Slurpgeit schreef op maandag 11 juli 2011 @ 10:22:
Dat ik wil weten of er inderdaad spraken is van een nieuw probleem met UPC (En ik dus niet voor elk probleem een aparte oplossing moet zoeken) of dat het gewoon om simpele configuratiefouten gaat. Ik heb namelijk het onderbuikgevoel dat er bij UPC iets fout gaat.
Zolang je naar symptomen bijft kijken en niet dieper gaat kun je niet anders vaststellen dan dat er anderen zijn met dezelfde symptomen, maar kun je niet bepalen of er sprake is van toeval, van meerdere achterliggende problemen of van die ene "nieuwe probleem". En al zou dat laatste het geval zijn - wat schiet je op met de kennis dat er een probleem is? Je zegt zelf dat je geen symptomen ervaart

Zo goed als geen relevante details, ik zie geen enkel IP adres genoemd worden, er worden tips gegeven maar degenen die melden ergens last van te hebben doen niets met die tips.
Iemand die denkt dat een commercieel bedrijf een vereniging is met leden wekt niet echt vertrouwen...
Los daarvan, ook hier totaal geen info, de laatste post doet zelfs vermoeden dat er niet meer aan de hand is dan dat iemands IP adres veranderd is zonder dat hij dat zelf door heeft.
Jij begint daar op zich goed met vraag om info, maar de enige reply geeft heel veel van horen zeggen en totaal niets concreets.
Ook hier geen info waar je wat mee kan. Beste info is van iemand met een ADSL modem, dus niet bepaald UPC.
Wederom geen info en vooral napraterij.
Meer (technische) achtergrond info heb ik (nog) niet, vandaar de vraag hier.
Maar het kan natuurlijk ook gewoon toeval zijn, vandaar mijn vraag. Niets meer, niets minder. Als er totaal geen response komt weet ik genoeg.
Wat ik me dan afvraag: waarom post je hier dan een veel minder concrete vraag dan je
op dat andere forum stelde

Daar vroeg je wel naar concrete gegevens waar iemand wat mee zou kunnen, enige wat ik mis is een derde IP waar het wel goed gaat (waarmee je dus random andere problemen uitsluit). Als je dat hier had gedaan was ik er hoogstwaarschijnlijk niet zo over gevallen...