenstellen af deed emblemen knok leesniveau aanhangen apostel doorbreek oprecht vervroegtTerror 84 schreef:
Als policy ziet dat je goed kan rijen latten ze rijden was vroeger anders iedereen die toen brommer had zat andere clinder op nu regels toch strenger en de brommer winkel verkoop bijna geen clinder of uitlaten of race koppeling bijna allen blauw kenteken brommerje waar is de tijd gebleven van de geel kenteken brommer die kunnen wel wat hebben blauw kenteken brommerje is nu de tijd zelf heb Yamaha aerox 2takt poline blok 94cc loop lekker door echt kilometer 115 per uur maar ja hij gaat niet harder lekker door rijden
Een goede grap mag vrienden kosten.
Onze straat is net een racebaan, iedereen rijdt hier te hard. Het lijkt ook echt op een stuk uit een racecircuit (zal eens een foto maken). Je komt van boven van de rotonde op de dijk en dan zit een soort knik in naar beneden. Als je dan van de dijk afkomt, is het gas erop tot de bocht. Ik denk dat sommigen de 80/100 gerust aantikken. Dan heb ik het over auto's, laten we het maar niet hebben over motoren, scooters en ander 2-wielig gespuis wat hier voorbij vliegt. Vooral die Harley Davidson dingen. Heel het huis trilt. Verschrikkelijk! Wat heb ik een grafhekel aan die dingen. Maar ja, het is een doorgaande weg dus de straat nodigt ook uit om het gas in te trappen. Snap niet dat omwonenden niet klagen. Er is onlangs wel zo'n bordje opgehangen van "50 Dank u!" maar dat helpt natuurlijk niks. Ze moeten een flitspaal neerzetten of drempels. Laatst stond de politie achter de bushalte met een lasergun, maar dat was eenmalig.WEBGAMING schreef op woensdag 1 juli 2020 @ 17:44:
[...]
We zullen het er maar niet over hebben dat 100 ook al behoorlijk achterlijk is?
Gadgets FTW!
Ik heb een jaar of 10 geleden een People S gehad die aanvankelijk precies hetzelfde deed. Evenlater ook een Agility van een gezinslid die dit begon te vertonen.Ursamajor schreef op vrijdag 3 juli 2020 @ 08:55:
Die Kymco Like TT van me is laatst bij een reparateur geweest voor het motorische gedeelte. Echter kreeg die 'm niet volledig goed lopend.
- Als ie koud goed start, loopt ie als ie warm is stationair te hoog;
- Als ie warm goed stationair loopt, start ie slecht / valt uit als ie koud is.
Kleppen waren wel gesteld en carburateur was schoongemaakt (zei men).
Maar wat is jullie ervaring? Zijn er scooters die gewoon niet 100% goed afgesteld kunnen worden?
ThinkPad T580 | i7 8550u | 32GB | 1TB SSD
[ Voor 12% gewijzigd door WEBGAMING op 16-07-2020 17:49 ]
ThinkPad T580 | i7 8550u | 32GB | 1TB SSD
[ Voor 63% gewijzigd door 4x2 op 27-07-2020 10:09 ]
leeg
[ Voor 98% gewijzigd door chim0 op 28-07-2020 07:53 ]
404 Signature not found
Kalm aan! En rap een beetje!
Dan heeft Hans niet het goede gereedschap gebruiktBdK9001 schreef op dinsdag 11 augustus 2020 @ 14:34:
Na een lange afwezigheid meldt ik me hier ook weer eens. De FS1 heeft inmiddels 1,5 jaar stilgestaan, de coating van de tank bladderde en verstopte steeds de benzinekraan- en filter. Uiteindelijk maar laten gaan omdat het weer steeds beter werd en ik ook wel met de fiets op werk geraakte. Vervolgens kwamen er verhuisplannen (inclusief schuur), dus zowel om praktische als financiële redenen alle klussen uitgesteld.
Inmiddels is het blok terug van Hans van FS1-Team Almere, was sowieso al van plan om een revisie te doen na de verhuizing, maar het was extra hard nodig omdat het drainageslangetje voor de ruimte met de oliepomp en carburateur verstopt zat en m'n hoes blijkbaar een gaatje had. Hele blok stond vol waterDrijfstang zat inmiddels ook muurvast op de krukas. Dat bleek uiteindelijk minder erg dan verwacht, want er zat blijkbaar ook een flinke speling op, dus er moest hoe dan ook een nieuwe in. Zuiger en cilinder waren ook aan vervanging toe, dus daar is nu een F5B exemplaar voor in de plaats gekomen.
Zit nu alleen nog met de uitlaat, die zit tot in het oneindige vastgeroest aan de oude cilinder. Ook Hans kon deze niet los krijgen. Het is een imitatiepijp, dus op zich de ramp niet, maar dan moet ik wel een andere pijp vinden. @-tom-562 ik zag op het FS1 forum in de FAQ staan dat een F2F-pijp best leuk kan rijden met een 16mm carb en een F5B cilinder. Is het in jouw ogen/ervaring de moeite om op zoek te gaan naar zo'n pijp, (heb er 1 gevonden voor €20, maar die is zonder bocht: https://www.marktplaats.n...abe740c1b&previousPage=lr) of kan ik beter een budgetpijp scoren en kijken hoe dat gaat?
[ Voor 35% gewijzigd door -tom-562 op 13-08-2020 09:55 ]
Vaak bu'j te bang!
Dat heb ik zelf al een aantal keer geprobeerd in het afgelopen jaar, op een gegeven moment elke dag heel geluldig de wartel van bovenaf bedropen met een klein beetje olie. Enige wat er gebeurde was dat de haaksleutel uit de wartel schoot, waardoor de gaten daarvan nu niet meer mooi vierkant zijn.-tom-562 schreef op donderdag 13 augustus 2020 @ 09:54:
[...]
Dan heeft Hans niet het goede gereedschap gebruikt(Ik zou persoonlijk niet naar die toko zijn gegaan, slechte ervaring mee en ik ben niet de enige, verder mag ik hun houding niet zo)
Met een juiste haaksleutel (eventueel met een pijp er op) krijg je hem wel los:
[Afbeelding]
En als dat niet werkt, een grote moordenaar er op, of los tikken met een drevel en een hamer. Sowieso kan het geen kwaad om de wartel in te spuiten met een goede kruipolie.
Volgens mij heb ik nu de goede variant eronder zitten, die zat er ook al onder toen de vorige eigenaar 'm gekocht had, bij alle voorgaande keren dat de uitlaat er af moest ging dat erg soepel. Thanks voor het meedenken!Zo'n originele 2F2/1Y4 pijp zijn best aardig, als je de begrenzer ook verwijdert. Dan past er ook een 32mm bocht in. Dan zijn ze qua snelheid vergelijkbaar met een FS1 pijp. Het schijnt dat een FS1 pijp iets harder loopt (zelf geen ervaring mee).
Als je besluit een nieuwe FS1 pijp te kopen, ga dan voor dit model:
https://www.zandri.nl/uit...t2c6Gk0TVBaBoC1F0QAvD_BwE
En dus niet deze:
https://www.jmpbonderdelen.nl/uitlaat-fs1-onderlangs.html
Die eerste wordt niet overal aangeboden (ik heb gezocht op Google, gewoon op FS1 uitlaat). Die eerste past beter, en is van dikker materiaal gemaakt, en klinkt daardoor een stuk minder blikkerig. Ik heb er zo 1 (zat onder mijn FS1 toen ik hem kocht, zal dus inmiddels ook 20 jaar oud zijn), en deze blijft mooi en scheurt niet (die laatste modellen scheuren eigenlijk altijd, omdat ze net niet passen).
Als je echt budget wilt, en dat het er leuk uit ziet, koop dan zoiets:
https://www.jmpbonderdele...ross-verchroomd-32mm.html
De bocht pak je van je oude FS1 pijp (afzagen).
[ Voor 6% gewijzigd door BdK9001 op 13-08-2020 15:52 ]
Kalm aan! En rap een beetje!
404 Signature not found
Gewoon blauw kenteken pakken. Kan je ook lekker op het fietspad blijven rijdennieksvd schreef op maandag 17 augustus 2020 @ 11:20:
Zomaar een vraag naar de ervaringen; doet een snorbrommer (25kmu) dienst voor stukjes van 5 tot 10km om de fiets te vervangen, of kan ik beter voor een brommer (45kmu) model gaan? Inschatten van de snelheid vind ik lastig.
T.o.v. de fiets is 25 a 30km/u misschien niet echt een verbetering, maar aan de andere kant is een 45-brommer duurder in de verzekering én je zit verplicht met een helm op je snoet. Benieuwd wat jullie ervan denken!
On Tuesday nights, we get fucked up and throw apples at joggers.
Elektrisch of niet?nieksvd schreef op maandag 17 augustus 2020 @ 11:20:
Zomaar een vraag naar de ervaringen; doet een snorbrommer (25kmu) dienst voor stukjes van 5 tot 10km om de fiets te vervangen, of kan ik beter voor een brommer (45kmu) model gaan? Inschatten van de snelheid vind ik lastig.
T.o.v. de fiets is 25 a 30km/u misschien niet echt een verbetering, maar aan de andere kant is een 45-brommer duurder in de verzekering én je zit verplicht met een helm op je snoet. Benieuwd wat jullie ervan denken!
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' Bombus Flavifrons adoratie _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_ || Let's Play: Paradox-billiards-vostroyan-roulette-fourth dimensional-hypercube-chess-strip-poker
In dat geval hoe dan ook blauw kentekennieksvd schreef op maandag 17 augustus 2020 @ 12:00:
[...]
Zowel de fiets als de aanstaande beunbrommer, nee
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' Bombus Flavifrons adoratie _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_ || Let's Play: Paradox-billiards-vostroyan-roulette-fourth dimensional-hypercube-chess-strip-poker
404 Signature not found
Kalm aan! En rap een beetje!
Kalm aan! En rap een beetje!
leeg
leeg
haha, held4x2 schreef op maandag 24 augustus 2020 @ 19:57:
Die zijn dr vast niet al teveel, citta's met een USD vork er in gebeund
Citroën C1 1.0 12v '08 | Yamaha XJ900S Diversion '01 | Gravity is a myth, earth sucks.
leeg
[ Voor 6% gewijzigd door 4x2 op 10-09-2020 12:59 ]
leeg
Kalm aan! En rap een beetje!
[ Voor 7% gewijzigd door BdK9001 op 10-09-2020 18:17 ]
Kalm aan! En rap een beetje!
Mijn vriendin is na vandaag daadwerkelijk blij met me. Ben er eindelijk in geslaagd om het overlopen van de carburateur te stoppen. Het probleem was denk ik dat er nog gietrandjes aan de vlotter zaten die konden blijven haken achter de pakking of aangekoekt vuil. Dus heb mooi de gietrandjes weggeschuurd, de vlotterbak nog lichtjes opgeschuurd en toen beiden nog even zo glad als een natte naaktslak gepolijst met commandant (en heel heel heel vaak nagespeeld). Nu geen overlopen meer, geen noodzaak meer om tegen de carb te tikken net na het openzetten van het kraantje. En eindelijk niet meer het inhouden met verzuip-geluid bij halfgas.4x2 schreef op zondag 13 september 2020 @ 10:12:
[Afbeelding]
M'n vriendin is zoooooooo blij met me, maar een ergonomische werkhoogte is ook wat waard
Kalm aan! En rap een beetje!
Kalm aan! En rap een beetje!
Staat nu 50 km op de teller.. rijdt altijd warm en rijd in de stad (dus lang vol gas kan niet)BdK9001 schreef op donderdag 24 september 2020 @ 16:43:
@038Robijno Hoeveel km heb je er al opzitten nu? En wat staat er in de handleiding over het inrijdproces? Meestal wordt aangeraden om de eerste 200-500km bijzonder rustig aan te doen en daarna nog eens 500-1000km niet constant plankgas te rijden.
Gebeurt het altijd bij dezelfde snelheden/gasstand?
Als ie nieuw-nieuw is zou het gewoon kunnen komen doordat je nog aan het inrijden bent. De boel wordt dan (veel) warmer dan normaal en kan door de extra uitzetting meer wrijving geven. De FS1 doet dat ook als ik een verder/harder ga op met inrijdrondje maak dan de keer ervoor. Vanwege de bizar kleine koelvinnen op een FS1 is het in het bijzonder zaak om voorzichtig in te rijden. Zal bij modern spul minder een rol spelen, maar rijd 'm in ieder geval altijd rustig warm en ga niet aan het gas sjorren als 'ie begint in te houden
leeg
404 Signature not found
Werd alleen maar erger, zelfs bij 20 km/h en dan vol gas geven.. ook als je een brug op rijd.BdK9001 schreef op donderdag 24 september 2020 @ 16:43:
@038Robijno Hoeveel km heb je er al opzitten nu? En wat staat er in de handleiding over het inrijdproces? Meestal wordt aangeraden om de eerste 200-500km bijzonder rustig aan te doen en daarna nog eens 500-1000km niet constant plankgas te rijden.
Gebeurt het altijd bij dezelfde snelheden/gasstand?
Als ie nieuw-nieuw is zou het gewoon kunnen komen doordat je nog aan het inrijden bent. De boel wordt dan (veel) warmer dan normaal en kan door de extra uitzetting meer wrijving geven. De FS1 doet dat ook als ik een verder/harder ga op met inrijdrondje maak dan de keer ervoor. Vanwege de bizar kleine koelvinnen op een FS1 is het in het bijzonder zaak om voorzichtig in te rijden. Zal bij modern spul minder een rol spelen, maar rijd 'm in ieder geval altijd rustig warm en ga niet aan het gas sjorren als 'ie begint in te houden
[ Voor 11% gewijzigd door 038Robijno op 28-09-2020 19:00 ]
leeg
Heb ik gedaan, maar dat is een tijdelijke oplossing. Vorige keer ook gedaan en na een paar weken was dat ding versleten en liep de band alsnog leeg.WEBGAMING schreef op dinsdag 29 september 2020 @ 18:12:
Kan je er geen prop in (laten) zetten?
leeg
Prop lijkt idd goed te werken. Bandje is nog keihard. Was een minuscuul gaatje, maar net voldoende om lucht door te laten.WEBGAMING schreef op woensdag 30 september 2020 @ 11:34:
Zou kunnen dat het gat net te groot was oid want als een prop zit, moet het gewoon dicht zijn.
Sorry, een paraplu?4x2 schreef op donderdag 1 oktober 2020 @ 22:57:
Een paraplu werkt doorgaans voor de levensduur van de band.
Maja, de band moet dr af, dus wat duurder om te plaatsen (bandenlichters + bankschroef)
[ Voor 11% gewijzigd door chim0 op 03-10-2020 06:23 ]
Het kleine lampje is idd niet om s avonds mee te rijden.KNed schreef op vrijdag 20 november 2020 @ 16:41:
Bij mijn Kymco is dat kleine lampje alleen voor noodgevallen als de grote lamp kapot is. Dat je dan toch nog iets hebt. Die brand altijd.
Die grote lamp heeft twee standen: normaal en grootlicht. Die kan ik met een knop wisselen.
leeg
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq