Verwijderd schreef op woensdag 25 januari 2006 @ 20:15:
@hoedje
Volgens mij is de opzegtermijn bij Planet internet 1 maand, dus als je snel bent zou het moeten kunnen (even bellen is voldoende).
De prijs is inderdaad inclusief alles (dus geen "verborgen" lijnkosten en dergelijke).
Als je een analoge aansluiting hebt zou ik nu Planet opzeggen en IPB aanvragen (loopt het mooi in elkaar over). Heb je ISDN dan wordt het lastiger (hierbij is IPB nog niet leverbaar).
Vanaf oktober bezig geweest voor IPB, na een mailtje dat ik me kon aanmelden. Helaas IPB voor ISDN was niet leverbaar.
Ik bestel dus gewoon een nieuwe Analoge lijn, waar ze vrij moeilijk over deden.
Uiteindelijk een bevestiging van een nieuwe Analoge lijn en nog werken ook (was voorheen een oud zakelijke lijn).
Nou even IPB bestellen, tja helaas eerst wachten op de eerste tel nota. Dus gewacht en IPB besteld. Blijkt dat daar mijn nieuwe Analoge Lijn zit gekoppeld aan mijn ISDN, Maar dat wordt gefixt en ik zou teruggebeld worden.
Nooit teruggebeld en een bevestigingsbrief gehad voor IPB, dus het komt goed
Tingelingelinge, daar gaat de bel en een bezorger duwt mij een doos in mijn handen.
Doos open.... en wat zit daar in, iets wat KPN nog niet heeft een IPB voor ISDN, kompleet met handleiding etc etc.
Even maar naar KPN bellen, dat ik iets heb ontvangen, waarvan ze me dus in Oktober hadden gezegd dat dit niet mogelijk zou zijn (volgens de site wel ergens in 2006.... ergens is voor mij meestal einde jaar).
Dat beste mens van de KPN zij dat dit onmogelijk was en dat er in het magazijn 2 paketten voor me klaarstonden voor 4 januari 2006, maar dit kan niet uitgeleverd worden omdat ik dan 2 Analoge lijnen moet hebben.
Mevrouw, ik heb toch echt IPB voor ISDN en als jullie het niet hebben dan is het toch wel vreemd dat iemand onder de naam KPN via TNT mij IPB voor ISDN komt brengen.
Meneer, dat apparaat heben we niet en dat kan u dus niet hebben, ik maak wel een klacht aan en u hoort van ons...........
Zou het eigenlijk werken als ik gewoon de doos openmaak en aansluit ???
Jawel hoor, perfect... zit nu al een week op een reactie van de KPN te wachten en nog niets vernomen. Zou kunnen als je iets hebt wat niet bestaat.
Maar wie o wie kan mij nu vertellen wat het prijsverschil is tussen IPB via Annex_a en IPB via Annex_b.
(Je gaat wel van ISDN2 naar ISDN1 volgens mij)
Maar lastig zoeken als je iets hebt, wat niet bestaat (

en werkt ook. Heb nu wel voor niks een extra analoge lijn laten aansluiten.
(Ach, het dradencircus voor IPB via ISDN met een Quatrovox is ook een keer iets om meegemaakt te hebben..... nu maar wachten tot de splitter eruit kan en de NT1)